Thunar Plugins - en to ug translation catalogue (280 entries)

en: Menu|Add
ug: تىزىملىك|قوش

en: Add
ug: قوش

en: Menu|Bisect
ug: تىزىملىك|Bisect

en: Menu|Blame
ug: تىزىملىك|Blame

en: Menu|Branch
ug: تىزىملىك|تارماق

en: Branch
ug: تارماق

en: Menu|Checkout
ug: تىزىملىك|Checkout

en: Menu|Clean
ug: تىزىملىك|تازىلا

en: Clean
ug: تازىلا

en: Menu|Clone
ug: تىزىملىك|كىلون

en: Clone
ug: كىلون

en: Menu|Commit
ug: تىزىملىك|تاپشۇر

en: Commit
ug: تاپشۇر

en: Menu|Diff
ug: تىزىملىك|پەرقى

en: Diff
ug: پەرقى

en: Menu|Fetch
ug: تىزىملىك|ئوقۇ

en: Fetch
ug: ئوقۇ

en: Menu|Grep
ug: تىزىملىك|Grep

en: Menu|Init
ug: تىزىملىك|Init

en: Menu|Log
ug: تىزىملىك|Log

en: Menu|Merge
ug: تىزىملىك|بىرلەشتۈر

en: Merge
ug: بىرلەشتۈر

en: Menu|Move
ug: تىزىملىك|يۆتكە

en: Move
ug: يۆتكە

en: Menu|Pull
ug: تىزىملىك|يۇلۇپ ئال

en: Pull
ug: يۇلۇپ ئال

en: Menu|Push
ug: تىزىملىك|باس

en: Push
ug: باس

en: Menu|Rebase
ug: تىزىملىك|Rebase

en: Menu|Reset
ug: تىزىملىك|ئەسلىگە قايتۇر

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇر

en: Menu|Remove
ug: تىزىملىك|ئۆچۈر

en: Remove
ug: ئۆچۈر

en: Menu|Show
ug: تىزىملىك|كۆرسەت

en: Show
ug: كۆرسەت

en: Menu|Stash
ug: تىزىملىك|Stash

en: Menu|Status
ug: تىزىملىك|ھالىتى

en: Status
ug: ھالىتى

en: Menu|Tag
ug: تىزىملىك|خەتكۈش

en: Tag
ug: خەتكۈش

en: Action %s is unimplemented
ug: مەشغۇلات %s ئەمەلىيلەشتۈرۈلمىگەن

en: Menu|Changelist
ug: تىزىملىك|ئۆزگىرىشلەر

en: Changelist
ug: ئۆزگىرىشلەر

en: Menu|Cleanup
ug: تىزىملىك|تازىلا

en: Cleanup
ug: تازىلاش

en: Menu|Copy
ug: تىزىملىك|كۆچۈر

en: Copy
ug: كۆچۈر

en: Menu|Delete
ug: تىزىملىك|ئۆچۈر

en: Delete
ug: ئۆچۈر

en: Menu|Export
ug: تىزىملىك|ئېكسپورت قىل

en: Export
ug: چىقار

en: Menu|Import
ug: تىزىملىك|ئىمپورت قىل

en: Import
ug: ئەكىر

en: Menu|Info
ug: تىزىملىك|ئۇچۇر

en: Info
ug: ئۇچۇر

en: Menu|Lock
ug: تىزىملىك|قۇلۇپلا

en: Lock
ug: قۇلۇپلا

en: Menu|Edit Properties
ug: تىزىملىك|خاسلىق تەھرىرلە

en: Edit Properties
ug: خاسلىق تەھرىرلە

en: Menu|Relocate
ug: تىزىملىك|قايتا ئورۇنلاشتۇر

en: Relocate
ug: قايتا ئورۇنلاشتۇر

en: Menu|Resolved
ug: تىزىملىك|ھەل قىلىنغان

en: Resolved
ug: ھەل قىلىنغان

en: Menu|Resolve
ug: تىزىملىك|ھەل قىل

en: Resolve
ug: قىل

en: Menu|Revert
ug: تىزىملىك|ئەسلىگە قايتۇر

en: Revert
ug: ئەسلىگە قايتۇر

en: Menu|Switch
ug: تىزىملىك|ئالماشتۇر

en: Switch
ug: ئالماشتۇر

en: Menu|Unlock
ug: تىزىملىك|قۇلۇپسىزلا

en: Unlock
ug: قۇلۇپسىزلا

en: Menu|Update
ug: تىزىملىك|يېڭىلا

en: Update
ug: يېڭىلا

en: Unknown
ug: نامەلۇم

en: Revision:
ug: تۈزىتىلمە:

en: Repository:
ug: خەزىنە:

en: Modified revision:
ug: ئۆزگەرتىلگەن تۈزىتىلمە

en: Modified date:
ug: ئۆزگەرتىلگەن چېسلا:

en: Author:
ug: ئاپتور:

en: Changelist:
ug: ئۆزگىرىشلەر:

note: Translators: Depth as in depth of recursion
en: Depth:
ug: چوڭقۇرلاش:

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Exclude should not apear client side
en: Exclude
ug: سىرتىدا

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Empty depth means only this file/direcotry is checked out
en: Empty
ug: قۇرۇق

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Files depth means this file/direcotry and all of it's files are checked out
en: Files
ug: ھۆججەتلەر

note: Translators: svn recursion depth infotmation * Infinity depth means this file/direcotry is checked out with full recursion
en: Infinity
ug: چەكسىز

en: Print version information
ug: نەشر ئۇچۇرنى كۆرسىتىدۇ

en: Execute add action
ug: ‹قوش› نى ئىجرا قىلىش

en: Execute blame action
ug: ‹blame› نى ئىجرا قىلىش

en: Execute branch action
ug: ‹branch› نى ئىجرا قىلىش

en: Execute clean action
ug: ‹clean› نى ئىجرا قىلىش

en: Execute clone action
ug: ‹clone› نى ئىجرا قىلىش

en: Execute log action
ug: ‹log› ئىجرا قىلىش

en: Execute move action
ug: ‹move› نى ئىجرا قىلىش

en: Execute reset action
ug: ‹reset› نى ئىجرا قىلىش

en: Execute stash action
ug: ‹stash› نى ئىجرا قىلىش

en: Execute status action
ug: ‹status› نى ئىجرا قىلىش

en: Add Related Options:
ug: ‹Add› مۇناسىۋەتلىك تاللانمىلار:

en: Blame Related Options:
ug: ‹Blame› قا مۇناسىۋەتلىك تاللانمىلار:

en: Branch Related Options:
ug: ‹Branch› قا مۇناسىۋەتلىك تاللانمىلار:

en: Clone Related Options:
ug: ‹Clone› قا مۇناسىۋەتلىك تاللانمىلار:

en: Log Related Options:
ug: ‹Log› قا مۇناسىۋەتلىك تاللانمىلار:

en: Move Related Options:
ug: ‹Move› قا مۇناسىۋەتلىك تاللانمىلار:

en: Reset Related Options:
ug: ‹Reset› قا مۇناسىۋەتلىك تاللانمىلار:

en: Stash Related Options:
ug: ‹Stash› قا مۇناسىۋەتلىك تاللانمىلار:

en: Status Related Options:
ug: ‹Status› قا مۇناسىۋەتلىك تاللانمىلار:

en: Line
ug: سىزىق

en: Revision
ug: تۈزىتىلمە

en: Author
ug: ئاپتور

en: Date
ug: چېسلا

en: Name
ug: ئاتى

en: Branch name:
ug: تارماقنىڭ ئاتى:

en: Remove directories.
ug: مۇندەرىجىلەرنى چىقىرىۋېتىدۇ.

en: Exclude ignored files
ug: پەرۋا قىلمىغان ھۆججەتلەرنى چىقىرىۋەتسۇن

en: Include ignored files
ug: پەرۋا قىلمىغان ھۆججەتلەرنى ئۆز ئىچىگە ئالسۇن

en: Only ignored files
ug: پەقەت پەرۋا قىلمىغان ھۆججەتلەر

en: Force clean.
ug: مەجبۇرىي تازىلايدۇ.

en: Clone finished
ug: كىلونلاش تاماملاندى

en: Cloning ...
ug: كىلونلاۋاتىدۇ…

en: Failed
ug: مەغلۇپ بولدى

en: untracked
ug: ئىزلانمىغان

en: Path
ug: يول

en: State
ug: ھالەت

en: Select/Unselect all
ug: تاللا/ھەممىنى تاللىما

en: AuthorDate
ug: يېزىلغان چېسلا

en: CommitDate
ug: تاپشۇرغان چېسلا

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Changes
ug: ئۆزگىرىشلەر

en: File
ug: ھۆججەت

en: Move finished
ug: يۆتكەش تاماملاندى

en: Move To
ug: يۆتكەش

en: Move ...
ug: يۆتكە …

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Notify
ug: ئۇقتۇرۇش

en: Reset finished
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش تاماملاندى

en: Reset ...
ug: ئەسلىگە قايتۇر …

en: Description
ug: چۈشەندۈرۈلۈشى

en: Stash description:
ug: Stash چۈشەندۈرۈشى:

en: Are you sure you want to drop %s?
ug: راستلا %s نى تاشلىۋېتەمسىز؟

en: Are you sure you want to clear all stash?
ug: راستلا بارلىق stash نى تازىلامسىز؟

en: _Repository:
ug: خەزىنە(_R):

en: Select a folder
ug: قىسقۇچ تاللاش

en: _Directory:
ug: مۇندەرىجە(_D):

en: Transfer
ug: يوللاش

en: Execute changelist action
ug: ‹changelist› نى ئىجرا قىل

en: Execute checkout action
ug: ‹checkout› نى ئىجرا قىل

en: Execute cleanup action
ug: ‹cleanup› نى ئىجرا قىل

en: Execute commit action
ug: ‹commit› نى ئىجرا قىل

en: Execute copy action
ug: ‹copy› نى ئىجرا قىل

en: Execute delete action
ug: ‹delete› نى ئىجرا قىل

en: Execute diff action
ug: سېلىشتۇر(diff) نى ئىجرا قىل

en: Execute export action
ug: ‹export› نى ئىجرا قىل

en: Execute import action
ug: ‹import› نى ئىجرا قىل

en: Execute lock action
ug: ‹lock› نى ئىجرا قىل

en: Execute properties action
ug: ‹properties› نى ئىجرا قىل

en: Execute resolved action
ug: ‹resolved› نى ئىجرا قىل

en: Execute relocate action
ug: ‹relocate› نى ئىجرا قىل

en: Execute revert action
ug: ‹revert› نى ئىجرا قىل

en: Execute switch action
ug: ‹switch› نى ئىجرا قىل

en: Execute unlock action
ug: ‹unlock› نى ئىجرا قىل

en: Execute update action
ug: ‹update› نى ئىجرا قىل

en: Changelist Related Options:
ug: ‹Changelist› قا مۇناسىۋەتلىك تاللانمىلار:

en: Checkout Related Options:
ug: ‹Checkout› قا مۇناسىۋەتلىك تاللانمىلار:

en: Cleanup Related Options:
ug: ‹› قا مۇناسىۋەتلىك تاللانمىلار:

en: Commit Related Options:
ug: ‹Commit› قا مۇناسىۋەتلىك تاللانمىلار:

en: Copy Related Options:
ug: ‹Copy› قا مۇناسىۋەتلىك تاللانمىلار:

en: Delete Related Options:
ug: ‹Delete› قا مۇناسىۋەتلىك تاللانمىلار:

en: Diff Related Options:
ug: سېلىشتۇر(Diff) غا مۇناسىۋەتلىك تاللانمىلار:

en: Export Related Options:
ug: ‹Export› قا مۇناسىۋەتلىك تاللانمىلار:

en: Import Related Options:
ug: ‹Import› قا مۇناسىۋەتلىك تاللانمىلار:

en: Lock Related Options:
ug: ‹Lock› قا مۇناسىۋەتلىك تاللانمىلار:

en: Properties Related Options:
ug: ‹Properties› قا مۇناسىۋەتلىك تاللانمىلار:

note: gtk_box_pack_start (GTK_BOX (GTK_DIALOG (dialog)->action_area), box, FALSE, TRUE, 0); gtk_widget_show (box);
en: Properties
ug: خاسلىق

en: Resolved Related Options:
ug: ‹Resolved› قا مۇناسىۋەتلىك تاللانمىلار:

en: Relocate Related Options:
ug: ‹Relocate› قا مۇناسىۋەتلىك تاللانمىلار:

en: Revert Related Options:
ug: ‹Revert› قا مۇناسىۋەتلىك تاللانمىلار:

en: Switch Related Options:
ug: ‹Switch› قا مۇناسىۋەتلىك تاللانمىلار:

en: Unlock Related Options:
ug: ‹Unlock› قا مۇناسىۋەتلىك تاللانمىلار:

en: Update Related Options:
ug: ‹Update› قا مۇناسىۋەتلىك تاللانمىلار:

en: Not enough arguments provided
ug: پارامېتىرلار يېتەرلىك ئەمەس

en: Blame failed
ug: ‹Blame› مەغلۇپ بولدى

en: Cleanup failed
ug: ‹Cleanup› مەغلۇپ بولدى

en: Cleanup finished
ug: ‹Cleanup› مەغلۇپ بولدى

en: Cleaning up ...
ug: تازىلاۋاتىدۇ …

en: At revision: %ld
ug: تۈزىتىلمە: %ld

en: Nothing to do
ug: قىلىدىغان ئىش يوق

en: Completed
ug: تاماملاندى

en: Commit Message
ug: تاپشۇرۇش ئۇچۇرلىرى

en: Store password a plaintext?
ug: ئىمنى ئادەتتىكى تېكىستتە ساقلىسۇنمۇ؟

en: Added
ug: قوشۇلغان

en: Copied
ug: كۆچۈرۈلدى

en: Deleted
ug: ئۆچۈرۈلدى

en: Restored
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈلدى

en: Reverted
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇلدى

en: Revert failed
ug: ‹Revert› مەغلۇپ بولدى

en: Skipped
ug: ئاتلىدى

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: External
ug: سىرتقى

en: Modified
ug: ئۆزگەرتىلدى

en: Replaced
ug: ئالماشتۇرۇلدى

en: Transmitting
ug: يەتكۈزۈلدى

en: Locked
ug: قۇلۇپلاندى

en: Unlocked
ug: قۇلۇپسىزلاندى

en: Lock failed
ug: ‹Lock› مەغلۇپ بولدى

en: Unlock failed
ug: ‹Unlock› مەغلۇپ بولدى

en: Exists
ug: مەۋجۇت

en: Changelist set
ug: ئۆزگىرىشلەر توپى

en: Changelist cleared
ug: ئۆزگىرىشلەر تازىلاندى

en: Changelist moved
ug: ئۆزگىرىشلەر يۆتكەلدى

en: Merge begin
ug: بىرلەشتۈرۈشنى باشلاش

en: Foreign merge begin
ug: سىرتقى بىرلەشتۈرۈشنى باشلاش

en: Replace
ug: ئالماشتۇرۇش

en: Property added
ug: خاسلىق قوشۇلدى

en: Property modified
ug: خاسلىق تۈزىتىلدى

en: Property deleted
ug: خاسلىق ئۆچۈرۈلدى

en: Property nonexisting
ug: خاسلىق مەۋجۇت ئەمەس

en: Revision property set
ug: تۈزىتىلمە خاسلىقى توپى

en: Revision property deleted
ug: تۈزىتىلمە خاسلىقى ئۆچۈرۈلدى

en: Merge completed
ug: بىرلەشتۈرۈش تاماملاندى

en: Started
ug: باشلاندى

en: Merge record info
ug: خاتىرە ئۇچۇرلىرىنى بىرلەشتۈرۈش

en: Upgraded path
ug: يۈكسەلدۈرۈلگەن يول

en: Merge record info begin
ug: خاتىرە ئۇچۇرلىرىنى بىرلەشتۈرۈشنى باشلاش

en: Patch
ug: ياماق

en: Path nonexistent
ug: يول مەۋجۇت ئەمەس

en: Conflict
ug: توقۇنۇش

en: Missing
ug: يوقالدى

en: Out of date
ug: ۋاقتى ئوتكەن

en: No parent
ug: ئاتا-ئانىسى يوق

en: Forbidden by server
ug: مۇلازىمېتىر چەكلىدى

en: Inapplicable
ug: ئىشلىتىشكە بولمايدۇ

en: Unchanged
ug: ئۆزگەرتىلمىدى

en: Obstructed
ug: توسۇۋېلىنغان

en: Changed
ug: ئۆزگەردى

en: Merged
ug: بىرلەشتۈرۈلدى

en: Conflicted
ug: توقۇنۇشتى

en: Source missing
ug: مەنبە يوقالغان

note: N_("None"), N_("Unversioned"),
en: Normal
ug: نورمال

en: Ignored
ug: پەرۋا قىلمىدى

en: Incomplete
ug: چالا

en: Error
ug: خاتالىق

en: Local action
ug: يەرلىك مەشغۇلات

en: Local copy
ug: يەرلىكتە كۆچۈر

en: Copy To
ug: كۆچۈر

en: Local delete
ug: يەرلىكتە ئۆچۈر

en: Delete Message
ug: ئۆچۈرۈش ئۇچۇرى

note: Translators: svn recursion selection * Self means only this file/direcotry is shown * Self means only this file/direcotry is updated
en: Self
ug: ئۆزى

note: Translators: svn recursion selection * Recursive means the list is full recursive * Recursive means the update is full recursive
en: Recursive
ug: چوڭقۇرلاش

en: _Certificate:
ug: گۇۋاھنامە(_C):

en: Select a file
ug: بىر ھۆججەت تاللاڭ

en: Remember
ug: ئەستە تۇتۇۋالسۇن

en: Certificate
ug: گۇۋاھنامە

en: Import Message
ug: ئۇچۇر ئىمپورت قىلىش

en: Log failed
ug: خاتىرە قالدۇرۇش مەغلۇپ بولدى

en: Show Merged Revisions
ug: بىرلەشتۈرۈلگەن تۈزىتىلمىلەرنى كۆرسىتىش

en: _Username:
ug: ئىشلەتكۈچى ئاتى(_U):

en: _Password:
ug: ئىم(_P):

en: Login
ug: كىر

en: Log Message
ug: خاتىرە ئۇچۇرى

en: Local move
ug: يەرلىكتە يۆتكە

en: Mime type
ug: مايىم(mime) تىپى

en: Notification
ug: ئۇقتۇرۇش

note: tsh_properties_dialog_done (dialog);
en: Set property failed
ug: خاسلىق بەلگىلەش مەغلۇپ بولدى

en: Properties failed
ug: ‹Properties› مەغلۇپ بولدى

en: Value
ug: قىممەت

en: Relocate failed
ug: ‹Relocate› مەغلۇپ بولدى

en: Relocate finished
ug: ‹Relocate› تاماملاندى

en: Relocating ...
ug: قايتا ئورۇنلاشتۇرۇۋاتىدۇ …

en: _From:
ug: ئەۋەتكۈچى(_S):

en: _To:
ug: تاپشۇرۇۋالغۇچى(_T):

en: Status failed
ug: ‹Status› مەغلۇپ بولدى

en: Show Unmodified Files
ug: تۈزىتىلمىگەن ھۆججەتلەرنى كۆرسىتىش

en: Show Unversioned Files
ug: نەشرى يوق ھۆججەتلەرنى كۆرسىتىش

en: Show Ignored Files
ug: پەرۋا قىلىنمىغان ھۆججەتلەرنى كۆرسىتىش

en: Check Repository
ug: خەزىنە تەكشۈرۈش

en: Certificate is not yet valid.
ug: گۇۋاھنامە تېخى ئىناۋەتلىك ئەمەس.

en: Certificate has expired.
ug: گۇۋاھنامىنىڭ ۋاقتى ئۆتۈپتۇ.

en: Certificate does not match the remote hostname.
ug: گۇۋاھنامە يىراقتىكى كومپيۇتېرغا ماس كەلمىدى.

en: Certificate authority is unknown.
ug: گۇۋاھنامە تارقاتقۇچى نامەلۇم.

en: Other failure.
ug: باشقا خاتالىق.

en: Trust
ug: ئىشەنچ
