Thunar Plugins - en to gl translation catalogue (303 entries)

en: Add
gl: Engadir

en: Add file contents to the index
gl: Engadir o contido do ficheiro ao índice

en: Blame
gl: Revisión detallada

en: Show what revision and author last modified each line of a file
gl: Mostrar que revisión e autor modificaron por última vez cada liña dun ficheiro

en: Branch
gl: Ramificación

en: List, create or switch branches
gl: Listar, crear ou conmutar polas

note: unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::checkout", _("Checkout"), _("Checkout"), "gtk-connect", _("Checkout"));
en: Clean
gl: Limpar

en: Remove untracked files from the working tree
gl: Retirar da árbore de traballo os ficheiros non vixiados

en: Clone
gl: Clonar

en: Clone a repository into a new directory
gl: Clonar un repositorio nun directorio novo

note: unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::commit", _("Commit"), _("Commit"), "gtk-apply", _("Commit")); unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::diff", _("Diff"), _("Diff"), "edit-find-replace", _("Diff")); unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::fetch", _("Fetch"), 
en: Log
gl: Rexistro

en: Show commit logs
gl: Mostrar o rexistro de remisións

en: Move
gl: Mover

en: Move or rename a file, a directory, or a symlink
gl: Mover ou renomear un ficheiro, un directorio ou unha ligazón simbólica

note: unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::pull", _("Pull"), _("Pull"), NULL, _("Pull")); unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::push", _("Push"), _("Push"), NULL, _("Push")); unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::rebase", _("Rebase"), _("Rebase"), NULL, _("Rebase
en: Reset
gl: Restabelecer

en: Reset current HEAD to the specified state
gl: Restaurar a HEAD actual ao estado indicado

en: Stash
gl: Agochar

en: Stash the changes in a dirty working directory away
gl: Apartar os cambios a un directorio de traballo suxo

en: Status
gl: Estado

en: Show the working tree status
gl: Mostrar o estado da árbore de traball

en: Action %s is unimplemented
gl: A acción %s non está implantada

en: Add files, directories, or symbolic links
gl: Engadir ficheiros, directorios ou ligazóns simbólicas

en: Checkout
gl: Obter

en: Check out a working copy from a repository
gl: Sacar unha copia de traballo dun repositorio

en: Cleanup
gl: Arrombar

en: Recursively clean up the working copy
gl: Limpar a copia de traballo recursivamente

en: Commit
gl: Remitir

en: Send changes from your working copy to the repository
gl: Enviar cambios da súa copia de traballo ao repositorio

en: Copy
gl: Copiar

en: Copy a file or directory in a working copy or in the repository
gl: Copiar un ficheiro ou directorio nunha copia de traballo ou no repositorio

en: Delete
gl: Eliminar

en: Delete an item from a working copy or the repository
gl: Eliminar un elemento dunha copia de traballo ou do repositori

en: Diff
gl: Diferenzas

en: Display the differences between two revisions or paths
gl: Mostrar as diferenzas entre dúas revisións ou rutas

en: Export
gl: Exportar

en: Export a clean directory tree
gl: Exportar unha árbore de directorios limpa

en: Import
gl: Importar

en: Commit an unversioned file or tree into the repository
gl: Remitir un ficheiro ou árbore sen versións ao repositorio

en: Lock
gl: Bloquear

en: Lock working copy paths in the repository so that no other user can commit changes to them
gl: Bloquear as rutas da copia de traballo no repositorio para que ningún outro usuario poida remitir cambios

en: Move a file or directory
gl: Mover un ficheiro ou diretorio

en: Edit Properties
gl: Editar as propiedades

en: Edit the property of one or more items
gl: Editar a propiedade de un ou máis elementos

en: Relocate
gl: Recolocar

en: Relocate the working copy to point to a different repository root URL
gl: Recolocar a copia de traballo para que apunte a un URL raíz de repositorio diferente

en: Resolved
gl: Resolto

en: Remove "conflicted" state on working copy files or directories
gl: Retirar o estado «conflitivo» de ficheiros ou directorios da copia de traballo

en: Revert
gl: Reverter

en: Undo all local edits
gl: Desfacer todas as edicións locais

en: Switch
gl: Trocar

en: Update working copy to a different URL
gl: Actualizar a copia de traballo a un URL diferente

en: Unlock
gl: Desbloquear

en: Unlock working copy paths
gl: Desbloquear as rutas de copias de traballo

en: Update
gl: Actualizar

en: Update your working copy
gl: Actualizar a súa copia de traball

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Revision:
gl: Revisión:

en: Repository:
gl: Repositorio:

en: Modified revision:
gl: Revisión modificada:

en: Modified date:
gl: Data de modificación:

en: Author:
gl: Autor:

en: Changelist:
gl: Lista de cambios:

note: Translators: Depth as in depth of recursion
en: Depth:
gl: Profundidade:

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Exclude should not apear client side
en: Exclude
gl: Excluír

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Empty depth means only this file/direcotry is checked out
en: Empty
gl: Baleiro

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Files depth means this file/direcotry and all of it's files are checked out
en: Files
gl: Ficheiros

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Immediates depth means this file/direcotry and all of it's files and subdirectories are checked out Translators: svn recursion selection * Immediates means this file/direcotry and the subdirectories are shown * Immediates means this file/direcotry and t
en: Immediates
gl: Inmediatos

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Infinity depth means this file/direcotry is checked out with full recursion
en: Infinity
gl: Infinito

en: Print version information
gl: Mostrar a información da versión

en: Execute add action
gl: Executar a acción de engadir

en: Execute blame action
gl: Executar a acción de revisión detallada

en: Execute branch action
gl: Executar a acción ramificación

en: Execute clean action
gl: Executar a acción de limpar

en: Execute clone action
gl: Executar a acción de clonar

en: Execute log action
gl: Executar a acción de rexistrar

en: Execute move action
gl: Executar a acción de mover

en: Execute reset action
gl: Executar a acción de restabelecer

en: Execute stash action
gl: Executar a acción agochar

en: Execute status action
gl: Executar a acción estado

en: Add Related Options:
gl: Opcións relacionadas con engadir:

en: Blame Related Options:
gl: Opcións relacionadas coa revisión detallada:

en: Branch Related Options:
gl: Opcións relacionadas con ramificación:

en: Clone Related Options:
gl: Opcións relacionadas con clonar:

en: Log Related Options:
gl: Opcións relacionadas co rexistro:

en: Move Related Options:
gl: Opcións relacionadas con mover:

en: Reset Related Options:
gl: Opcións relacionadas con restabelecer:

en: Stash Related Options:
gl: Opcións relacionadas con agochar:

en: Status Related Options:
gl: Opcións relacionados co estado:

en: Line
gl: Liña

en: Revision
gl: Revisión

en: Author
gl: Autor

en: Date
gl: Data

en: _Close
gl: _Pechar

note: isdir?GTK_FILE_CHOOSER_ACTION_CREATE_FOLDER:
en: _Cancel
gl: _Cancelar

en: Active
gl: Activo

en: Name
gl: Nome

en: _Jump to
gl: _Ir a

en: _New
gl: _Novo

en: Branch name:
gl: Nome da ramificación:

en: Remove directories.
gl: Retirar directorios.

en: Exclude ignored files
gl: Excluír os ficheiros ignorados

en: Include ignored files
gl: Incluír os ficheiros ignorados

en: Only ignored files
gl: Só os ficheiros ignorados

en: Force clean.
gl: Forzar eliminación de bloqueos.

en: _OK
gl: _Vale

en: Clone finished
gl: Rematou o clonado

en: Cloning...
gl: Clonando...

en: Failed
gl: Fallou

en: untracked
gl: non rastrexado

en: Path
gl: Ruta

en: State
gl: Estado

en: Select/Unselect all
gl: Seleccionar/Deseleccionar todo

en: AuthorDate
gl: Data de autor

en: CommitDate
gl: Data de envío

en: Message
gl: Mensaxe

en: Changes
gl: Cambios

en: File
gl: Ficheiro

en: _Refresh
gl: _Actualizar

en: Move finished
gl: Rematou mover

en: Move To
gl: Mover a

en: Move...
gl: Mover...

en: Action
gl: Acción

en: Notify
gl: Notificar

en: Reset finished
gl: Rematou restabelecer

en: Reset...
gl: Restabelecer...

en: Description
gl: Descrición

en: _Save
gl: _Gardar

en: _Apply
gl: _Aplicar

en: _Delete
gl: _Eliminar

en: C_lear
gl: _Limpar

en: Stash description:
gl: Descrición de agochar:

en: Are you sure you want to drop %s?
gl: Está seguro que desexa soltar %s?

en: Are you sure you want to clear all stash?
gl: Está seguro de que desexa limpar todos o agochado?

