Thunar-volman - en to sr translation catalogue (115 entries)

en: The sysfs path of the newly added device
sr: Путања новог придодатог уређаја на систему датотека

en: Configure management of removable drives and media
sr: Подесите управљање измењивим уређајима и дисковима

en: Print version information and exit
sr: Исписује податке о издању и излази

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager
sr: Тунаров управник просторима

en: All rights reserved.
sr: Сва права су задржана.

en: Please report bugs to <%s>.
sr: Молим пријавите грешке на <%s>.

en: There is no device with the sysfs path "%s"
sr: Нема уређаја са системском путањом „%s“

en: Must specify the sysfs path of new devices with --device-added
sr: Потребно је навести системску путању нових уређаја са „--device-added“

note: ...so we need to prompt what to do
en: Photos and Music
sr: Фотографије и музика

en: Photos were found on your portable music player
sr: Пронађене су фотографије на вашем преносивом музичком уређају

en: Would you like to import the photos or manage the music?
sr: Да ли бисте желели да увезете фотографије или да управљате музиком?

en: Ig_nore
sr: Занема_ри

en: Import _Photos
sr: Увези _фотографије

en: Manage _Music
sr: Управљај _музиком

note: ask the user to import photos
en: Photo Import
sr: Увоз фотографија

en: A photo card has been detected
sr: Откривена је картица са фотографијама

en: There are photos on the card. Would you like to add these photos to your album?
sr: Постоје фотографије на картици. Да ли бисте желели да их додате у ваш фотоалбум?

note: prompt the user to execute the file prompt the user to execute this file
en: Would you like to allow "%s" to run?
sr: Да ли желите да дозволите покретање „%s“?

en: Auto-Run Confirmation
sr: Потврда за самопокретање

en: Auto-Run capability detected
sr: Откривена је способност самопокретања

en: _Allow Auto-Run
sr: Дозво_ли самопокретање

note: prompt the user whether to autoopen this file
en: Would you like to open "%s"?
sr: Да ли желите да отворите „%s“?

en: Auto-Open Confirmation
sr: Потврда за самоотварање

en: Auto-Open capability detected
sr: Откривена је способност за самоотварање

en: _Open
sr: _Отвори

note: generate notification info
en: CD mounted
sr: ЦД је прикачен

en: The CD was mounted automatically
sr: ЦД је прикачен самостално

note: generate notification info
en: DVD mounted
sr: ДВД је прикачен

en: The DVD was mounted automatically
sr: ДВД је прикачен самостално

note: generate notification info
en: Blu-ray mounted
sr: Блу-реј је прикачен

en: The Blu-ray was mounted automatically
sr: Блу-реј је прикачен самостално

en: Volume mounted
sr: Уређај је прикачен

en: The volume "%s" was mounted automatically
sr: Уређај „%s“ је прикачен самостално

en: The inserted volume was mounted automatically
sr: Убачени волумен је прикачен самостално

en: Unable to locate mount point
sr: Не могу да нађем тачку монтирања

en: Unable to mount the device
sr: Не могу да монтирам уређај

en: Could not detect the volume corresponding to the device
sr: Не могу да откријем волумен који одговара уређају

en: Audio/Data CD
sr: ЦД звука/података

en: The CD in the drive contains both music and files
sr: Диск у фиоци садржи и музику и датотеке

en: Would you like to listen to music or browse the files?
sr: Да ли желите да слушате музику или да разгледате датотеке?

en: _Browse Files
sr: Разгледај _датотеке

en: _Play CD
sr: _Пусти ЦД

en: Unknown block device type "%s"
sr: Непозната врста блок уређаја „%s“

en: Device type "%s" not supported
sr: Врста уређаја „%s“ није подржана

en: Keyboard detected
sr: Откривена је тастатура

en: A keyboard was detected
sr: Тастатура је откривена

en: Tablet detected
sr: Откривена је таблица

en: A graphics tablet was detected
sr: Графичка таблица је откривена

en: Mouse detected
sr: Откривен је миш

en: A mouse was detected
sr: Миш је откривен

en: Unsupported input device type "%s"
sr: Неподржана врста улазног диска „%s“

en: Autoburning of blank CDs and DVDs is disabled
sr: Самонарезивање празних дискова (ЦД и ДВД) је искључено

en: Blank DVD inserted
sr: Убачен је празан ДВД

en: You have inserted a blank DVD.
sr: Убацили сте празан ДВД.

en: What would you like to do?
sr: Шта желите да урадите?

en: Burn _DVD
sr: Нарежи _ДВД

en: Blank CD inserted
sr: Убачен је празан ЦД

en: You have inserted a blank CD.
sr: Убацили сте празан ЦД.

en: Burn _Data CD
sr: Нарежи ЦД _података

en: Burn _Audio CD
sr: Направа _музички диск

en: The burn command may not be empty
sr: Наредба за резање не може бити празна

en: The CD player command is undefined
sr: Није одређена наредба ЦД програма

en: Camera detected
sr: Откривен је фотоапарат

en: A photo camera was detected
sr: Фотоапарат је откривен

en: Printer detected
sr: Откривен је штампач

en: A USB printer was detected
sr: УСБ штампач је откривен

en: Unsupported USB device type "%s"
sr: Неподржана врста УСБ диска „%s“

en: Settings manager socket
sr: Управник поставки прикључнице

en: SOCKET ID
sr: ЛБ прикључнице

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager Settings
sr: Подешавања Тунаровог управника волуменима

en: Removable Drives and Media
sr: Измењиви дискови и медији

en: Select an Application
sr: Изаберите програм

en: Cancel
sr: Откажи

en: Select Application
sr: Изаберите програм

en: All Files
sr: Све датотеке

en: Executable Files
sr: Извршне датотеке

en: Perl Scripts
sr: Перл скрипте

en: Python Scripts
sr: Питон скрипте

en: Ruby Scripts
sr: Руби скрипте

en: Shell Scripts
sr: Шел скрипте

en: Help
sr: Помоћ

en: Close
sr: Затвори

note: Storage
en: Storage
sr: Складиште

en: Removable Storage
sr: Уклоњиво складиште

en: _Mount removable drives when hot-plugged
sr: При_кључи измењиве дискове у току рада

en: Mount removable media when _inserted
sr: Прикачи измењиве медије по _убацивању

en: B_rowse removable media when inserted
sr: Разгледај _медије по убацивању

en: _Auto-run programs on new drives and media
sr: _Сам покрени програме за нове дискове и медије

en: Auto-open files on new drives and media
sr: Сам отвори датотеке са нових дискова и медија

en: Blank CDs and DVDs
sr: Празни ЦД и ДВД дискови

en: _Burn a CD or DVD when a blank disc is inserted
sr: _Нарежи ЦД или ДВД када се убаци празан диск

en: Command for _Data CDs:
sr: Наредба за ЦД са _подацима:

en: Command for A_udio CDs:
sr: Наредба за _звучни ЦД:

note: Multimedia
en: Multimedia
sr: Мултимедија

en: Audio CDs
sr: Звучни дискови

en: Play _audio CDs when inserted
sr: Пусти _звучни ЦД по убацивању

en: _Command:
sr: _Наредба:

en: Video CDs/DVDs/Blu-rays
sr: Снимци са ЦД-а/ДВД-ја/Блу-рејева

en: Play _video CDs, DVDs, and Blu-rays when inserted
sr: Изведи _снимке ЦД-а,ДВД-ја и Блу-рејева при уметању

en: C_ommand:
sr: Н_аредба:

en: Portable Music Players
sr: Џепне музичке справице

en: Play _music files when connected
sr: Пусти _музику по прикључењу

note: Cameras
en: Cameras
sr: Фотоапарати

en: Digital Cameras
sr: Дигитални фотоапарати

en: Import digital photographs when connected
sr: Увези дигиталне фотографије по повезивању

note: Printers
en: Printers
sr: Штампачи

en: Automatically run a program when a _printer is connected
sr: Сам покрени програм по прикључивању _штампача

note: Input Devices
en: Input Devices
sr: Улазни уређаји

en: Keyboards
sr: Тастатуре

en: Automatically run a program when a USB _keyboard is connected
sr: Сам покрени програм по прикључивању УСБ _тастатуре

en: Mice
sr: Миш

en: Automatically run a program when a USB _mouse is connected
sr: Сам покрени програм по прикључивању УСБ _миша

en: Tablet
sr: Таблица

en: Automatically run a program when a _tablet is connected
sr: Сам покрени програм по прикључивању _таблице

en: Com_mand:
sr: _Наредба:
