Thunar-volman - en to nl translation catalogue (111 entries)

en: The sysfs path of the newly added device
nl: Het sysfs-pad van het zojuist toegevoegde apparaat

en: Configure management of removable drives and media
nl: Beheer van verwijderbare stations en opslagmedia instellen

en: Print version information and exit
nl: Druk versie-informatie af en sluit af

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager
nl: Thunar opslagmediumbeheerder

en: All rights reserved.
nl: Alle rechten voorbehouden.

en: Please report bugs to <%s>.
nl: Fouten graag melden aan <%s>.

en: There is no device with the sysfs path "%s"
nl: Er is geen apparaat met het sysfs-pad '%s'

en: Must specify the sysfs path of new devices with --device-added
nl: Moet het sysfs-pad van nieuwe apparaten specificeren met --device-added

note: ...so we need to prompt what to do
en: Photos and Music
nl: Foto's en muziek

en: Photos were found on your portable music player
nl: Er zijn foto's gevonden op uw draagbare muziekspeler

en: Would you like to import the photos or manage the music?
nl: Wilt u deze foto's invoeren of de muziek beheren?

en: Ig_nore
nl: _Afbreken

en: Import _Photos
nl: _Foto's invoeren

en: Manage _Music
nl: _Muziek beheren

note: ask the user to import photos
en: Photo Import
nl: Foto's invoeren

en: A photo card has been detected
nl: Er is een fotokaartje gevonden

en: There are photos on the card. Would you like to add these photos to your album?
nl: Op dit kaartje zijn foto's gevonden. Wilt u deze foto's toevoegen aan uw album?

note: prompt the user to execute the file prompt the user to execute this file
en: Would you like to allow "%s" to run?
nl: Wilt u '%s' toestaan om te draaien?

en: Auto-Run Confirmation
nl: Autostart-bevestiging

en: Auto-Run capability detected
nl: Autostart-vermogen aangetroffen

en: _Allow Auto-Run
nl: Autostart _toestaan

note: prompt the user whether to autoopen this file
en: Would you like to open "%s"?
nl: Wilt u '%s' openen?

en: Auto-Open Confirmation
nl: Bevestiging voor automatisch-openen

en: Auto-Open capability detected
nl: Vermogen om automatisch te openen aangetroffen

en: _Open
nl: _Openen

note: generate notification info
en: CD mounted
nl: CD is aangekoppeld

en: The CD was mounted automatically
nl: De CD werd automatisch aangekoppeld

note: generate notification info
en: DVD mounted
nl: DVD is aangekoppeld

en: The DVD was mounted automatically
nl: De DVD werd automatisch aangekoppeld

note: generate notification info
en: Blu-ray mounted
nl: Blu-ray aangekoppeld

en: The Blu-ray was mounted automatically
nl: De Blu-ray werd automatisch aangekoppeld

en: Volume mounted
nl: Opslagmedium aangekoppeld

en: The volume "%s" was mounted automatically
nl: Het opslagmedium '%s' werd automatisch aangekoppeld

en: The inserted volume was mounted automatically
nl: Het ingebrachte opslagmedium werd automatisch aangekoppeld

en: Unable to locate mount point
nl: Kan geen koppelpunt vinden

en: Unable to mount the device
nl: Kan apparaat niet aankoppelen

en: Could not detect the volume corresponding to the device
nl: Kon het opslagmedium niet vinden dat met het apparaat overeenkomt

en: Audio/Data CD
nl: Geluid-/gegevens-CD

en: The CD in the drive contains both music and files
nl: De CD in het station bevat zowel muziekbestanden als andere bestanden

en: Would you like to listen to music or browse the files?
nl: Wilt u de muziek beluisteren of door de bestanden bladeren?

en: _Browse Files
nl: _Door bestanden bladeren

en: _Play CD
nl: CD _afspelen

en: Unknown block device type "%s"
nl: Onbekend type blokapparaat '%s'

en: Device type "%s" not supported
nl: Apparaattype '%s' niet ondersteund

en: Keyboard detected
nl: Toetsenbord aangetroffen

en: A keyboard was detected
nl: Er werd een toetsenbord aangetroffen

en: Tablet detected
nl: Tablet gevonden

en: A graphics tablet was detected
nl: Er werd een tekentablet gevonden

en: Mouse detected
nl: Muis gevonden

en: A mouse was detected
nl: Er werd een muis aangetroffen

en: Unsupported input device type "%s"
nl: Niet-ondersteund type invoerapparaat '%s'

en: Autoburning of blank CDs and DVDs is disabled
nl: Het automatisch branden van lege CD's en DVD's is uitgeschakeld

en: Blank DVD inserted
nl: Lege DVD ingebracht

en: You have inserted a blank DVD.
nl: U heeft een lege DVD ingebracht.

en: What would you like to do?
nl: Wat wilt u doen?

en: Burn _DVD
nl: Brand _DVD

en: Blank CD inserted
nl: Lege CD ingebracht

en: You have inserted a blank CD.
nl: U heeft een lege CD ingevoerd.

en: Burn _Data CD
nl: Brand _gegevens-CD

en: Burn _Audio CD
nl: Brand gel_uid-CD

en: The burn command may not be empty
nl: De brandopdracht mag niet leeg zijn

en: The CD player command is undefined
nl: De opdracht voor de CD-speler is niet vastgesteld

en: Camera detected
nl: Camera gevonden

en: A photo camera was detected
nl: Er werd een fotocamera gevonden

en: Printer detected
nl: Printer gevonden

en: A USB printer was detected
nl: Er werd een USB-printer gevonden

en: Unsupported USB device type "%s"
nl: Niet-ondersteund type USB-apparaat '%s'

en: Settings manager socket
nl: Stopcontact van instellingenbeheerder

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager Settings
nl: Instellingen voor Thunar Opslagmediumbeheerder

en: Removable Drives and Media
nl: Verwijderbare stations en opslagmedia

en: Select an Application
nl: Kies een toepassing

en: Cancel
nl: Afbreken

en: Select Application
nl: Toepassing kiezen

en: All Files
nl: Alle bestanden

en: Executable Files
nl: Uitvoerbare bestanden

en: Perl Scripts
nl: Perl-scripts

en: Python Scripts
nl: Python-scripts

en: Ruby Scripts
nl: Ruby-scripts

en: Shell Scripts
nl: Shell-scripts

en: Help
nl: Hulp

en: Close
nl: Sluiten

note: Storage
en: Storage
nl: Opslag

en: Removable Storage
nl: Verwijderbare opslag

en: _Mount removable drives when hot-plugged
nl: _Koppel verwijderbare stations aan wanneer deze worden verbonden

en: Mount removable media when _inserted
nl: Koppel verwijderbare opslagmedia aan wanneer deze worden _ingebracht

en: B_rowse removable media when inserted
nl: _Doorzoek verwijderbare opslagmedia wanneer deze worden ingebracht

en: _Auto-run programs on new drives and media
nl: Programma's op nieuwe stations en opslagmedia: start hen automatisch

en: Auto-open files on new drives and media
nl: Bestanden op nieuwe stations en opslagmedia: open hen automatisch

en: Blank CDs and DVDs
nl: Lege CD's en DVD's

en: _Burn a CD or DVD when a blank disc is inserted
nl: Een lege CD of DVD _branden wanneer deze wordt ingebracht

en: Command for _Data CDs:
nl: Opdracht voor _gegevens-CD's

en: Command for A_udio CDs:
nl: Opdracht voor ge_luid-CD's

en: Audio CDs
nl: Geluid-CD's

en: Play _audio CDs when inserted
nl: Speel _geluid-CD's af wanneer ingebracht

en: _Command:
nl: _Opdracht:

en: Video CDs/DVDs/Blu-rays
nl: Video-CDs/DVDs/Blu-rays

en: Play _video CDs, DVDs, and Blu-rays when inserted
nl: Speel _video-CDs, DVDs en Blu-rays af wanneer die worden ingebracht

en: C_ommand:
nl: _Opdracht:

en: Portable Music Players
nl: Draagbare muziekspelers

en: Play _music files when connected
nl: Speel _muziekbestanden af wanneer verbonden

note: Cameras
en: Cameras
nl: Camera's

en: Digital Cameras
nl: Digitale camera's

en: Import digital photographs when connected
nl: Importeer digitale foto's wanneer aangesloten

en: Automatically run a program when a _printer is connected
nl: Voer automatisch een programma uit wanneer er een _printer wordt aangesloten

note: Input Devices
en: Input Devices
nl: Invoerapparaten

en: Keyboards
nl: Toetsenborden

en: Automatically run a program when a USB _keyboard is connected
nl: Voer automatisch een programma uit wanneer er een USB-_toetsenbord wordt aangesloten

en: Mice
nl: Muizen

en: Automatically run a program when a USB _mouse is connected
nl: Voer automatisch een programma uit wanneer er een USB-_muis wordt aangesloten

en: Automatically run a program when a _tablet is connected
nl: Voer automatisch een programma uit wanneer er een _tablet-PC wordt aangesloten

en: Com_mand:
nl: _Opdracht:
