Thunar-volman - en to gl translation catalogue (113 entries)

en: The sysfs path of the newly added device
gl: A ruta sysfs para o novo dispositivo engadido

en: Configure management of removable drives and media
gl: Configurar a xestión da unidades e soportes extraíbeis

en: Print version information and exit
gl: Amosar a información da versión e saír

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager
gl: Xestor de volumes de Thunar

en: All rights reserved.
gl: Todos os dereitos reservados.

en: Please report bugs to <%s>.
gl: Por favor comuníquelle os fallos a <%s>.

en: There is no device with the sysfs path "%s"
gl: Non hai ningún dispositivo con ruta sysfs «%s»

en: Must specify the sysfs path of new devices with --device-added
gl: Debe especificar a ruta sysfs dos novos dispositivos con --device-added

note: ...so we need to prompt what to do
en: Photos and Music
gl: Fotos e música

en: Photos were found on your portable music player
gl: Atopáronse fotos no reprodutor de música portátil

en: Would you like to import the photos or manage the music?
gl: Desexa importar as fotos ou xestionar a música?

en: Ig_nore
gl: Ig_norar

en: Import _Photos
gl: Importar _Fotos

en: Manage _Music
gl: Xestionar a _música

note: ask the user to import photos
en: Photo Import
gl: Importar fotos

en: A photo card has been detected
gl: Detectouse unha tarxeta de fotos

en: There are photos on the card. Would you like to add these photos to your album?
gl: Hai fotos na tarxeta. Desexa engadir estas fotos ao seu álbum?

note: prompt the user to execute the file prompt the user to execute this file
en: Would you like to allow "%s" to run?
gl: Desexa permitir que se execute «%s»?

en: Auto-Run Confirmation
gl: Confirmación de execución automática

en: Auto-Run capability detected
gl: Detectouse a capacidade de execución automática

en: _Allow Auto-Run
gl: _Permitir execución automática

note: prompt the user whether to autoopen this file
en: Would you like to open "%s"?
gl: Desexa abrir «%s»?

en: Auto-Open Confirmation
gl: Confirmación de apertura automática

en: Auto-Open capability detected
gl: Detectouse a capacidade de apertura automática

en: _Open
gl: _Abrir

note: generate notification info
en: CD mounted
gl: CD montado

en: The CD was mounted automatically
gl: O CD montouse automaticamente

note: generate notification info
en: DVD mounted
gl: DVD montado

en: The DVD was mounted automatically
gl: O DVD montouse automaticamente

note: generate notification info
en: Blu-ray mounted
gl: Blu-ray montado

en: The Blu-ray was mounted automatically
gl: O Blu-ray montouse automaticamente

en: Volume mounted
gl: Volume montado

en: The volume "%s" was mounted automatically
gl: O volume «%s» montouse automaticamente

en: The inserted volume was mounted automatically
gl: O volume inserido montouse automaticamente

en: Unable to locate mount point
gl: Non se puido atopar o punto de montaxe

en: Unable to mount the device
gl: Non se puido montar o dispositivo

en: Could not detect the volume corresponding to the device
gl: Non se puido detectar o volume que corresponde ao dispositivo

en: Audio/Data CD
gl: CD de son/datos

en: The CD in the drive contains both music and files
gl: O CD que está na unidade contén música e ficheiros

en: Would you like to listen to music or browse the files?
gl: Desexa escoitar a música ou navegar polos ficheiros?

en: _Browse Files
gl: _Navegar polos ficheiros

en: _Play CD
gl: _Reproducir o CD

en: Unknown block device type "%s"
gl: Tipo de dispositivo de bloques «%s» descoñecido

en: Device type "%s" not supported
gl: O tipo de dispositivo «%s» non é compatíbel

en: Keyboard detected
gl: Teclado detectado

en: A keyboard was detected
gl: Detectouse un teclado

en: Tablet detected
gl: Detectouse unha tableta gráfica

en: A graphics tablet was detected
gl: Detectouse unha tableta gráfica

en: Mouse detected
gl: Rato detectado

en: A mouse was detected
gl: Detectouse un rato

en: Unsupported input device type "%s"
gl: Tipo de dispositivo de entrada «%s» non compatíbel

en: Autoburning of blank CDs and DVDs is disabled
gl: Desactivouse a gravación automática de CDs e DVDs baleiros

en: Blank DVD inserted
gl: Inseriuse un DVD baleiro

en: You have inserted a blank DVD.
gl: Inseriu un DVD baleiro.

en: What would you like to do?
gl: Que desexa facer?

en: Burn _DVD
gl: Gravar _DVD

en: Blank CD inserted
gl: Inseriuse un CD baleiro

en: You have inserted a blank CD.
gl: Inseriu un CD en branco.

en: Burn _Data CD
gl: Gravar CD de _datos

en: Burn _Audio CD
gl: Gravar CD de _son

en: The burn command may not be empty
gl: A orde de gravación non debe estar baleira

en: The CD player command is undefined
gl: A orde do reprodutor de CDs non está definida

en: Camera detected
gl: Cámara detectada

en: A photo camera was detected
gl: Detectouse unha cámara de fotos

en: Printer detected
gl: Detectouse unha impresora

en: A USB printer was detected
gl: Detectouse unha impresora USB

en: Unsupported USB device type "%s"
gl: Tipo de dispositivo USB «%s» non compatíbel

en: Settings manager socket
gl: Socket do xestor de configuracións

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager Settings
gl: Configuración do xestor de volumes de Thunar

en: Removable Drives and Media
gl: Unidades e soportes extraíbeis

en: Select an Application
gl: Seleccione unha aplicación

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Select Application
gl: Seleccionar aplicación

en: All Files
gl: Tódolos ficheiros

en: Executable Files
gl: Ficheiros executábeis

en: Perl Scripts
gl: Scripts en Perl

en: Python Scripts
gl: Scripts en Python

en: Ruby Scripts
gl: Scripts en Ruby

en: Shell Scripts
gl: Scripts de Shell

en: Help
gl: Axuda

en: Close
gl: Pechar

note: Storage
en: Storage
gl: Almacenamento

en: Removable Storage
gl: Almacenamento extraíbel

en: _Mount removable drives when hot-plugged
gl: _Montar unidades extraíbeis ao conectalas en quente

en: Mount removable media when _inserted
gl: Montar os soportes extraíbeis ao _inserilos

en: B_rowse removable media when inserted
gl: Explorar os sopo_rtes extraíbeis ao inserilos

en: _Auto-run programs on new drives and media
gl: _Executar automaticamente os programas das novas unidades e soportes

en: Auto-open files on new drives and media
gl: _Abrir automaticamente os ficheiros das novas unidades e soportes

en: Blank CDs and DVDs
gl: CD e DVD baleiros

en: _Burn a CD or DVD when a blank disc is inserted
gl: _Gravar un CD ou DVD ao introducir un disco baleiro

en: Command for _Data CDs:
gl: Orde para os CD de _datos:

en: Command for A_udio CDs:
gl: Orde para os CD de s_on:

en: Audio CDs
gl: CD de son

en: Play _audio CDs when inserted
gl: _Reproducir os CD de son ao inserilos

en: _Command:
gl: _Orde:

en: Video CDs/DVDs/Blu-rays
gl: Os CDs/DVDs/Blu-rays de vídeo

en: Play _video CDs, DVDs, and Blu-rays when inserted
gl: Reproducir os CDs, DVDs e Blu-rays de _vídeo ao ser inseridos

en: C_ommand:
gl: _Orde:

en: Portable Music Players
gl: Reprodutores de música portátiles

en: Play _music files when connected
gl: Reproducir os ficheiros de _música ao conectalos

note: Cameras
en: Cameras
gl: Cámaras

en: Digital Cameras
gl: Cámaras Dixitais

en: Import digital photographs when connected
gl: Importar fotografías dixitais ao conectar cámaras

note: Printers
en: Printers
gl: Impresoras

en: Automatically run a program when a _printer is connected
gl: Executar un programa automaticamente ao conectar unha _impresora

note: Input Devices
en: Input Devices
gl: Dispositivos de entrada

en: Keyboards
gl: Teclados

en: Automatically run a program when a USB _keyboard is connected
gl: Executar un programa automaticamente ao conectar un _teclado USB

en: Mice
gl: Ratos

en: Automatically run a program when a USB _mouse is connected
gl: Executar un programa automaticamente ao conectar un _rato USB

en: Tablet
gl: Tableta

en: Automatically run a program when a _tablet is connected
gl: Executar un programa automaticamente ao conectar unha ta_bleta

en: Com_mand:
gl: _Orde:
