Thunar Plugins - en to pl translation catalogue (303 entries)

en: Add
pl: Dodaj

en: Add file contents to the index
pl: Dodaj zawartość pliku do indeksu

en: Blame
pl: Wina

en: Show what revision and author last modified each line of a file
pl: Pokaż rewizję i autora ostatnio modyfikowanego każdego wiersza pliku

en: Branch
pl: Odgałęzienie

en: List, create or switch branches
pl: Wymień, utwórz lub zmień gałęzie

note: unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::checkout", _("Checkout"), _("Checkout"), "gtk-connect", _("Checkout"));
en: Clean
pl: Czyszczenie

en: Remove untracked files from the working tree
pl: Usuń nieśledzone pliki z drzewa roboczego

en: Clone
pl: Klonowanie

en: Clone a repository into a new directory
pl: Sklonuj repozytorium do nowego katalogu

note: unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::commit", _("Commit"), _("Commit"), "gtk-apply", _("Commit")); unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::diff", _("Diff"), _("Diff"), "edit-find-replace", _("Diff")); unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::fetch", _("Fetch"), 
en: Log
pl: Dziennik

en: Show commit logs
pl: Pokaż dzienniki zatwierdzeń

en: Move
pl: Przenoszenie

en: Move or rename a file, a directory, or a symlink
pl: Przenieś lub zmień nazwę pliku, katalogu lub dowiązania symbolicznego

note: unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::pull", _("Pull"), _("Pull"), NULL, _("Pull")); unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::push", _("Push"), _("Push"), NULL, _("Push")); unimplemented: add_subaction(item, menu, "tvp::git::rebase", _("Rebase"), _("Rebase"), NULL, _("Rebase
en: Reset
pl: Przywracanie ustawień

en: Reset current HEAD to the specified state
pl: Zresetuj bieżącą HEAD do określonego stanu

en: Stash
pl: Odkładanie

en: Stash the changes in a dirty working directory away
pl: Ukryj zmiany w brudnym katalogu roboczym

en: Status
pl: Stan

en: Show the working tree status
pl: Pokaż status drzewa roboczego

en: Action %s is unimplemented
pl: Akcja „%s” nie została zaimplementowana

note: append the svn submenu item Lets see if we are dealing with a working copy
en: SVN
pl: Kontrola wersji SVN

en: Add files, directories, or symbolic links
pl: Dodaj pliki, katalogi lub dowiązania symboliczne

en: Checkout
pl: Tworzenie lokalnej kopii

en: Check out a working copy from a repository
pl: Sprawdź kopię roboczą z repozytorium

en: Cleanup
pl: Porządkowanie

en: Recursively clean up the working copy
pl: Rekursywnie wyczyść kopię roboczą

en: Commit
pl: Zatwierdzanie

en: Send changes from your working copy to the repository
pl: Wyślij zmiany z kopii roboczej do repozytorium

en: Copy
pl: Kopiowanie

en: Copy a file or directory in a working copy or in the repository
pl: Skopiuj plik lub katalog do kopii roboczej lub do repozytorium

en: Delete
pl: Usuwanie

en: Delete an item from a working copy or the repository
pl: Usuń element z kopii roboczej lub repozytorium

en: Diff
pl: Różnice

en: Display the differences between two revisions or paths
pl: Pokaż różnice między dwiema wersjami lub ścieżkami

en: Export
pl: Eksportowanie

en: Export a clean directory tree
pl: Eksportuj czyste drzewo katalogów

en: Import
pl: Importowanie

en: Commit an unversioned file or tree into the repository
pl: Zatwierdź niewersjonowany plik lub drzewo w repozytorium

en: Lock
pl: Blokowanie

en: Lock working copy paths in the repository so that no other user can commit changes to them
pl: Zablokuj ścieżki do kopii roboczych w repozytorium, aby żaden inny użytkownik nie mógł wprowadzać w nich zmian

en: Move a file or directory
pl: Przenieś plik lub katalog

en: Edit Properties
pl: Zmień właściwości

en: Edit the property of one or more items
pl: Edytuj właściwość jednego lub więcej elementów

en: Relocate
pl: Przenieś

en: Relocate the working copy to point to a different repository root URL
pl: Zmień lokalizację kopii roboczej, tak aby wskazywała na inny adres URL katalogu głównego repozytorium

en: Resolved
pl: Rozwiązano

en: Remove "conflicted" state on working copy files or directories
pl: Usuń stan "konfliktu" na plikach kopii roboczych lub katalogach

en: Revert
pl: Cofanie

en: Undo all local edits
pl: Cofnij wszystkie lokalne zmiany

en: Switch
pl: Zamień

en: Update working copy to a different URL
pl: Zaktualizuj kopię roboczą do innego adresu URL

en: Unlock
pl: Odblokowywanie

en: Unlock working copy paths
pl: Odblokuj ścieżki do kopii roboczych

en: Update
pl: Aktualizacja

en: Update your working copy
pl: Zaktualizuj swoją kopię roboczą

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Revision:
pl: Poprawka:

en: Repository:
pl: Repozytorium:

en: Modified revision:
pl: Numer poprawki:

en: Modified date:
pl: Ostatnio zmodyfikowany:

en: Author:
pl: Autor:

en: Changelist:
pl: Lista zmian:

note: Translators: Depth as in depth of recursion
en: Depth:
pl: Głębia:

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Exclude should not apear client side
en: Exclude
pl: Wyklucz

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Empty depth means only this file/direcotry is checked out
en: Empty
pl: Puste

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Files depth means this file/direcotry and all of it's files are checked out
en: Files
pl: Pliki

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Immediates depth means this file/direcotry and all of it's files and subdirectories are checked out Translators: svn recursion selection * Immediates means this file/direcotry and the subdirectories are shown * Immediates means this file/direcotry and t
en: Immediates
pl: Natychmiast

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Infinity depth means this file/direcotry is checked out with full recursion
en: Infinity
pl: Nieskończoność

en: Print version information
pl: Drukuj informacje o wersji

en: Execute add action
pl: Dodaj

en: Execute blame action
pl: Pokaż adnotacje

en: Execute branch action
pl: Rozgałęźnij

en: Execute clean action
pl: Usuwanie

en: Execute clone action
pl: Kopiowanie

en: Execute log action
pl: Zapisz do logu

en: Execute move action
pl: Przenieś

en: Execute reset action
pl: Resetuj

en: Execute stash action
pl: Dodaj do schowka

en: Execute status action
pl: Stan

en: Add Related Options:
pl: Opcje związane z dodawaniem:

en: Blame Related Options:
pl: Opcje związane z adnotacjami:

en: Branch Related Options:
pl: Opcje związane z rozgałęźnianiem:

en: Clone Related Options:
pl: Opcje związane z klonowaniem:

en: Log Related Options:
pl: Opcje związane z dziennikiem:

en: Move Related Options:
pl: Opcje związane z przenoszeniem:

en: Reset Related Options:
pl: Opcje związane z resetowaniem:

en: Stash Related Options:
pl: Opcje związane z przechowalnią:

en: Status Related Options:
pl: Opcje związane ze stanem:

en: Line
pl: Wiersz

en: Revision
pl: Poprawka

en: Author
pl: Autor

en: Date
pl: Data

en: _Close
pl: _Zamknij

note: isdir?GTK_FILE_CHOOSER_ACTION_CREATE_FOLDER:
en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: Active
pl: Aktywny

en: Name
pl: Nazwa

en: _Jump to
pl: _Skocz do

en: _New
pl: _Nowy

en: Branch name:
pl: Nazwa ogałęzienia

en: Remove directories.
pl: Usuwa położenia

en: Exclude ignored files
pl: Wyłącz pominięte pliki

en: Include ignored files
pl: Zawiera pominięte pliki

en: Only ignored files
pl: Tylko pominięte pliki

en: Force clean.
pl: Wymusza czyszczenie

en: Clone finished
pl: Klonowanie ukończone

en: Cloning...
pl: Klonowanie...

en: Failed
pl: Nieudane

en: untracked
pl: nieśledzone

en: Path
pl: Ścieżka

en: State
pl: Stan

en: Select/Unselect all
pl: Zaznaczenie/Odznaczenie wszyskiego

en: AuthorDate
pl: Data utworzenia

en: CommitDate
pl: Data zatwierdzenia

en: Message
pl: Komentarz

en: Changes
pl: Zmiany

en: File
pl: Plik

en: _Refresh
pl: _Odśwież

en: Move finished
pl: Przenoszenie ukończone

en: Move To
pl: Przenosi do

en: Move...
pl: Przenoszenie...

en: Action
pl: Akcja

en: Notify
pl: Powiadamia

en: Reset finished
pl: Przywracanie ustawień ukończone

en: Reset...
pl: Przywracanie ustawień...

en: Description
pl: Opis

en: _Save
pl: _Zapisz

en: _Apply
pl: _Zastosuj

en: _Delete
pl: _Skasuj

en: C_lear
pl: _Wyczyść

en: Stash description:
pl: Opis przechowalni:

en: Are you sure you want to drop %s?
pl: Czy na pewno chcesz porzucić %s?

en: Are you sure you want to clear all stash?
pl: Jesteś pewny/pewna, że chcesz wyczyścić przechowalnię?

en: _Repository:
pl: _Repozytorium:

en: Select a folder
pl: Wybór katalogu

en: _Directory:
pl: _Katalog:

en: Execute changelist action
pl: Lista zmian

en: Execute checkout action
pl: Utwórz lokalną kopię

en: Execute cleanup action
pl: Czyszczenie

en: Execute commit action
pl: Zatwierdź

en: Execute copy action
pl: Kopiuj

en: Execute delete action
pl: Wykonuje usuwanie

en: Execute diff action
pl: Porównanie różnicowe

en: Execute export action
pl: Eksportuj

en: Execute import action
pl: Importuj

en: Execute lock action
pl: Zablokuj

en: Execute properties action
pl: Ustawienia

en: Execute resolved action
pl: Rozwiązanie

en: Execute relocate action
pl: Przenoszenie

en: Execute revert action
pl: Odwrócenie

en: Execute switch action
pl: Zmiana

en: Execute unlock action
pl: Odblokuj

en: Execute update action
pl: Aktualizacja

en: Changelist Related Options:
pl: Opcje związane z listą zmian:

en: Checkout Related Options:
pl: Opcje związane ze sprawdzaniem:

en: Cleanup Related Options:
pl: Opcje związane z czyszczeniem:

en: Commit Related Options:
pl: Opcje związane z zatwierdzeniem

en: Copy Related Options:
pl: Opcje związane z kopiowaniem:

en: Delete Related Options:
pl: Opcje związane z usuwaniem:

en: Diff Related Options:
pl: Opcje związane z porównaniem różnic:

en: Export Related Options:
pl: Opcje związane z eksportowaniem:

en: Import Related Options:
pl: Opcje związane z importowaniem:

en: Lock Related Options:
pl: Opcje związane z blokadą:

en: Properties Related Options:
pl: Opcje związane z właściwościami:

en: Properties
pl: Właściwości

en: Resolved Related Options:
pl: Opcje rozwiązane:

en: Relocate Related Options:
pl: Opcje przenoszenia:

en: Revert Related Options:
pl: Opcje przywracania:

en: Switch Related Options:
pl: Opcje związane z przełączaniem:

en: Unlock Related Options:
pl: Opcje związane z odblokowaniem:

en: Update Related Options:
pl: Opcje związane z aktualizacją:

en: Not enough arguments provided
pl: Nie wprowadzono wystarczającej liczby warunków

en: Blame failed
pl: Funkcja 'blame' nie powiodła się

en: '%s' is not a local path
pl: '%s' nie jest ścieżką lokalną

en: Cleanup failed
pl: Nie udało się uporządkować

en: Cleanup finished
pl: Zakończono porządkowanie

en: Cleaning up...
pl: Porządkowanie...

en: At revision: %ld
pl: na poprawce: %ld

en: Nothing to do
pl: Nic do zrobienia

en: Completed
pl: Ukończono

en: Commit Message
pl: Przekaż wiadomość

en: Store password a plaintext?
pl: Przechowywać hasło w formie niezaszyfrowanej?

en: Added
pl: Dodany

en: Copied
pl: Skopiowany

en: Deleted
pl: Usunięty

en: Restored
pl: Odtworzone

en: Reverted
pl: Odwrócone

en: Revert failed
pl: Odtworzenie nieudane

en: Skipped
pl: Pominięte

en: Updated
pl: Zaktualizowany

en: External
pl: Zewnętrzne

en: Modified
pl: Zmodyfikowany

en: Replaced
pl: Zamieniono

en: Transmitting
pl: Wysyłanie

en: Locked
pl: Zablokowany

en: Unlocked
pl: Odblokowany

en: Lock failed
pl: Nie udało się zablokować

en: Unlock failed
pl: Nie udało się odblokować

en: Exists
pl: Istnieje

en: Changelist set
pl: Lista zmian ustawiona

en: Changelist cleared
pl: Lista zmian wyczyszczona

en: Changelist moved
pl: Lista zmian przeniesiona

en: Merge begin
pl: Rozpocznij łączenie

en: Foreign merge begin
pl: Uruchom zdalne scalanie

en: Replace
pl: Zamienia

en: Property added
pl: Dodano właściwości

en: Property modified
pl: Zmieniono właściwości

en: Property deleted
pl: Usunięto właściwości

en: Property nonexisting
pl: Nie istnieją właściwości

en: Revision property set
pl: Zestaw własność poprawki

en: Revision property deleted
pl: Usunięto własność poprawki

en: Merge completed
pl: Ukończono połączanie

en: Tree conflict
pl: Niezgodność drzewa

en: External failed
pl: Zewnętrzne niepowodzenie

en: Started
pl: Rozpoczęte

en: Skipped obstruction
pl: Blokada została pominięta

en: Skipped working only
pl: Pomnięto tylko działające

en: Skipped access denied
pl: Pomnięto odmowę dostępu

en: External removed
pl: Usunięto zewnętrzne

en: Shadowed add
pl: Dodanie ocienienia

en: Shadowed update
pl: Aktualizacja ocienienia

en: Shadowed delete
pl: Usunięcie ocienienia

en: Merge record info
pl: Scal informacje o rekordzie

en: Upgraded path
pl: Zaktualizowana ścieżka

en: Merge record info begin
pl: Scalanie informacji o rekordzie rozpoczęte

en: Merge elide info
pl: Scal informacje o cięciach

en: Patch
pl: Ścieżka

en: Applied hunk
pl: Użyta część

en: Rejected hunk
pl: Odrzucona część

en: Hunk already applied
pl: Część już użyta

en: Copied replaced
pl: Zmieniono kopiowanie

en: URL redirect
pl: Przekierowano URL

en: Path nonexistent
pl: Ścieżka nie istnieje

en: Conflict
pl: W konflikcie

en: Missing
pl: Brakujące

en: Out of date
pl: Przestarzałe

en: No parent
pl: Brak rodzica

en: Forbidden by server
pl: Zabroniony przez serwer

en: Skipped conflicted
pl: Pminięto niezgodność

en: Inapplicable
pl: nieodpowiedni

en: Unchanged
pl: Niezmieniony

en: Obstructed
pl: Zablokowany

en: Changed
pl: Zmieniony

en: Merged
pl: Połączone

en: Conflicted
pl: Niezgodność

en: Source missing
pl: Brak źródła

note: N_("None"), N_("Unversioned"),
en: Normal
pl: Zwykły

en: Ignored
pl: Zignorowany

en: Incomplete
pl: Niekompletny

en: Error
pl: Błąd

en: Local action
pl: Działanie miejscowe

en: Local copy
pl: Miejscowa kopia

en: Copy To
pl: Kopiowanie do

en: Local delete
pl: Usuwanie miejscowe

en: Delete Message
pl: Usuń komentarz

en: Diff failed
pl: Diff nie powiódł się

note: Translators: svn recursion selection * Self means only this file/direcotry is shown * Self means only this file/direcotry is updated
en: Self
pl: Samodzielnie

note: Translators: svn recursion selection * Immediate files means this file/direcotry and the files it contains are shown updated
en: Immediate files
pl: Pliki z tego poziomu

note: Translators: svn recursion selection * Recursive means the list is full recursive * Recursive means the update is full recursive
en: Recursive
pl: Samoodwołaczo

en: Notice ancestry
pl: Zauważ pochodzenie

en: Do not show differences for deleted files
pl: Nie pokazuj różnic dla usuniętych plików

en: Show copies as additions
pl: Pokaż kopie jako dodatki

en: Loading...
pl: Wczytywanie...

en: _Certificate:
pl: _Certyfikat:

en: Select a file
pl: Wybór pliku

en: Remember
pl: Zapamiętanie

en: Certificate
pl: Certyfikat

en: Import Message
pl: Zaimportuj wiadomość

en: Log failed
pl: Nie udało się zalogować

en: Stop On Copy
pl: Zatrzymaj kopiowanie

en: Show Merged Revisions
pl: Wyświetl scalone poprawki

en: _Username:
pl: Nazwa _użytkownika:

en: _Password:
pl: _Hasło:

en: Login
pl: Logowanie

en: Log Message
pl: Wiadomość dziennika

en: Local move
pl: Przenoszenie lokalne

en: MIME type
pl: Typ MIME

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: Set property failed
pl: Błąd zmiany ustawień

en: Properties failed
pl: Błąd właściwości

en: Value
pl: Wartość

en: _Add
pl: _Dodaj

en: _Remove
pl: _Usuń

en: Relocate failed
pl: Przenoszenie nieudane

en: Relocate finished
pl: Zakończono przenoszenie

en: Relocating...
pl: Przenoszenie...

en: _From:
pl: _Z

en: _To:
pl: _Do

en: Status failed
pl: Status: niepowodzenie

en: Prop state
pl: Stan własności

en: Repo state
pl: Stan repozytorium

en: Repo prop state
pl: Stan własności repozytorium

en: Show Unmodified Files
pl: Pliki niezmodyfikowane

en: Show Unversioned Files
pl: Pokazuje pliki bez wersji

en: Show Ignored Files
pl: Pliki ignorowane

en: Hide Externals
pl: Ukrywa Zewnętrzne

en: Check Repository
pl: Sprawdź repozytorium

en: Certificate is not yet valid.
pl: Certyfikat nie jest poprawny.

en: Certificate has expired.
pl: Certyfikat wygasł.

en: Certificate does not match the remote hostname.
pl: Certyfikat nie pasuje zdalnej nazwy komputera.

en: Certificate authority is unknown.
pl: Nieznane upoważnienie certyfikatu.

en: Other failure.
pl: Inne niepowodzenie.

en: Trust
pl: Zaufane
