Thunar-volman - en to oc translation catalogue (115 entries)

en: The sysfs path of the newly added device
oc: Lo camin sysfs del periferic novèlament apondut

en: Configure management of removable drives and media
oc: Configurar la gestion dels disques amovibles e dels mèdias

en: Print version information and exit
oc: Afichar la version e quitar

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager
oc: Gestionari de volum Thunar

en: All rights reserved.
oc: Totes los dreches reservats.

en: Please report bugs to <%s>.
oc: Se vos plai raportar los bugs a <%s>.

en: There is no device with the sysfs path "%s"
oc: I a pas de periferic correspondent al camin sysfs « %s »

en: Must specify the sysfs path of new devices with --device-added
oc: Especificar lo camin sysfs dels novèls periferics amb l'opcion --device-added

note: ...so we need to prompt what to do
en: Photos and Music
oc: Fòtos e musica

en: Photos were found on your portable music player
oc: De fòtos son estadas trobadas sus vòstre lector de musica portable.

en: Would you like to import the photos or manage the music?
oc: Volètz importar las fòtos o gerir la musica ?

en: Ig_nore
oc: Ig_norar

en: Import _Photos
oc: Importar las _Fòtos

en: Manage _Music
oc: Gerir la _musica

note: ask the user to import photos
en: Photo Import
oc: Importar de fòtos

en: A photo card has been detected
oc: Una carta memòria es estada detectada.

en: There are photos on the card. Would you like to add these photos to your album?
oc: De fòtos se tròban sus la carta. Las volètz apondre a vòstre album ?

note: prompt the user to execute the file prompt the user to execute this file
en: Would you like to allow "%s" to run?
oc: Permetètz l'execucion de « %s » ?

en: Auto-Run Confirmation
oc: Confirmacion d'autoexecucion

en: Auto-Run capability detected
oc: Possibilitat d'autoexecucion detectada

en: _Allow Auto-Run
oc: _Permetre l'autoexecucion

note: prompt the user whether to autoopen this file
en: Would you like to open "%s"?
oc: Volètz dobrir « %s » ?

en: Auto-Open Confirmation
oc: Confirmacion d'autodobertura

en: Auto-Open capability detected
oc: Possibilitat d'autodobertura detectada

en: _Open
oc: _Dobrir

note: generate notification info
en: CD mounted
oc: CD montat

en: The CD was mounted automatically
oc: Lo CD es estat montat automaticament

note: generate notification info
en: DVD mounted
oc: DVD montat

en: The DVD was mounted automatically
oc: Lo DVD es estat montat automaticament

note: generate notification info
en: Blu-ray mounted
oc: Blu-ray montat

en: The Blu-ray was mounted automatically
oc: Lo Blu-ray es estat montat automaticament

en: Volume mounted
oc: Volum montat

en: The volume "%s" was mounted automatically
oc: Lo volum « %s » es estat montat automaticament

en: The inserted volume was mounted automatically
oc: Lo volum inserit es estat montat automaticament

en: Unable to locate mount point
oc: Impossible de localizar lo punt de montatge

en: Unable to mount the device
oc: Impossible de montar lo periferic

en: Could not detect the volume corresponding to the device
oc: Pòt pas detectar lo volum correspondent al periferic

en: Audio/Data CD
oc: CD àudio/Donadas

en: The CD in the drive contains both music and files
oc: Lo CD dins lo lector conten de musica e de fichièrs

en: Would you like to listen to music or browse the files?
oc: Volètz escotar la musica o percórrer los fichièrs ?

en: _Browse Files
oc: _Percórrer los fichièrs

en: _Play CD
oc: _Escotar lo CD

en: Unknown block device type "%s"
oc: Tipe de periferic blòt desconegut « %s »

en: Device type "%s" not supported
oc: Tipe de periferic « %s » pas suportat

en: Keyboard detected
oc: Clavièr detectat

en: A keyboard was detected
oc: Un clavièr es estat detectat

en: Tablet detected
oc: Tableta detectada

en: A graphics tablet was detected
oc: Una tableta grafica es estada detectada

en: Mouse detected
oc: Mirga detectada

en: A mouse was detected
oc: Una mirga es estada detectada

en: Unsupported input device type "%s"
oc: Periferic d'entrada pas suportat « %s »

en: Autoburning of blank CDs and DVDs is disabled
oc: La gravadura automatica dels CD e DVD vèrges es estada desactivada

en: Blank DVD inserted
oc: Un DVD vèrge es estat inserit

en: You have inserted a blank DVD.
oc: Avètz inserit un DVD vèrge.

en: What would you like to do?
oc: De qué volètz far ?

en: Burn _DVD
oc: Gravar lo _DVD

en: Blank CD inserted
oc: Un CD vèrge es estat inserit

en: You have inserted a blank CD.
oc: Avètz inserit un CD vèrge.

en: Burn _Data CD
oc: Crear un CD de donadas

en: Burn _Audio CD
oc: Crear un CD _àudio

en: The burn command may not be empty
oc: La comanda de gravadura pòt pas èsser voida

en: The CD player command is undefined
oc: La comanda del lector de CD es pas definida

en: Camera detected
oc: Aparelh fòto detectat

en: A photo camera was detected
oc: Un aparelh fòto es estat detectat

en: Printer detected
oc: Imprimenta detectada

en: A USB printer was detected
oc: Una imprimenta USB es estada detectada

en: Unsupported USB device type "%s"
oc: Tipe de periferic USB pas suportat « %s »

en: Settings manager socket
oc: Socket del gestionari de paramètres

en: SOCKET ID
oc: ID SOCKET

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager Settings
oc: Proprietats del gestionari de volums Thunar

en: Removable Drives and Media
oc: Disques amovibles e mèdias

en: Select an Application
oc: Seleccionar una aplicacion

en: Cancel
oc: Anullar

en: Select Application
oc: Causissètz una aplicacion

en: All Files
oc: Totes los fichièrs

en: Executable Files
oc: Fichièrs executables

en: Perl Scripts
oc: Escripts Perl

en: Python Scripts
oc: Escripts Python

en: Ruby Scripts
oc: Escripts Ruby

en: Shell Scripts
oc: Escripts Shell

en: Help
oc: Ajuda

en: Close
oc: Tampar

note: Storage
en: Storage
oc: Emmagazinatge

en: Removable Storage
oc: Emmagazinatge amovible

en: _Mount removable drives when hot-plugged
oc: _Montar los disques amovibles a la connexion

en: Mount removable media when _inserted
oc: Montar los mèdias amovibles a l'_insercion

en: B_rowse removable media when inserted
oc: _Percórrer los mèdias amovibles a l'insercion

en: _Auto-run programs on new drives and media
oc: _Autoexecucion d'aplicacions pels novèls disques e mèdias

en: Auto-open files on new drives and media
oc: Autodobertura dels fichièrs pels novèls disques e mèdias

en: Blank CDs and DVDs
oc: CD e DVD vèrges

en: _Burn a CD or DVD when a blank disc is inserted
oc: _Gravar un CD o DVD a l'insercion d'un disc vèrge

en: Command for _Data CDs:
oc: Comanda pels CD de _donadas :

en: Command for A_udio CDs:
oc: Comanda pels CD à_udio :

note: Multimedia
en: Multimedia
oc: Multimèdia

en: Audio CDs
oc: CD àudio

en: Play _audio CDs when inserted
oc: Escotar los CD _àudio a l'insercion

en: _Command:
oc: _Comanda :

en: Video CDs/DVDs/Blu-rays
oc: CD/DVD/Blu-ray vidèo

en: Play _video CDs, DVDs, and Blu-rays when inserted
oc: Legir los CD, DVD e Blu-ray un còp inserits

en: C_ommand:
oc: C_omanda :

en: Portable Music Players
oc: Lectors de musica portables

en: Play _music files when connected
oc: Escotar la _musica a la connexion

note: Cameras
en: Cameras
oc: Camèras

en: Digital Cameras
oc: Camèras digitalas

en: Import digital photographs when connected
oc: Importar las fòtos numericas a la connexion

note: Printers
en: Printers
oc: Imprimentas

en: Automatically run a program when a _printer is connected
oc: Executar una aplicacion a la connexion d'una imprimenta

note: Input Devices
en: Input Devices
oc: Periferics d'entrada

en: Keyboards
oc: Clavièrs

en: Automatically run a program when a USB _keyboard is connected
oc: Executar automaticament una aplicacion al moment de la connexion d'un _clavièr USB

en: Mice
oc: Mirgas

en: Automatically run a program when a USB _mouse is connected
oc: Executar automaticament una aplicacion al moment de la connexion d'una _mirga USB

en: Tablet
oc: Tableta grafica

en: Automatically run a program when a _tablet is connected
oc: Executar una aplicacion a la connexion d'una _tableta grafica

en: Com_mand:
oc: Co_manda :
