Thunar-volman - en to eu translation catalogue (114 entries)

en: The sysfs path of the newly added device
eu: Gehitu berri den gailuaren sysfs bidea

en: Configure management of removable drives and media
eu: Konfiguratu gailu eta euskarri aldagarrien kudeaketa

en: Print version information and exit
eu: Inprimatu bertsio argibideak eta irten

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager
eu: Thunar Bolumen Kudeatzailea

en: All rights reserved.
eu: Eskubide guztiak erreserbaturik.

en: Please report bugs to <%s>.
eu: Programa erroreen berri eman hemen : <%s>

en: There is no device with the sysfs path "%s"
eu: Ez dago  "%s" sysfs bidea duen gailurik

en: Must specify the sysfs path of new devices with --device-added
eu: Gailu berrien sysfs-a --device-added erabiliaz ezarri behar da

note: ...so we need to prompt what to do
en: Photos and Music
eu: Argazki eta musika

en: Photos were found on your portable music player
eu: Argazkiak aurkitu dira zure musika erreproduzigailu eramangarrian.

en: Would you like to import the photos or manage the music?
eu: Argazkiak inportatu edo musika kudatu nahi duzu?

en: Ig_nore
eu: Ba_ztertu

en: Import _Photos
eu: Inportatu _Argazkiak

en: Manage _Music
eu: Kudeatu _musika

note: ask the user to import photos
en: Photo Import
eu: Argazkia inportatu

en: A photo card has been detected
eu: Argazki txartel bat atzeman da

en: There are photos on the card. Would you like to add these photos to your album?
eu: Argazkiak daude txartelean. Argazki horiek zure albumean gehitu nahi dituzu?

note: prompt the user to execute the file prompt the user to execute this file
en: Would you like to allow "%s" to run?
eu: "%s" abiaraztea baimendu nahi al duzu?

en: Auto-Run Confirmation
eu: Auto-abiarazte berrespena

en: Auto-Run capability detected
eu: Auto-abiarazte gaitasuna atzeman da

en: _Allow Auto-Run
eu: _Auto-abiaraztea onartu

note: prompt the user whether to autoopen this file
en: Would you like to open "%s"?
eu: "%s" ireki nahi al duzu?

en: Auto-Open Confirmation
eu: Auto-Irekitze berrespena

en: Auto-Open capability detected
eu: Auto-Irekitze gaitasuna atzeman da

en: _Open
eu: _Ireki

note: generate notification info
en: CD mounted
eu: CDa muntaturik

en: The CD was mounted automatically
eu: CDa automatikoki muntatu zen

note: generate notification info
en: DVD mounted
eu: DVDa muntaturik

en: The DVD was mounted automatically
eu: DVDa automatikoki muntatu zen

note: generate notification info
en: Blu-ray mounted
eu: Blue-ray muntatuak

en: The Blu-ray was mounted automatically
eu: Blue-ray-a automatikoki muntatu zen

en: Volume mounted
eu: Bolumena muntaturik

en: The volume "%s" was mounted automatically
eu: "%s" bolumena automatikoki muntatu zen

en: The inserted volume was mounted automatically
eu: Sartutako bolumena automatikoki muntatu zen

en: Unable to locate mount point
eu: Ezin da muntatze puntua kokatu

en: Unable to mount the device
eu: Ezin da gailua muntatu

en: Could not detect the volume corresponding to the device
eu: Ezin da gailuari dagokion bolumena atzeman

en: Audio/Data CD
eu: Audio/Datu CD-a

en: The CD in the drive contains both music and files
eu: Gailuan dagoen CD-ak musika eta fitxategiak ditu

en: Would you like to listen to music or browse the files?
eu: Musika entzun edo fitxategiak arakatu nahi dituzu?

en: _Browse Files
eu: _Arakatu fitxategiak

en: _Play CD
eu: CD-a Erre_produzitu

en: Unknown block device type "%s"
eu: "%s" bloke gailu mota ezezaguna

en: Device type "%s" not supported
eu: "%s" gailu mota ez da onartzen

en: Keyboard detected
eu: Teklatua atzeman da

en: A keyboard was detected
eu: Teklatu bat atzeman da

en: Tablet detected
eu: Tableta bat atzeman da

en: A graphics tablet was detected
eu: Tableta grafiko bat atzeman zen

en: Mouse detected
eu: Sagua atzeman da

en: A mouse was detected
eu: Sagu bat atzeman zen

en: Unsupported input device type "%s"
eu: "%s" motako onartzen ez den sarrera gailua

en: Autoburning of blank CDs and DVDs is disabled
eu: CD eta DVD zurien auto-grabatzea desgaitua dago

en: Blank DVD inserted
eu: DVD zuri bat sartu da

en: You have inserted a blank DVD.
eu: DVD zuri bat sartu duzu

en: What would you like to do?
eu: Zer egin nahi duzu?

