Thunar Plugins - en to sk translation catalogue (318 entries)

en: Menu|Add
sk: Pridať

en: Add
sk: Pridať (add)

en: Menu|Bisect
sk: Rozpoliť

en: Bisect
sk: Rozpoliť (bisect)

en: Menu|Blame
sk: Vypísať detaily

en: Blame
sk: Vypísať detaily (blame)

en: Menu|Branch
sk: Vetva

en: Branch
sk: Vetva (branch)

en: Menu|Checkout
sk: Kontrola

en: Checkout
sk: Kontrola (checkout)

en: Menu|Clean
sk: Vyčistiť

en: Clean
sk: Vyčistiť (clean)

en: Menu|Clone
sk: Klonovať

en: Clone
sk: Klonovať (clone)

en: Menu|Commit
sk: Odoslať

en: Commit
sk: Odoslať (commit)

en: Menu|Diff
sk: Rozdiel

en: Diff
sk: Rozdiel (diff)

en: Menu|Fetch
sk: Vyvolať

en: Fetch
sk: Vyvolať (fetch)

en: Menu|Grep
sk: Grep

en: Grep
sk: Grep (grep)

en: Menu|Init
sk: Inicializovať

en: Init
sk: Inicializovať (init)

en: Menu|Log
sk: Záznam

en: Log
sk: Záznam (log)

en: Menu|Merge
sk: Zlúčiť

en: Merge
sk: Zlúčiť (merge)

en: Menu|Move
sk: Presunúť

en: Move
sk: Presunúť (move)

en: Menu|Pull
sk: Pull

en: Pull
sk: Pull (pull)

en: Menu|Push
sk: Push

en: Push
sk: Push (push)

en: Menu|Rebase
sk: Preskladať

en: Rebase
sk: Preskladať (rebase)

en: Menu|Reset
sk: Obnoviť

en: Reset
sk: Obnoviť (reset)

en: Menu|Remove
sk: Odobrať

en: Remove
sk: Odobrať (remove)

en: Menu|Show
sk: Zobraziť

en: Show
sk: Zobraziť (show)

en: Menu|Stash
sk: Schovať

note: gtk_box_pack_start (GTK_BOX (GTK_DIALOG (dialog)->action_area), box, FALSE, TRUE, 0); gtk_widget_show (box);
en: Stash
sk: Schovať (stash)

en: Menu|Status
sk: Stav

en: Status
sk: Stav (status)

en: Menu|Tag
sk: Značka

en: Tag
sk: Značka (tag)

en: Action %s is unimplemented
sk: Akcia %s nie je implementovaná

en: Menu|Changelist
sk: Zoznam zmien

en: Changelist
sk: Zoznam zmien (changelist)

en: Menu|Cleanup
sk: Vyčistiť

en: Cleanup
sk: Vyčistiť (cleanup)

en: Menu|Copy
sk: Kopírovať

en: Copy
sk: Kopírovať (copy)

en: Menu|Delete
sk: Zmazať

en: Delete
sk: Zmazať (delete)

en: Menu|Export
sk: Exportovať

en: Export
sk: Exportovať (export)

en: Menu|Import
sk: Importovať

en: Import
sk: Importovať (import)

en: Menu|Info
sk: Informácie

en: Info
sk: Informácie (info)

en: Menu|Lock
sk: Zamknúť

en: Lock
sk: Zamknúť (lock)

en: Menu|Edit Properties
sk: Upraviť vlastnosti

en: Edit Properties
sk: Upraviť vlastnosti (propedit)

en: Menu|Relocate
sk: Premiestniť

en: Relocate
sk: Premiestniť (relocate)

en: Menu|Resolved
sk: Vyriešené

en: Resolved
sk: Vyriešené (resolved)

en: Menu|Resolve
sk: Vyriešiť

en: Resolve
sk: Vyriešiť (resolve)

en: Menu|Revert
sk: Obnoviť predchádzajúce

en: Revert
sk: Obnoviť predchádzajúce (revert)

en: Menu|Switch
sk: Prepnúť

en: Switch
sk: Prepnúť (switch)

en: Menu|Unlock
sk: Odomknúť

en: Unlock
sk: Odomknúť (unlock)

en: Menu|Update
sk: Aktualizovať

en: Update
sk: Aktualizovať (update)

en: URL:
sk: Adresa URL:

en: Unknown
sk: Neznáma

en: Revision:
sk: Revízia:

en: Repository:
sk: Repozitár:

en: Modified revision:
sk: Revízia zmeny:

en: Modified date:
sk: Dátum zmeny:

en: Author:
sk: Autor:

en: Changelist:
sk: Zoznam zmien:

note: Translators: Depth as in depth of recursion
en: Depth:
sk: Hĺbka:

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Exclude should not apear client side
en: Exclude
sk: Nezahrnúť

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Empty depth means only this file/direcotry is checked out
en: Empty
sk: Prázdna

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Files depth means this file/direcotry and all of it's files are checked out
en: Files
sk: Súbory

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Immediates depth means this file/direcotry and all of it's files and subdirectories are checked out Translators: svn recursion selection * Immediates means this file/direcotry and the subdirectories are shown * Immediates means this file/direcotry and t
en: Immediates
sk: Tento súbor alebo adresár a v ňom obsiahnuté súbory a adresáre

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Infinity depth means this file/direcotry is checked out with full recursion
en: Infinity
sk: Nekonečná

en: Print version information
sk: Vypíše informácie o verzii

en: Execute add action
sk: Spustiť akciu pridanie (add)

en: Execute blame action
sk: Spustiť akciu vypísanie detailov (blame)

en: Execute branch action
sk: Spustiť akciu vetvenie (branch)

en: Execute clean action
sk: Spustiť akciu vyčistenia (clean)

en: Execute clone action
sk: Spustiť akciu klonovania (clone)

en: Execute log action
sk: Spustiť akciu záznamu (log)

en: Execute move action
sk: Spustiť akciu presunu (move)

en: Execute reset action
sk: Spustiť akciu obnovenia (reset)

en: Execute stash action
sk: Spustiť akciu schovania (stash)

en: Execute status action
sk: Spustiť akciu stavu (status)

en: Add Related Options:
sk: Možnosti týkajúce sa pridávania (add):

en: Blame Related Options:
sk: Možnosti týkajúce sa výpisu detailov (blame):

en: Branch Related Options:
sk: Možnosti týkajúce sa vetvenia (branch):

en: Clone Related Options:
sk: Možnosti týkajúce sa klonovania (clone):

en: Log Related Options:
sk: Možnosti týkajúce sa záznamu (log):

en: Move Related Options:
sk: Možnosti týkajúce sa presunu (move):

en: Reset Related Options:
sk: Možnosti týkajúce sa obnovenia (reset):

en: Stash Related Options:
sk: Možnosti týkajúce sa schovania (stash):

en: Status Related Options:
sk: Možnosti týkajúce sa stavu (status):

en: Line
sk: Čiara

en: Revision
sk: Revízia

en: Author
sk: Autor

en: Date
sk: Dátum

en: Active
sk: Aktívne

en: Name
sk: Názov

en: Branch name:
sk: Názov vetvy:

en: Remove directories.
sk: Odobrať adresáre.

en: Exclude ignored files
sk: Nezahrnúť ignorované súbory

en: Include ignored files
sk: Zahrnúť ignorované súbory

en: Only ignored files
sk: Len ignorované súbory

en: Force clean.
sk: Vynútiť vyčistenie.

en: Clone finished
sk: Klonovanie dokončené

en: Cloning ...
sk: Klonovanie ...

en: Failed
sk: Zlyhal

en: untracked
sk: nesledovaný

en: Path
sk: Cesta

en: State
sk: Stav

en: Select/Unselect all
sk: Vybrať alebo zrušiť výber

en: AuthorDate
sk: Dátum autorových zmien

en: CommitDate
sk: Dátum odoslania zmien (CommitDate)

en: Message
sk: Správa

en: Changes
sk: Zmeny

en: File
sk: Súbor

en: Move finished
sk: Presúvanie dokončené

en: Move To
sk: Presunúť do

en: Move ...
sk: Presunúť ...

en: Action
sk: Akcia

en: Notify
sk: Upozorniť

en: Reset finished
sk: Obnovenie dokončené

en: Reset ...
sk: Obnovovanie ...

en: Description
sk: Popis

en: Stash description:
sk: Popis schovania (stash):

en: Are you sure you want to drop %s?
sk: Naozaj chcete nechať prepadnúť %s?

en: Are you sure you want to clear all stash?
sk: Naozaj chcete vymazať všetky schovania (stash)?

en: _Repository:
sk: _Repozitár:

en: Select a folder
sk: Vyberte priečinok

en: _Directory:
sk: A_dresár:

en: Transfer
sk: Prenos

en: Execute changelist action
sk: Spustiť akciu zoznam zmien

en: Execute checkout action
sk: Spustiť akciu kontroly (checkout)

en: Execute cleanup action
sk: Spustiť akciu vyčistenie (clean)

en: Execute commit action
sk: Spustiť akciu odoslania (commit)

en: Execute copy action
sk: Spustiť akciu kopírovanie (copy)

en: Execute delete action
sk: Spustiť akciu vymazanie (delete)

en: Execute diff action
sk: Zobraziť rozdiely

en: Execute export action
sk: Spustiť akciu exportu (export)

en: Execute import action
sk: Spustiť akciu importu (import)

en: Execute lock action
sk: Spustiť akciu zamknutie (lock)

en: Execute properties action
sk: Spustiť akciu vlastnosti (propedit)

en: Execute resolved action
sk: Spustiť akciu vyriešené (resolved)

en: Execute relocate action
sk: Spustiť akciu premiestnenie (relocate)

en: Execute revert action
sk: Spustiť akciu obnovenie (revert)

en: Execute switch action
sk: Spustiť akciu prepnutia (switch)

en: Execute unlock action
sk: Spustiť akciu odomknutia (unlock)

en: Execute update action
sk: Spustiť akciu aktualizácie (update)

en: Changelist Related Options:
sk: Možnosti týkajúce sa zoznamu zmien:

en: Checkout Related Options:
sk: Možnosti týkajúce sa kontroly (checkout):

en: Cleanup Related Options:
sk: Možnosti týkajúce sa čistenia (cleanup):

en: Commit Related Options:
sk: Možnosti týkajúce sa odoslania (commit):

en: Copy Related Options:
sk: Možnosti týkajúce sa kopírovania (copy):

en: Delete Related Options:
sk: Možnosti týkajúce sa mazania (delete):

en: Diff Related Options:
sk: Voľby zobr. rozdielov:

en: Export Related Options:
sk: Možnosti týkajúce sa exportu (export):

en: Import Related Options:
sk: Možnosti týkajúce sa importu (import):

en: Lock Related Options:
sk: Možnosti týkajúce sa zamykania (lock):

en: Properties Related Options:
sk: Možnosti týkajúce sa vlastností (propedit):

note: gtk_box_pack_start (GTK_BOX (GTK_DIALOG (dialog)->action_area), box, FALSE, TRUE, 0); gtk_widget_show (box);
en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Resolved Related Options:
sk: Možnosti týkajúce sa riešenia (resolved):

en: Relocate Related Options:
sk: Možnosti týkajúce sa premiestnenia (relocate):

en: Revert Related Options:
sk: Možnosti týkajúce sa obnovovania (revert):

en: Switch Related Options:
sk: Možnosti týkajúce sa prepnutia (switch):

en: Unlock Related Options:
sk: Možnosti týkajúce sa odomykania (unlock):

en: Update Related Options:
sk: Možnosti týkajúce sa  aktualizácie (update):

en: Not enough arguments provided
sk: Nedostatok argumentov

en: Blame failed
sk: Výpis detailov zlyhal

en: Cleanup failed
sk: Čistenie zlyhalo

en: Cleanup finished
sk: Čistenie dokončené

en: Cleaning up ...
sk: Čistí sa ...

en: At revision: %ld
sk: Na revízii: %ld

en: Nothing to do
sk: Žiadne úlohy

en: Completed
sk: Dokončené

en: Commit Message
sk: Odoslať správu

en: Store password a plaintext?
sk: Uložiť heslo ako čistý text?

en: Added
sk: Pridané

en: Copied
sk: Skopírované

en: Deleted
sk: Zmazané

en: Restored
sk: Obnovené

en: Reverted
sk: Predchádzajúce obnovené

en: Revert failed
sk: Obnovenie predchádzajúceho zlyhalo

en: Skipped
sk: Preskočené

en: Updated
sk: Aktualizované

en: External
sk: Externý

en: Modified
sk: Pozmenené

en: Replaced
sk: Nahradené

en: Transmitting
sk: Prenáša sa

en: Locked
sk: Zamknuté

en: Unlocked
sk: Odomknuté

en: Lock failed
sk: Zamknutie zlyhalo

en: Unlock failed
sk: Odomknutie zlyhalo

en: Exists
sk: Existuje

en: Changelist set
sk: Zoznam zmien nastavený

en: Changelist cleared
sk: Zoznam zmien vyprázdnený

en: Changelist moved
sk: Zoznam zmien presunutý

en: Merge begin
sk: Zlučovanie začalo

en: Foreign merge begin
sk: Vzdialené zlučovanie začalo

en: Replace
sk: Nahradiť

en: Property added
sk: Vlastnosť pridaná

en: Property modified
sk: Vlastnosť zmenená

en: Property deleted
sk: Vlastnosť zmazaná

en: Property nonexisting
sk: Vlastnosť neexistuje

en: Revision property set
sk: Vlastnosť revízie nastavená

en: Revision property deleted
sk: Vlastnosť revízie zmazaná

en: Merge completed
sk: Zlučovanie dokončené

en: Tree conflict
sk: Konflikt v strome

en: External failed
sk: Externý zlyhal

en: Started
sk: Spustené

en: Skipped obstruction
sk: Vynechané zabránenie

en: Skipped working only
sk: Vynechané len pracovné

en: Skipped access denied
sk: Vynechané odopretý prístup

en: External removed
sk: Externé odstránené

en: Shadowed add
sk: Tieňové pridanie

en: Shadowed update
sk: Tieňová aktualizácia

en: Shadowed delete
sk: Tieňové odstránenie

en: Merge record info
sk: Zlúčenie info záznamov

en: Upgraded path
sk: Aktualizovaná cesta

en: Merge record info begin
sk: Zlúčenie info záznamov spustené

en: Merge elide info
sk: Zlúčenie info o škrtoch

en: Patch
sk: Záplata

en: Applied hunk
sk: Použitá časť

en: Rejected hunk
sk: Odmietnutá časť

en: Hunk already applied
sk: Časť už bola použitá

en: Copied replaced
sk: Kopírovaním nahradené

en: URL redirect
sk: URL presmerovaná

en: Path nonexistent
sk: Neexistujúca cesta

en: Conflict
sk: Konflikt

en: Missing
sk: Chýba

en: Out of date
sk: Neaktuálne

en: No parent
sk:  Žiadny rodič

en: Forbidden by server
sk: Odmietnuté serverom

en: Skipped conflicted
sk: Preskočené konfliktné

en: Inapplicable
sk: Nepoužiteľné

en: Unchanged
sk: Nezmenené

en: Obstructed
sk: Zabránené

en: Changed
sk: Zmenené

en: Merged
sk: Zlúčené

en: Conflicted
sk: V konflikte

en: Source missing
sk: Chýba zdroj

note: N_("None"), N_("Unversioned"),
en: Normal
sk: Normálne

en: Ignored
sk: Ignorované

en: Incomplete
sk: Nedokončené

en: Error
sk: Chyba

en: Local action
sk: Miestna akcia

en: Local copy
sk: Miestna kópia

en: Copy To
sk: Kopírovať do

en: Local delete
sk: Mieste zmazanie

en: Delete Message
sk: Zmazať správu

en: Diff failed
sk: Zobrazenie rozdielov zlyhalo

note: Translators: svn recursion selection * Self means only this file/direcotry is shown * Self means only this file/direcotry is updated
en: Self
sk: Len táto položka

note: Translators: svn recursion selection * Immediate files means this file/direcotry and the files it contains are shown updated
en: Immediate files
sk: Tento súbor alebo adresár a súbory v ňom obsiahnuté

note: Translators: svn recursion selection * Recursive means the list is full recursive * Recursive means the update is full recursive
en: Recursive
sk: Rekurzívne

en: Notice ancestry
sk: Všímať si rozdiely

en: Do not show differences for deleted files
sk: Nezobrazovať rozdiely zmazaných súborov

en: Show copies as additions
sk: Zobraziť kópie ako pridania

en: Loading...
sk: Načítanie...

en: _Certificate:
sk: _Certifikát:

en: Select a file
sk: Vyberte súbor

en: Remember
sk: Zapamätať si

en: Certificate
sk: Certifikát

en: Import Message
sk: Vložiť správu

en: Log failed
sk: Záznam zlyhal

en: Stop On Copy
sk: Zastaviť pri kopírovaní

en: Show Merged Revisions
sk: Zobraziť zlúčené revízie

en: _Username:
sk: Po_užívateľské meno:

en: _Password:
sk: _Heslo:

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Log Message
sk: Správa záznamu

en: Local move
sk: Miestny presun

en: Mime type
sk: Typ MIME

en: Notification
sk: Oznámenie

note: tsh_properties_dialog_done (dialog);
en: Set property failed
sk: Nastavenie vlastnosti zlyhalo

en: Properties failed
sk: Vlastnosti zlyhaly

en: Value
sk: Hodnota

en: Relocate failed
sk: Premiestňovanie zlyhalo

en: Relocate finished
sk: Premiestňovanie dokončené

en: Relocating ...
sk: Premiestňovanie ...

en: _From:
sk: _Z:

en: _To:
sk: _Do:

en: Status failed
sk: Stav zlyhal

en: Prop state
sk: Stav vlastností

en: Repo state
sk: Stav úložiska

en: Repo prop state
sk: Stav vlastností úložiska

en: Show Unmodified Files
sk: Zobraziť nepozmenené súbory

en: Show Unversioned Files
sk: Zobraziť súbory bez verzie

en: Show Ignored Files
sk: Zobraziť ignorované súbory

en: Hide Externals
sk: Skryť externé

en: Check Repository
sk: Overiť repozitár

en: Certificate is not yet valid.
sk: Platnosť certifikátu ešte nenastala.

en: Certificate has expired.
sk: Platnosť certifikátu vypršala.

en: Certificate does not match the remote hostname.
sk: Certifikát nezodpovedá vzdialenému hostiteľovi.

en: Certificate authority is unknown.
sk: Certifikačná autorita je neznáma.

en: Other failure.
sk: Iná chyba.

en: Trust
sk: Dôverovať
