Thunar-volman - en to be translation catalogue (114 entries)

en: The sysfs path of the newly added device
be: Шлях да syfs для дададзенай прылады

en: Configure management of removable drives and media
be: Наладка кіравання рухомымі дыскамі і носьбітамі

en: Print version information and exit
be: Вывесці інфармацыю пра версію і выйсці

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager
be: Кіраўнік раздзелаў Thunar

en: All rights reserved.
be: Усе правы абароненыя.

en: Please report bugs to <%s>.
be: Калі ласка, паведамляйце пра памылкі на <%s>.

en: There is no device with the sysfs path "%s"
be: Не існуе прылады са шляхам sysfs "%s"

en: Must specify the sysfs path of new devices with --device-added
be: Вы мусіце вызначыць шлях sysfs для новых прылад з --device-added

note: ...so we need to prompt what to do
en: Photos and Music
be: Фота і музыка

en: Photos were found on your portable music player
be: На вашым партатыўным музычным плэеры знойдзеныя фотаздымкі

en: Would you like to import the photos or manage the music?
be: Хочаце імпартаваць фотаздымкі ці кіраваць музыкай?

en: Ig_nore
be: Іг_нараваць

en: Import _Photos
be: Імпарт _фотаздымкаў

en: Manage _Music
be: Кіраваць _музыкай

note: ask the user to import photos
en: Photo Import
be: Імпарт фотаздымкаў

en: A photo card has been detected
be: Выяўлена картка з фотаздымкамі

en: There are photos on the card. Would you like to add these photos to your album?
be: На картцы ёсць фотаздымкі. Хочаце дадаць гэтыя фотаздымкі ў ваш альбом?

note: prompt the user to execute the file prompt the user to execute this file
en: Would you like to allow "%s" to run?
be: Хочаце дазволіць запуск "%s"?

en: Auto-Run Confirmation
be: Пацвярджэнне аўтазапуску

en: Auto-Run capability detected
be: Выяўлена магчымасць выканаць аўтазапуск

en: _Allow Auto-Run
be: _Дазволіць аўтазапуск

note: prompt the user whether to autoopen this file
en: Would you like to open "%s"?
be: Хочаце адкрыць "%s"?

en: Auto-Open Confirmation
be: Пацвярджэнне аўтаадкрыцця

en: Auto-Open capability detected
be: Выяўлена магчымасць аўтаадкрыцця

en: _Open
be: _Адкрыць

note: generate notification info
en: CD mounted
be: CD прымантаваны

en: The CD was mounted automatically
be: CD быў прымантаваны аўтаматычна

note: generate notification info
en: DVD mounted
be: DVD прымантаваны

en: The DVD was mounted automatically
be: DVD-дыск аўтаматычна прымантаваны

note: generate notification info
en: Blu-ray mounted
be: Blu-ray прымантаваны

en: The Blu-ray was mounted automatically
be: Blu-ray быў аўтаматычна прымантаваны

en: Volume mounted
be: Том прымантаваны

en: The volume "%s" was mounted automatically
be: Том "%s" аўтаматычна прымантаваны

en: The inserted volume was mounted automatically
be: Устаўлены том аўтаматычна прымантаваны

en: Unable to locate mount point
be: Не атрымалася знайсці пункт мантавання

en: Unable to mount the device
be: Не атрымалася прымантаваць прыладу

en: Could not detect the volume corresponding to the device
be: Не атрымалася выявіць том, што адпавядае прыладзе

en: Audio/Data CD
be: CD з аўдыё/данымі

en: The CD in the drive contains both music and files
be: На CD у дыскаводзе ёсць музыка і файлы

en: Would you like to listen to music or browse the files?
be: Хочаце паслухаць музыку альбо праглядзець файлы?

en: _Browse Files
be: _Праглядзець файлы

en: _Play CD
be: _Прайграць CD

en: Unknown block device type "%s"
be: Невядомы тып блоку прылады "%s"

en: Device type "%s" not supported
be: Прылады гэтага тыпу "%s" не падтрымліваюцца

en: Keyboard detected
be: Выяўлена клавіятура

en: A keyboard was detected
be: Выяўлена клавіятура

en: Tablet detected
be: Выяўлены планшэт

en: A graphics tablet was detected
be: Выяўлены графічны планшэт

en: Mouse detected
be: Выяўлена мыш

en: A mouse was detected
be: Выяўлена мыш

en: Unsupported input device type "%s"
be: Непадтрымліваемы тып прылады ўводу "%s"

en: Autoburning of blank CDs and DVDs is disabled
be: Аўтаматычны запіс пустых CD і  DVD-дыскаў выключаны

en: Blank DVD inserted
be: Устаўлены пусты DVD-дыск

en: You have inserted a blank DVD.
be: Вы ўставілі пусты DVD-дыск.

en: What would you like to do?
be: Што вы хочаце зрабіць?

en: Burn _DVD
be: Запісаць _DVD

en: Blank CD inserted
be: Устаўлены пусты CD-дыск

en: You have inserted a blank CD.
be: Вы ўставілі пусты CD-дыск.

en: Burn _Data CD
be: Запісаць _CD з данымі

en: Burn _Audio CD
be: Запісаць _аўдыя-CD

en: The burn command may not be empty
be: Загад для запісу не павінен быць пустым

en: The CD player command is undefined
be: Для CD-прайгравальніка не вызначаны загад

en: Camera detected
be: Выяўлена камера

en: A photo camera was detected
be: Выяўлена фотакамера

en: Printer detected
be: Выяўлены прынтар

en: A USB printer was detected
be: Выяўлены USB-прынтар

en: Unsupported USB device type "%s"
be: Непадтрымліваемы тып USB-прылады "%s"

en: Settings manager socket
be: Сокет кіраўніка налад

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager Settings
be: Налады кіраўніка тамоў Thunar

en: Removable Drives and Media
be: Рухомыя дыскі і носьбіты

en: Select an Application
be: Абраць праграму

en: Cancel
be: Скасавана

en: Select Application
be: Абраць праграму

en: All Files
be: Усе файлы

en: Executable Files
be: Файлы для запуску

en: Perl Scripts
be: Скрыпты Perl

en: Python Scripts
be: Скрыпты Python

en: Ruby Scripts
be: Скрыпты Ruby

en: Shell Scripts
be: Скрыпты Shell

en: Help
be: Даведка

en: Close
be: Закрыць

note: Storage
en: Storage
be: Сховішча

en: Removable Storage
be: Рухомы назапашвальнік

en: _Mount removable drives when hot-plugged
be: _Мантаваць рухомыя дыскі падчас падлучэння

en: Mount removable media when _inserted
be: Прымантоўваць устаўленыя рухомыя _носьбіты

en: B_rowse removable media when inserted
be: Праг_лядаць рухомы носьбіт

en: _Auto-run programs on new drives and media
be: _Аўтаматычна запускаць праграмы з новых дыскаў і носьбітаў

en: Auto-open files on new drives and media
be: Аўтаматычна адкрываць файлы з новых дыскаў і носьбітаў

en: Blank CDs and DVDs
be: Пустыя CD і DVD-дыскі

en: _Burn a CD or DVD when a blank disc is inserted
be: _Пачынаць запіс CD альбо DVD-дыскаў пры выяўленні пустых дыскаў

en: Command for _Data CDs:
be: Загад для запісу _CD з данымі:

en: Command for A_udio CDs:
be: Загад для запісу аўдыя-CD:

note: Multimedia
en: Multimedia
be: Мультымедыя

en: Audio CDs
be: Аўдыя-CD

en: Play _audio CDs when inserted
be: Прайгрываць аўдыя-CD пры выяўленні

en: _Command:
be: _Загад:

en: Video CDs/DVDs/Blu-rays
be: CD/DVD/Blu-ray -дыск з відэа

en: Play _video CDs, DVDs, and Blu-rays when inserted
be: Прайграваць відэадыскі CD, DVD, Blu-ray пры іх устаўцы

en: C_ommand:
be: За_гад:

en: Portable Music Players
be: Партатыўны музычны плэер

en: Play _music files when connected
be: Прайграваць _музыку пры падлучэнні

note: Cameras
en: Cameras
be: Камеры

en: Digital Cameras
be: Лічбавыя камеры

en: Import digital photographs when connected
be: Імпартаваць лічбавыя фотаздымкі падчас падлучэння

note: Printers
en: Printers
be: Прынтары

en: Automatically run a program when a _printer is connected
be: Аўтаматычна запускаць праграму падчас падлучэння прынтара

note: Input Devices
en: Input Devices
be: Прылады ўводу

en: Keyboards
be: Клавіятуры

en: Automatically run a program when a USB _keyboard is connected
be: Аўтаматычна запускаць праграму падчас падлучэння USB-клавіятуры

en: Mice
be: Мыш

en: Automatically run a program when a USB _mouse is connected
be: Аўтаматычна запускаць праграму падчас падлучэння USB-мышы

en: Tablet
be: Планшэт

en: Automatically run a program when a _tablet is connected
be: Аўтаматычна запускаць праграму падчас падлучэння планшэта

en: Com_mand:
be: Зага_д:
