Thunar Plugins - en to lt translation catalogue (304 entries)

en: Add
lt: Pridėti

en: Add file contents to the index
lt: Pridėti failo turinį į indeksą

en: Blame
lt: Kaltinti

en: Show what revision and author last modified each line of a file
lt: Rodyti kuris poversijis ir autorius paskutinis modifikavo kiekvieną failo eilutę

en: Branch
lt: Šaka

en: List, create or switch branches
lt: Išvardyti, sukurti ar perjungti šakas

note: unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::checkout", _("Checkout"), _("Checkout"), "gtk-connect", _("Checkout"));
en: Clean
lt: Išvalyti

en: Remove untracked files from the working tree
lt: Šalinti nesekamus failus iš darbinio medžio

en: Clone
lt: Klonavimas

en: Clone a repository into a new directory
lt: Klonuoti saugyklą į naują katalogą

note: unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::commit", _("Commit"), _("Commit"), "gtk-apply", _("Commit")); unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::diff", _("Diff"), _("Diff"), "edit-find-replace", _("Diff")); unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::fetch", _("Fetch"), 
en: Log
lt: Žurnalas

en: Show commit logs
lt: Rodyti įkėlimo žurnalus

en: Move
lt: Perkelti

en: Move or rename a file, a directory, or a symlink
lt: Perkelti ar pervadinti failą, katalogą ar simbolinę nuorodą

note: unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::pull", _("Pull"), _("Pull"), NULL, _("Pull")); unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::push", _("Push"), _("Push"), NULL, _("Push")); unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::rebase", _("Rebase"), _("Rebase"), NULL, _("Rebase
en: Reset
lt: Atstatyti

en: Reset current HEAD to the specified state
lt: Atstatyti esamą HEAD į nurodytą būseną

en: Stash
lt: Slėptuvė

en: Stash the changes in a dirty working directory away
lt: Slėpti pakeitimus nešvariame darbiniame kataloge

en: Status
lt: Būsena

en: Show the working tree status
lt: Rodyti darbinio medžio būseną

en: Action %s is unimplemented
lt: Veiksmas %s yra neįgyvendintas

en: Add files, directories, or symbolic links
lt: Pridėti failus, katalogus ar simbolines nuorodas

en: Checkout
lt: Paimti

en: Check out a working copy from a repository
lt: Paimti darbinę kopiją iš saugyklos

en: Cleanup
lt: Išvalymas

en: Recursively clean up the working copy
lt: Rekursyviai išvalyti darbinę kopiją

en: Commit
lt: Įkelti

en: Send changes from your working copy to the repository
lt: Siųsti pakeitimus iš savo darbinės kopijos į saugyklą

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Copy a file or directory in a working copy or in the repository
lt: Kopijuoti failą ar katalogą darbinėje kopijoje ar saugykloje

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete an item from a working copy or the repository
lt: Ištrinti elementą iš darbinės kopijos ar saugyklos

en: Diff
lt: Pasikeitimai

en: Display the differences between two revisions or paths
lt: Rodyti skirtumus tarp dviejų poversijų ar kelių

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Export a clean directory tree
lt: Eksportuoti švarų katalogo medį

en: Import
lt: Importuoti

en: Commit an unversioned file or tree into the repository
lt: Įkelti neturintį versijų failą ar medį į saugyklą

en: Lock
lt: Užrakinti

en: Lock working copy paths in the repository so that no other user can commit changes to them
lt: Užrakinti darbinės kopijos kelius saugykloje, kad joks naudotojas negalėtų į ją įkelti pakeitimus

en: Move a file or directory
lt: Perkelti failą ar katalogą

en: Edit Properties
lt: Keisti savybes

en: Edit the property of one or more items
lt: Taisyti vieno ar kelių elementų savybes

en: Relocate
lt: Keisti vietą

en: Relocate the working copy to point to a different repository root URL
lt: Keisti darbinės kopijos vietą, kad jį nurodytų į kitos saugyklos šakninį URL

en: Resolved
lt: Išspręsta

en: Remove "conflicted" state on working copy files or directories
lt: Šalinti darbinės kopijos failų ar katalogų "konfliktuojančią" būseną

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Undo all local edits
lt: Atšaukti visus vietinius redagavimus

en: Switch
lt: Perjungti

en: Update working copy to a different URL
lt: Atnaujinti darbinę kopiją į kitą URL

en: Unlock
lt: Atrakinti

en: Unlock working copy paths
lt: Atrakinti darbinės kopijos kelius

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Update your working copy
lt: Atnaujinti savo darbinę kopiją

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Revision:
lt: Leidimas:

en: Repository:
lt: Saugykla:

en: Modified revision:
lt: Leidimas keistas:

en: Modified date:
lt: Keitimo data:

en: Author:
lt: Autorius:

en: Changelist:
lt: Keitimų sąrašas:

note: Translators: Depth as in depth of recursion
en: Depth:
lt: Gylis:

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Exclude should not apear client side
en: Exclude
lt: Išskyrus

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Empty depth means only this file/direcotry is checked out
en: Empty
lt: Tuščia

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Files depth means this file/direcotry and all of it's files are checked out
en: Files
lt: Failai

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Immediates depth means this file/direcotry and all of it's files and subdirectories are checked out Translators: svn recursion selection * Immediates means this file/direcotry and the subdirectories are shown * Immediates means this file/direcotry and t
en: Immediates
lt: Nedelsiant

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Infinity depth means this file/direcotry is checked out with full recursion
en: Infinity
lt: Begalybė

en: Print version information
lt: Rodyti versijos informaciją

en: Execute add action
lt: Vykdyti pridėjimo veiksmą

en: Execute blame action
lt: Vykdyti kaltinimo veiksmą

en: Execute branch action
lt: Vykdyti šakos veiksmą

en: Execute clean action
lt: Vykdyti valymo veiksmą

en: Execute clone action
lt: Vykdyti klonavimo veiksmą

en: Execute log action
lt: Vykdyti žurnalo veiksmą

en: Execute move action
lt: Vykdyti perkėlimo veiksmą

en: Execute reset action
lt: Vykdyti atstatymo veiksmą

en: Execute stash action
lt: Vykdyti slėptuvės veiksmą

en: Execute status action
lt: Vykdyti būsenos veiksmą

en: Add Related Options:
lt: Su pridėjimu susiję parametrai:

en: Blame Related Options:
lt: Su kaltinimu susiję parametrai:

en: Branch Related Options:
lt: Su šaka susiję parametrai:

en: Clone Related Options:
lt: Su klonavimu susiję parametrai:

en: Log Related Options:
lt: Su žurnalu susiję parametrai:

en: Move Related Options:
lt: Su perkėlimu susiję parametrai:

en: Reset Related Options:
lt: Su atstatymu susiję parametrai:

en: Stash Related Options:
lt: Su slėptuve susiję parametrai:

en: Status Related Options:
lt: Su būsena susiję parametrai:

en: Line
lt: Linija

en: Revision
lt: Leidimas

en: Author
lt: Autorius

en: Date
lt: Data

en: _Close
lt: _Užverti

note: isdir?GTK_FILE_CHOOSER_ACTION_CREATE_FOLDER:
en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: Active
lt: Aktyvi

en: Name
lt: Vardas

en: _Jump to
lt: _Peršokti į

en: _New
lt: _Nauja

en: Branch name:
lt: Šakos pavadinimas:

en: Remove directories.
lt: Šalinti katalogus.

en: Exclude ignored files
lt: Išskirti nepaisomus failus

en: Include ignored files
lt: Įterpti nepaisomus failus

en: Only ignored files
lt: Tik nepaisomi failai

en: Force clean.
lt: Priverstinai valyti.

en: _OK
lt: _Gerai

en: Clone finished
lt: Klonavimas baigtas

en: Cloning...
lt: Klonuojama...

en: Failed
lt: Nepavyko

en: untracked
lt: nesekamas

en: Path
lt: Kelias

en: State
lt: Būsena

en: Select/Unselect all
lt: Pasirinkti/Nepasirinkti visus

en: AuthorDate
lt: AutoriusData

en: CommitDate
lt: ĮdėjimoData

en: Message
lt: Pranešimas

en: Changes
lt: Pakeitimai

en: File
lt: Failas

en: _Refresh
lt: Į_kelti iš naujo

en: Move finished
lt: Perkelta

en: Move To
lt: Perkelti į

en: Move...
lt: Perkelti...

en: Action
lt: Veiksmas

en: Notify
lt: Pranešti

en: Reset finished
lt: Atstatymas užbaigtas

en: Reset...
lt: Atstatyti...

en: Description
lt: Aprašymas

en: _Save
lt: Į_rašyti

en: _Apply
lt: _Taikyti

en: _Delete
lt: _Ištrinti

en: C_lear
lt: Išva_lyti

en: Stash description:
lt: Slėptuvės aprašymas:

en: Are you sure you want to drop %s?
lt: Ar Jūs tikrai norite šalinti %s?

en: Are you sure you want to clear all stash?
lt: Ar tikrai norite išvalyti visą slėptuvę?

en: _Repository:
lt: _Saugykla:

en: Select a folder
lt: Pasirinkite aplanką

en: _Directory:
lt: _Katalogas:

en: Transfer
lt: Perkėlimas

en: Execute changelist action
lt: Vykdyti keitimų sąrašo veiksmą

en: Execute checkout action
lt: Vykdyti paėmimo veiksmą

en: Execute cleanup action
lt: Vykdyti valymo veiksmą

en: Execute commit action
lt: Vykdyti įkėlimo veiksmą

en: Execute copy action
lt: Vykdyti kopijavimo veiksmą

en: Execute delete action
lt: Vykdyti šalinimo veiksmą

en: Execute diff action
lt: Vykdyti diff veiksmą

en: Execute export action
lt: Vykdyti eksportavimo veiksmą

en: Execute import action
lt: Vykdyti importavimo veiksmą

en: Execute lock action
lt: Vykdyti rakinimo veiksmą

en: Execute properties action
lt: Vykdyti savybių veiksmą

en: Execute resolved action
lt: Vykdyti išsprendimo veiksmą

en: Execute relocate action
lt: Vykdyti perkėlimo veiksmą

en: Execute revert action
lt: Vykdyti sugrąžinimo veiksmą

en: Execute switch action
lt: Vykdyti perjungimo veiksmą

en: Execute unlock action
lt: Vykdyti atrakinimo veiksmą

en: Execute update action
lt: Vykdyti atnaujinimo veiksmą

en: Changelist Related Options:
lt: Su keitimų sąrašu susiję parametrai:

en: Checkout Related Options:
lt: Su paėmimu susiję parametrai:

en: Cleanup Related Options:
lt: Su valymu susiję parametrai:

en: Commit Related Options:
lt: Su pritaikymu susiję parametrai:

en: Copy Related Options:
lt: Su kopijavimu susiję parametrai:

en: Delete Related Options:
lt: Su ištrynimu susiję parametrai:

en: Diff Related Options:
lt: Su Diff susiję parametrai:

en: Export Related Options:
lt: Su eksportavimu susiję parametrai:

en: Import Related Options:
lt: Su importavimu susiję parametrai:

en: Lock Related Options:
lt: Su užrakinimu susiję parametrai:

en: Properties Related Options:
lt: Su savybėmis susiję parametrai:

en: Properties
lt: Savybės

en: Resolved Related Options:
lt: Su išsprendimu susiję parametrai:

en: Relocate Related Options:
lt: Su perkėlimu susiję parametrai:

en: Revert Related Options:
lt: Su sugrąžinimu susiję parametrai:

en: Switch Related Options:
lt: Su perjungimu susiję parametrai:

en: Unlock Related Options:
lt: Su rakinimu susiję parametrai:

en: Update Related Options:
lt: Su atnaujinimu susiję parametrai:

en: Not enough arguments provided
lt: Nepakanka argumentų

en: Blame failed
lt: Kaltinimas nepavyko

en: '%s' is not a local path
lt: "%s" nėra vietinis kelias

en: Cleanup failed
lt: Išvalymas nepavyko

en: Cleanup finished
lt: Išvalymas baigtas

en: Cleaning up...
lt: Išvaloma...

en: At revision: %ld
lt: Leidime: %ld

en: Nothing to do
lt: Nėra ką daryti

en: Completed
lt: Atlikta

en: Commit Message
lt: Pridėjimo pranešimas

en: Store password a plaintext?
lt: Slaptažodžius saugoti kaip gryną tekstą?

en: Added
lt: Pridėtas

en: Copied
lt: Nukopijuotas

en: Deleted
lt: Pašalintas

en: Restored
lt: Atkurtas

en: Reverted
lt: Sugrąžintas

en: Revert failed
lt: Sugrąžinti nepavyko

en: Skipped
lt: Praleista

en: Updated
lt: Atnaujintas

en: External
lt: Išorinis

en: Modified
lt: Pakeista

en: Replaced
lt: Pakeista

en: Transmitting
lt: Persiunčiama

en: Locked
lt: Užrakinti

en: Unlocked
lt: Atrakinta

en: Lock failed
lt: Užrakinti nepavyko

en: Unlock failed
lt: Atrakinti nepavyko

en: Exists
lt: Egzistuoja

en: Changelist set
lt: Keitimų sąrašas nustatytas

en: Changelist cleared
lt: Keitimų sąrašas išvalytas

en: Changelist moved
lt: Keitimų sąrašas perkeltas

en: Merge begin
lt: Pradedama sujungti

en: Foreign merge begin
lt: Nutolęs sujungimas pradėtas

en: Replace
lt: Pakeisti

en: Property added
lt: Savybė pridėta

en: Property modified
lt: Savybė pakeista

en: Property deleted
lt: Savybė ištrinta

en: Property nonexisting
lt: Savybė neegzistuoja

en: Revision property set
lt: Leidimo savybė nustatyta

en: Revision property deleted
lt: Leidimo savybė ištrinta

en: Merge completed
lt: Suliejimas užbaigtas

en: Tree conflict
lt: Konfliktas medyje

en: External failed
lt: Išorinis nepavyko

en: Started
lt: Pradėtas

en: Skipped obstruction
lt: Kliūtis praleista

en: Skipped working only
lt: Praleista tik darbinė

en: Skipped access denied
lt: Praleista neprieinama

en: External removed
lt: Išorinė pašalinta

en: Shadowed add
lt: Šešėlinė pridėta

en: Shadowed update
lt: Šešėlinė atnaujinta

en: Shadowed delete
lt: Šešėlinė ištrinta

en: Merge record info
lt: Sujungti įrašų informaciją

en: Upgraded path
lt: Kelias atnaujintas

en: Merge record info begin
lt: Pradedamas įrašų informacijos sujungimas

en: Merge elide info
lt: Sujungti nutylimą informaciją

en: Patch
lt: Pataisymas

en: Applied hunk
lt: Gabalas pritaikytas

en: Rejected hunk
lt: Gabalas atmestas

en: Hunk already applied
lt: Gabalas jau pritaikytas

en: Copied replaced
lt: Nukopijuotas pakeistas

en: URL redirect
lt: URL peradresavimas

en: Path nonexistent
lt: Kelias neegzistuoja

en: Conflict
lt: Nesuderinamas

en: Missing
lt: Trūksta

en: Out of date
lt: Pasenęs

en: No parent
lt: Nėra auštesnio

en: Forbidden by server
lt: Serveris uždraudė

en: Skipped conflicted
lt: Konfliktuojantis praleistas

en: Inapplicable
lt: Nepritaikomas

en: Unchanged
lt: Nepakeista

en: Obstructed
lt: Kliuvinys

en: Changed
lt: Pakeista

en: Merged
lt: Sujungta

en: Conflicted
lt: Konfliktuojantis

en: Source missing
lt: Trūksta šaltinio

note: N_("None"), N_("Unversioned"),
en: Normal
lt: Normalus

en: Ignored
lt: Nepaisoma

en: Incomplete
lt: Nebaigta

en: Error
lt: Klaida

en: Local action
lt: Vietinis veiksmas

en: Local copy
lt: Vietinė kopija

en: Copy To
lt: Kopijuoti į

en: Local delete
lt: Vietinis šalinimas

en: Delete Message
lt: Ištrinti pranešimą

en: Diff failed
lt: Nepavyko palyginti

note: Translators: svn recursion selection * Self means only this file/direcotry is shown * Self means only this file/direcotry is updated
en: Self
lt: Tik šį

note: Translators: svn recursion selection * Immediate files means this file/direcotry and the files it contains are shown updated
en: Immediate files
lt: Šio aplanko failai

note: Translators: svn recursion selection * Recursive means the list is full recursive * Recursive means the update is full recursive
en: Recursive
lt: Rekursinis

en: Notice ancestry
lt: Pranešimo kilmė

en: Do not show differences for deleted files
lt: Nerodyti skirtumų ištrintiems failams

en: Show copies as additions
lt: Rodyti kopijas kaip papildymus

en: Loading...
lt: Įkeliama...

en: _Certificate:
lt: _Liudijimas:

en: Select a file
lt: Pasirinkite failą

en: Remember
lt: Prisiminti

en: Certificate
lt: Sertifikatas

en: Import Message
lt: Importavimo pranešimas

en: Log failed
lt: Įrašyti į žurnalą nepavyko

en: Stop On Copy
lt: Sustabdyti ant kopijos

en: Show Merged Revisions
lt: Rodyti sujungtus leidimus

en: _Username:
lt: Naudotojo _vardas:

en: _Password:
lt: Sla_ptažodis:

en: Login
lt: Prisijungti

en: Log Message
lt: Žurnalo pranešimas

en: Local move
lt: Vietinis perkėlimas

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: Notification
lt: Pranešimas

en: Set property failed
lt: Nepavyko nustatyti savybės

en: Properties failed
lt: Savybės nepavyko

en: Value
lt: Reikšmė

en: _Add
lt: _Pridėti

en: _Remove
lt: Ša_linti

en: Relocate failed
lt: Perkelti nepavyko

en: Relocate finished
lt: Perkelta

en: Relocating...
lt: Perkeliama...

en: _From:
lt: _Nuo:

en: _To:
lt: _Kam:

en: Status failed
lt: Būsena nepavyko

en: Prop state
lt: Savybių būsena

en: Repo state
lt: Saugyklos būsena

en: Repo prop state
lt: Saugyklos savybių būsena

en: Show Unmodified Files
lt: Rodyti nepakeistus failus

en: Show Unversioned Files
lt: Rodyti failus be versijos

en: Show Ignored Files
lt: Rodyti nepaisomus failus

en: Hide Externals
lt: Slėpti papildomus

en: Check Repository
lt: Patikrinti saugyklą

en: Certificate is not yet valid.
lt: Sertifikatas dar negalioja.

en: Certificate has expired.
lt: Sertifikatas paseno.

en: Certificate does not match the remote hostname.
lt: Sertifikatas neatitinka nutolusio kompiuterio vardo.

en: Certificate authority is unknown.
lt: Sertifikato įgaliojimai nežinomi.

en: Other failure.
lt: Kita klaida.

en: Trust
lt: Pasitikėjimas