en: Burn _DVD
eu: Grabatu _DVDa

en: Blank CD inserted
eu: CD zuri bat sartu da

en: You have inserted a blank CD.
eu: CD zuri bat sartu duzu

en: Burn _Data CD
eu: Grabatu _Data CD-a

en: Burn _Audio CD
eu: Grabatu _Audio CD-a

en: The burn command may not be empty
eu: Grabatze komandoa ezin da zurian egon

en: The CD player command is undefined
eu: CD erreproduzigailu komandoa ezarri gabe dago

en: Camera detected
eu: Kamara atzemanda

en: A photo camera was detected
eu: Argazki kamara bat atzeman da

en: Printer detected
eu: Inprimagailua atzemanda

en: A USB printer was detected
eu: USB inprimagailu bat atzeman da

en: Unsupported USB device type "%s"
eu: "%s" motako onartzen ez de USB gailu

en: Settings manager socket
eu: Ezarpen kudeatzaile socketa

en: SOCKET ID
eu: SOCKET IDa

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager Settings
eu: Thunar bolumen kudeatzaile ezarpenak

en: Removable Drives and Media
eu: Gailu eta Euskarri Aldagarriak

en: Select an Application
eu: Hautatu aplikazio bat

en: Cancel
eu: Utzi

en: Select Application
eu: Hautatu aplikazioa

en: All Files
eu: Fitxategi Guztiak

en: Executable Files
eu: Fitxategi Abiarazgarriak

en: Perl Scripts
eu: Perl Script-ak

en: Python Scripts
eu: Python Script-ak

en: Ruby Scripts
eu: Ruby Script-ak

en: Shell Scripts
eu: Shell Script-ak

en: Help
eu: Laguntza

en: Close
eu: Itxi

note: Storage
en: Storage
eu: Biltegiratzea

en: Removable Storage
eu: Biltegiratze Eramangarria

en: _Mount removable drives when hot-plugged
eu: _Muntatu gailu eramangarriak beroan sartzean

en: Mount removable media when _inserted
eu: Muntatu euskarri aldagarriak sartzerakoan

en: B_rowse removable media when inserted
eu: A_rakatu euskarri eramangarriak sartzerakoan

en: _Auto-run programs on new drives and media
eu: _Auto-abiarazi gailu eta euskarri berrietako programak

en: Auto-open files on new drives and media
eu: Auto-ireki fitxategiak gailu eta euskarri berrietan

en: Blank CDs and DVDs
eu: CD eta DVD zuriak

en: _Burn a CD or DVD when a blank disc is inserted
eu: _Grabatu CD edo DVD bat disko zuri bat sartzean

en: Command for _Data CDs:
eu: _Datu CD-entzat komandoa:

en: Command for A_udio CDs:
eu: A_udio CD-entzat komandoa:

en: Audio CDs
eu: Audio CD-ak

en: Play _audio CDs when inserted
eu: Erreproduzitu _Audio CD-ak sartzerakoan

en: _Command:
eu: _Komandoa:

en: Video CDs/DVDs/Blu-rays
eu: Bideo CD/DVD/Blue-ray-ak

en: Play _video CDs, DVDs, and Blu-rays when inserted
eu: Erreproduzitu _bideo CD, DVD-ak eta Blue-ray-ak sartzerakoan

en: C_ommand:
eu: K_omandoa:

en: Portable Music Players
eu: Musika erreproduktore eramangarriak

en: Play _music files when connected
eu: _Musika erreproduzitu sartzerakoan

note: Cameras
en: Cameras
eu: Kamerak

en: Digital Cameras
eu: Kamera Digitalak

en: Import digital photographs when connected
eu: Inportatu argazki digitalak konektatzerakoan

note: Printers
en: Printers
eu: Inrpimagailuak

en: Automatically run a program when a _printer is connected
eu: Automatikoki programa bat abiarazi in_primagailua konektatzerakoan

note: Input Devices
en: Input Devices
eu: Sarrera gailuak

en: Keyboards
eu: Teklatuak

en: Automatically run a program when a USB _keyboard is connected
eu: Automatikoki programa bat abiarazi USB te_klatu bat konektatzerakoan

en: Mice
eu: Sagua

en: Automatically run a program when a USB _mouse is connected
eu: Automatikoki programa bat abiarazi USB _sagu bat konektatzerakoan

en: Tablet
eu: Tableta

en: Automatically run a program when a _tablet is connected
eu: Automatikoki programa bat abiarazi _tableta bat konektatzerakoan

en: Com_mand:
eu: Ko_mandoa:
