Thunar-volman - en to hy_AM translation catalogue (115 entries)

en: The sysfs path of the newly added device
hy_AM: Նոր յաւելուած սարքի sysfs ուղի

en: Configure management of removable drives and media
hy_AM: Կազմաձեւել հեռացուելի յիշասարքերի եւ կրիչների կառավարումը

en: Print version information and exit
hy_AM: Տպել տարբերակի վերաբերեալ տեղեկոյթը եւ դուրս գալ

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager
hy_AM: Thunar Ծաւալի Կառավարիչ

en: All rights reserved.
hy_AM: Բոլոր իրաւունքները պաշտպանուած են։

en: Please report bugs to <%s>.
hy_AM: Սխալների մասին կարող էք զեկուցել <%s> հասցէով։

en: There is no device with the sysfs path "%s"
hy_AM: sysfs «%s» ուղով սարքեր չկան

en: Must specify the sysfs path of new devices with --device-added
hy_AM: Նոր սարքերի sysfs ուղին պէտք է սահմանել --device-added֊ի աւգնութեամբ

note: ...so we need to prompt what to do
en: Photos and Music
hy_AM: Լուսանկարներ եւ Երաժշտութիւն

en: Photos were found on your portable music player
hy_AM: Երաշտութեան փոխադրելի նուագարկչում յայտնաբերուել են լուսանկարներ

en: Would you like to import the photos or manage the music?
hy_AM: Ներածե՞լ լուսանկարները, թե առանձնացնել երաժշտութիւնը։

en: Ig_nore
hy_AM: Ան_տեսել

en: Import _Photos
hy_AM: Ներածել _Լուսանկարները

en: Manage _Music
hy_AM: Կառավարել _Երաժշտութիւնը

note: ask the user to import photos
en: Photo Import
hy_AM: Lուսանկարների ներածում

en: A photo card has been detected
hy_AM: Յայտնաբերուել է լուսանկարչական կրիչ

en: There are photos on the card. Would you like to add these photos to your album?
hy_AM: Կրիչի վրայ կան նկարներ։ Աւելացնե՞լ այս նկարները ձեր հաւաքածոյում։

note: prompt the user to execute the file prompt the user to execute this file
en: Would you like to allow "%s" to run?
hy_AM: Թո՞յլատրել «%s»֊ի գործարկումը։

en: Auto-Run Confirmation
hy_AM: Ինքնագործարկման Հաստատում

en: Auto-Run capability detected
hy_AM: Կա ինքնագործարկման հնարաւորութիւն

en: _Allow Auto-Run
hy_AM: _Թոյլատրել ինքնագործարկումը

note: prompt the user whether to autoopen this file
en: Would you like to open "%s"?
hy_AM: Բացե՞լ «%s»֊ը

en: Auto-Open Confirmation
hy_AM: Ինքնաբացման Հաստատում

en: Auto-Open capability detected
hy_AM: Կա ինքնաբացման հնարաւորութիւն

en: _Open
hy_AM: _Բացել

note: generate notification info
en: CD mounted
hy_AM: CD֊ն տեղակայուել է

en: The CD was mounted automatically
hy_AM: CD֊ն տեղակայուել է ինքնաշխատաւրէն

note: generate notification info
en: DVD mounted
hy_AM: DVD֊ին տեղակայուել է

en: The DVD was mounted automatically
hy_AM: DVD-ին տեղակայուել է ինքնաշխատաւրէն

note: generate notification info
en: Blu-ray mounted
hy_AM: Blu-ray֊ը տեղակայուել է

en: The Blu-ray was mounted automatically
hy_AM: Blu-ray֊ը տեղակայուել է ինքնաշխատաւրէն

en: Volume mounted
hy_AM: Ծաւալը տեղակայուել է

en: The volume "%s" was mounted automatically
hy_AM: «%s» ծաւալը տեղակայուել է ինքնաշխատաւրէն

en: The inserted volume was mounted automatically
hy_AM: Ներդրուած ծաւալը տեղակայուել է ինքնաշխատաւրէն

en: Unable to locate mount point
hy_AM: Հնարաւոր չէ գտնել տեղակայման կէտը

en: Unable to mount the device
hy_AM: Հնարաւոր չէ տեղակայել սարքը

en: Could not detect the volume corresponding to the device
hy_AM: Սարքին համապատասխան ծաւալ չի յայտնաբերուել

en: Audio/Data CD
hy_AM: Ձայնա/Տուեալային սկաւառակներ

en: The CD in the drive contains both music and files
hy_AM: CD֊ին ներառում է ե՛ւ երաժշտութիւն, ե՛ւ նիշեր

en: Would you like to listen to music or browse the files?
hy_AM: Lսե՞լ երաժշտութիւն, թե՞ զննել նիշերը։

en: _Browse Files
hy_AM: _Զննել նիշերը

en: _Play CD
hy_AM: _Միացնել CD֊ն

en: Unknown block device type "%s"
hy_AM: Հանգոյցային սարքի «%s» անյայտ տիպ

en: Device type "%s" not supported
hy_AM: «%s» սարքի տիպը չի սատարուում

en: Keyboard detected
hy_AM: Ստեղնաշարը յայտնաբերուել է

en: A keyboard was detected
hy_AM: Ստեղնաշարը յայտնաբերուել է

en: Tablet detected
hy_AM: Գծապատկերային գրասալիկը յայտնաբերուել է

en: A graphics tablet was detected
hy_AM: Գրասալիկը յայտնաբերուել է

en: Mouse detected
hy_AM: Մկնիկը յայտնաբերուել է

en: A mouse was detected
hy_AM: Մկնիկը յայտնաբերուել է

en: Unsupported input device type "%s"
hy_AM: Ներածուած սարքի չսատարուող «%s» տիպ

en: Autoburning of blank CDs and DVDs is disabled
hy_AM: Դատարկ CD եւ DVD սկաւառակների ինքնագրանցումն անջատուած է

en: Blank DVD inserted
hy_AM: Ներդրուած է դատարկ DVD

en: You have inserted a blank DVD.
hy_AM: Դուք ներդրել էք դատարկ DVD։

en: What would you like to do?
hy_AM: Ի՞նչ էք ցանկանում անել։

en: Burn _DVD
hy_AM: Այրել _DVD֊ին

en: Blank CD inserted
hy_AM: Ներդրուած է դատարկ CD

en: You have inserted a blank CD.
hy_AM: Դուք ներդրել էք դատարկ CD

en: Burn _Data CD
hy_AM: Այրել _Տուեալների CD

en: Burn _Audio CD
hy_AM: Այրել _Ձայնային CD֊ին

en: The burn command may not be empty
hy_AM: Այրման հրամանը չպէ՛տք է դատարկ լինի

en: The CD player command is undefined
hy_AM: CD-նուագարկչի հրամանը չի սահմանուել

en: Camera detected
hy_AM: Տեսախցիկը յայտնաբերուել է

en: A photo camera was detected
hy_AM: Ֆոտոխցիկը յայտնաբերուել է

en: Printer detected
hy_AM: Տպիչը յայտնաբերուել է

en: A USB printer was detected
hy_AM: USB տպիչը յայտնաբերուել է

en: Unsupported USB device type "%s"
hy_AM: USB-սարքի «%s» չսատարուող տիպ

en: Settings manager socket
hy_AM: Կարգաւորումների կառավարչի բնիկ

en: SOCKET ID
hy_AM: ԲՆԻԿԻ ID

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager Settings
hy_AM: Thunar Ծաւալի Կառավարչի Կարգաւորումներ

en: Removable Drives and Media
hy_AM: Հեռացուելի յիշասարքեր եւ կրիչներ

en: Select an Application
hy_AM: Ընտրել յաւելուած

en: Cancel
hy_AM: Փակել

en: Select Application
hy_AM: Ընտրել Ծրագիր

en: All Files
hy_AM: Բոլոր նիշերը

en: Executable Files
hy_AM: Գործարկելիները

en: Perl Scripts
hy_AM: Perl գրուածքներ

en: Python Scripts
hy_AM: Python գրուածքներ

en: Ruby Scripts
hy_AM: Ruby գրուածքներ

en: Shell Scripts
hy_AM: Shell գրուածքներ

en: Help
hy_AM: Աջակցութիւն

en: Close
hy_AM: Փակել

note: Storage
en: Storage
hy_AM: Պահոց

en: Removable Storage
hy_AM: Հեռացուելի Յիշասարք

en: _Mount removable drives when hot-plugged
hy_AM: _Տեղակայել հեռացուելի յիշասարքը, երբ ներդրուած է

en: Mount removable media when _inserted
hy_AM: Տեղակայել յեռացուելի կրիչները, երբ _ներդրուած է

en: B_rowse removable media when inserted
hy_AM: Զն_նել հեռացուելի կրիչը, երբ ներդրուած է

en: _Auto-run programs on new drives and media
hy_AM: _Ինքնագործարկել ծրագրերը նոր յիշասարքերի եւ կրիչների վրայ

en: Auto-open files on new drives and media
hy_AM: _Ինքնաբացել նիշերը նոր յիշասարքերի եւ կրիչների վրայ

en: Blank CDs and DVDs
hy_AM: Դատարկ CD եւ DVD֊ներ

en: _Burn a CD or DVD when a blank disc is inserted
hy_AM: _Այրել CD֊ին կամ DVD֊ին, երբ ներդրուած է դատարկ սկաւառակ

en: Command for _Data CDs:
hy_AM: Հրաման _Տուեալների CD֊իների համար․

en: Command for A_udio CDs:
hy_AM: Հրաման Ձ_այնասկաւառակների համար․

note: Multimedia
en: Multimedia
hy_AM: Տեսաձայնային

en: Audio CDs
hy_AM: Ձայնային CD֊ներ

en: Play _audio CDs when inserted
hy_AM: Նուագարկել _Ձայնասկաւառակները, երբ ներդրուած են

en: _Command:
hy_AM: _Հրաման․

en: Video CDs/DVDs/Blu-rays
hy_AM: Տեսասկաւառակներ

en: Play _video CDs, DVDs, and Blu-rays when inserted
hy_AM: Նուագարկել _տեսասկաւառակները, երբ ներդրուած են

en: C_ommand:
hy_AM: Հ_րաման․

en: Portable Music Players
hy_AM: Երաժշտական Նուագարկիչ

en: Play _music files when connected
hy_AM: Նուագարկել _երաժշտութիւնը, երբ ներդրուած է

note: Cameras
en: Cameras
hy_AM: Տեսախցիկներ

en: Digital Cameras
hy_AM: Թուային Տեսախցիկներ

en: Import digital photographs when connected
hy_AM: Ներածել լուսանկարները, երբ ներդրուած է

note: Printers
en: Printers
hy_AM: Տպիչներ

en: Automatically run a program when a _printer is connected
hy_AM: Ինքնաշխատաւրէն գործարկել ծրագիրը, երբ _տպիչը միացուած է

note: Input Devices
en: Input Devices
hy_AM: Ներածման Սարքեր

en: Keyboards
hy_AM: Ստեղնաշարեր

en: Automatically run a program when a USB _keyboard is connected
hy_AM: Ինքնաշխատաւրէն գործարկել ծրագրերը, երբ USB-_ստեղնաշարերը միացուած են

en: Mice
hy_AM: Մկնիկներ

en: Automatically run a program when a USB _mouse is connected
hy_AM: Ինքնաշխատաւրէն գործարկել ծրագիրը, երբ USB-_մկնիկը միացուած է

en: Tablet
hy_AM: Գրասալիկ

en: Automatically run a program when a _tablet is connected
hy_AM: Ինքնաշխատաւրէն գործարկել ծրագիրը, երբ _գրասալիկը միացուած է

en: Com_mand:
hy_AM: Հրա_ման