en: _Repository:
gl: _Repositorio:

en: Select a folder
gl: Seleccione un cartafol

en: _Directory:
gl: _Directorio:

en: Transfer
gl: Transferir

en: Execute changelist action
gl: Executar a acción de lista de cambios

en: Execute checkout action
gl: Executar a acción obter

en: Execute cleanup action
gl: Executar a acción de arrombar

en: Execute commit action
gl: Executar a acción de remisión

en: Execute copy action
gl: Executar a acción de copia

en: Execute delete action
gl: Executar a acción de eliminar

en: Execute diff action
gl: Executar a acción «diff»

en: Execute export action
gl: Executar a acción de exportación

en: Execute import action
gl: Executar a acción de importación

en: Execute lock action
gl: Executar a acción de bloqueo

en: Execute properties action
gl: Executar a acción propiedades

en: Execute resolved action
gl: Executar a acción resolto

en: Execute relocate action
gl: Executar a acción recolocoar

en: Execute revert action
gl: Executar a acción reverter

en: Execute switch action
gl: Executar a acción trocar

en: Execute unlock action
gl: Executar a acción de desbloqueo

en: Execute update action
gl: Executar a acción de actualización

en: Changelist Related Options:
gl: Opcións relacionadas coa lista de cambios:

en: Checkout Related Options:
gl: Opcións relacionadas con obter:

en: Cleanup Related Options:
gl: Opcións relacionadas co arrombado:

en: Commit Related Options:
gl: Opcións relacionadas coa remisión

en: Copy Related Options:
gl: Opcións relacionadas coa copia

en: Delete Related Options:
gl: Opcións relacionadas con eliminar:

en: Diff Related Options:
gl: Opcións relacionadas con «diff»:

en: Export Related Options:
gl: Opcións relacionadas con exportar:

en: Import Related Options:
gl: Opcións relacionadas con importar:

en: Lock Related Options:
gl: Opcións relacionadas con bloquear:

en: Properties Related Options:
gl: Opcións relacionadas con propiedades:

en: Properties
gl: Propiedades

en: Resolved Related Options:
gl: Opcións relacionadas con resolto:

en: Relocate Related Options:
gl: Opcións relacionadas con recolocado:

en: Revert Related Options:
gl: Opcións relacionadas con reverter:

en: Switch Related Options:
gl: Opcións relacionadas con trocar:

en: Unlock Related Options:
gl: Opcións relacionadas con desbloquear:

en: Update Related Options:
gl: Opcións relacionadas con actualizar:

en: Not enough arguments provided
gl: Non se proporcionaron argumentos suficientes

en: Blame failed
gl: Fallou a revisión detallada

en: '%s' is not a local path
gl: '%s' non é unha ruta local

en: Cleanup failed
gl: Fallou ao arrombar

en: Cleanup finished
gl: Rematou de arrombar

en: Cleaning up...
gl: Limpando...

en: At revision: %ld
gl: Na revisión: %ld

en: Nothing to do
gl: Nada por facer

en: Completed
gl: Completado

en: Commit Message
gl: Mensaxe de remisión

en: Store password a plaintext?
gl: Almacenar o contrasinal en texto simple?

en: Added
gl: Engadido

en: Copied
gl: Copiado

en: Deleted
gl: Eliminado

en: Restored
gl: Restaurado

en: Reverted
gl: Revertido

en: Revert failed
gl: Produciuse un fallo ao reverter

en: Skipped
gl: Omitido

en: Updated
gl: Actualizado

en: External
gl: Externo

en: Modified
gl: Modificado

en: Replaced
gl: Substituído

en: Transmitting
gl: Transmitindo

en: Locked
gl: Bloqueado

en: Unlocked
gl: Desbloqueado

en: Lock failed
gl: Fallo ao bloquear

en: Unlock failed
gl: Fallo ao desbloquear

en: Exists
gl: Existe

en: Changelist set
gl: Lista de cambios estabelecida

en: Changelist cleared
gl: Lista de cambios limpada

en: Changelist moved
gl: Lista de cambios movida

en: Merge begin
gl: Comezar a combinar

en: Foreign merge begin
gl: Comezar o combinado foráneo

en: Replace
gl: Substituír

en: Property added
gl: Propiedade engadida

en: Property modified
gl: Propiedade modificada

en: Property deleted
gl: Propiedade eliminada

en: Property nonexisting
gl: Propiedade inexistente

en: Revision property set
gl: Estabelecida a propiedade de revisión

en: Revision property deleted
gl: Eliminada a propiedade de revisión

en: Merge completed
gl: Rematou o combinado

en: Tree conflict
gl: Conflito de árbore

en: External failed
gl: Fallo externo

en: Started
gl: Comezado

en: Skipped obstruction
gl: Obstrucións omitidas

en: Skipped working only
gl: Omitir só o traballo

en: Skipped access denied
gl: Ignorar o acceso denegado

en: External removed
gl: Retirado externo

en: Shadowed add
gl: Engadir sombreado

en: Shadowed update
gl: Actualizar sombreado

en: Shadowed delete
gl: Eliminar sombreado

en: Merge record info
gl: Combinar información do rexistro

en: Upgraded path
gl: Ruta actualizada

en: Merge record info begin
gl: Comezou o combinado da información do rexistro

en: Merge elide info
gl: Combinar información excluída

en: Patch
gl: Parche

en: Applied hunk
gl: Anaco aplicado

en: Rejected hunk
gl: Anaco rexeitado

en: Hunk already applied
gl: Anaco xa aplicado

en: Copied replaced
gl: Copia substituída

en: URL redirect
gl: Encamiñamento de URL

en: Path nonexistent
gl: Ruta non existente

en: Conflict
gl: Conflito

en: Missing
gl: Falta

en: Out of date
gl: Obsoleto

en: No parent
gl: Sen ascendente

en: Forbidden by server
gl: Prohibido polo servidor

en: Skipped conflicted
gl: Conflito omitidos

en: Inapplicable
gl: Non aplicable

en: Unchanged
gl: Sen cambios

en: Obstructed
gl: Obstruído

en: Changed
gl: Modificado

en: Merged
gl: Combinado

en: Conflicted
gl: Con conflitos

en: Source missing
gl: Falta ficheiro fonte

en: Ignored
gl: Ignorado

en: Incomplete
gl: Incompleto

en: Error
gl: Erro

en: Local action
gl: Acción local

en: Local copy
gl: Copia local

en: Copy To
gl: Copiar a

en: Local delete
gl: Eliminación local

en: Delete Message
gl: Mensaxe de eliminación

en: Diff failed
gl: Fallo no «diff»

note: Translators: svn recursion selection * Self means only this file/direcotry is shown * Self means only this file/direcotry is updated
en: Self
gl: Propio

note: Translators: svn recursion selection * Immediate files means this file/direcotry and the files it contains are shown updated
en: Immediate files
gl: Ficheiros inmediatos

note: Translators: svn recursion selection * Recursive means the list is full recursive * Recursive means the update is full recursive
en: Recursive
gl: Recursiva

en: Notice ancestry
gl: Aviso de ascendencia

en: Do not show differences for deleted files
gl: Non mostrar as diferenzas dos ficheiros eliminados

en: Show copies as additions
gl: Amosar copias como engadidos

en: Loading...
gl: Cargando...

en: _Certificate:
gl: _Certificado:

en: Select a file
gl: Seleccione un ficheiro

en: Remember
gl: Lembrar

en: Certificate
gl: Certificado

en: Import Message
gl: Mensaxe de importación

en: Log failed
gl: Rexistro de fallos

en: Stop On Copy
gl: Deter ao copiar

en: Show Merged Revisions
gl: Amosar revisións combinadas

en: _Username:
gl: Nome de _usuario:

en: _Password:
gl: _Contrasinal:

en: Login
gl: Iniciar sesión

en: Log Message
gl: Mensaxe de rexistro

en: Local move
gl: Mover en local

en: MIME type
gl: Tipo mime

en: Notification
gl: Notificación

en: Set property failed
gl: Fallo ao definir a propiedade

en: Properties failed
gl: Fallo de propiedades

en: Value
gl: Valor

en: _Add
gl: _Engadir

en: _Remove
gl: _Retirar

en: Relocate failed
gl: Fallou ao recolocar

en: Relocate finished
gl: Rematou o recolocado

en: Relocating...
gl: Resituando...

en: _From:
gl: _Desde:

en: _To:
gl: _A:

en: Status failed
gl: Fallo de estado

en: Prop state
gl: Estado prop

en: Repo state
gl: Estado repo

en: Repo prop state
gl: Estado repo prop

en: Show Unmodified Files
gl: Mostrar os ficheiros non modificados

en: Show Unversioned Files
gl: Mostrar os ficheiros sen versión

en: Show Ignored Files
gl: Mostrar os ficheiros ignorados

en: Hide Externals
gl: Agochar externos

en: Check Repository
gl: Comprobar o repositorio

en: Certificate is not yet valid.
gl: O certificado aínda non é válido.

en: Certificate has expired.
gl: O certificado caducou.

en: Certificate does not match the remote hostname.
gl: O certificado non coincide co nome de máquina remoto.

en: Certificate authority is unknown.
gl: A autoridade do certificado é descoñecida.

en: Other failure.
gl: Outro fallo.

en: Trust
gl: Confianza
