Thunar-volman - en to kk translation catalogue (114 entries)

en: The sysfs path of the newly added device
kk: Жаңа салынған құрылғының sysfs жолы

en: Configure management of removable drives and media
kk: Ауыстырмалы тасушылар мен дисктерді басқару

en: Print version information and exit
kk: Нұсқа ақпаратын шығару мен шығу

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager
kk: Thunar тасушылар басқарушысы

en: All rights reserved.
kk: Барлық құқықтары қорғалған.

en: Please report bugs to <%s>.
kk: Ақаулықтар жөнінде хабарласыңыз: <%s>.

en: There is no device with the sysfs path "%s"
kk: sysfs жолы "%s" болатын құрылғы жоқ

en: Must specify the sysfs path of new devices with --device-added
kk: Жаңа құрылғылар үшін syfs жолын --device-added көмегімен көрсету керек

note: ...so we need to prompt what to do
en: Photos and Music
kk: Фотолар мен музыка

en: Photos were found on your portable music player
kk: Тасымалданатын медиа плееріңізде фотосуреттер табылды

en: Would you like to import the photos or manage the music?
kk: Фотоларды импорттау немесе музыканы ойнатуды қалайсыз ба?

en: Ig_nore
kk: Ел_емеу

en: Import _Photos
kk: _Фотоларды импорттау

en: Manage _Music
kk: Му_зыканы басқару

note: ask the user to import photos
en: Photo Import
kk: Фотолар импорты

en: A photo card has been detected
kk: Фото картасы табылды

en: There are photos on the card. Would you like to add these photos to your album?
kk: Картадан фотосуреттер табылды. Осы суреттерді альбомыңызға қосуды қалайсыз ба?

note: prompt the user to execute the file prompt the user to execute this file
en: Would you like to allow "%s" to run?
kk: "%s" жөнелтуге рұқсат етесіз бе?

en: Auto-Run Confirmation
kk: Автожөнелтуді растау

en: Auto-Run capability detected
kk: Автожөнелту мүмкіндігі табылды

en: _Allow Auto-Run
kk: _Автожөнелтуді рұқсат ету

note: prompt the user whether to autoopen this file
en: Would you like to open "%s"?
kk: "%s" ашу қалайсыз ба?

en: Auto-Open Confirmation
kk: Автоашуды растау

en: Auto-Open capability detected
kk: Автоашу мүмкіндігі табылды

en: _Open
kk: А_шу

note: generate notification info
en: CD mounted
kk: CD дискі тіркелді

en: The CD was mounted automatically
kk: CD дискі автотіркелді

note: generate notification info
en: DVD mounted
kk: DVD дискі тіркелді

en: The DVD was mounted automatically
kk: DVD дискі автотіркелді

note: generate notification info
en: Blu-ray mounted
kk: Blu-ray тіркелді

en: The Blu-ray was mounted automatically
kk: Blu-ray автотіркелді

en: Volume mounted
kk: Бөлім тіркелді

en: The volume "%s" was mounted automatically
kk: "%s" бөлімі сәтті тіркелді

en: The inserted volume was mounted automatically
kk: Салынған диск бөлімі сәтті тіркелді

en: Unable to locate mount point
kk: Тіркеу нүктесін анықтау мүмкін емес

en: Unable to mount the device
kk: Құрылғыны тіркеу мүмкін емес

en: Could not detect the volume corresponding to the device
kk: Құрылғыға сәйкес бөлім табылмады

en: Audio/Data CD
kk: Аудио/Мәлімет CD

en: The CD in the drive contains both music and files
kk: Салынған CD дискіде музыка мен файлдар бар

en: Would you like to listen to music or browse the files?
kk: Музыканы тындауды не файлдарды қарап шығуды қалайсыз ба?

en: _Browse Files
kk: _Файлдарды қарап шығу

en: _Play CD
kk: CD _ойнау

en: Unknown block device type "%s"
kk: Белгісіз блоктық құрылғы түрі "%s"

en: Device type "%s" not supported
kk: Құрылғы "%s" түріне қолдау жоқ

en: Keyboard detected
kk: Пернетақта табылды

en: A keyboard was detected
kk: Пернетақта табылды

en: Tablet detected
kk: Планшет табылды

en: A graphics tablet was detected
kk: Графикалық планшет табылды

en: Mouse detected
kk: Тышқан табылды

en: A mouse was detected
kk: Тышқан табылды

en: Unsupported input device type "%s"
kk: Енгізу құрылғының "%s" түрі үшін қолдау жоқ

en: Autoburning of blank CDs and DVDs is disabled
kk: CD мен DVD дисктерді автожазу сөндірілген

en: Blank DVD inserted
kk: Таза DVD салынды

en: You have inserted a blank DVD.
kk: Сіз бос DVD дискті салдыңыз.

en: What would you like to do?
kk: Не істеуді қалайсыз?

en: Burn _DVD
kk: DVD ж_азу

en: Blank CD inserted
kk: Таза CD дискі салынды

en: You have inserted a blank CD.
kk: Сіз бос CD дискті салдыңыз.

en: Burn _Data CD
kk: Мә_лімет CD дискін жазу

en: Burn _Audio CD
kk: Ау_дио CD дискін жазу

en: The burn command may not be empty
kk: Дискті жазу командасы бос болмауы керек

en: The CD player command is undefined
kk: CD плеер командасы көрсетілмеген

en: Camera detected
kk: Камера табылды

en: A photo camera was detected
kk: Фото камера табылды

en: Printer detected
kk: Принтер табылды

en: A USB printer was detected
kk: USB принтері табылды

en: Unsupported USB device type "%s"
kk: Қолдауы жоқ "%s" USB құрылғы түрі

en: Settings manager socket
kk: Баптаулар басқарушысының сокеті

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager Settings
kk: Thunar тасушылар басқарушысы баптаулары

en: Removable Drives and Media
kk: Ауыстырмалы дисктер мен тасушылар

en: Select an Application
kk: Бағдарламаны таңдаңыз

en: Cancel
kk: Бас тарту

en: Select Application
kk: Қолданбаны таңдаңыз

en: All Files
kk: Барлық файлдар

en: Executable Files
kk: Орындалатын файлдар

en: Perl Scripts
kk: Perl скриптері

en: Python Scripts
kk: Python скриптері

en: Ruby Scripts
kk: Ruby скриптері

en: Shell Scripts
kk: Қоршам скриптері

en: Help
kk: Көмек

en: Close
kk: Жабу

note: Storage
en: Storage
kk: Сақтау құрылғылары

en: Removable Storage
kk: Ауыстырмалы тасушылар

en: _Mount removable drives when hot-plugged
kk: Ауыстырмалы дискт_ер салынғанда оларды тіркеу

en: Mount removable media when _inserted
kk: Ауы_стырмалы тасушылар салынғанда оларды тіркеу

en: B_rowse removable media when inserted
kk: Ауыст_ырмалы дисктер салынғанда оларды қарап шығу

en: _Auto-run programs on new drives and media
kk: Жаңа дис_ктер мен тасушылар үшін бағдарламаларды автожөнелту

en: Auto-open files on new drives and media
kk: Жаңа дисктер мен тасушыларда файлдарды а_вто ашу

en: Blank CDs and DVDs
kk: Таза CD мен DVD дисктер

en: _Burn a CD or DVD when a blank disc is inserted
kk: _Таза CD не DVD салынғанда оларды жазу

en: Command for _Data CDs:
kk: Мә_лімет CD үшін команда:

en: Command for A_udio CDs:
kk: _Аудио CD үшін команда:

note: Multimedia
en: Multimedia
kk: Мультимедиа

en: Audio CDs
kk: Audio CD

en: Play _audio CDs when inserted
kk: Ауд_ио CD салынғанда оны ойнау

en: _Command:
kk: Команд_а:

en: Video CDs/DVDs/Blu-rays
kk: Видео CD/DVD/Blu-ray дисктері

en: Play _video CDs, DVDs, and Blu-rays when inserted
kk: _Видео CD, DVD немесе Blu-ray салынғанда оны ойнату

en: C_ommand:
kk: К_оманда:

en: Portable Music Players
kk: Тасымалданатын медиа плеерлер

en: Play _music files when connected
kk: Қосы_лғанда, музыканы ойнату

note: Cameras
en: Cameras
kk: Камералар

en: Digital Cameras
kk: Цифрлық камералар

en: Import digital photographs when connected
kk: Қосылғанда, цифрлық фотоларды импорттау

note: Printers
en: Printers
kk: Принтерлер

en: Automatically run a program when a _printer is connected
kk: Принтер қосылғанда бағдарламаны а_вто жөнелту

note: Input Devices
en: Input Devices
kk: Енгізу құрылғылары

en: Keyboards
kk: Пернетақталар

en: Automatically run a program when a USB _keyboard is connected
kk: USB _пернетақта қосылғанда, бағдарламаны автожөнелту

en: Mice
kk: Тышқандар

en: Automatically run a program when a USB _mouse is connected
kk: USB _тышқан қосылғанда, бағдарламаны автожөнелту

en: Tablet
kk: Планшет

en: Automatically run a program when a _tablet is connected
kk: Планшет қосылғанда _бағдарламаны автожөнелту

en: Com_mand:
kk: Кома_нда:
