Thunar-volman - en to sk translation catalogue (114 entries)

en: The sysfs path of the newly added device
sk: Cesta sysfs novo pridaného zariadenia

en: Configure management of removable drives and media
sk: Nastavenie správy vymeniteľných zariadení a médií

en: Print version information and exit
sk: Vypísať verziu a skončiť

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager
sk: Správca médií Thunar

en: All rights reserved.
sk: Všetky práva vyhradené.

en: Please report bugs to <%s>.
sk: Prosím, chyby hláste na <%s>.

en: There is no device with the sysfs path "%s"
sk: Neexistuje zariadenie s cestou sysfs "%s"

en: Must specify the sysfs path of new devices with --device-added
sk: Je potrebné zadať novú cestu sysfs nového zariadenia pomocou prepínača --device-added

note: ...so we need to prompt what to do
en: Photos and Music
sk: Fotografie a Hudba

en: Photos were found on your portable music player
sk: V prenosnom prehrávači hudby boli nájdené fotografie

en: Would you like to import the photos or manage the music?
sk: Chcete importovať fotografie alebo spravovať hudbu?

en: Ig_nore
sk: Ig_norovať

en: Import _Photos
sk: Im_portovat fotografie

en: Manage _Music
sk: Spravovať _hudbu

note: ask the user to import photos
en: Photo Import
sk: Import fotografií

en: A photo card has been detected
sk: Bola nájdená pamäťová karta s fotografiami

en: There are photos on the card. Would you like to add these photos to your album?
sk: Na pamäťovej karte sú fotografie. Chcete tieto fotografie pridať do svojho albumu?

note: prompt the user to execute the file prompt the user to execute this file
en: Would you like to allow "%s" to run?
sk: Chcete povoliť spustenie "%s"?

en: Auto-Run Confirmation
sk: Potvrdenie auto-spustenia

en: Auto-Run capability detected
sk: Zistená schopnosť auto-spustenia

en: _Allow Auto-Run
sk: Povoliť _auto-spustenie

note: prompt the user whether to autoopen this file
en: Would you like to open "%s"?
sk: Chcete otvoriť "%s"?

en: Auto-Open Confirmation
sk: Potvrdenie auto-otvorenia

en: Auto-Open capability detected
sk: Zistená schopnosť auto-otvorenia

en: _Open
sk: _Otvoriť

note: generate notification info
en: CD mounted
sk: Disk CD pripojený

en: The CD was mounted automatically
sk: Disk CD bol automaticky pripojený

note: generate notification info
en: DVD mounted
sk: Disk DVD pripojený

en: The DVD was mounted automatically
sk: Disk DVD bol automaticky pripojený

note: generate notification info
en: Blu-ray mounted
sk: Disk Blu-ray pripojený

en: The Blu-ray was mounted automatically
sk: Disk Blu-ray bol automaticky pripojený

en: Volume mounted
sk: Zväzok pripojený

en: The volume "%s" was mounted automatically
sk: Zväzok "%s" bol pripojený automaticky

en: The inserted volume was mounted automatically
sk: Vložený zväzok bok automaticky pripojený

en: Unable to locate mount point
sk: Nie je možné zistiť umiestnenie bodu pripojenia

en: Unable to mount the device
sk: Nie je možné pripojiť zariadenie

en: Could not detect the volume corresponding to the device
sk: Nie je možné nájsť zväzok zodpovedajúci tomuto zariadeniu

en: Audio/Data CD
sk: Zvukový alebo dátový disk CD

en: The CD in the drive contains both music and files
sk: Disk CD v jednotke obsahuje hudbu a dátové súbory

en: Would you like to listen to music or browse the files?
sk: Chcete počúvať hudbu alebo prezerať súbory?

en: _Browse Files
sk: P_rechádzať súbory

en: _Play CD
sk: _Prehrať disk CD

en: Unknown block device type "%s"
sk: Neznáme blokové zariadenie typu „%s”

en: Device type "%s" not supported
sk: Typ zariadenia „%s” nie je podporovaný

en: Keyboard detected
sk: Bola nájdená klávesnica

en: A keyboard was detected
sk: Bola nájdená klávesnica

en: Tablet detected
sk: Bol nájdený tablet

en: A graphics tablet was detected
sk: Bol nájdený grafický tablet

en: Mouse detected
sk: Bola nájdená myš

en: A mouse was detected
sk: Bola nájdená myš

en: Unsupported input device type "%s"
sk: Nepodporovaný typ vstupného zariadenia „%s”

en: Autoburning of blank CDs and DVDs is disabled
sk: Automatické vypaľovanie prázdnych diskov CD a DVD je zakázané

en: Blank DVD inserted
sk: Vložený prázdny disk DVD

en: You have inserted a blank DVD.
sk: Vložili ste prázdny disk DVD

en: What would you like to do?
sk: Čo chcete urobiť?

