Thunar Plugins - en to lv translation catalogue (304 entries)

en: Menu|Add
lv: Pievienot

en: Add
lv: Pievienot

en: Menu|Bisect
lv: Dalīt divās daļās

en: Bisect
lv: Dalīt divās daļās

en: Menu|Blame
lv: Vainot

en: Blame
lv: Vainot

en: Menu|Branch
lv: Zars

en: Branch
lv: Atzars

en: Menu|Checkout
lv: Izrakstīt

en: Checkout
lv: Izrakstīt

en: Menu|Clean
lv: Uzkopt

en: Clean
lv: Uzkopt

en: Menu|Clone
lv: Klonēt

en: Clone
lv: Klonēt

en: Menu|Commit
lv: Iesniegt

en: Commit
lv: Iesniegt

en: Menu|Diff
lv: Atšķirība

en: Diff
lv: Atšķirība

en: Menu|Fetch
lv: Saņemt

en: Fetch
lv: Saņemt

en: Menu|Grep
lv: Grep

en: Menu|Init
lv: Sākt

en: Init
lv: Sākt

en: Menu|Log
lv: Reģistrēt

en: Log
lv: Reģistrēt

en: Menu|Merge
lv: Apvienot

en: Merge
lv: Apvienot

en: Menu|Move
lv: Pārvietot

en: Move
lv: Pārvietot

en: Menu|Pull
lv: Vilkt

en: Pull
lv: Vilkt

en: Menu|Push
lv: Grūst

en: Push
lv: Grūst

en: Menu|Rebase
lv: Pār-bāzēt

en: Rebase
lv: Pār-bāzēt

en: Menu|Reset
lv: Atstatīt

en: Reset
lv: Atstatīt

en: Menu|Remove
lv: Izņemt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Menu|Show
lv: Rādīt

en: Show
lv: Rādīt

en: Menu|Stash
lv: Atlicināšana

note: gtk_box_pack_start (GTK_BOX (GTK_DIALOG (dialog)->action_area), box, FALSE, TRUE, 0); gtk_widget_show (box);
en: Stash
lv: Atlicināšana

en: Menu|Status
lv: Status

en: Menu|Tag
lv: Izvēlne|Birka

en: Tag
lv: Birka

en: Action %s is unimplemented
lv: Darbība %s nav izstrādāta

en: Menu|Changelist
lv: Izmaiņu saraksts

en: Changelist
lv: Izmaiņu saraksts

en: Menu|Cleanup
lv: Uzkopt

en: Cleanup
lv: Uzkopt

en: Menu|Copy
lv: Kopēt

en: Copy
lv: Kopēt

en: Menu|Delete
lv: Dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Menu|Export
lv: Eksportēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Menu|Import
lv: Imports

en: Import
lv: Imports

en: Menu|Info
lv: Informācija

en: Info
lv: Informācija

en: Menu|Lock
lv: Slēgt

en: Lock
lv: Slēgt

en: Menu|Edit Properties
lv: Rediģēt rekvizītus

en: Edit Properties
lv: Rediģēt rekvizītus

en: Menu|Relocate
lv: Atiedalīt

en: Relocate
lv: Atiedalīt

en: Menu|Resolved
lv: Atrisināts

en: Resolved
lv: Atrisināts

en: Menu|Resolve
lv: Atrisināt

en: Resolve
lv: Atrisināt

en: Menu|Revert
lv: Atgriezt

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Menu|Switch
lv: Pārslēgt

en: Switch
lv: Pārslēgt

en: Menu|Unlock
lv: Atslēgt

en: Unlock
lv: Atslēgt

en: Menu|Update
lv: Atjaunot

en: Update
lv: Atjaunot

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Revision:
lv: Revīzija:

en: Repository:
lv: Repozitorijs:

en: Modified revision:
lv: Modifikācijas revīzija:

en: Modified date:
lv: Modifikācijas datums:

en: Author:
lv: Autors:

en: Changelist:
lv: Izmaiņu saraksts:

note: Translators: Depth as in depth of recursion
en: Depth:
lv: Dziļums:

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Exclude should not apear client side
en: Exclude
lv: Izkļaut

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Empty depth means only this file/direcotry is checked out
en: Empty
lv: Tukšs

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Files depth means this file/direcotry and all of it's files are checked out
en: Files
lv: Faili

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Immediates depth means this file/direcotry and all of it's files and subdirectories are checked out Translators: svn recursion selection * Immediates means this file/direcotry and the subdirectories are shown * Immediates means this file/direcotry and t
en: Immediates
lv: Tūlītējs

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Infinity depth means this file/direcotry is checked out with full recursion
en: Infinity
lv: Bezgalīgi

en: Print version information
lv: Izdrukāt versijas informāciju

en: Execute add action
lv: Izpildīt pievienošanas darbību

en: Execute blame action
lv: Izpildīt vainošanas darbību

en: Execute branch action
lv: Izpildīt atzarošanas darbību

en: Execute clean action
lv: Izpildīt uzkopšanas darbību

en: Execute clone action
lv: Izpildīt klonēšanas darbību

en: Execute log action
lv: Izpildīt reģistrēšanas darbību

en: Execute move action
lv: Izpildīt pārvietošanas darbību

en: Execute reset action
lv: Izpildīt atstatīšanas darbību

en: Execute stash action
lv: Izpildīt atlicināšanas darbību

en: Execute status action
lv: Izpildīt statusa darbību

en: Add Related Options:
lv: Pievienot saistītās opcijas:

en: Blame Related Options:
lv: Vainot saistītās opcijas:

en: Branch Related Options:
lv: Atzara saistītas opcijas:

en: Clone Related Options:
lv: Ar klonēšanu saistītās opcijas:

en: Log Related Options:
lv: Reģistrēšanas saistītās opcijas:

en: Move Related Options:
lv: Pārvietošanas saistītās opcijas:

en: Reset Related Options:
lv: Atstatīšanas saistītās opcijas:

en: Stash Related Options:
lv: Ar atlicināšanu saistītās opcijas:

en: Status Related Options:
lv: Statusa saistītās opcijas:

en: Line
lv: Rinda

en: Revision
lv: Revīzija

en: Author
lv: Autors

en: Date
lv: Datums

en: Name
lv: Nosaukums

en: Branch name:
lv: Atzara nosaukums:

en: Remove directories.
lv: Noņemt direktorijas.

en: Exclude ignored files
lv: Neiekļaut ignorētos failus

en: Include ignored files
lv: Iekļaut ignorētos failus

en: Only ignored files
lv: Tikai ignorētos failus

en: Force clean.
lv: Piespiedu uzkopšana.

en: Clone finished
lv: Klonēšana pabeigta

en: Cloning ...
lv: Klonēšana...

en: Failed
lv: Neizdevās

en: untracked
lv: neseko

en: Path
lv: Ceļš

en: State
lv: Stāvoklis

en: Select/Unselect all
lv: Atlasīt visu/Atcelt atlasi

en: AuthorDate
lv: AutoraDatums

en: CommitDate
lv: IesniegšanasDatums

en: Message
lv: Ziņa

en: Changes
lv: Izmaiņas

en: File
lv: Fails

en: Move finished
lv: Pārvietošana pabeigta

en: Move To
lv: Pārvietot uz

en: Move ...
lv: Pārvietot ...

en: Action
lv: Darbība

en: Notify
lv: Paziņot

en: Reset finished
lv: Atstatīšana pabeigta

en: Reset ...
lv: Atstatīt ...

en: Description
lv: Apraksts

en: Stash description:
lv: Atlicināšanas apraksts:

en: Are you sure you want to drop %s?
lv: Esat drošs, ka vēlaties nomest %s?

en: Are you sure you want to clear all stash?
lv: Vai esat drošs, ka vēlaties notīrīt visu altikušo?

en: _Repository:
lv: _Repozitorijs:

en: Select a folder
lv: Atlasiet mapi

en: _Directory:
lv: _Direktorija:

en: Transfer
lv: Pārvietot

en: Execute changelist action
lv: Izpildīt izmaiņu saraksta darbību

en: Execute checkout action
lv: Izpildīt izrakstīšanas darbību

en: Execute cleanup action
lv: Izpildīt uzkopšanas darbību

en: Execute commit action
lv: Izpildīt iesniegšanas darbību

en: Execute copy action
lv: Izpildīt kopēšanas darbību

en: Execute delete action
lv: Izpildīt dzēšanas darbību

en: Execute export action
lv: Izpildīt eksportēšanas darbību

en: Execute import action
lv: Izpildīt importēšanas darbību

en: Execute lock action
lv: Izpildīt noslēgšanas darbību

en: Execute properties action
lv: Izpildīt rekvizītu darbību

en: Execute resolved action
lv: Izpildīt atrisināts darbību

en: Execute relocate action
lv: Izpildīt atiedalīt darbību

en: Execute revert action
lv: Izpildīt atgriezt darbību

en: Execute switch action
lv: Izpildīt pārslēgšanas darbību

en: Execute unlock action
lv: Izpildīt atslēgt darbību

en: Execute update action
lv: Izpildīt atjaunot darbību

en: Changelist Related Options:
lv: Izmaiņu saraksta saistītās opcijas:

en: Checkout Related Options:
lv: Izrakstīšanas saistītās opcijas:

en: Cleanup Related Options:
lv: Uzkopšanas saistītās opcijas:

en: Commit Related Options:
lv: Iesniegšanas saistītās opcijas:

en: Copy Related Options:
lv: Kopēšanas saistītās opcijas:

en: Delete Related Options:
lv: Dzēšanas saistītās opcijas:

en: Export Related Options:
lv: Eksporta saistītās opcijas:

en: Import Related Options:
lv: Importa saistītās opcijas:

en: Lock Related Options:
lv: Noslēgšanas saistītās opcijas:

en: Properties Related Options:
lv: Rekvizītu saistītās opcijas:

note: gtk_box_pack_start (GTK_BOX (GTK_DIALOG (dialog)->action_area), box, FALSE, TRUE, 0); gtk_widget_show (box);
en: Properties
lv: Rekvizīti

en: Resolved Related Options:
lv: Atrisināts saistītās opcijas:

en: Relocate Related Options:
lv: Atiedalīt saistītās opcijas:

en: Revert Related Options:
lv: Atgriezt saistītās opcijas:

en: Switch Related Options:
lv: Pārslēgšanas saistītās opcijas:

en: Unlock Related Options:
lv: Atslēgšanas saistītās opcijas:

en: Update Related Options:
lv: Atjaunošanas saistītās opcijas:

en: Not enough arguments provided
lv: Nav norādīti pietiekams argumentu daudzums

en: Blame failed
lv: Vainot neizdevās

en: Cleanup failed
lv: Uzkopt neizdevās

en: Cleanup finished
lv: Uzkopšana pabeigta

en: Cleaning up ...
lv: Uzkopšana...

en: At revision: %ld
lv: Revīzija: %ld

en: Nothing to do
lv: Nav ko darīt

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Commit Message
lv: Iesniegšanas ziņa

en: Store password a plaintext?
lv: Glabāt paroli kā atklātu tekstu?

en: Added
lv: Pievienots

en: Copied
lv: Nokopēts

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Restored
lv: Atjaunots

en: Reverted
lv: Atgrieztais

en: Revert failed
lv: Atgriešana neizdevās

en: Skipped
lv: Izlaists

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: External
lv: Ārējs

en: Modified
lv: Modificēts

en: Replaced
lv: Aizvietos

en: Transmitting
lv: Pārraida

en: Locked
lv: Slēgt

en: Unlocked
lv: Atslēgt

en: Lock failed
lv: Slēgšana neizdevās

en: Unlock failed
lv: Atslēgšana neizdevās

en: Exists
lv: Eksistē

en: Changelist set
lv: Izmaiņu saraksta komplekts

en: Changelist cleared
lv: Izmaiņu saraksts notīrīts

en: Changelist moved
lv: Izmaiņu saraksts pārvietots

en: Merge begin
lv: Apvienošana sākta

en: Foreign merge begin
lv: Ārzemnieka apvienošana sākta

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Property added
lv: Rekvizīts pievienots

en: Property modified
lv: Rekvizīts modificēts

en: Property deleted
lv: Rekvizīts dzēsts

en: Property nonexisting
lv: Neeksistējošs rekvizīts

en: Revision property set
lv: Revīzijas rekvizīts uzstādīts

en: Revision property deleted
lv: Revīzijas rekvizīts dzēsts

en: Merge completed
lv: Apvienošana pabeigta

en: Tree conflict
lv: Koka konflikts

en: External failed
lv: Ārējais neizdevās

en: Started
lv: Sākts

en: Skipped obstruction
lv: Izlaists traucējums

en: Skipped working only
lv: Izlaists tikai strādājošos

en: Skipped access denied
lv: Izlaists ar pieeja liegta

en: External removed
lv: Ārējais noņemts

en: Shadowed add
lv: Ēnotā pievienošana

en: Shadowed update
lv: Ēnotā atjaunināšana

en: Shadowed delete
lv: Ēnotā dzēšana

en: Merge record info
lv: Sapludināt ieraksta informāciju

en: Upgraded path
lv: Uzlabojuma ceļš

en: Merge record info begin
lv: Apvienošanas ieraksta sākuma informācija

en: Merge elide info
lv: Apvienošanas noklusētā informācija

en: Patch
lv: Ielāps

en: Applied hunk
lv: Pielietotais gabals

en: Rejected hunk
lv: Noraidīties gabals

en: Hunk already applied
lv: Gabals jau pielietots

en: Copied replaced
lv: Kopētie aizvietoti

en: URL redirect
lv: URL novirzīšana

en: Path nonexistent
lv: Neeksistējošs ceļš

en: Conflict
lv: Konflikts

en: Missing
lv: Trūkst

en: Out of date
lv: Novecojis

en: No parent
lv: Nav vecāka

en: Forbidden by server
lv: Serveris aizliedza

en: Skipped conflicted
lv: Izlaist konfliktētos

en: Inapplicable
lv: Nepielietojams

en: Unchanged
lv: Nemainīts

en: Obstructed
lv: Traucēts

en: Changed
lv: Mainīts

en: Merged
lv: Apvienots

en: Conflicted
lv: Konfliktēts

en: Source missing
lv: Trūkst avots

note: N_("None"), N_("Unversioned"),
en: Normal
lv: Parasts

en: Ignored
lv: Ignorēts

en: Incomplete
lv: Nepabeigts

en: Error
lv: Kļūda

en: Local action
lv: Lokāla darbība

en: Local copy
lv: Lokāla kopija

en: Copy To
lv: Kopēt uz

en: Local delete
lv: Lokāli dzēst

en: Delete Message
lv: Dzēšanas ziņa

note: Translators: svn recursion selection * Self means only this file/direcotry is shown * Self means only this file/direcotry is updated
en: Self
lv: Pats

note: Translators: svn recursion selection * Immediate files means this file/direcotry and the files it contains are shown updated
en: Immediate files
lv: Neatliekamie faili

note: Translators: svn recursion selection * Recursive means the list is full recursive * Recursive means the update is full recursive
en: Recursive
lv: Rekursīvi

en: _Certificate:
lv: _Sertifikāts:

en: Select a file
lv: Atlasīt failu

en: Remember
lv: Atcerēties

en: Certificate
lv: Sertifikāts

en: Import Message
lv: Importa ziņa

en: Log failed
lv: Reģistrēšana neizdevās

en: Stop On Copy
lv: Apturēt uz kopiju

en: Show Merged Revisions
lv: Rādīt sapludināto reviziju

en: _Username:
lv: _Lietotāja vārds:

en: _Password:
lv: _Parole:

en: Login
lv: Pieteikties

en: Log Message
lv: Reģistrēšanas ziņa

en: Local move
lv: Lokāla pārvietošana

en: Mime type
lv: Mime tips

en: Notification
lv: Paziņošana

note: tsh_properties_dialog_done (dialog);
en: Set property failed
lv: Rekvizīta uzstādīšana neizdevās

en: Properties failed
lv: Rekvizīts neizdevās

en: Value
lv: Vērtība

en: Relocate failed
lv: Atiedalīšana neizdevās

en: Relocate finished
lv: Atiedalīšana pabeigta

en: Relocating ...
lv: Atiedalīšana...

en: _From:
lv: _No:

en: _To:
lv: _Uz:

en: Status failed
lv: Status neizdevās

en: Show Unmodified Files
lv: Rādīt nemainītos failus

en: Show Unversioned Files
lv: Rādīt bez versiju failus

en: Show Ignored Files
lv: Rādīt ignorētos failus

en: Hide Externals
lv: Slēpt ārējos

en: Check Repository
lv: Pārbaudīt repozitoriju

en: Certificate is not yet valid.
lv: Sertifikāts nav vēl derīgs.

en: Certificate has expired.
lv: Sertifikātam ir iztecējis derīgums.

en: Certificate does not match the remote hostname.
lv: Sertifikāts nesakrīt ar resursdatora nosaukumu.

en: Certificate authority is unknown.
lv: Sertifikātā autoritāte nav zināma.

en: Other failure.
lv: Cita kļūme.

en: Trust
lv: Uzticība
