Thunar-volman - en to hr translation catalogue (112 entries)

en: The sysfs path of the newly added device
hr: Syfs putanja novododanog uređaja

en: Configure management of removable drives and media
hr: Konfiguriraj upravljanje uklonjivih pogona i medija

en: Print version information and exit
hr: Ispiši informacije o verziji i izađi

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager
hr: Thunar upravitelj particijama

en: All rights reserved.
hr: Sva prava pridržana.

en: Please report bugs to <%s>.
hr: Prijavite probleme u <%s>.

en: There is no device with the sysfs path "%s"
hr: Nema uređaja sa sysfs putanjom "%s"

en: Must specify the sysfs path of new devices with --device-added
hr: Morate odrediti sysfs putanju novih uređaja pomoću --device-added

note: ...so we need to prompt what to do
en: Photos and Music
hr: Fotografije i glazba

en: Photos were found on your portable music player
hr: Pronađene su fotografije na vašem prijenosnom sviraču glazbe

en: Would you like to import the photos or manage the music?
hr: Želite li uvesti fotografije ili upravljati glazbom?

en: Ig_nore
hr: Za_nemari

en: Import _Photos
hr: Uvezi _fotografije

en: Manage _Music
hr: Upravljaj _glazbom

note: ask the user to import photos
en: Photo Import
hr: Uvoz fotografija

en: A photo card has been detected
hr: Otkrivena je kartica s fotografijama

en: There are photos on the card. Would you like to add these photos to your album?
hr: Ima fotografija na kartici.Želite li ih dodati u svoj album?

note: prompt the user to execute the file prompt the user to execute this file
en: Would you like to allow "%s" to run?
hr: Želite li dozvoliti pokretanje "%s"?

en: Auto-Run Confirmation
hr: Potvrda samopokretanja

en: Auto-Run capability detected
hr: Otkrivena sposobnost samopokretanja

en: _Allow Auto-Run
hr: _Dopusti samopokretanje

note: prompt the user whether to autoopen this file
en: Would you like to open "%s"?
hr: Želite li otvoriti "%s"?

en: Auto-Open Confirmation
hr: Potvrda samootvaranja

en: Auto-Open capability detected
hr: Otkrivena sposobnost samootvaranja

en: _Open
hr: _Otvori

note: generate notification info
en: CD mounted
hr: CD montiran

en: The CD was mounted automatically
hr: CD je montiran automatski

note: generate notification info
en: DVD mounted
hr: DVD montiran

en: The DVD was mounted automatically
hr: DVD je montiran automatski

note: generate notification info
en: Blu-ray mounted
hr: Blu-ray montiran

en: The Blu-ray was mounted automatically
hr: Blu-ray je montiran automatski

en: Volume mounted
hr: Particija montirana

en: The volume "%s" was mounted automatically
hr: Particija "%s" je montirana automatski

en: The inserted volume was mounted automatically
hr: Umetnuta particija je montirana automatski

en: Unable to locate mount point
hr: Nije moguće odrediti točku montiranja

en: Unable to mount the device
hr: Nije moguće montirati uređaj

en: Could not detect the volume corresponding to the device
hr: Ne mogu otkriti particiju koja odgovara ovom uređaju

en: Audio/Data CD
hr: Audio/podatkovni CD

en: The CD in the drive contains both music and files
hr: CD u pogonu sadrži glazbu i datoteke

en: Would you like to listen to music or browse the files?
hr: Želite li slušati glazbu ili pregledavati datoteke?

en: _Browse Files
hr: _Pregledaj datoteke

en: _Play CD
hr: _Izvodi CD

en: Unknown block device type "%s"
hr: Nepoznata vrsta uređaja za pohranjivanje "%s"

en: Device type "%s" not supported
hr: Tip uređaja "%s" nije podržan

en: Keyboard detected
hr: Otkrivena tipkovnica

en: A keyboard was detected
hr: Tipkovnica je otkrivena

en: Tablet detected
hr: Tablet otkriven

en: A graphics tablet was detected
hr: Otkriven je grafički tablet

en: Mouse detected
hr: Miš otkriven

en: A mouse was detected
hr: Miš je otkriven

en: Unsupported input device type "%s"
hr: Nepodržana vrsta ulaznog uređaja "%s"

en: Autoburning of blank CDs and DVDs is disabled
hr: Samosnimanje praznih CD-a i DVD-a je onemogućeno

en: Blank DVD inserted
hr: Umetnut je prazan DVD

en: You have inserted a blank DVD.
hr: Umetnuli ste prazan DVD.

en: What would you like to do?
hr: Što želite učiniti?

en: Burn _DVD
hr: Snimi _DVD

en: Blank CD inserted
hr: Umetnut je prazan CD

en: You have inserted a blank CD.
hr: Umetnuli ste prazan CD.

en: Burn _Data CD
hr: Snimi _podatkovni CD

en: Burn _Audio CD
hr: Snimi _audio CD

en: The burn command may not be empty
hr: Naredba snimanja ne može biti prazna

en: The CD player command is undefined
hr: Naredba CD player-a je nedefinirana

en: Camera detected
hr: Otkrivena je kamera

en: A photo camera was detected
hr: Fotoaparat je otkriven

en: Printer detected
hr: Otkriven je pisač

en: A USB printer was detected
hr: USB pisač je otkriven

en: Unsupported USB device type "%s"
hr: Nepodržana vrsta USB uređaja "%s"

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager Settings
hr: Postavke Thunar upravitelja particijama

en: Removable Drives and Media
hr: Uklonjivi pogoni i mediji

en: Select an Application
hr: Odaberite program

en: Cancel
hr: Odustani

en: Select Application
hr: Odaberite program

en: All Files
hr: Sve datoteke

en: Executable Files
hr: Izvršne datoteke

en: Perl Scripts
hr: Perl skripte

en: Python Scripts
hr: Python skripte

en: Ruby Scripts
hr: Ruby skripte

en: Shell Scripts
hr: Skripte ljuske

en: Help
hr: Pomoć

en: Close
hr: Zatvori

note: Storage
en: Storage
hr: Pohrana

en: Removable Storage
hr: Uklonjiva pohrana

en: _Mount removable drives when hot-plugged
hr: _Montiraj uklonjivi pogon kada je umetnut

en: Mount removable media when _inserted
hr: Montiraj uklonjive medije kada su _umetnuti

en: B_rowse removable media when inserted
hr: P_regledaj uklonjive medije kada su umetnuti

en: _Auto-run programs on new drives and media
hr: _Samopokretanje programa na novim pogonima i medijima

en: Auto-open files on new drives and media
hr: Samootvaranje datoteka na novim pogonima i medijima

en: Blank CDs and DVDs
hr: Prazni CD-i i DVD-i

en: _Burn a CD or DVD when a blank disc is inserted
hr: _Snimi CD ili DVD kada je umetnut prazan disk

en: Command for _Data CDs:
hr: Naredba za _podatkovne CD-e:

en: Command for A_udio CDs:
hr: Naredba< za a_udio CD-e:

note: Multimedia
en: Multimedia
hr: Multimedija

en: Audio CDs
hr: Audio CD-i

en: Play _audio CDs when inserted
hr: Izvodi _audio CD-e kada su umetnuti

en: _Command:
hr: _Naredba:

en: Video CDs/DVDs/Blu-rays
hr: Video CDi/DVDi/Blu-rayi

en: Play _video CDs, DVDs, and Blu-rays when inserted
hr: Izvodi _video CDe, DVDe, and Blu-raye kad su umetnuti

en: C_ommand:
hr: N_aredba:

en: Portable Music Players
hr: Prijenosni glazbeni svirači

en: Play _music files when connected
hr: Izvodi _glazbene datoteka kada je spojen

note: Cameras
en: Cameras
hr: Kamere

en: Digital Cameras
hr: Digitalne kamere

en: Import digital photographs when connected
hr: Uvezi digitalne fotografije pri spajanju

note: Printers
en: Printers
hr: Pisači

en: Automatically run a program when a _printer is connected
hr: Automatski pokreni program kada je _pisač spojen

note: Input Devices
en: Input Devices
hr: Ulazni uređaji

en: Keyboards
hr: Tipkovnice

en: Automatically run a program when a USB _keyboard is connected
hr: Automatski pokreni program kada je USB _tipkovnica spojena

en: Mice
hr: Miš

en: Automatically run a program when a USB _mouse is connected
hr: Automatski pokreni program kada je USB _miš spojen

en: Automatically run a program when a _tablet is connected
hr: Automatsko pokretanje programa kada je _tablet spojen

en: Com_mand:
hr: Nar_edba:
