Thunar-volman - en to ca translation catalogue (115 entries)

en: The sysfs path of the newly added device
ca: El camí al dispositiu afegit recentment

en: Configure management of removable drives and media
ca: Configureu la gestió de les unitats i dels mitjans extraïbles

en: Print version information and exit
ca: Imprimeix la informació de la versió i surt

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager
ca: Gestor de volums de Thunar

en: All rights reserved.
ca: Tots els drets reservats.

en: Please report bugs to <%s>.
ca: Envieu els errors a <%s>.

en: There is no device with the sysfs path "%s"
ca: No hi ha dispositiu en el camí «%s»

en: Must specify the sysfs path of new devices with --device-added
ca: Heu d'especificar el camí dels nous dispositius amb --device-added

note: ...so we need to prompt what to do
en: Photos and Music
ca: Fotos i música

en: Photos were found on your portable music player
ca: S'han trobat fotografies al vostre reproductor portàtil de música

en: Would you like to import the photos or manage the music?
ca: Voleu importar les fotos o gestionar la música?

en: Ig_nore
ca: Ig_nora

en: Import _Photos
ca: Importa les _fotos

en: Manage _Music
ca: Gestiona la _música

note: ask the user to import photos
en: Photo Import
ca: Importa les fotos

en: A photo card has been detected
ca: S'ha detectat una targeta fotogràfica

en: There are photos on the card. Would you like to add these photos to your album?
ca: Hi ha fotos a la targeta. Voleu afegir-les al vostre àlbum?

note: prompt the user to execute the file prompt the user to execute this file
en: Would you like to allow "%s" to run?
ca: Voleu permetre l'execució de «%s»?

en: Auto-Run Confirmation
ca: Confirmació d'execució automàtica

en: Auto-Run capability detected
ca: Detectada capacitat d'execució automàtica

en: _Allow Auto-Run
ca: _Permet l'execució automàtica

note: prompt the user whether to autoopen this file
en: Would you like to open "%s"?
ca: Voleu obrir «%s»?

en: Auto-Open Confirmation
ca: Confirmació d'obertura automàtica

en: Auto-Open capability detected
ca: Detectada capacitat d'obertura automàtica

en: _Open
ca: _Obre

note: generate notification info
en: CD mounted
ca: CD muntat

en: The CD was mounted automatically
ca: El CD s'ha muntat automàticament

note: generate notification info
en: DVD mounted
ca: DVD muntat

en: The DVD was mounted automatically
ca: El DVD s'ha muntat automàticament

note: generate notification info
en: Blu-ray mounted
ca: Blu-ray muntat

en: The Blu-ray was mounted automatically
ca: El Blu-ray s'ha muntat automàticament

en: Volume mounted
ca: Volum muntat

en: The volume "%s" was mounted automatically
ca: El volum "%s" s'ha muntat automàticament

en: The inserted volume was mounted automatically
ca: El volum inserit s'ha muntat automàticament

en: Unable to locate mount point
ca: No s'ha pogut trobar el punt de muntatge

en: Unable to mount the device
ca: No s'ha pogut desmuntar el dispositiu

en: Could not detect the volume corresponding to the device
ca: No s'ha pogut detectar el volum corresponent al dispositiu

en: Audio/Data CD
ca: CD d'àudio i dades

en: The CD in the drive contains both music and files
ca: El CD de la unitat conté tant música com fitxers.

en: Would you like to listen to music or browse the files?
ca: Voleu escoltar la música o navegar pels fitxers?

en: _Browse Files
ca: _Navegador de fitxers

en: _Play CD
ca: _Reprodueix un CD

en: Unknown block device type "%s"
ca: Tipus de dispositiu de blocs «%s» desconegut

en: Device type "%s" not supported
ca: Tipus de dispositiu «%s» no compatible

en: Keyboard detected
ca: Teclat detectat

en: A keyboard was detected
ca: S'ha detectat un teclat

en: Tablet detected
ca: Taula gràfica detectada

en: A graphics tablet was detected
ca: S'ha detectat una taula gràfica

en: Mouse detected
ca: Ratolí detectat

en: A mouse was detected
ca: S'ha detectat un ratolí

en: Unsupported input device type "%s"
ca: Tipus de dispositiu d'entrada «%s» no compatible

en: Autoburning of blank CDs and DVDs is disabled
ca: La gravació automàtica dels CD i dels DVD en blanc està inhabilitada

en: Blank DVD inserted
ca: S'ha inserit un DVD en blanc

en: You have inserted a blank DVD.
ca: Heu inserit un DVD en blanc.

en: What would you like to do?
ca: Què voleu fer?

en: Burn _DVD
ca: Grava el _DVD

en: Blank CD inserted
ca: S'ha inserit un CD en blanc

en: You have inserted a blank CD.
ca: Heu inserit un CD en blanc.

en: Burn _Data CD
ca: Grava el CD de _dades

en: Burn _Audio CD
ca: Grava el CD d'à_udio

en: The burn command may not be empty
ca: L'ordre per a la gravació no pot estar en blanc

en: The CD player command is undefined
ca: L'ordre per a reproduir els CD és indefinida

en: Camera detected
ca: Càmera detectada

en: A photo camera was detected
ca: S'ha detectat una càmera fotogràfica

en: Printer detected
ca: Impressora detectada

en: A USB printer was detected
ca: S'ha detectat una impressora USB

en: Unsupported USB device type "%s"
ca: Tipus de dispositiu USB «%s» no compatible

en: Settings manager socket
ca: Sòcol del gestor d'ajusts

en: SOCKET ID
ca: ID SÒCOL

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager Settings
ca: Propietats del gestor de volum Thunar

en: Removable Drives and Media
ca: Unitats i mitjans extraïbles

en: Select an Application
ca: Seleccioneu una aplicació

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Select Application
ca: Seleccioneu l'aplicació

en: All Files
ca: Tots els fitxers

en: Executable Files
ca: Fitxers executables

en: Perl Scripts
ca: Scripts Perl

en: Python Scripts
ca: Scripts Python

en: Ruby Scripts
ca: Scripts Ruby

en: Shell Scripts
ca: Scripts Shell

en: Help
ca: Ajuda

en: Close
ca: Tanca

note: Storage
en: Storage
ca: Emmagatzematge

en: Removable Storage
ca: Emmagatzematge extraïble

en: _Mount removable drives when hot-plugged
ca: _Munta les unitats extraïbles quan es connectin

en: Mount removable media when _inserted
ca: Munta els mitjans extraïbles quan s'_insereixin

en: B_rowse removable media when inserted
ca: _Navega pels mitjans extraïbles quan s'insereixin

en: _Auto-run programs on new drives and media
ca: Executa _automàticament els programes en les unitats noves o en els mitjans nous

en: Auto-open files on new drives and media
ca: Obre automàticament els fitxers en les unitats noves o en els mitjans nous

en: Blank CDs and DVDs
ca: Els CD i els DVD en blanc

en: _Burn a CD or DVD when a blank disc is inserted
ca: _Grava un CD o un DVD quan s'insereixi un disc en blanc

en: Command for _Data CDs:
ca: Ordre per als CD de _dades:

en: Command for A_udio CDs:
ca: Ordre per als CD d'à_udio:

note: Multimedia
en: Multimedia
ca: Multimèdia

en: Audio CDs
ca: Els CD d'àudio

en: Play _audio CDs when inserted
ca: Reprodueix els CD d'_àudio quan s'insereixin

en: _Command:
ca: _Ordre:

en: Video CDs/DVDs/Blu-rays
ca: Els CD/DVD/Blu-ray de vídeo

en: Play _video CDs, DVDs, and Blu-rays when inserted
ca: Reprodueix els CD, els DVD i els Blu-ray de _vídeo quan s'insereixin

en: C_ommand:
ca: O_rdre:

en: Portable Music Players
ca: Els reproductors de música portàtils

en: Play _music files when connected
ca: Reprodueix els fitxers de _música quan es connectin

note: Cameras
en: Cameras
ca: Càmeres

en: Digital Cameras
ca: Càmeres fotogràfiques digitals

en: Import digital photographs when connected
ca: Importa les fotos digitals quan es connectin

note: Printers
en: Printers
ca: Impressores

en: Automatically run a program when a _printer is connected
ca: Executa automàticament un programa quan es connecti una _impressora

note: Input Devices
en: Input Devices
ca: Dispositius d'entrada

en: Keyboards
ca: Teclats

en: Automatically run a program when a USB _keyboard is connected
ca: Executa automàticament un programa quan es connecti un _teclat USB

en: Mice
ca: Ratolí

en: Automatically run a program when a USB _mouse is connected
ca: Executa automàticament un programa quan es connecti un r_atolí USB

en: Tablet
ca: Tauleta

en: Automatically run a program when a _tablet is connected
ca: Executa automàticament un programa quan es connecti una ta_uleta

en: Com_mand:
ca: Or_dre:
