Thunar-volman - en to cs translation catalogue (112 entries)

en: The sysfs path of the newly added device
cs: Popis umístění nově přidaného zařízení v sysfs

en: Configure management of removable drives and media
cs: Správa konfigurace vyměnitelných jednotek a médií

en: Print version information and exit
cs: Zobrazí informace o verzi a ukončí se

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager
cs: Správce svazků aplikace Thunar

en: All rights reserved.
cs: Všechna práva vyhrazena.

en: Please report bugs to <%s>.
cs: Prosíme, abyste chyby hlásili na adresu <%s>.

en: There is no device with the sysfs path "%s"
cs: Neexistuje zařízení s umístěním v sysfs „%s“

en: Must specify the sysfs path of new devices with --device-added
cs: Je nutné zadat umístění nového zařízení v sysfs a to pomocí přepínače --device-added

note: ...so we need to prompt what to do
en: Photos and Music
cs: Fotografie a hudba

en: Photos were found on your portable music player
cs: Na přenosném hudebním přehrávači byly nalezeny fotografie

en: Would you like to import the photos or manage the music?
cs: Chcete importovat fotografie nebo spravovat hudbu?

en: Ig_nore
cs: Ig_norovat

en: Import _Photos
cs: Importovat _fotografie

en: Manage _Music
cs: Spravovat _hudbu

note: ask the user to import photos
en: Photo Import
cs: Import fotografií

en: A photo card has been detected
cs: Byla nalezena karta s fotografiemi

en: There are photos on the card. Would you like to add these photos to your album?
cs: Na kartě jsou fotografie. Chcete je přidat do svého alba?

note: prompt the user to execute the file prompt the user to execute this file
en: Would you like to allow "%s" to run?
cs: Chcete umožnit spuštění souboru „%s“?

en: Auto-Run Confirmation
cs: Potvrzení automatického spuštění

en: Auto-Run capability detected
cs: Nalezena podpora pro automatické spuštění

en: _Allow Auto-Run
cs: Umožnit _automatické spouštění

note: prompt the user whether to autoopen this file
en: Would you like to open "%s"?
cs: Chcete otevřít soubor „%s“?

en: Auto-Open Confirmation
cs: Potvrzení automatického otevření

en: Auto-Open capability detected
cs: Nalezena podpora pro automatické otevření

en: _Open
cs: _Otevřít

note: generate notification info
en: CD mounted
cs: Disk CD připojen

en: The CD was mounted automatically
cs: Disk CD byl automaticky připojen

note: generate notification info
en: DVD mounted
cs: Disk DVD připojen

en: The DVD was mounted automatically
cs: Disk DVD byl automaticky připojen

note: generate notification info
en: Blu-ray mounted
cs: Blu-ray připojeno

en: The Blu-ray was mounted automatically
cs: Blu-ray bylo připojeno automaticky

en: Volume mounted
cs: Svazek připojen

en: The volume "%s" was mounted automatically
cs: Svazek „%s“ byl automaticky připojen

en: The inserted volume was mounted automatically
cs: Vložený svazek byl automaticky připojen

en: Unable to locate mount point
cs: Nedaří se nalézt přípojný bod

en: Unable to mount the device
cs: Nelze připojit zařízení

en: Could not detect the volume corresponding to the device
cs: Nelze najít svazek odpovídající tomuto zařízení

en: Audio/Data CD
cs: Zvukový nebo datový disk CD

en: The CD in the drive contains both music and files
cs: Disk CD v jednotce obsahuje hudbu i soubory

en: Would you like to listen to music or browse the files?
cs: Chcete poslouchat hudbu nebo procházet soubory?

en: _Browse Files
cs: _Procházet soubory

en: _Play CD
cs: _Přehrát disk CD

en: Unknown block device type "%s"
cs: Neznámý typ blokového zařízení %s

en: Device type "%s" not supported
cs: Typ zařízení %s není podporován

en: Keyboard detected
cs: Nalezena klávesnice

en: A keyboard was detected
cs: Byla nalezena klávesnice

en: Tablet detected
cs: Nalezen tablet

en: A graphics tablet was detected
cs: Byl nalezen grafický tablet

en: Mouse detected
cs: Zjištěna myš

en: A mouse was detected
cs: Byla nalezena myš

en: Unsupported input device type "%s"
cs: Nepodporovaný typ vstupního zařízení „%s“

en: Autoburning of blank CDs and DVDs is disabled
cs: Automatické vypalování prázdných disků CD a DVD je zakázáno

en: Blank DVD inserted
cs: Vložen prázdný disk DVD

en: You have inserted a blank DVD.
cs: Vložili jste prázdný disk DVD.

en: What would you like to do?
cs: Vyberte si z následujících možností

en: Burn _DVD
cs: Vypálit disk _DVD

en: Blank CD inserted
cs: Vložen prázdný disk CD

en: You have inserted a blank CD.
cs: Vložili jste prázdný disk CD.

en: Burn _Data CD
cs: Vypálit _datový disk CD

en: Burn _Audio CD
cs: Vypálit _zvukový disk CD

en: The burn command may not be empty
cs: Příkaz pro vypalování nemůže být prázdný

en: The CD player command is undefined
cs: Příkaz přehrávače disků CD není definován

en: Camera detected
cs: Nalezen fotoaparát

en: A photo camera was detected
cs: Byl nalezen fotoaparát

en: Printer detected
cs: Nalezena tiskárna

en: A USB printer was detected
cs: Byla nalezena tiskárna USB

en: Unsupported USB device type "%s"
cs: Nepodporovaný typ zařízení USB %s

en: Settings manager socket
cs: Socket pro správce nastavení

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager Settings
cs: Nastavení Správce svazků aplikace Thunar

en: Removable Drives and Media
cs: Vyměnitelné jednotky a média

en: Select an Application
cs: Výběr aplikace

en: Cancel
cs: Storno

en: Select Application
cs: Vybrat aplikaci

en: All Files
cs: Všechny soubory

en: Executable Files
cs: Spustitelné soubory

en: Perl Scripts
cs: Skripty jazyka Perl

en: Python Scripts
cs: Skripty jazyka Python

en: Ruby Scripts
cs: Skripty jazyka Ruby

en: Shell Scripts
cs: Shellové skripty

en: Help
cs: Nápověda

en: Close
cs: Zavřít

note: Storage
en: Storage
cs: Úložiště

en: Removable Storage
cs: Vyměnitelné úložiště

en: _Mount removable drives when hot-plugged
cs: Připojit _vyměnitelné jednotky při připojení typu hot-plug

en: Mount removable media when _inserted
cs: Př_ipojit vyměnitelná média po vložení

en: B_rowse removable media when inserted
cs: P_rocházet vyměnitelná média po vložení

en: _Auto-run programs on new drives and media
cs: _Automaticky spouštět programy na nových jednotkách a médiích

en: Auto-open files on new drives and media
cs: Automaticky otevírat soubory na nových jednotkách a médiích

en: Blank CDs and DVDs
cs: Prázdná CD a DVD

en: _Burn a CD or DVD when a blank disc is inserted
cs: Vypálit _CD nebo DVD po vložení prázdného disku

en: Command for _Data CDs:
cs: Příkaz pro _datová CD:

en: Command for A_udio CDs:
cs: Příkaz pro _zvukové disky CD:

note: Multimedia
en: Multimedia
cs: Multimédia

en: Audio CDs
cs: Zvukové disky CD

en: Play _audio CDs when inserted
cs: Přehrát _zvukový disk CD po vložení

en: _Command:
cs: _Příkaz:

en: Play _video CDs, DVDs, and Blu-rays when inserted
cs: Přehrát _video CDs, DVDs, a Blu-ray disky při vložení

en: C_ommand:
cs: Pří_kaz:

en: Portable Music Players
cs: Přenosné hudební přehrávače

en: Play _music files when connected
cs: Přehrát hudební _soubory po připojení

note: Cameras
en: Cameras
cs: Fotoaparáty

en: Digital Cameras
cs: Digitální fotoaparáty

en: Import digital photographs when connected
cs: Importovat digitální fotografie po připojení

note: Printers
en: Printers
cs: Tiskárny

en: Automatically run a program when a _printer is connected
cs: Au_tomaticky spustit program po připojení tiskárny

note: Input Devices
en: Input Devices
cs: Vstupní zařízení

en: Keyboards
cs: Klávesnice

en: Automatically run a program when a USB _keyboard is connected
cs: Automaticky spustit program po připojení _klávesnice s rozhraním USB

en: Mice
cs: Myši

en: Automatically run a program when a USB _mouse is connected
cs: Automaticky spustit program po připojení _myši s rozhraním USB

en: Automatically run a program when a _tablet is connected
cs: Automaticky spustit program po připojení _tabletu s rozhraním USB

en: Com_mand:
cs: Pří_kaz:
