Thunar Plugins - en to nb translation catalogue (158 entries)

en: Menu|Add
nb: Meny|Legg til

en: Add
nb: Legg til

en: Menu|Branch
nb: Meny|Gren

en: Branch
nb: Gren

en: Menu|Clean
nb: Meny|Tøm

en: Clean
nb: Tøm

en: Menu|Clone
nb: Meny|Klone

en: Clone
nb: Klone

en: Menu|Fetch
nb: Meny|Hent

en: Fetch
nb: Hent

en: Menu|Log
nb: Meny|Logg

en: Log
nb: Logg

en: Menu|Merge
nb: Meny|Flett

en: Merge
nb: Flett

en: Menu|Move
nb: Meny|Flytt

en: Move
nb: Flytt

en: Menu|Reset
nb: Meny|Tilbakestill

en: Reset
nb: Tilbakestill

en: Menu|Remove
nb: Meny|Fjern

en: Remove
nb: Fjern

en: Menu|Show
nb: Meny|Vis

en: Show
nb: Vis

en: Menu|Status
nb: Meny|Status

en: Menu|Tag
nb: Meny|Tagg

en: Tag
nb: Tagg

en: Action %s is unimplemented
nb: Handlingen %s er ikke implementert

en: Menu|Changelist
nb: Meny|Endringsliste

en: Changelist
nb: Endringsliste

en: Menu|Cleanup
nb: Meny|Opprydding

en: Cleanup
nb: Opprydding

en: Menu|Copy
nb: Meny|Kopier

en: Copy
nb: Kopier

en: Menu|Delete
nb: Meny|Slett

en: Delete
nb: Slett

en: Menu|Export
nb: Meny|Eksporter

en: Export
nb: Eksporter

en: Menu|Import
nb: Meny|Importer

en: Import
nb: Importer

en: Menu|Info
nb: Meny|Info

en: Menu|Lock
nb: Meny|Lås

en: Lock
nb: Lås

en: Menu|Edit Properties
nb: Meny|Rediger egenskaper

en: Edit Properties
nb: Rediger egenskaper

en: Menu|Revert
nb: Meny|Tilbakestill

en: Revert
nb: Tilbakestill

en: Menu|Switch
nb: Meny|Bytt

en: Switch
nb: Bytt

en: Menu|Unlock
nb: Meny|Lås opp

en: Unlock
nb: Lås opp

en: Menu|Update
nb: Meny|Oppdater

en: Update
nb: Oppdater

en: Unknown
nb: Ukjent

en: Revision:
nb: Revisjon:

en: Modified revision:
nb: Modifisert revisjon:

en: Modified date:
nb: Modifiseringsdato:

en: Author:
nb: Forfatter:

en: Changelist:
nb: Endringsliste:

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Exclude should not apear client side
en: Exclude
nb: Ekskluder

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Files depth means this file/direcotry and all of it's files are checked out
en: Files
nb: Filer

en: Print version information
nb: Skriv ut versjonsinformasjon

en: Execute add action
nb: Utfør handling for å legge til

en: Execute clone action
nb: Utfør handling for å klone

en: Execute log action
nb: Utfør handling for logg

en: Execute move action
nb: Utfør handling for å flytte

en: Execute reset action
nb: Utfør handling for å tilbakestille

en: Execute status action
nb: Utfør statushandling

en: Line
nb: Linje

en: Revision
nb: Revisjon

en: Date
nb: Dato

en: Name
nb: Navn

en: Exclude ignored files
nb: Ekskluder ignorerte filer

en: Include ignored files
nb: Inkluder ignorerte filer

en: Only ignored files
nb: Kun ignorerte filer

en: Cloning ...
nb: Kloner ...

en: Failed
nb: Mislyktes

en: Select/Unselect all
nb: Merk/Avmerk alle

en: Message
nb: Melding

en: Changes
nb: Endringer

en: File
nb: Fil

en: Move finished
nb: Flytting fullført

en: Move To
nb: Flytt til

en: Move ...
nb: Flytt ...

en: Action
nb: Handling

en: Notify
nb: Varsle

en: Reset finished
nb: Tilbakestill fullførte

en: Reset ...
nb: Tilbakestill ...

en: Description
nb: Beskrivelse

en: Select a folder
nb: Velg en mappe

en: Transfer
nb: Overfør

en: Execute changelist action
nb: Utfør handling for endringsliste

en: Execute copy action
nb: Utfør handling for å kopiere

en: Execute delete action
nb: Utfør handling for å slette

en: Execute export action
nb: Utfør handling for eksport

en: Execute import action
nb: Utfør handling for import

en: Execute properties action
nb: Utfør handling for egenskaper

en: Execute update action
nb: Utfør handling for oppdatering

note: gtk_box_pack_start (GTK_BOX (GTK_DIALOG (dialog)->action_area), box, FALSE, TRUE, 0); gtk_widget_show (box);
en: Properties
nb: Egenskaper

en: Completed
nb: Fullført

en: Store password a plaintext?
nb: Lagre passord i klartekst?

en: Added
nb: Lagt til

en: Copied
nb: Kopiert

en: Deleted
nb: Slettet

en: Restored
nb: Gjenopprettet

en: Reverted
nb: Tilbakestilt

en: Revert failed
nb: Tilbakestilling mislyktes

en: Skipped
nb: Hoppet over

en: Updated
nb: Oppdatert

en: External
nb: Ekstern

en: Modified
nb: Modifisert

en: Replaced
nb: Erstattet

en: Transmitting
nb: Overfører

en: Locked
nb: Låst

en: Unlocked
nb: Opplåst

en: Lock failed
nb: Låsing mislyktes

en: Unlock failed
nb: Opplåsing mislyktes

en: Changelist cleared
nb: Endringsliste tømt

en: Changelist moved
nb: Endringsliste flyttet

en: Merge begin
nb: Fletting begynner

en: Replace
nb: Erstatt

en: Property added
nb: Egenskap lagt til

en: Property modified
nb: Egenskap modifisert

en: Property deleted
nb: Egenskap slettet

en: Property nonexisting
nb: Egenskap ikkeeksisterende

en: Revision property set
nb: Revisjonsegenskap satt

en: Revision property deleted
nb: Revisjonsegenskap slettet

en: Merge completed
nb: Fletting fullført

en: Started
nb: Startet

en: Copied replaced
nb: Kopierte erstattede

en: Conflict
nb: Konflikt

en: Missing
nb: Mangler

en: Out of date
nb: Utdatert

en: Skipped conflicted
nb: Hoppet over konflikter

en: Unchanged
nb: Uendret

en: Changed
nb: Endret

en: Merged
nb: Flettet

en: Source missing
nb: Kilde mangler

en: Ignored
nb: Ignorert

en: Incomplete
nb: Ufullstendig

en: Error
nb: Feil

en: Local action
nb: Lokal handling

en: Local copy
nb: Lokal kopiering

en: Copy To
nb: Kopier til

en: Local delete
nb: Lokal sletting

en: Delete Message
nb: Slett melding

en: _Certificate:
nb: _Sertifikat:

en: Select a file
nb: Velg en fil

en: Remember
nb: Husk

en: Certificate
nb: Sertifikat

en: Import Message
nb: Importer melding

en: Show Merged Revisions
nb: Vis flettede revisjoner

en: _Username:
nb: _Brukernavn:

en: _Password:
nb: _Passord:

en: Value
nb: Verdi

en: _From:
nb: _Fra:

en: _To:
nb: _Til:

en: Certificate is not yet valid.
nb: Sertifikatet er ikke gyldig enda.

en: Certificate has expired.
nb: Sertifikatet er utgått.

en: Certificate does not match the remote hostname.
nb: Sertifikat samsvarer ikke med fjernvertsnavnet.
