Thunar-volman - en to et translation catalogue (114 entries)

en: The sysfs path of the newly added device
et: Viimati lisatud seadme sysfs otsitee

en: Configure management of removable drives and media
et: Seadista eelmadatavate andmekandjate ja meedia haldust

en: Print version information and exit
et: Versiooniteabe trükkimine ja väljumine

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager
et: Thunari andmekandjate haldur

en: All rights reserved.
et: Kõik õigused kaitstud.

en: Please report bugs to <%s>.
et: Palun teata vigadest aadressil <%s>.

en: There is no device with the sysfs path "%s"
et: Puudub seade, mille otsitee on „%s“

en: Must specify the sysfs path of new devices with --device-added
et: Uute seadmete lisamisel peab sysfs otsitee olema ette antud --device-added võtmega

note: ...so we need to prompt what to do
en: Photos and Music
et: Fotod ja muusika

en: Photos were found on your portable music player
et: Sinu muusikamängijas leidus fotosid

en: Would you like to import the photos or manage the music?
et: Kas sa sooviksid importida fotosid või hallata muusikat?

en: Ig_nore
et: _Eira

en: Import _Photos
et: Im_pordi fotod

en: Manage _Music
et: Halda _muusikat

note: ask the user to import photos
en: Photo Import
et: Fotode import

en: A photo card has been detected
et: Tuvastasin fotodega mälukaardi

en: There are photos on the card. Would you like to add these photos to your album?
et: Mälukaardil leidub fotosid. Kas sa soovid need lisada oma albumisse?

note: prompt the user to execute the file prompt the user to execute this file
en: Would you like to allow "%s" to run?
et: Kas sa lubad „%s“ käivitamist?

en: Auto-Run Confirmation
et: Automaatse käivitamise seadistused

en: Auto-Run capability detected
et: Tuvastasin automaatse käivitamise võimekuse

en: _Allow Auto-Run
et: Luba _automaatne käivitus

note: prompt the user whether to autoopen this file
en: Would you like to open "%s"?
et: Kas sa soovid avada „%s“?

en: Auto-Open Confirmation
et: Kinnitus automaatsele avamisele

en: Auto-Open capability detected
et: Tuvastasin automaatse avamise võimekuse

en: _Open
et: _Ava

note: generate notification info
en: CD mounted
et: CD on haagitud

en: The CD was mounted automatically
et: CD-plaat haagiti automaatselt

note: generate notification info
en: DVD mounted
et: DVD on haagitud

en: The DVD was mounted automatically
et: DVD-plaat haagiti automaatselt

note: generate notification info
en: Blu-ray mounted
et: Blu-ray on haagitud

en: The Blu-ray was mounted automatically
et: Blu-ray-plaat haagiti automaatselt

en: Volume mounted
et: Andmekandja on haagitud

en: The volume "%s" was mounted automatically
et: Andmekandja „%s“ haagiti automaatselt

en: The inserted volume was mounted automatically
et: Ühendatud andmekandja haagiti automaatselt

en: Unable to locate mount point
et: Ei leia haakepunkti

en: Unable to mount the device
et: Seadme haakimine ei õnnestu

en: Could not detect the volume corresponding to the device
et: Ei õnnetunud seadmele vastavat andmekandjat tuvastada

en: Audio/Data CD
et: Heli- ja andme-CD plaadid

en: The CD in the drive contains both music and files
et: Kettaseadmel asuval CD-plaadil leidub nii muusikat, kui muid faile

en: Would you like to listen to music or browse the files?
et: Kas sa sooviksid kuulata muusikat või sirvida faile?

en: _Browse Files
et: _Sirvi faile

en: _Play CD
et: _Esita CD-plaati

en: Unknown block device type "%s"
et: Tundmatu plokkseadme tüüp „%s“

en: Device type "%s" not supported
et: Seadme tüüp „%s“ ei ole toetatud

en: Keyboard detected
et: Klaviatuur tuvastatud

en: A keyboard was detected
et: Tuvastasime lisatud klaviatuuri

en: Tablet detected
et: Digiteerimislaud tuvastatud

en: A graphics tablet was detected
et: Tuvastasime lisatud digiteerimislaua

en: Mouse detected
et: Hiir tuvastatud

en: A mouse was detected
et: Tuvastasime lisatud hiire

en: Unsupported input device type "%s"
et: Mittetoetatud sisendseadme tüüp „%s“

en: Autoburning of blank CDs and DVDs is disabled
et: Tühjade CD ja DVD plaatide automaatne kirjutamine ei ole kasutusel

en: Blank DVD inserted
et: Tühi DVD sisestatud

en: You have inserted a blank DVD.
et: Sa oled sisestanud tühja DVD-plaadi.

en: What would you like to do?
et: Mida sa sooviksid teha?

en: Burn _DVD
et: Kirjuta _DVD

en: Blank CD inserted
et: Tühi CD sisestatud

en: You have inserted a blank CD.
et: Sa oled sisestanud tühja CD-plaadi.

en: Burn _Data CD
et: Kirjuta _failidega CD

en: Burn _Audio CD
et: Kirjuta _heli CD

en: The burn command may not be empty
et: Kirjutamise käsk ei tohi olla seadistamata

en: The CD player command is undefined
et: CD-mängija käsk on seadistamata

en: Camera detected
et: Kaamera tuvastatud

en: A photo camera was detected
et: Tuvastasime lisatud fotokaamera

en: Printer detected
et: Printer tuvastatud

en: A USB printer was detected
et: Tuvastasime lisatud USB-ühendusega printeri

en: Unsupported USB device type "%s"
et: USB seadme tüüp „%s“ ei ole toetatud

en: Settings manager socket
et: Seadistuste halduri sokkel

en: SOCKET ID
et: SOKLI ID

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager Settings
et: Thunari andmekandjate halduri seaded

en: Removable Drives and Media
et: Eemaldatavad seadmed ja meedia

en: Select an Application
et: Vali rakendus

en: Cancel
et: Loobu

en: Select Application
et: Vali rakendus

en: All Files
et: Kõik failid

en: Executable Files
et: Käivitatavad failid

en: Perl Scripts
et: Perli skriptid

en: Python Scripts
et: Pythoni skriptid

en: Ruby Scripts
et: Ruby skriptid

en: Shell Scripts
et: Käsurea skriptid

en: Help
et: Abiteave

en: Close
et: Sulge

note: Storage
en: Storage
et: Salvestusseadmed

en: Removable Storage
et: Eemaldatavad andmekandjad

en: _Mount removable drives when hot-plugged
et: Ühendamisel haagi eemaldatavad _kõvakettad

en: Mount removable media when _inserted
et: Ühendamisel haagi eemaldatavad _meediaseadmed

en: B_rowse removable media when inserted
et: Ühendamisel alusta eemaldatava meediaseadme _sirvimist

en: _Auto-run programs on new drives and media
et: Uute ketaste ja meediaseadmete lisamisel käivita _automaatselt programmid

en: Auto-open files on new drives and media
et: Uute ketaste ja meediaseadmete lisamisel ava automaatselt  failid

en: Blank CDs and DVDs
et: Tühjad CD ja DVd plaadid

en: _Burn a CD or DVD when a blank disc is inserted
et: Tühja CD või DVD plaadi sisestamise järel alusta plaadi _kirjutamist

en: Command for _Data CDs:
et: Käsk _failidega CD-plaatide jaoks:

en: Command for A_udio CDs:
et: Käsk _heli-CD plaatide jaoks:

note: Multimedia
en: Multimedia
et: Multimeedia

en: Audio CDs
et: Heli CD-d

en: Play _audio CDs when inserted
et: Sisestamise järel esita _Heli CD plaate

en: _Command:
et: _Käsk:

en: Video CDs/DVDs/Blu-rays
et: Video CD, DVD ja Blu-ray plaadid

en: Play _video CDs, DVDs, and Blu-rays when inserted
et: Sisestamise järel esita _video CD, DVD ja Blu-ray plaate

en: C_ommand:
et: _Käsk:

en: Portable Music Players
et: Kaasaskantavad muusikamängijad

en: Play _music files when connected
et: Seadme ühendamisel esita _muusikat

note: Cameras
en: Cameras
et: Kaamerad

en: Digital Cameras
et: Digikaamerad

en: Import digital photographs when connected
et: Seadme ühendamisel impordi digifotod

note: Printers
en: Printers
et: Printerid

en: Automatically run a program when a _printer is connected
et: _Printeri ühendamisel käivita automaatselt see programm

note: Input Devices
en: Input Devices
et: Sisendseadmed

en: Keyboards
et: Klaviatuur

en: Automatically run a program when a USB _keyboard is connected
et: USB-_klaviatuuri lisamisel käivita automaatselt see programm

en: Automatically run a program when a USB _mouse is connected
et: USB-_hiire lisamisel käivita automaatselt see programm

en: Tablet
et: Tahvelarvuti

en: Automatically run a program when a _tablet is connected
et: Digiteerimislaua lisamisel käivita automaatselt see programm

en: Com_mand:
et: _Käsk:
