Thunar-volman - en to ast translation catalogue (111 entries)

en: The sysfs path of the newly added device
ast: El camín sysfs del preséu recién amestáu

en: Configure management of removable drives and media
ast: Configurar l'alministración d'unidaes estrayibles y medios

en: Print version information and exit
ast: Amuesa la información de versión y cola

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager
ast: Xestor de volúmenes Thunar

en: All rights reserved.
ast: Tolos drechos reservaos.

en: Please report bugs to <%s>.
ast: Por favor, informa de fallos a <%s>.

en: There is no device with the sysfs path "%s"
ast: Nun hai dengún preséu col camín sysfs «%s»

en: Must specify the sysfs path of new devices with --device-added
ast: Tien d'especificase'l camín sysfs de los preseos nuevos con --device-added

note: ...so we need to prompt what to do
en: Photos and Music
ast: Semeyes y música

en: Photos were found on your portable music player
ast: Nun s'alcontraron semeyes nel to reproductor de música portátil

en: Would you like to import the photos or manage the music?
ast: ¿Prestaríate importar les semeyes o alministrar la música?

en: Ig_nore
ast: I_norar

en: Import _Photos
ast: Importar seme_yes

en: Manage _Music
ast: Alministrar _música

note: ask the user to import photos
en: Photo Import
ast: Importación de semeyes

en: A photo card has been detected
ast: Deteutóse una tarxeta de semeyes

en: There are photos on the card. Would you like to add these photos to your album?
ast: Hai semeyes na tarxeta. ¿Prestaríate amestar estes semeyes al to álbum?

note: prompt the user to execute the file prompt the user to execute this file
en: Would you like to allow "%s" to run?
ast: ¿Prestaríate permitir que s'execute «%s»?

en: Auto-Run Confirmation
ast: Confirmación d'execución automática

en: Auto-Run capability detected
ast: Capacidá d'execución automática deteutada

en: _Allow Auto-Run
ast: Permitir la execución automática

note: prompt the user whether to autoopen this file
en: Would you like to open "%s"?
ast: ¿Prestaríate abrir «%s»?

en: Auto-Open Confirmation
ast: Confirmación d'apertura automática

en: Auto-Open capability detected
ast: Capacidá d'apertura automática deteutada

en: _Open
ast: _Abrir

note: generate notification info
en: CD mounted
ast: CD montáu

en: The CD was mounted automatically
ast: El CD montóse automáticamente

note: generate notification info
en: DVD mounted
ast: DVD montáu

en: The DVD was mounted automatically
ast: El DVD montóse automáticamente

en: Volume mounted
ast: Volume montáu

en: The volume "%s" was mounted automatically
ast: Montóse automáticamente'l volume «%s»

en: The inserted volume was mounted automatically
ast: El volume inxertáu montóse automáticamente

en: Unable to locate mount point
ast: Nun pue allugase'l puntu de montaxe

en: Unable to mount the device
ast: Nun pue montase'l preséu

en: Could not detect the volume corresponding to the device
ast: Nun pudo deteutase'l volume que correspuende al preséu

en: Audio/Data CD
ast: CD d'audiu / datos

en: The CD in the drive contains both music and files
ast: El CD dientro'l llector caltien música y ficheros

en: Would you like to listen to music or browse the files?
ast: ¿Prestaríate escuchar música o restolar ficheros?

en: _Browse Files
ast: _Restolar ficheros

en: _Play CD
ast: _Reproducir CD

en: Unknown block device type "%s"
ast: Triba de bloque de preséu «%s» desconocida

en: Device type "%s" not supported
ast: Nun ta sofitada la triba de preséu «%s»

en: Keyboard detected
ast: Tecláu deteutáu

en: A keyboard was detected
ast: Deteutóse un tecláu

en: Tablet detected
ast: Tableta deteutada

en: A graphics tablet was detected
ast: Deteutóse una tableta gráfica

en: Mouse detected
ast: Mur deteutáu

en: A mouse was detected
ast: Deteutóse un mur

en: Unsupported input device type "%s"
ast: Nun ta sofitada la triba de preséu d'entrada «%s»

en: Autoburning of blank CDs and DVDs is disabled
ast: La grabación automática de CDs y DVDs vírxenes ta deshabilitada

en: Blank DVD inserted
ast: DVD virxe inxertáu

en: You have inserted a blank DVD.
ast: Inxertesti un DVD virxe.

en: What would you like to do?
ast: ¿Qué te prestaría facer?

en: Burn _DVD
ast: Grabar _DVD

en: Blank CD inserted
ast: CD virxe inxertáu

en: You have inserted a blank CD.
ast: Inxertesti un CD virxe.

en: Burn _Data CD
ast: Grabar un _CD de datos

en: Burn _Audio CD
ast: Grabar un CD d'_audiu

en: The burn command may not be empty
ast: El comandu de grabación nun pue tar baleru

en: The CD player command is undefined
ast: El comandu del reproductor de CDs nun ta definíu

en: Camera detected
ast: Cámara deteutada

en: A photo camera was detected
ast: Deteutóse una cámara

en: Printer detected
ast: Imprentadora deteutada

en: A USB printer was detected
ast: Deteutóse una imprentadora USB

en: Unsupported USB device type "%s"
ast: Nun ta sofitada la triba de preséu USB «%s»

en: Settings manager socket
ast: Socket del xestor d'axustes

en: SOCKET ID
ast: ID de SOCKET

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager Settings
ast: Axustes del xestor de volúmenes Thunar

en: Removable Drives and Media
ast: Unidaes y medios estrayíbles

en: Select an Application
ast: Esbillar una aplicación

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Select Application
ast: Esbillar aplicación

en: All Files
ast: Tolos ficheros

en: Executable Files
ast: Ficheros executables

en: Perl Scripts
ast: Scripts de Perl

en: Python Scripts
ast: Scripts de Python

en: Ruby Scripts
ast: Scripts de Ruby

en: Shell Scripts
ast: Scripts de shell

en: Close
ast: Zarrar

note: Storage
en: Storage
ast: Almacenamientu

en: Removable Storage
ast: Almacenamientu estrayíble

en: _Mount removable drives when hot-plugged
ast: _Montar les unidaes estrayíbles al coneutase

en: Mount removable media when _inserted
ast: Montar mediu estrayíble al _inxertalu

en: B_rowse removable media when inserted
ast: Res_tolar mediu estrayíble al inxertalu

en: _Auto-run programs on new drives and media
ast: Execución _automática de programes n'unidaes y medios nuevos

en: Auto-open files on new drives and media
ast: Apertura automática de ficheros n'unidaes y medios nuevos

en: Blank CDs and DVDs
ast: CDs y DVDs vírxenes

en: _Burn a CD or DVD when a blank disc is inserted
ast: _Grabar un CD o DVD cuando s'inxerte un discu virxe

en: Command for _Data CDs:
ast: Comandu pa los CDs de _datos:

en: Command for A_udio CDs:
ast: Comandu pa los CDs d'a_udiu:

en: Audio CDs
ast: CDs d'audiu

en: Play _audio CDs when inserted
ast: Reproducir CDs d'_audiu cuando s'inxerten

en: _Command:
ast: _Comandu:

en: C_ommand:
ast: C_omandu:

en: Portable Music Players
ast: Reproductor de música portátil

en: Play _music files when connected
ast: Reproducir ficheros de _música cuando se coneute

note: Cameras
en: Cameras
ast: Cámares

en: Digital Cameras
ast: Cámares dixitales

en: Import digital photographs when connected
ast: Importar semeyes dixitales al coneutar la cámara

en: Sync _Palm™ devices when connected
ast: Sincronizar preseos _Palm™ al coneutalos

en: Sync Pocket P_C devices when connected
ast: Sincronizar preseos Pocket P_C al coneutalos

note: Printers
en: Printers
ast: Imprentadores

en: Automatically run a program when a _printer is connected
ast: Executar automáticamente un programa al coneutar una im_prentadora

note: Input Devices
en: Input Devices
ast: Preseos d'entrada

en: Keyboards
ast: Teclaos

en: Automatically run a program when a USB _keyboard is connected
ast: Executar automáticamente un programa al coneutar un _tecláu USB

en: Mice
ast: Mures

en: Automatically run a program when a USB _mouse is connected
ast: Executar automáticamente un programa al coneutar un _mur USB

en: Tablet
ast: Tableta

en: Automatically run a program when a _tablet is connected
ast: Executar automáticamente un programa al coneutar una _tableta

en: Com_mand:
ast: Co_mandu:
