Thunar-volman - en to ms translation catalogue (113 entries)

en: The sysfs path of the newly added device
ms: Laluan sysfs peranti baharu ditambah

en: Configure management of removable drives and media
ms: Pengurus konfigurasi bagi peranti boleh tanggal dan media

en: Print version information and exit
ms: Papar maklumat versi dan keluar

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager
ms: Pengurus Volum Thunar

en: All rights reserved.
ms: Semua hak cipta terpelihara.

en: Please report bugs to <%s>.
ms: Sila laporkan pepijat ke <%s>.

en: There is no device with the sysfs path "%s"
ms: Tiada peranti dengan laluan sysfs "%s"

en: Must specify the sysfs path of new devices with --device-added
ms: Mesti nyatakan laluan sysfs peranti baharu dengan --device-added

note: ...so we need to prompt what to do
en: Photos and Music
ms: Foto dan Muzik

en: Photos were found on your portable music player
ms: Foto telah dijumpai pada pemain muzik mudah alih anda

en: Would you like to import the photos or manage the music?
ms: Adakah anda mahu mengimport foto atau menguruskan muzik?

en: Ig_nore
ms: Abaikan

en: Import _Photos
ms: Import Foto

en: Manage _Music
ms: Uruskan _Muzik

note: ask the user to import photos
en: Photo Import
ms: Import Foto

en: A photo card has been detected
ms: Kad foto telah dikesan

en: There are photos on the card. Would you like to add these photos to your album?
ms: Terdapat foto didalam kad. Anda mahu tambahkan foto ini ke album anda?

note: prompt the user to execute the file prompt the user to execute this file
en: Would you like to allow "%s" to run?
ms: Anda mahu benarkan "%s" dijalankan?

en: Auto-Run Confirmation
ms: Pengesahan Auto-Jalan

en: Auto-Run capability detected
ms: Keupayaan Auto-Jalan dikesan

en: _Allow Auto-Run
ms: Benarkan Auto-Jalan

note: prompt the user whether to autoopen this file
en: Would you like to open "%s"?
ms: Adakah anda mahu buka "%s"?

en: Auto-Open Confirmation
ms: Pengesahan Auto-Buka

en: Auto-Open capability detected
ms: Keupayaan Auto-Buka dikesan

en: _Open
ms: _Buka

note: generate notification info
en: CD mounted
ms: CD dilekap

en: The CD was mounted automatically
ms: CD dilekap secara automatik

note: generate notification info
en: DVD mounted
ms: DVD dilekap

en: The DVD was mounted automatically
ms: DVD dilekap secara automatik

note: generate notification info
en: Blu-ray mounted
ms: Blu-ray dilekap

en: The Blu-ray was mounted automatically
ms: Blu-ray dilekap secara automatik

en: Volume mounted
ms: Volum dilekap

en: The volume "%s" was mounted automatically
ms: Volum "%s" telah dilekap secara automatik

en: The inserted volume was mounted automatically
ms: Volum yang dimasukkkan telah dilekap secara automatik

en: Unable to locate mount point
ms: Tidak dapat mencari titik lekap

en: Unable to mount the device
ms: Tidak dapat melekapkan peranti

en: Could not detect the volume corresponding to the device
ms: Tidak dapat mengesan volum berkaitan dengan peranti

en: Audio/Data CD
ms: CD Audio/Data

en: The CD in the drive contains both music and files
ms: CD di dalam peranti mengandungi kedua-dua music dan fail

en: Would you like to listen to music or browse the files?
ms: Adakah anda mahu mendengar muzik atau melungsuri fail?

en: _Browse Files
ms: Lungsuri Fail

en: _Play CD
ms: Main CD

en: Unknown block device type "%s"
ms: Blok peranti tidak diketahui jenis "%s"

en: Device type "%s" not supported
ms: Peranti jenis "%s" tidak disokong

en: Keyboard detected
ms: Papan kekunci dikesan

en: A keyboard was detected
ms: Papan kekunci telah dikesan

en: Tablet detected
ms: Tablet dikesan

en: A graphics tablet was detected
ms: Tablet grafik telah dikesan

en: Mouse detected
ms: Tetikus dikesan

en: A mouse was detected
ms: Tetikus telah dikesan

en: Unsupported input device type "%s"
ms: Peranti input tidak disokong jenis "%s"

en: Autoburning of blank CDs and DVDs is disabled
ms: Auto-bakar CD dan DVD kosong dilumpuhkan

en: Blank DVD inserted
ms: DVD kosong dimasukkan

en: You have inserted a blank DVD.
ms: Anda telah memasukkan DVD kosong.

en: What would you like to do?
ms: Apa yang anda ingin lakukan?

en: Burn _DVD
ms: Bakar _DVD

en: Blank CD inserted
ms: CD kosong dimasukkan

en: You have inserted a blank CD.
ms: Anda telah memasukkan CD kosong.

en: Burn _Data CD
ms: Bakar CD _Data

en: Burn _Audio CD
ms: Bakar CD _Audio

en: The burn command may not be empty
ms: Arahan pembakaran tidak boleh kosong

en: The CD player command is undefined
ms: Arahan pemain CD tidak dinyatakan

en: Camera detected
ms: Kamera dikesan

en: A photo camera was detected
ms: Kamera foto telah dikesan

en: Printer detected
ms: Pencetak dikesan

en: A USB printer was detected
ms: Pencetak USB telah dikesan

en: Unsupported USB device type "%s"
ms: Peranti USB tidak disokong jenis "%s"

en: Settings manager socket
ms: Soket pengurus tetapan

en: SOCKET ID
ms: ID SOKET

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager Settings
ms: Tetapan Pengurus Volum Thunar

en: Removable Drives and Media
ms: Pemacu dan Media Boleh Alih

en: Select an Application
ms: Pilih Aplikasi

en: Cancel
ms: Batal

en: Select Application
ms: Pilih Aplikasi

en: All Files
ms: Semua Fail

en: Executable Files
ms: Fail Boleh Laksana

en: Perl Scripts
ms: Skrip Perl

en: Python Scripts
ms: Skrip Python

en: Ruby Scripts
ms: Skrip Ruby

en: Shell Scripts
ms: Skrip Shell

en: Help
ms: Bantuan

en: Close
ms: Tutup

note: Storage
en: Storage
ms: Storan

en: Removable Storage
ms: Storan boleh tanggal

en: _Mount removable drives when hot-plugged
ms: _Lekap pemacu bolehtanggal bile dihot-plug

en: Mount removable media when _inserted
ms: Lekap media bolehtanggal bila dimasukkan

en: B_rowse removable media when inserted
ms: Lungsuri media _bolehtanggal bila dimasukkan

en: _Auto-run programs on new drives and media
ms: _Auto-laksana program pada pemacu dan media baharu

en: Auto-open files on new drives and media
ms: _Auto-buka fail pada pemacu dan media baharu

en: Blank CDs and DVDs
ms: CD dan DVD Kosong

en: _Burn a CD or DVD when a blank disc is inserted
ms: Bakar CD atau DVD apabila cakera kosong dimasukkkan

en: Command for _Data CDs:
ms: Arahan untuk CD Data:

en: Command for A_udio CDs:
ms: Arahan untuk CD Audio:

en: Audio CDs
ms: CD Audio

en: Play _audio CDs when inserted
ms: Main CD audio bila dimasukkan

en: _Command:
ms: Arahan:

en: Video CDs/DVDs/Blu-rays
ms: CD/DVD/Blu-ray Video

en: Play _video CDs, DVDs, and Blu-rays when inserted
ms: Main CD, DVD dan Blu-ray _video bila disisip

en: C_ommand:
ms: Arahan:

en: Portable Music Players
ms: Peranti Muzik Mudah Alih

en: Play _music files when connected
ms: Main fail muzik apabila disambung

note: Cameras
en: Cameras
ms: Kamera

en: Digital Cameras
ms: Kamera Digital

en: Import digital photographs when connected
ms: Import foto digital apabila disambung

note: Printers
en: Printers
ms: Pencetak

en: Automatically run a program when a _printer is connected
ms: Jalankan program secara automatik apabila pencetak disambungkan

note: Input Devices
en: Input Devices
ms: Peranti Input

en: Keyboards
ms: Papan kekunci

en: Automatically run a program when a USB _keyboard is connected
ms: Jalankan program secara automatik apabila papan kekunci USB disambungkan

en: Mice
ms: Tetikus

en: Automatically run a program when a USB _mouse is connected
ms: Jalankan program secara automatik apabila tetikus USB disambungkan

en: Automatically run a program when a _tablet is connected
ms: Jalankan program secara automatik apabila tablet disambungkan

en: Com_mand:
ms: Arahan:
