Thunar Plugins - en to hr translation catalogue (278 entries)

en: Add
hr: Dodaj

en: Blame
hr: Okrivi

en: Branch
hr: Grana

note: unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::checkout", _("Checkout"), _("Checkout"), "gtk-connect", _("Checkout"));
en: Clean
hr: Čisti

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Clone a repository into a new directory
hr: Kloniraj repozitorij u novi direktorij

note: unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::commit", _("Commit"), _("Commit"), "gtk-apply", _("Commit")); unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::diff", _("Diff"), _("Diff"), "edit-find-replace", _("Diff")); unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::fetch", _("Fetch"), 
en: Log
hr: Zapis

en: Move
hr: Premjesti

en: Move or rename a file, a directory, or a symlink
hr: Makni ili preimenuj datoteku, direktorij, ili simboličku poveznicu

note: unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::pull", _("Pull"), _("Pull"), NULL, _("Pull")); unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::push", _("Push"), _("Push"), NULL, _("Push")); unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::rebase", _("Rebase"), _("Rebase"), NULL, _("Rebase
en: Reset
hr: Resetiraj

en: Stash
hr: Sakriti

en: Action %s is unimplemented
hr: Radnja %s nije implementirana

en: Add files, directories, or symbolic links
hr: Dodaj datoteke, direktorije ili simboličke poveznice

en: Checkout
hr: Provjera

en: Cleanup
hr: Očisti

en: Commit
hr: Učini

en: Send changes from your working copy to the repository
hr: Pošaljite izmjene iz vaše radne kopije u repozitorij

en: Copy
hr: Kopiraj

en: Delete
hr: Izbriši

en: Diff
hr: Razlika

en: Export
hr: Izvoz

en: Import
hr: Uvoz

en: Lock
hr: Zaključaj

en: Move a file or directory
hr: Maknite datoteku ili direktorij

en: Edit Properties
hr: Uredi svojstva

en: Edit the property of one or more items
hr: Uredi svojstvo jedne ili više stavki

en: Relocate
hr: Premjestite

en: Resolved
hr: Riješen

en: Revert
hr: Vrati

en: Switch
hr: Promijeni

en: Unlock
hr: Otključaj

en: Update
hr: Dopune

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Revision:
hr: Revizija:

en: Repository:
hr: Repozitorij:

en: Modified revision:
hr: Izmijenjena revizija:

en: Modified date:
hr: Datum izmjene:

en: Author:
hr: Autor:

en: Changelist:
hr: Lista promjena

note: Translators: Depth as in depth of recursion
en: Depth:
hr: Dubina:

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Exclude should not apear client side
en: Exclude
hr: Isključi

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Empty depth means only this file/direcotry is checked out
en: Empty
hr: Prazan

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Files depth means this file/direcotry and all of it's files are checked out
en: Files
hr: Datoteke

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Immediates depth means this file/direcotry and all of it's files and subdirectories are checked out Translators: svn recursion selection * Immediates means this file/direcotry and the subdirectories are shown * Immediates means this file/direcotry and t
en: Immediates
hr: Neposredni

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Infinity depth means this file/direcotry is checked out with full recursion
en: Infinity
hr: Beskonačno

en: Print version information
hr: Ispis informacije o verziji

en: Execute add action
hr: Izvrši radnju dodavanja

en: Execute blame action
hr: Izvrši radnju okrivljivanja

en: Execute branch action
hr: Izvrši radnju grananja

en: Execute clean action
hr: Izvrši radnju čišćenja

en: Execute clone action
hr: Izvrši radnju kloniranja

en: Execute log action
hr: Izvrši radnju bilježenja

en: Execute move action
hr: Izvrši akciju premještanja

en: Execute reset action
hr: Izvrši radnju resetiranja

en: Execute stash action
hr: Izvrši radnju skrivanja

en: Execute status action
hr: Izvrši radnju prikaza stanja

en: Add Related Options:
hr: Dodaj povezane mogućnosti:

en: Blame Related Options:
hr: Mogućnosti povezane s okrivljivanjem:

en: Branch Related Options:
hr: Mogućnosti povezane s grananjem:

en: Clone Related Options:
hr: Mogućnosti povezane s kloniranjem:

en: Log Related Options:
hr: Mogućnosti povezane s bilježenjem:

en: Move Related Options:
hr: Premjesti povezane mogućnosti:

en: Reset Related Options:
hr: Mogućnosti povezane s resetiranjem:

en: Stash Related Options:
hr: Mogućnosti povezane sa spremanjem zalihe:

en: Status Related Options:
hr: Mogućnosti povezane s pokazivanjem stanja:

en: Line
hr: Redak

en: Revision
hr: Rrevizija

en: Author
hr: Autor

en: Date
hr: Datum

en: _Close
hr: _Zatvori

note: isdir?GTK_FILE_CHOOSER_ACTION_CREATE_FOLDER:
en: _Cancel
hr: _Otkaži

en: Active
hr: Aktivno

en: Name
hr: Ime

en: _Jump to
hr: _Skoči na

en: _New
hr: _Novi

en: Branch name:
hr: Ime grane:

en: Remove directories.
hr: Ukloni direktorije.

en: Exclude ignored files
hr: Isključi zanemarene datoteke

en: Include ignored files
hr: Uključi zanemarene datoteke

en: Only ignored files
hr: Samo zanemarene datoteke

en: Force clean.
hr: Prisili čišćenje.

en: _OK
hr: _U redu

en: Clone finished
hr: Kloniranje završeno

en: Cloning...
hr: Kloniram...

en: Failed
hr: Neuspjeh

en: untracked
hr: nepraćeno

en: Path
hr: Putanja

en: State
hr: Stanje

en: Select/Unselect all
hr: Izaberi/Makni sve

en: AuthorDate
hr: DatumIzmjene

en: CommitDate
hr: DatumPridruživanja

en: Message
hr: Poruka

en: Changes
hr: Izmjene

en: File
hr: Datoteka

en: _Refresh
hr: _Osvježi

en: Move finished
hr: Premjesti završeno

en: Move To
hr: Premjesti u

en: Move...
hr: Makni...

en: Action
hr: Radnja

en: Notify
hr: Zabilježi

en: Reset finished
hr: Resetiranje završeno

en: Description
hr: Opis

en: _Save
hr: _Spremi

en: _Apply
hr: _Primjeni

en: _Delete
hr: _Izbriši

en: C_lear
hr: O_čisti

en: Stash description:
hr: Opis skrivanja:

en: Are you sure you want to drop %s?
hr: Jeste li sigurni da želite izbaciti %s?

en: Are you sure you want to clear all stash?
hr: Jeste li sigurni da želite očistiti sve skriveno?

en: _Repository:
hr: _Repozitorij:

en: Select a folder
hr: Odaberi mapu

en: _Directory:
hr: _Direktorij:

en: Transfer
hr: Prijenos

en: Execute changelist action
hr: Izvrši radnju izlistavanja promjena

en: Execute checkout action
hr: Izvrši radnju provjere

en: Execute cleanup action
hr: Izvrši radnju čišćenja

en: Execute commit action
hr: Izvrši akciju pridruživanja

en: Execute copy action
hr: Izvrši radnju kopiranja

en: Execute delete action
hr: Izvrši radnju brisanja

en: Execute diff action
hr: Izvrši radnju razlika

en: Execute export action
hr: Izvrši radnju izvoza

en: Execute import action
hr: Izvrši radnju uvoza

en: Execute lock action
hr: Izvrši radnju zaključavanja

en: Execute properties action
hr: Izvrši radnju svojstva

en: Execute resolved action
hr: Izvrši radnju riješenja

en: Execute relocate action
hr: Izvrši radnju premještaja

en: Execute revert action
hr: Izvrši radnju vraćanja

en: Execute switch action
hr: Izvrši radnju promijene

en: Execute unlock action
hr: Izvrši radnju otključavanja

en: Execute update action
hr: Izvrši radnju dopuna

en: Changelist Related Options:
hr: Povezane mogućnosti liste promjena:

en: Checkout Related Options:
hr: Povezane mogućnosti provjere:

en: Cleanup Related Options:
hr: Povezane mogućnosti čišćenja:

en: Commit Related Options:
hr: Mogućnosti povezane s pridruživanjem:

en: Copy Related Options:
hr: Povezane mogućnosti kopiranja:

en: Delete Related Options:
hr: Povezane mogućnosti  brisanja:

en: Diff Related Options:
hr: Mogućnosti povezane s razlikama:

en: Export Related Options:
hr: Povezane mogućnosti izvoza:

en: Import Related Options:
hr: Povezane mogućnosti uvoza:

en: Lock Related Options:
hr: Povezane mogućnosti zakjlučavanja:

en: Properties Related Options:
hr: Povezane mogućnosti svojstava:

en: Properties
hr: _Svojstva

en: Resolved Related Options:
hr: Mogućnosti povezane s riješavanjem:

en: Relocate Related Options:
hr: Povezane mogućnosti premještanja:

en: Revert Related Options:
hr: Mogućnosti povezane s vraćanjem:

en: Switch Related Options:
hr: Mogućnosti povezane s promijenom:

en: Unlock Related Options:
hr: Povezane mogućnosti otključavanja:

en: Update Related Options:
hr: Povezane mogućnosti dopuna:

en: Not enough arguments provided
hr: Nema dovoljno argumenata

en: Blame failed
hr: Okrivljivanje nije uspjelo

en: Cleanup failed
hr: Neuspjelo čišćenje

en: Cleanup finished
hr: Čišćenje završeno

en: Cleaning up...
hr: Čistim...

en: At revision: %ld
hr: Na reviziji: %ld

en: Nothing to do
hr: Ništa za učiniti

en: Completed
hr: Dovršen

en: Commit Message
hr: Poruka pridruživanja

en: Store password a plaintext?
hr: Spremi lozinku kao običan tekst?

en: Added
hr: Dodano

en: Copied
hr: Kopirano

en: Deleted
hr: Obrisano

en: Restored
hr: Obnovljeno

en: Reverted
hr: Vraćeno

en: Revert failed
hr: Neuspjelo vraćanje

en: Skipped
hr: Preskočeno

en: Updated
hr: Dopunjeno

en: External
hr: Vanjski

en: Modified
hr: Izmijenjeno

en: Replaced
hr: Zamijenjeno

en: Transmitting
hr: Prenosim

en: Locked
hr: Zaključano

en: Unlocked
hr: Otključano

en: Lock failed
hr: Neuspjelo zaključavanje

en: Unlock failed
hr: Neuspjelo otključavanje

en: Exists
hr: Postoji

en: Changelist set
hr: Lista promijena postavljena

en: Changelist cleared
hr: Lista promijena očišćena

en: Changelist moved
hr: Lista promjena premještena

en: Merge begin
hr: Započni spajanje

en: Foreign merge begin
hr: Započni strano spajanje

en: Replace
hr: Zamijeni

en: Property added
hr: Svojstvo dodano

en: Property modified
hr: Svojstvo izmijenjeno

en: Property deleted
hr: Svojstvo izbrisano

en: Property nonexisting
hr: Nepostojeće svojstvo

en: Revision property set
hr: Revizija svojstva postavljena

en: Revision property deleted
hr: Revizija svojstva izbrisana

en: Merge completed
hr: Spajanje dovršeno

en: Tree conflict
hr: Konflikt stabla

en: External failed
hr: Vanjski neuspio

en: Started
hr: Započeo

en: Skipped obstruction
hr: Prepreka preskočena

en: Skipped working only
hr: Preskočeni samo radni

en: Skipped access denied
hr: Preskočeni bez pristupa

en: External removed
hr: Vanjski odstranjen

en: Shadowed add
hr: Shadowed dodaj

en: Shadowed update
hr: Shadowed ažuriraj

en: Shadowed delete
hr: Shadowed izbriši

en: Merge record info
hr: Spoji info o zapisu

en: Upgraded path
hr: Nadograđena putanja

en: Merge record info begin
hr: Spoji zapis info begin

en: Merge elide info
hr: Spoji elide info

en: Patch
hr: Zakrpa

en: Applied hunk
hr: Primijenjen hunk

en: Rejected hunk
hr: Odbijen hunk

en: Hunk already applied
hr: Hunk je već primijenjen

en: Copied replaced
hr: Kopirano zamijenjeno

en: URL redirect
hr: URL preusmjeravanje

en: Path nonexistent
hr: Nepostojeća putanja

en: Conflict
hr: Konflikt

en: Missing
hr: Nedostaje

en: Out of date
hr: Zastario

en: No parent
hr: Nema roditelja

en: Forbidden by server
hr: Zabranjeno od strane poslužitelja

en: Skipped conflicted
hr: Konfliktno preskočeno

en: Inapplicable
hr: Neprimjenljivo

en: Unchanged
hr: Neizmjenjeno

en: Obstructed
hr: Opstruiran

en: Changed
hr: Izmijenjeno

en: Merged
hr: Spojeno

en: Conflicted
hr: U konfliktu

en: Source missing
hr: Nedostaje izvor

note: N_("None"), N_("Unversioned"),
en: Normal
hr: Normalno

en: Ignored
hr: Zanemareno

en: Incomplete
hr: Nepotpuno

en: Error
hr: Greška

en: Local action
hr: Lokalna radnja

en: Local copy
hr: Lokalna kopija

en: Copy To
hr: Kopiraj u

en: Local delete
hr: Lokalno brisanje

en: Delete Message
hr: Izbriši poruku

en: Diff failed
hr: Neuspjela razlika

note: Translators: svn recursion selection * Self means only this file/direcotry is shown * Self means only this file/direcotry is updated
en: Self
hr: Sam

note: Translators: svn recursion selection * Immediate files means this file/direcotry and the files it contains are shown updated
en: Immediate files
hr: Neposredne datoteke

note: Translators: svn recursion selection * Recursive means the list is full recursive * Recursive means the update is full recursive
en: Recursive
hr: Rekurzivno

en: Notice ancestry
hr: Obavijest o podrijetlu

en: Do not show differences for deleted files
hr: Ne prikazuj razlike za izbrisane datoteke

en: Show copies as additions
hr: Pokaži kopije kao dodatke

en: Loading...
hr: Učitavam...

en: _Certificate:
hr: _Potvrda:

en: Select a file
hr: Odaberi datoteku

en: Remember
hr: Zapamti

en: Certificate
hr: Potvrda

en: Import Message
hr: Uvezi poruku

en: Log failed
hr: Neuspjelo bilježenje

en: Stop On Copy
hr: Zaustavi na kopiji

en: Show Merged Revisions
hr: Pokaži spojene revizije

en: _Username:
hr: _Korisničko ime:

en: _Password:
hr: _Lozinka:

en: Login
hr: Prijava

en: Log Message
hr: Bilješka

en: Local move
hr: Lokalno premještanje

en: Notification
hr: Obavijest

en: Set property failed
hr: Neuspjelo postavljanje svojstva

en: Properties failed
hr: Neuspjela svojstva

en: Value
hr: Vrijednost

en: _Add
hr: _Dodaj

en: _Remove
hr: _Ukloni

en: Relocate failed
hr: Neuspjelo premještanje

en: Relocate finished
hr: Premještanje završeno

en: Relocating...
hr: Premještam...

en: _From:
hr: _Iz:

en: _To:
hr: _U:

en: Status failed
hr: Neuspjeo status

en: Prop state
hr: Stanje svojstva

en: Repo state
hr: Stanje repozitorija

en: Repo prop state
hr: Stanje svojstva repozitorija

en: Show Unmodified Files
hr: Pokaži nepromjenjene datoteke

en: Show Unversioned Files
hr: Pokaži datoteke bez verzije

en: Show Ignored Files
hr: Pokaži zanemarene datoteke

en: Hide Externals
hr: Sakrij vanjske

en: Check Repository
hr: Provjeri repozitorij

en: Certificate is not yet valid.
hr: Potvrda još nije valjana.

en: Certificate has expired.
hr: Potvrda je istekla.

en: Certificate does not match the remote hostname.
hr: Certifikat ne odgovara udaljenom računalu.

en: Certificate authority is unknown.
hr: Tijelo certifikata nije poznat.

en: Other failure.
hr: Drugi neuspjeh.

en: Trust
hr: Vjeruj
