Thunar-volman - en to bg translation catalogue (114 entries)

en: The sysfs path of the newly added device
bg: Sysfs пътя на ново добавено устройство

en: Configure management of removable drives and media
bg: Конфигуриране на управлението на преносими устройства и медии

en: Print version information and exit
bg: Изписване на информация за версията и изход

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager
bg: Thunar - Управление на устройствата

en: All rights reserved.
bg: Всички права са запазени.

en: Please report bugs to <%s>.
bg: Моля, докладвайте за грешки на <%s>.

en: There is no device with the sysfs path "%s"
bg: Няма устройство със sysfs път „%s“

en: Must specify the sysfs path of new devices with --device-added
bg: Да се зададе sysfs  път за новите устройства с --device-added

note: ...so we need to prompt what to do
en: Photos and Music
bg: Снимки и Музика

en: Photos were found on your portable music player
bg: Засечени са снимки на вашият портативен музикален плейър

en: Would you like to import the photos or manage the music?
bg: Искате да внесете снимките или да редактирате песните?

en: Ig_nore
bg: Пропусни

en: Import _Photos
bg: Внасяне на снимки

en: Manage _Music
bg: Управление на Музика

note: ask the user to import photos
en: Photo Import
bg: Снимки - внасяне

en: A photo card has been detected
bg: Засечена е карта със снимки

en: There are photos on the card. Would you like to add these photos to your album?
bg: Има снимки на картата. Искате ли да ги добавите към Вашия албум?

note: prompt the user to execute the file prompt the user to execute this file
en: Would you like to allow "%s" to run?
bg: Позволявате ли на „%s“ да стартира?

en: Auto-Run Confirmation
bg: Потвърждение при автоматично изпълнение

en: Auto-Run capability detected
bg: Засечена е възможност за автоматично изпълнение

en: _Allow Auto-Run
bg: Разреши автоматично изпълнение

note: prompt the user whether to autoopen this file
en: Would you like to open "%s"?
bg: Искате ли да отворите „%s“?

en: Auto-Open Confirmation
bg: Потвърждение при автоматично отваряне

en: Auto-Open capability detected
bg: Засечена е възможност за автоматично отваряне

en: _Open
bg: Отваряне

note: generate notification info
en: CD mounted
bg: CD-то е монтирано

en: The CD was mounted automatically
bg: CD дискът е монтиран автоматично

note: generate notification info
en: DVD mounted
bg: DVD-то е мотирано

en: The DVD was mounted automatically
bg: DVD дискът е монтиран автоматично

note: generate notification info
en: Blu-ray mounted
bg: Blu-ray е монтиран

en: The Blu-ray was mounted automatically
bg: Blu-ray носителят е монтиран автоматично

en: Volume mounted
bg: Устройството е монтирано

en: The volume "%s" was mounted automatically
bg: Устройството „%s“ е монтирано автоматично

en: The inserted volume was mounted automatically
bg: Вкараното устройство е монтирано автоматично

en: Unable to locate mount point
bg: Не може да се определи мястото за монтиране

en: Unable to mount the device
bg: Не може да се монтира устройството

en: Could not detect the volume corresponding to the device
bg: Не може да се определи устройството

en: Audio/Data CD
bg: Аудио/CD с данни

en: The CD in the drive contains both music and files
bg: CD дискът съдържа и музика и файлове

en: Would you like to listen to music or browse the files?
bg: Искате да слушате музика или да разгледате файловете?

en: _Browse Files
bg: _Преглеждане на файлове

en: _Play CD
bg: Пусни CD

en: Unknown block device type "%s"
bg: Непознато блоково устройство тип „%s“

en: Device type "%s" not supported
bg: Устройство тип „%s“  не се поддържа

en: Keyboard detected
bg: Засечена е клавиатура

en: A keyboard was detected
bg: Беше засечена клавиатура

en: Tablet detected
bg: Засечен е таблет

en: A graphics tablet was detected
bg: Засечен е графичен таблет

en: Mouse detected
bg: Засечена е мишка

en: A mouse was detected
bg: Беше засечена мишка

en: Unsupported input device type "%s"
bg: Неподдържано входно устройство тип „%s“

en: Autoburning of blank CDs and DVDs is disabled
bg: Автоматичното записване на празни CD-та и DVD-та е изключено

en: Blank DVD inserted
bg: Вкаран е празен DVD диск

en: You have inserted a blank DVD.
bg: Вкарали сте празно DVD.

en: What would you like to do?
bg: Какво искате да направите?

en: Burn _DVD
bg: Запиши DVD

en: Blank CD inserted
bg: Вкаран е празен CD диск

en: You have inserted a blank CD.
bg: Вкарали сте празно CD.

en: Burn _Data CD
bg: Запиши диск с данни

en: Burn _Audio CD
bg: Запиши аудио диск

en: The burn command may not be empty
bg: Командата за запис не може да е празна.

en: The CD player command is undefined
bg: Командата за CD плйъра не е определена.

en: Camera detected
bg: Засечена е камера

en: A photo camera was detected
bg: Засечен е фотоапарат.

en: Printer detected
bg: Засечен е принтер

en: A USB printer was detected
bg: Засечен е USB принтер

en: Unsupported USB device type "%s"
bg: Неподдържано USB устройство тип „%s“

en: Settings manager socket
bg: Гнездо на мениджъра на настройките

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager Settings
bg: Настройки на управлението на устройства в Thunar

en: Removable Drives and Media
bg: Преносими устройства и медии

en: Select an Application
bg: Избор на програма

en: Cancel
bg: Отказ

en: Select Application
bg: Избор на програма

en: All Files
bg: Всички файлове

en: Executable Files
bg: Изпълними файлове

en: Perl Scripts
bg: Perl скриптове

en: Python Scripts
bg: Python скриптове

en: Ruby Scripts
bg: Ruby скриптове

en: Shell Scripts
bg: Shell скриптове

en: Help
bg: Помощ

en: Close
bg: Затваряне

note: Storage
en: Storage
bg: Система за съхраняване на данни

en: Removable Storage
bg: Преносими устройства

en: _Mount removable drives when hot-plugged
bg: Монтирай преносимите устройства при включването им.

en: Mount removable media when _inserted
bg: Монтирай преносимите устройства при вкарване

en: B_rowse removable media when inserted
bg: Разгледай преносимите устройства при вкарване

en: _Auto-run programs on new drives and media
bg: Автоматично изпълнение на програми за нови устройства и медии

en: Auto-open files on new drives and media
bg: Отвори автоматично файловете при нови устройства

en: Blank CDs and DVDs
bg: Изтрий CD-та и DVD-та

en: _Burn a CD or DVD when a blank disc is inserted
bg: Запиши CD или DVD при вкарване на празен диск

en: Command for _Data CDs:
bg: Команда за дискове с данни:

en: Command for A_udio CDs:
bg: Команда за аудио дискове:

note: Multimedia
en: Multimedia
bg: Мултимедия

en: Audio CDs
bg: Аудио CD-та

en: Play _audio CDs when inserted
bg: Пусни аудио CD-та при вкарване

en: _Command:
bg: Команда:

en: Video CDs/DVDs/Blu-rays
bg: Видео от CD/DVD/Blu-ray носители

en: Play _video CDs, DVDs, and Blu-rays when inserted
bg: Изпълняване на видео от CD/DVD/Blu-ray носители, когато са поставени

en: C_ommand:
bg: К_оманда:

en: Portable Music Players
bg: Портативни музикални плейъри

en: Play _music files when connected
bg: Пусни музикалните файлове при свързване

note: Cameras
en: Cameras
bg: Камери

en: Digital Cameras
bg: Цифрови камери

en: Import digital photographs when connected
bg: Внеси цифрови снимки при свързване

note: Printers
en: Printers
bg: Принтери

en: Automatically run a program when a _printer is connected
bg: Стартирай автоматично програма при свързване на принтер

note: Input Devices
en: Input Devices
bg: Входни устройства

en: Keyboards
bg: Клавиатури

en: Automatically run a program when a USB _keyboard is connected
bg: Автоматично стартиране на програма при свързване на USB клавиатура

en: Mice
bg: Мишка

en: Automatically run a program when a USB _mouse is connected
bg: Автоматично стартиране на програма при свързване на USB мишка

en: Tablet
bg: Таблет

en: Automatically run a program when a _tablet is connected
bg: Стартирай автоматично програма при свързване на таблет

en: Com_mand:
bg: Команда:
