Thunar-volman - en to pl translation catalogue (114 entries)

en: The sysfs path of the newly added device
pl: Ścieżka sysfs nowo dodanego urządzenia

en: Configure management of removable drives and media
pl: Konfiguruje zarządzanie wymiennymi nośnikami oraz urządzeniami

en: Print version information and exit
pl: Wypisuje informacje o wersji i kończy

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager
pl: Menedżer wolumenów programu Thunar

en: All rights reserved.
pl: Wszelkie prawa zastrzeżone.

en: Please report bugs to <%s>.
pl: Proszę zgłaszać błędy na adres <%s>.

en: There is no device with the sysfs path "%s"
pl: Nie ma urządzenia o ścieżce sysfs „%s”

en: Must specify the sysfs path of new devices with --device-added
pl: Należy określić ścieżkę sysfs nowego urządzenia przez --device-added

note: ...so we need to prompt what to do
en: Photos and Music
pl: Zdjęcia i muzyka

en: Photos were found on your portable music player
pl: Odnaleziono pliki obrazów na przenośnym odtwarzaczu muzyki

en: Would you like to import the photos or manage the music?
pl: Zaimportować zdjęcia czy zarządzać muzyką?

en: Ig_nore
pl: _Zignoruj

en: Import _Photos
pl: Zaimportuj _zdjęcia

en: Manage _Music
pl: Zarządzaj _muzyką

note: ask the user to import photos
en: Photo Import
pl: Import zdjęć

en: A photo card has been detected
pl: Wykryto kartę pamięci z plikami obrazów

en: There are photos on the card. Would you like to add these photos to your album?
pl: Na karcie znaleziono pliki obrazów. Dodać je do albumu?

note: prompt the user to execute the file prompt the user to execute this file
en: Would you like to allow "%s" to run?
pl: Uruchomić „%s”?

en: Auto-Run Confirmation
pl: Automatyczne uruchamianie

en: Auto-Run capability detected
pl: Wykryto możliwość automatycznego uruchomienia zawartości

en: _Allow Auto-Run
pl: _Uruchom automatycznie

note: prompt the user whether to autoopen this file
en: Would you like to open "%s"?
pl: Otworzyć „%s”?

en: Auto-Open Confirmation
pl: Potwierdzenie automatycznego otwierania

en: Auto-Open capability detected
pl: Wykryto możliwość automatycznego otworzenia zawartości

en: _Open
pl: _Otwórz

note: generate notification info
en: CD mounted
pl: Zamontowano płytę CD

en: The CD was mounted automatically
pl: Zamontowano automatycznie płytę CD

note: generate notification info
en: DVD mounted
pl: Zamontowano płytę DVD

en: The DVD was mounted automatically
pl: Zamontowano automatycznie płytę DVD

note: generate notification info
en: Blu-ray mounted
pl: Zamontowano płytę Blu-ray

en: The Blu-ray was mounted automatically
pl: Zamontowano automatycznie płytę Blu-ray

en: Volume mounted
pl: Zamontowano wolumen

en: The volume "%s" was mounted automatically
pl: Zamontowano automatyczne wolumen „%s”

en: The inserted volume was mounted automatically
pl: Zamontowano automatycznie wsunięty nośnik

en: Unable to locate mount point
pl: Nie można odnaleźć punktu montowania

en: Unable to mount the device
pl: Nie można zamontować nośnika

en: Could not detect the volume corresponding to the device
pl: Nie można wykryć wolumenu związanego z nośnikiem

en: Audio/Data CD
pl: Płyta CD z danymi/audio

en: The CD in the drive contains both music and files
pl: Płyta CD w napędzie zawiera pliki muzyczne i inne pliki

en: Would you like to listen to music or browse the files?
pl: Odtworzyć muzykę czy przeglądać pliki?

en: _Browse Files
pl: _Przeglądaj pliki

en: _Play CD
pl: _Odtwórz płytę

en: Unknown block device type "%s"
pl: Nieznany typ urządzenia blokowego „%s”

en: Device type "%s" not supported
pl: Nieobsługiwany typ urządzenia „%s”

en: Keyboard detected
pl: Wykryto klawiaturę

en: A keyboard was detected
pl: Wykryto klawiaturę

en: Tablet detected
pl: Wykryto Tablet

en: A graphics tablet was detected
pl: Wykryto tablet graficzny

en: Mouse detected
pl: Wykryto mysz

en: A mouse was detected
pl: Wykryto mysz

en: Unsupported input device type "%s"
pl: Nieobsługiwany typ urządzenia wejściowego „%s”

en: Autoburning of blank CDs and DVDs is disabled
pl: Automatyczne nagrywanie pustych płyt CD/DVD jest wyłączone

en: Blank DVD inserted
pl: Wsunięto pustą płytę DVD

en: You have inserted a blank DVD.
pl: W napędzie umieszczono pustą płytę DVD

en: What would you like to do?
pl: Co zrobić?

en: Burn _DVD
pl: Nagraj płytę _DVD

en: Blank CD inserted
pl: Wsunięto pustą płytę CD

en: You have inserted a blank CD.
pl: W napędzie umieszczono pustą płytę CD

en: Burn _Data CD
pl: Nagraj płytę CD z _danymi

en: Burn _Audio CD
pl: Nagraj płytę _Audio CD

en: The burn command may not be empty
pl: Polecenie wypalania nie może być puste

en: The CD player command is undefined
pl: Polecenie odtwarzacza CD jest niezdefiniowane

en: Camera detected
pl: Wykryto aparat fotograficzny

en: A photo camera was detected
pl: Wykryto aparat fotograficzny

en: Printer detected
pl: Wykryto drukarkę

en: A USB printer was detected
pl: Wykryto drukarkę USB

en: Unsupported USB device type "%s"
pl: Nieobsługiwany typ urządzenia USB „%s”

en: Settings manager socket
pl: Gniazdo menedżera ustawień

en: SOCKET ID
pl: ID GNIAZDA

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager Settings
pl: Preferencje menedżera wolumenów programu Thunar

en: Removable Drives and Media
pl: Napędy i nośniki wymienne

en: Select an Application
pl: Wybór pliku

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Select Application
pl: Wybór programu

en: All Files
pl: Wszystkie pliki

en: Executable Files
pl: Pliki wykonywalne

en: Perl Scripts
pl: Skrypty Perl

en: Python Scripts
pl: Skrypty Python

en: Ruby Scripts
pl: Skrypty Ruby

en: Shell Scripts
pl: Skrypty powłoki

en: Help
pl: Pomoc

en: Close
pl: Zamknij

note: Storage
en: Storage
pl: Nośniki pamięci

en: Removable Storage
pl: Pamięć wymienna

en: _Mount removable drives when hot-plugged
pl: Montowanie napędów wymiennych po _podłączeniu

en: Mount removable media when _inserted
pl: Montowanie nośników wymiennych po _umieszczeniu w napędzie

en: B_rowse removable media when inserted
pl: P_rzeglądanie nośników wymiennych po umieszczeniu w napędzie

en: _Auto-run programs on new drives and media
pl: _Automatyczne uruchamianie programów zamieszczonych na napędach i nośnikach

en: Auto-open files on new drives and media
pl: Automatyczne otwieranie plików zamieszczonych na napędach i nośnikach

en: Blank CDs and DVDs
pl: Puste płyty CD i DVD

en: _Burn a CD or DVD when a blank disc is inserted
pl: _Nagrywanie po umieszczeniu w napędzie

en: Command for _Data CDs:
pl: Polecenie dla płyt z _danymi:

en: Command for A_udio CDs:
pl: Polecenie dla płyt A_udio CD:

en: Audio CDs
pl: Płyty Audio CD

en: Play _audio CDs when inserted
pl: _Odtwarzanie po umieszczeniu w napędzie

en: _Command:
pl: _Polecenie:

en: Video CDs/DVDs/Blu-rays
pl: Płyty wideo CD/DVD/Blu-ray

en: Play _video CDs, DVDs, and Blu-rays when inserted
pl: O_dtwarzanie po umieszczeniu w napędzie

en: C_ommand:
pl: P_olecenie:

en: Portable Music Players
pl: Przenośne odtwarzacze muzyki

en: Play _music files when connected
pl: Odtwarzanie plików _muzycznych po podłączeniu

note: Cameras
en: Cameras
pl: Aparaty fotograficzne

en: Digital Cameras
pl: Cyfrowe aparaty fotograficzne

en: Import digital photographs when connected
pl: Importowanie zdjęć po podłączeniu

note: Printers
en: Printers
pl: Drukarki

en: Automatically run a program when a _printer is connected
pl: _Uruchamianie programu po podłączeniu

note: Input Devices
en: Input Devices
pl: Urządzenia wejściowe

en: Keyboards
pl: Klawiatury

en: Automatically run a program when a USB _keyboard is connected
pl: Uruchamianie programu po podłączeniu _klawiatury USB

en: Mice
pl: Myszy

en: Automatically run a program when a USB _mouse is connected
pl: Uruchamianie programu po podłączeniu _myszy USB

en: Tablet
pl: Tablety

en: Automatically run a program when a _tablet is connected
pl: _Uruchamianie programu po podłączeniu

en: Com_mand:
pl: Po_lecenie:
