Thunar Plugins - en to ms translation catalogue (315 entries)

en: Menu|Add
ms: Menu|Tambah

en: Add
ms: Tambah

en: Menu|Bisect
ms: Menu|Pisah

en: Bisect
ms: Pisah

en: Menu|Blame
ms: Menu|Salah

en: Blame
ms: Salah

en: Menu|Branch
ms: Menu|Cabang

en: Branch
ms: Cabang

en: Menu|Checkout
ms: Menu|Daftar Keluar

en: Checkout
ms: Daftar Keluar

en: Menu|Clean
ms: Menu|Hapus

en: Clean
ms: Hapus

en: Menu|Clone
ms: Menu|Klon

en: Clone
ms: Klon

en: Menu|Commit
ms: Menu|Buat

en: Commit
ms: Buat

en: Menu|Diff
ms: Menu|Beza

en: Diff
ms: Bezq

en: Menu|Fetch
ms: Menu|Dapat

en: Fetch
ms: Dapat

en: Menu|Merge
ms: Menu|Gabung

en: Merge
ms: Gabung

en: Menu|Move
ms: Menu|Alih

en: Move
ms: Alih

en: Menu|Pull
ms: Menu|Tarik

en: Pull
ms: Tarik

en: Menu|Push
ms: Menu|Tolak

en: Push
ms: Tolak

en: Menu|Rebase
ms: Menu|Landas Semula

en: Rebase
ms: Landas semula

en: Menu|Reset
ms: Menu|Tetap Semula

en: Reset
ms: Tetap semula

en: Menu|Remove
ms: Menu|Buang

en: Remove
ms: Buang

en: Menu|Show
ms: Menu|Tunjuk

en: Show
ms: Tunjuk

en: Menu|Stash
ms: Menu|Sorok

en: Stash
ms: Sorok

en: Action %s is unimplemented
ms: Tindakan %s tidak dilaksana

en: Menu|Changelist
ms: Menu|Senaraiperubahan

en: Changelist
ms: Senarai perubahan

en: Menu|Cleanup
ms: Menu|Bersih

en: Cleanup
ms: Bersih

en: Menu|Copy
ms: Menu|Salin

en: Copy
ms: Salin

en: Menu|Delete
ms: Menu|Padam

en: Delete
ms: Padam

en: Menu|Export
ms: Menu|Eksport

en: Export
ms: Eksport

en: Menu|Lock
ms: Menu|Kunci

en: Lock
ms: Kunci

en: Menu|Edit Properties
ms: Menu|Sunting Sifat

en: Edit Properties
ms: Sunting Sifat

en: Menu|Relocate
ms: Menu|Tempat Semula

en: Relocate
ms: Tempat semula

en: Menu|Resolved
ms: Menu|Dilerai Semula

en: Resolved
ms: Dilerai semula

en: Menu|Resolve
ms: Menu|Lerai Semula

en: Resolve
ms: Lerai semula

en: Menu|Revert
ms: Menu|Kembali

en: Revert
ms: Kembali

en: Menu|Switch
ms: Menu|Tukar

en: Switch
ms: Tukar

en: Menu|Unlock
ms: Menu|Nyahkunci

en: Unlock
ms: Nyahkunci

en: Menu|Update
ms: Menu|Kemaskini

en: Update
ms: Kemaskini

en: Unknown
ms: Tidak Diketahui

en: Revision:
ms: Revisi:

en: Repository:
ms: Repositori:

en: Modified revision:
ms: Revisi diubahsuai:

en: Modified date:
ms: Tarikh ubahsuai:

en: Author:
ms: Pengarang:

en: Changelist:
ms: Senarai Ubah:

note: Translators: Depth as in depth of recursion
en: Depth:
ms: Kedalaman:

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Exclude should not apear client side
en: Exclude
ms: Asingkan

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Empty depth means only this file/direcotry is checked out
en: Empty
ms: Kosong

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Files depth means this file/direcotry and all of it's files are checked out
en: Files
ms: Fail

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Immediates depth means this file/direcotry and all of it's files and subdirectories are checked out Translators: svn recursion selection * Immediates means this file/direcotry and the subdirectories are shown * Immediates means this file/direcotry and t
en: Immediates
ms: Immediate

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Infinity depth means this file/direcotry is checked out with full recursion
en: Infinity
ms: Tak Terhingga

en: Print version information
ms: Cetak maklumat versi

en: Execute add action
ms: Lakukan tindakan tambah

en: Execute blame action
ms: Lakukan tindakan salah

en: Execute branch action
ms: Lakukan tindakan cabang

en: Execute clean action
ms: Lakukan tindakan bersih

en: Execute clone action
ms: Lakukan tindakan klon

en: Execute log action
ms: Lakukan tindakan log

en: Execute move action
ms: Lakukan tindakan alih

en: Execute reset action
ms: Lakukan tindakan tetap semula

en: Execute stash action
ms: Lakukan tindakan sorok

en: Execute status action
ms: Lakukan tindakan status

en: Add Related Options:
ms: Pilihan Berkaitan Tambah:

en: Blame Related Options:
ms: Pilihan Berkaitan Salah:

en: Branch Related Options:
ms: Pilihan Berkaitan Cabang:

en: Clone Related Options:
ms: Pilihan Berkaitan Klon:

en: Log Related Options:
ms: Pilihan Berkaitan Log:

en: Move Related Options:
ms: Pilihan Berkaitan Alih:

en: Reset Related Options:
ms: Pilihan Berkaitan Tetap Semula:

en: Stash Related Options:
ms: Pilihan Berkaitan Sorok:

en: Status Related Options:
ms: Pilihan Berkaitan Status:

en: Line
ms: Baris

en: Revision
ms: Revisi

en: Author
ms: Pengarang

en: Date
ms: Tarikh

en: _Close
ms: _Tutup

note: isdir?GTK_FILE_CHOOSER_ACTION_CREATE_FOLDER:
en: _Cancel
ms: _Batal

en: Active
ms: Aktif

en: Name
ms: Nama

en: _Jump to
ms: L_ompat ke

en: _New
ms: _Baharu

en: Branch name:
ms: Nama cabang:

en: Remove directories.
ms: Buang direktori.

en: Exclude ignored files
ms: Asingkan fail diabaikan

en: Include ignored files
ms: Sertakan fail diabaikan

en: Only ignored files
ms: Hanya fail diabaikan

en: Force clean.
ms: Paksa bersih.

en: Clone finished
ms: Klon selesai

en: Cloning...
ms: Mengklon...

en: Failed
ms: Gagal

en: untracked
ms: tidak dijejak

en: Path
ms: Laluan

en: State
ms: Keadaan

en: Select/Unselect all
ms: Pilih/Jangan pilih semua

en: AuthorDate
ms: TarikhPengarang

en: CommitDate
ms: TarikhBuat

en: Message
ms: Mesej

en: Changes
ms: Perubahan

en: File
ms: Fail

en: _Refresh
ms: Sega_r semula

en: Move finished
ms: Alih selesai

en: Move To
ms: Alih Ke

en: Move...
ms: Alih...

en: Action
ms: Tindakan

en: Notify
ms: Maklum

en: Reset finished
ms: Tetap semula selesai

en: Reset...
ms: Tetap Semula...

en: Description
ms: Keterangan

en: _Save
ms: _Simpan

en: _Apply
ms: _Laksana

en: _Delete
ms: Pa_dam

en: C_lear
ms: _Kosongkan

en: Stash description:
ms: Keterangan sorok:

en: Are you sure you want to drop %s?
ms: Anda pasti mahu lepas %s?

en: Are you sure you want to clear all stash?
ms: Anda pasti mahu kosongkan semua sorok?

en: _Repository:
ms: _Repositori:

en: Select a folder
ms: Pilih satu folder

en: _Directory:
ms: _Direktori:

en: Transfer
ms: Pemindahan

en: Execute changelist action
ms: Lakukan tindakan senarai ubah

en: Execute checkout action
ms: Lakukan tindakan daftar keluar

en: Execute cleanup action
ms: Lakukan tindakan bersih

en: Execute commit action
ms: Lakukan tindakan buat

en: Execute copy action
ms: Lakukan tindakan salin

en: Execute delete action
ms: Lakukan tindakan padam

en: Execute diff action
ms: Lakukan tindakan beza

en: Execute export action
ms: Lakukan tindakan eksport

en: Execute import action
ms: Lakukan tindakan import

en: Execute lock action
ms: Lakukan tindakan kunci

en: Execute properties action
ms: Lakukan tindakan sifat

en: Execute resolved action
ms: Lakukan tindakan dilerai semula

en: Execute relocate action
ms: Lakukan tindakan tempat semula

en: Execute revert action
ms: Lakukan tindakan kembali

en: Execute switch action
ms: Lakukan tindakan tukar

en: Execute unlock action
ms: Lakukan tindakan nyahkunci

en: Execute update action
ms: Lakukan tindakan kemaskini

en: Changelist Related Options:
ms: Pilihan Berkaitan Senarai Ubah:

en: Checkout Related Options:
ms: Pilihan Berkaitan Daftar Keluar:

en: Cleanup Related Options:
ms: Pilihan Berkaitan Bersih:

en: Commit Related Options:
ms: Pilihan Berkaitan Buat:

en: Copy Related Options:
ms: Pilihan Berkaitan Salin:

en: Delete Related Options:
ms: Pilihan Berkaitan Padam:

en: Diff Related Options:
ms: Pilihan Berkaitan Beza:

en: Export Related Options:
ms: Pilihan Berkaitan Eksport:

en: Import Related Options:
ms: Pilihan Berkaitan Import:

en: Lock Related Options:
ms: Pilihan Berkaitan Kunci:

en: Properties Related Options:
ms: Pilihan Berkaitan Sifat:

en: Properties
ms: Sifat

en: Resolved Related Options:
ms: Pilihan Berkaitan Dilerai Semula:

en: Relocate Related Options:
ms: Pilihan Berkaitan Tempat Semula:

en: Revert Related Options:
ms: Pilihan Berkaitan Kembali:

en: Switch Related Options:
ms: Pilihan Berkaitan Tukar:

en: Unlock Related Options:
ms: Pilihan Berkaitan Nyahkunci:

en: Update Related Options:
ms: Pilihan Berkaitan Kemaskini:

en: Not enough arguments provided
ms: Argumen tidak mencukupi disediakan

en: Blame failed
ms: Salah gagal

en: '%s' is not a local path
ms: '%s' bukanlah laluan setempat

en: Cleanup failed
ms: Bersih gagal

en: Cleanup finished
ms: Bersih selesai

en: Cleaning up...
ms: Membersihkan...

en: At revision: %ld
ms: Pada revisi: %ld

en: Nothing to do
ms: Tidak buat apa-apa

en: Completed
ms: Selesai

en: Commit Message
ms: Mesej Buat

en: Store password a plaintext?
ms: Kata laluan simpan adalah teks biasa?

en: Added
ms: Ditambah

en: Copied
ms: Disalin

en: Deleted
ms: Dipadam

en: Restored
ms: Dipulihkan

en: Reverted
ms: Dikembalikan

en: Revert failed
ms: Kembali gagal

en: Skipped
ms: Dilangkau

en: Updated
ms: Dikemaskini

en: External
ms: Luaran

en: Modified
ms: Diubahsuai

en: Replaced
ms: Diganti

en: Transmitting
ms: Memindahkan

en: Locked
ms: Dikunci

en: Unlocked
ms: Dinyahkunci

en: Lock failed
ms: Kunci gagal

en: Unlock failed
ms: Nyahkunci gagal

en: Exists
ms: Wujud

en: Changelist set
ms: Senarai ubah ditetapkan

en: Changelist cleared
ms: Senarai ubah dikosongkan

en: Changelist moved
ms: Senarai ubah dialih

en: Merge begin
ms: Gabung bermula

en: Foreign merge begin
ms: Gabung asing bermula

en: Replace
ms: Ganti

en: Property added
ms: Sifat ditambah

en: Property modified
ms: Sifat diubahsuai

en: Property deleted
ms: Sifat dipadam

en: Property nonexisting
ms: Sifat tidak-wujud

en: Revision property set
ms: Sifat revisi ditetapkan

en: Revision property deleted
ms: Sifat revisi dipadam

en: Merge completed
ms: Gabung selesai

en: Tree conflict
ms: Konflik pepohon

en: External failed
ms: Luaran gagal

en: Started
ms: Dimulakan

en: Skipped obstruction
ms: Halangan dilangkau

en: Skipped working only
ms: Berfungsi dilangkau sahaja

en: Skipped access denied
ms: Capaian dilangkau dinafikan

en: External removed
ms: Luaran dialih

en: Shadowed add
ms: Tambah berbayang

en: Shadowed update
ms: Kemaskini berbayang

en: Shadowed delete
ms: Padam berbayang

en: Merge record info
ms: Gabung maklumat rekod

en: Upgraded path
ms: Laluan ditatar

en: Merge record info begin
ms: Gabung maklumat rekod bermula

en: Merge elide info
ms: Gabung maklumat elide

en: Patch
ms: Tampal

en: Applied hunk
ms: Ketulan besar dilaksana

en: Rejected hunk
ms: Ketulan besar ditolak

en: Hunk already applied
ms: Ketulan besar sudah dilaksana

en: Copied replaced
ms: Salinan diganti

en: URL redirect
ms: URL diarah semula

en: Path nonexistent
ms: Laluan tidak wujud

en: Conflict
ms: Konflik

en: Missing
ms: Hilang

en: Out of date
ms: Luput

en: No parent
ms: Tiada induk

en: Forbidden by server
ms: Dilarang oleh pelayan

en: Skipped conflicted
ms: Konflik dilangkau

en: Inapplicable
ms: Tidak boleh dilaksana

en: Unchanged
ms: Tidak berubah

en: Obstructed
ms: Dihalang

en: Changed
ms: Berubah

en: Merged
ms: Digabung

en: Conflicted
ms: Berkonflik

en: Source missing
ms: Sumber hilang

note: N_("None"), N_("Unversioned"),
en: Normal
ms: Biasa

en: Ignored
ms: Diabaikan

en: Incomplete
ms: Tidak lengkap

en: Error
ms: Ralat

en: Local action
ms: Tindakan setempat

en: Local copy
ms: Salin setempat

en: Copy To
ms: Salin Ke

en: Local delete
ms: Padam setempat

en: Delete Message
ms: Padam Mesej

en: Diff failed
ms: Diff gagal

note: Translators: svn recursion selection * Self means only this file/direcotry is shown * Self means only this file/direcotry is updated
en: Self
ms: Diri

note: Translators: svn recursion selection * Immediate files means this file/direcotry and the files it contains are shown updated
en: Immediate files
ms: Fail immediate

note: Translators: svn recursion selection * Recursive means the list is full recursive * Recursive means the update is full recursive
en: Recursive
ms: Rekursif

en: Notice ancestry
ms: Salasilah notis

en: Do not show differences for deleted files
ms: Jangan tunjuk perbezaan untuk fail dipadam

en: Show copies as additions
ms: Tunjuk salinan sebagai tambahan

en: Loading...
ms: Memuatkan...

en: _Certificate:
ms: _Sijil:

en: Select a file
ms: Pilih satu fail

en: Remember
ms: Ingat

en: Certificate
ms: Sijil

en: Import Message
ms: Import Mesej

en: Log failed
ms: Log gagal

en: Stop On Copy
ms: Henti Bila Menyalin

en: Show Merged Revisions
ms: Tunjuk Revisi Tergabung

en: _Username:
ms: _Nama Pengguna:

en: _Password:
ms: Kata _Laluan:

en: Login
ms: Daftar Masuk

en: Log Message
ms: Mesej Log

en: Local move
ms: Alih setempat

en: Mime type
ms: Jenis mime

en: Notification
ms: Pemberitahuan

note: tsh_properties_dialog_done (dialog);
en: Set property failed
ms: Tetap sifat gagal

en: Properties failed
ms: Sifat gagal

en: Value
ms: Nilai

en: _Add
ms: _Tambah

en: _Remove
ms: _Buang

en: Relocate failed
ms: Lokasi semula gagal

en: Relocate finished
ms: Lokasi semula selesai

en: Relocating...
ms: Melokasi Semula...

en: _From:
ms: _Dari:

en: _To:
ms: _Ke:

en: Status failed
ms: Status gagal

en: Prop state
ms: Keadaan prop

en: Repo state
ms: Keadaan repo

en: Repo prop state
ms: Keadaan prop repo

en: Show Unmodified Files
ms: Tunjuk Fail Tidak Diubahsuai

en: Show Unversioned Files
ms: Tunjuk Fail Tiada Versi

en: Show Ignored Files
ms: Tunjuk Fail Diabai

en: Hide Externals
ms: Sembunyi Luaran

en: Check Repository
ms: Semak Repositori

en: Certificate is not yet valid.
ms: Sijil belum lagi sah.

en: Certificate has expired.
ms: Sijil telah luput.

en: Certificate does not match the remote hostname.
ms: Sijil tidak sepadan dengan nama hos jauh.

en: Certificate authority is unknown.
ms: Autoriti sijil tidak diketahui.

en: Other failure.
ms: Kegagalan lain.

en: Trust
ms: Kepercayaan