en: Burn _DVD
sk: Napáliť disk_DVD

en: Blank CD inserted
sk: Vložený prázdny disk CD

en: You have inserted a blank CD.
sk: Vložili ste prázdny disk CD

en: Burn _Data CD
sk: Napáliť _dátový disk CD

en: Burn _Audio CD
sk: Napáliť _zvukový disk CD

en: The burn command may not be empty
sk: Príkaz pre vypaľovanie nemôže byť prázdny

en: The CD player command is undefined
sk: Príkaz prehrávača diskov CD nie je definovaný

en: Camera detected
sk: Bol nájdený fotoaparát

en: A photo camera was detected
sk: Bol nájdený fotoaparát

en: Printer detected
sk: Bola nájdená tlačiareň

en: A USB printer was detected
sk: Bola nájdená tlačiareň s rozhraním USB

en: Unsupported USB device type "%s"
sk: Nepodporovaný typ USB zariadenia „%s”

en: Settings manager socket
sk: Soket správcu nastavení

en: SOCKET ID
sk: ID SOKETU

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager Settings
sk: Nastavenia Správcu zväzkov aplikácie Thunar

en: Removable Drives and Media
sk: Vymeniteľné zariadenia a médiá

en: Select an Application
sk: Zvoľte program

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Select Application
sk: Vyberte aplikáciu

en: All Files
sk: Všetky súbory

en: Executable Files
sk: Spustiteľné súbory

en: Perl Scripts
sk: Skripty jazyka Perl

en: Python Scripts
sk: Skripty jazyka Python

en: Ruby Scripts
sk: Skripty jazyka Ruby

en: Shell Scripts
sk: Skripty shellu

en: Help
sk: Pomocník

en: Close
sk: Zatvoriť

note: Storage
en: Storage
sk: Úložisko

en: Removable Storage
sk: Vymeniteľné úložisko

en: _Mount removable drives when hot-plugged
sk: Pripojiť vy_meniteľné zariadenia po pripojení

en: Mount removable media when _inserted
sk: Pr_ipojiť vymeniteľné médiá po vložení

en: B_rowse removable media when inserted
sk: P_rechádzať vymeniteľné médiá po vložení

en: _Auto-run programs on new drives and media
sk: Spustenie programov typu _Auto-run na nových jednotkách a médiách

en: Auto-open files on new drives and media
sk: Spustenie súborov typu Auto-open na nových jednotkách a médiách

en: Blank CDs and DVDs
sk: Prázdne disky CD a DVD

en: _Burn a CD or DVD when a blank disc is inserted
sk: _Vypáliť CD alebo DVD pri vložení prázdneho disku

en: Command for _Data CDs:
sk: Príkaz pre _dátové disky CD:

en: Command for A_udio CDs:
sk: Príkaz pre _zvukové disky CD:

note: Multimedia
en: Multimedia
sk: Multimédiá

en: Audio CDs
sk: Zvukové disky CD

en: Play _audio CDs when inserted
sk: Prehrať _zvukové disky CD po vložení

en: _Command:
sk: _Príkaz:

en: Video CDs/DVDs/Blu-rays
sk: Disky Video CD/DVD/Blu-ray

en: Play _video CDs, DVDs, and Blu-rays when inserted
sk: Prehrať disky _video CD, DVD a Blu-ray po vložení

en: C_ommand:
sk: Prík_az:

en: Portable Music Players
sk: Prenosné prehrávače hudby

en: Play _music files when connected
sk: Prehrať _hudobné súbory po pripojení

note: Cameras
en: Cameras
sk: Fotoaparáty

en: Digital Cameras
sk: Digitálne fotoaparáty

en: Import digital photographs when connected
sk: Importovať digitálne fotografie po pripojení

note: Printers
en: Printers
sk: Tlačiarne

en: Automatically run a program when a _printer is connected
sk: Automaticky spustiť program po pripojení _tlačiarne

note: Input Devices
en: Input Devices
sk: Vstupné zariadenia

en: Keyboards
sk: Klávesnice

en: Automatically run a program when a USB _keyboard is connected
sk: Automaticky spustiť program po pripojení _klávesnice s rozhraním USB

en: Mice
sk: Myši

en: Automatically run a program when a USB _mouse is connected
sk: Automaticky spustiť program po pripojení _myši s rozhraním USB

en: Automatically run a program when a _tablet is connected
sk: Automaticky spustiť program po pripojení _tabletu

en: Com_mand:
sk: Prík_az:
