Thunar-volman - en to hu translation catalogue (115 entries)

en: The sysfs path of the newly added device
hu: Az újonnan hozzáadott eszköz sysfs-útvonala

en: Configure management of removable drives and media
hu: Cserélhető meghajtók és adathordozók kezelésének beállítása

en: Print version information and exit
hu: Verzióinformációk kiírása és kilépés

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager
hu: Thunar kötetkezelő

en: All rights reserved.
hu: Minden jog fenntartva.

en: Please report bugs to <%s>.
hu: A hibákat ide jelentse: <%s>.

en: There is no device with the sysfs path "%s"
hu: Nincs „%s” sysfs-útvonalú eszköz

en: Must specify the sysfs path of new devices with --device-added
hu: Az új eszközök sysfs-útvonalát a --device-added használatával kell megadni

note: ...so we need to prompt what to do
en: Photos and Music
hu: Fényképek és zene

en: Photos were found on your portable music player
hu: Fényképek találhatók a hordozható zenelejátszón

en: Would you like to import the photos or manage the music?
hu: A fényképeket szeretné importálni, vagy inkább a zenét kezelné?

en: Ig_nore
hu: K_ihagyás

en: Import _Photos
hu: Fényké_pek importálása

en: Manage _Music
hu: _Zene kezelése

note: ask the user to import photos
en: Photo Import
hu: Fényképek importálása

en: A photo card has been detected
hu: A rendszer fényképkártyát észlelt

en: There are photos on the card. Would you like to add these photos to your album?
hu: Fényképek találhatók a kártyán. Szeretné ezeket a fényképeket az albumához adni?

note: prompt the user to execute the file prompt the user to execute this file
en: Would you like to allow "%s" to run?
hu: Engedélyezi „%s” futását?

en: Auto-Run Confirmation
hu: Automatikus futtatás jóváhagyása

en: Auto-Run capability detected
hu: Az automatikus futtatás lehetősége észlelve

en: _Allow Auto-Run
hu: _Automatikus futtatás engedélyezése

note: prompt the user whether to autoopen this file
en: Would you like to open "%s"?
hu: Meg szeretné nyitni a fájlt („%s”)?

en: Auto-Open Confirmation
hu: Automatikus megnyitás jóváhagyása

en: Auto-Open capability detected
hu: Az automatikus megnyitás lehetősége észlelve

en: _Open
hu: _Megnyitás

note: generate notification info
en: CD mounted
hu: CD csatolva

en: The CD was mounted automatically
hu: A CD automatikusan csatolva

note: generate notification info
en: DVD mounted
hu: DVD csatolva

en: The DVD was mounted automatically
hu: A DVD automatikusan csatolva

note: generate notification info
en: Blu-ray mounted
hu: Blu-ray csatolva

en: The Blu-ray was mounted automatically
hu: A Blu-ray automatikusan csatolva

en: Volume mounted
hu: Kötet csatolva

en: The volume "%s" was mounted automatically
hu: A(z) „%s” kötet automatikusan csatolva

en: The inserted volume was mounted automatically
hu: A behelyezett kötet automatikusan csatolva

en: Unable to locate mount point
hu: A csatolási pont nem található

en: Unable to mount the device
hu: Az eszköz nem csatolható

en: Could not detect the volume corresponding to the device
hu: Az eszköznek megfelelő kötet nem észlelhető

en: Audio/Data CD
hu: Hang/adat CD

en: The CD in the drive contains both music and files
hu: A meghajtóban lévő CD zenét és fájlokat is tartalmaz

en: Would you like to listen to music or browse the files?
hu: Meg szeretné hallgatni a zenét, vagy a fájlokat böngészné?

en: _Browse Files
hu: Fájlok _tallózása

en: _Play CD
hu: _CD lejátszása

en: Unknown block device type "%s"
hu: Ismeretlen blokkeszköztípus: „%s”

en: Device type "%s" not supported
hu: Az eszköztípus ( „%s”) nem támogatott

en: Keyboard detected
hu: Billentyűzet észlelve

en: A keyboard was detected
hu: A rendszer billentyűzetet észlelt

en: Tablet detected
hu: Grafikus tábla észlelve

en: A graphics tablet was detected
hu: A rendszer grafikus táblát észlelt

en: Mouse detected
hu: Egér észlelve

en: A mouse was detected
hu: A rendszer egeret észlelt

en: Unsupported input device type "%s"
hu: Nem támogatott bemenetieszköz-típus  ( „%s”)

en: Autoburning of blank CDs and DVDs is disabled
hu: Üres CD-k és DVD-k automatikus írása kikapcsolva

en: Blank DVD inserted
hu: Üres DVD behelyezve

en: You have inserted a blank DVD.
hu: Üres DVD-t helyezett be.

en: What would you like to do?
hu: Mit szeretne tenni?

en: Burn _DVD
hu: _DVD írása

en: Blank CD inserted
hu: Üres CD behelyezve

en: You have inserted a blank CD.
hu: Üres CD-t helyezett be.

en: Burn _Data CD
hu: _Adat CD írása

en: Burn _Audio CD
hu: _Hang-CD írása

en: The burn command may not be empty
hu: Az írási parancs nem lehet üres

en: The CD player command is undefined
hu: A CD-lejátszó parancs nincs megadva

en: Camera detected
hu: Fényképezőgép észlelve

en: A photo camera was detected
hu: A rendszer fényképezőgépet észlelt

en: Printer detected
hu: Nyomtató észlelve

en: A USB printer was detected
hu: A rendszer USB-nyomtatót észlelt

en: Unsupported USB device type "%s"
hu: Nem támogatott USB-eszköztípus  ( „%s”)

en: Settings manager socket
hu: Beállításkezelő foglalat

en: SOCKET ID
hu: FOGLALATAZONOSÍTÓ

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager Settings
hu: Thunar kötetkezelő beállításai

en: Removable Drives and Media
hu: Cserélhető meghajtók és adathordozók

en: Select an Application
hu: Válasszon egy alkalmazást

en: Cancel
hu: Mégse

en: Select Application
hu: Válasszon alkalmazást

en: All Files
hu: Minden fájl

en: Executable Files
hu: Végrehajtható fájlok

en: Perl Scripts
hu: Perl-parancsfájlok

en: Python Scripts
hu: Python-parancsfájlok

en: Ruby Scripts
hu: Ruby-parancsfájlok

en: Shell Scripts
hu: Shell-parancsfájlok

en: Help
hu: Súgó

en: Close
hu: Bezárás

note: Storage
en: Storage
hu: Tároló

en: Removable Storage
hu: Cserélhető tároló

en: _Mount removable drives when hot-plugged
hu: Cserélhető _meghajtók csatlakoztatása működés közbeni behelyezéskor

en: Mount removable media when _inserted
hu: _Cserélhető adathordozók csatlakoztatása behelyezéskor

en: B_rowse removable media when inserted
hu: Cserélhető adathordozók _tallózása behelyezéskor

en: _Auto-run programs on new drives and media
hu: Programok _automatikus futtatása új meghajtókon és adathordozókon

en: Auto-open files on new drives and media
hu: Fájlok automatikus megnyitása új meghajtókon és adathordozókon

en: Blank CDs and DVDs
hu: Üres CD-k és DVD-k

en: _Burn a CD or DVD when a blank disc is inserted
hu: CD vagy _DVD írása üres lemez behelyezésekor

en: Command for _Data CDs:
hu: Parancs _adatlemezekhez:

en: Command for A_udio CDs:
hu: Parancs han_g CD lemezekhez:

note: Multimedia
en: Multimedia
hu: Multimédia

en: Audio CDs
hu: Hang-CD-k

en: Play _audio CDs when inserted
hu: Hang-CD-k l_ejátszása behelyezéskor

en: _Command:
hu: _Parancs:

en: Video CDs/DVDs/Blu-rays
hu: Videó CD-k/DVD-k/Blu-rayek

en: Play _video CDs, DVDs, and Blu-rays when inserted
hu: _Videó CD-k, DVD-k és Blu-rayek lejátszása behelyezéskor

en: C_ommand:
hu: Pa_rancs:

en: Portable Music Players
hu: Hordozható zenelejátszók

en: Play _music files when connected
hu: _Zenei fájlok lejátszása csatlakoztatáskor

note: Cameras
en: Cameras
hu: Fényképezőgépek

en: Digital Cameras
hu: Digitális fényképezőgép

en: Import digital photographs when connected
hu: Digitális fényképek importálása csatlakoztatáskor

note: Printers
en: Printers
hu: Nyomtatók

en: Automatically run a program when a _printer is connected
hu: Program futtatása automatikusan _nyomtató csatlakoztatásakor

note: Input Devices
en: Input Devices
hu: Bemeneti eszközök

en: Keyboards
hu: Billentyűzetek

en: Automatically run a program when a USB _keyboard is connected
hu: Program futtatása automatikusan USB-billentyű_zet csatlakoztatásakor

en: Mice
hu: Egér

en: Automatically run a program when a USB _mouse is connected
hu: Program futtatása automatikusan USB-_egér csatlakoztatásakor

en: Tablet
hu: Digitalizáló tábla

en: Automatically run a program when a _tablet is connected
hu: Program futtatása automatikusan _digitalizáló tábla csatlakoztatásakor

en: Com_mand:
hu: Para_ncs:
