Thunar-volman - en to lv translation catalogue (64 entries)

en: Configure management of removable drives and media
lv: Konfigurēt noņemamo disku un datu nesēju pārvaldību

en: Print version information and exit
lv: Izdrukāt versijas informāciju un iziet

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager
lv: Thunar sējumu pārvaldnieks

en: Please report bugs to <%s>.
lv: Lūdzu ziņojiet pa kļūdām uz<%s>.

note: ...so we need to prompt what to do
en: Photos and Music
lv: Foto un mūzika

en: Would you like to import the photos or manage the music?
lv: Jūs vēlaties importēt fotogrāfijas, vai pārvaldīt mūziku?

en: Ig_nore
lv: Ign_orēt

en: Import _Photos
lv: Importēt _fotogrāfijas

en: Manage _Music
lv: Pārvaldīt _mūziku

note: ask the user to import photos
en: Photo Import
lv: Fotogrāfiju imports

en: There are photos on the card. Would you like to add these photos to your album?
lv: Uz kartes ir fotogrāfijas. Vai vēlaties pievienot šīs fotogrāfijas albūmam?

note: prompt the user to execute the file prompt the user to execute this file
en: Would you like to allow "%s" to run?
lv: Vai vēlaties atļaut izpildīt "%s"?

en: Auto-Run Confirmation
lv: Automātiskās palaišanas apstiprināšana

en: Auto-Run capability detected
lv: Automātiskās palaišanas iespējas noteiktas

en: _Allow Auto-Run
lv: _Atļaut auto-palaišanu

note: prompt the user whether to autoopen this file
en: Would you like to open "%s"?
lv: Vai vēlaties atvērt "%s"?

en: Auto-Open Confirmation
lv: Automātiskās atvēršanas apstiprināšana

en: Auto-Open capability detected
lv: Automātiskās atvērtšanas iespējas noteiktas

en: _Open
lv: _Atvērt

en: Would you like to listen to music or browse the files?
lv: Jūs vēlaties klausīties mūziku, vai pārlūkot failus?

en: _Browse Files
lv: _Pārlūkot failus

en: _Play CD
lv: S_pēlēt CD

en: What would you like to do?
lv: Ko vēlaties darīt?

en: Settings manager socket
lv: Uzstādījumu pārvaldnieka sokets

en: SOCKET ID
lv: SOKETA ID

en: Removable Drives and Media
lv: Noņemamie diski un datu nesēji

en: Select an Application
lv: Norādiet lietotni

en: Cancel
lv: Atcelt

en: All Files
lv: Visi faili

en: Executable Files
lv: Izpildāmie faili

en: Perl Scripts
lv: Perl skripti

en: Python Scripts
lv: Python skripti

en: Ruby Scripts
lv: Ruby skripti

en: Shell Scripts
lv: Čaukas skripti

en: Close
lv: Aizvērt

note: Storage
en: Storage
lv: Datu nesēji

en: Removable Storage
lv: Noņemamie datu nesēji

en: _Mount removable drives when hot-plugged
lv: _Montēt noņemamos diskus, kad karsti-pieslēgti

en: Mount removable media when _inserted
lv: Montēt noņemamos datu nesējus, kad _ievieoti

en: B_rowse removable media when inserted
lv: Pā_rlūkot noņemamos datu nesējus, kad ievietoti

en: _Auto-run programs on new drives and media
lv: _Automātiski izpildīt programmas uz jauniem diskiem un datu nesējiem

en: Auto-open files on new drives and media
lv: Automātiski atvērt failus uz jauniem diskiem un datu nesējiem

en: Blank CDs and DVDs
lv: Tukši CD un DVD

en: _Burn a CD or DVD when a blank disc is inserted
lv: _Dedzināt CD vai DVD, kad ievietots tukšs disks

en: Command for _Data CDs:
lv: Komanda priekš _Datu CD:

en: Command for A_udio CDs:
lv: Komanda priekš A_udio CD:

note: Multimedia
en: Multimedia
lv: Multimēdia

en: Audio CDs
lv: Audio CD

en: Play _audio CDs when inserted
lv: Atskaņot _audio CD, kad ievietoti

en: _Command:
lv: _Komanda:

en: C_ommand:
lv: K_omanda:

en: Portable Music Players
lv: Portatīvais mūzikas atskaņotājs

en: Play _music files when connected
lv: Atskaņot _mūzikas failus, kad pievienots

note: Cameras
en: Cameras
lv: Kameras

en: Digital Cameras
lv: Digitālās kameras

en: Import digital photographs when connected
lv: Importēt digitālās fotogrāfijas, kad pievienots

note: Printers
en: Printers
lv: Printeri

en: Automatically run a program when a _printer is connected
lv: Automātiski palaist programu, kad p_rinteris ir pievienots

note: Input Devices
en: Input Devices
lv: Ievad ierīces

en: Keyboards
lv: Klaviatūra

en: Mice
lv: Pele

en: Tablet
lv: Planšetdators

en: Automatically run a program when a _tablet is connected
lv: Automātiski palaist programu, kad _planšetdators ir pievienots

en: Com_mand:
lv: Kom_anda:
