Thunar-volman - en to ug translation catalogue (109 entries)

en: The sysfs path of the newly added device
ug: يېڭى قوشۇلغان ئۈسكۈنىدىكى sysfs نىڭ يولى

en: Configure management of removable drives and media
ug: يۆتكەلمە ئۈسكۈنە ۋە ۋاسىتىلەرنى سەپلەش ۋە باشقۇرۇش

en: Print version information and exit
ug: نەشر ئۇچۇرىنى كۆرسىتىپ ئاخىرلاشتۇرۇش

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager
ug: سۇنار(Thunar) دىسكا باشقۇرغۇ

en: All rights reserved.
ug: بارلىق ھوقۇق ئۆزىمىزگە تەۋە.

en: Please report bugs to <%s>.
ug: كەمتۈكنى <%s> غا دوكلات قىلىڭ.

en: There is no device with the sysfs path "%s"
ug: بۇ يەردە sysfs يولى «%s» بولغان ئۈسكۈنە يوق

en: Must specify the sysfs path of new devices with --device-added
ug: يېڭى ئۈسكۈنىنىڭ sysfs يولىنى --device-added ئارقىلىق كۆرسىتىپ بېرىش كېرەك

note: ...so we need to prompt what to do
en: Photos and Music
ug: سۈرەت ۋە مۇزىكا

en: Photos were found on your portable music player
ug: ئەپلىك مۇزىكا قويغۇدا سۈرەت بار ئىكەن

en: Would you like to import the photos or manage the music?
ug: سۈرەتلەرنى ئىمپورت قىلامسىز؟ ياكى مۇزىكىلارنى رەتلەمسىز؟

en: Ig_nore
ug: پەرۋا قىلما(_N)

en: Import _Photos
ug: سۈرەتلەرنى ئىمپورت قىل(_P)

en: Manage _Music
ug: مۇزىكىلارنى رەتلە(_M)

note: ask the user to import photos
en: Photo Import
ug: سۈرەتلەرنى ئىمپورت قىلىش

en: A photo card has been detected
ug: سۈرەت كارتىسى بايقالدى

en: There are photos on the card. Would you like to add these photos to your album?
ug: كارتىدا سۈرەتلەر بار ئىكەن. بۇ سۈرەتلەرنى ئالبومغا قوشامسىز؟

note: prompt the user to execute the file prompt the user to execute this file
en: Would you like to allow "%s" to run?
ug: «%s» نى ئىجرا قىلىشقا يول قويامسىز؟

en: Auto-Run Confirmation
ug: ئۆزلۈكىدىن ئىجرا قىلىشنى جەزملەش

en: Auto-Run capability detected
ug: ئۆزلۈكىدىن ئىجرا قىلىش بايقالدى

en: _Allow Auto-Run
ug: ئۆزلۈكىدىن ئىجرا قىلىشقا يول قوي(_A)

note: prompt the user whether to autoopen this file
en: Would you like to open "%s"?
ug: «%s» نى ئاچامسىز؟

en: Auto-Open Confirmation
ug: ئۆزلۈكىدىن ئېچىشنى جەزملەش

en: Auto-Open capability detected
ug: ئۆزلۈكىدىن ئېچىلىش بايقالدى

en: _Open
ug: ئاچ(_O)

note: generate notification info
en: CD mounted
ug: پلاستىنكا(CD) ئېگەرلەندى

en: The CD was mounted automatically
ug: بۇ پلاستىنكا(CD) ئۆزلۈكىدىن ئېگەرلەندى

note: generate notification info
en: DVD mounted
ug: پلاستىنكا(DVD) ئېگەرلەندى

en: The DVD was mounted automatically
ug: بۇ پلاستىنكا(DVD) ئۆزلۈكىدىن ئېگەرلەندى

en: Volume mounted
ug: دىسكا ئېگەرلەندى

en: The volume "%s" was mounted automatically
ug: بۇ دىسكا «%s» ئۆزلۈكىدىن  ئېگەرلەندى

en: The inserted volume was mounted automatically
ug: سېلىنغان دىسكا  ئۆزلۈكىدىن ئېگەرلەندى

en: Unable to locate mount point
ug: ئېگەرلەش نۇقتىسىنى بېكىتكىلى بولمىدى

en: Unable to mount the device
ug: ئۈسكۈنىنى ئېگەرلىگىلى بولمىدى

en: Could not detect the volume corresponding to the device
ug: ئۈسكىنىگە ماس كېلىدىغان دىسكا تېپىلمىدى

en: Audio/Data CD
ug: ئۈن/سانلىق-مەلۇمات پلاستىنكىسى(CD)

en: The CD in the drive contains both music and files
ug: قوزغاتقۇچتىكى پلاستىنكىسى(CD)دا مۇزىكا ۋە ھۆججەتلەر بار ئىكەن

en: Would you like to listen to music or browse the files?
ug: مۇزىكا ئاڭلامسىز؟ ياكى ھۆججەتلەرنى كۆرەمسىز؟

en: _Browse Files
ug: ھۆججەتلەرنى كۆرىمەن(_B)

en: _Play CD
ug: پلاستىنكىسى(CD) نى ئاڭلايمەن(_P)

en: Unknown block device type "%s"
ug: نامەلۇم بۆلەك ئۈسكۈنە تىپى «%s»

en: Device type "%s" not supported
ug: ئۈسكۈنە تىپى «%s» نى قوللىمايدۇ

en: Keyboard detected
ug: ھەرپتاختا تېپىلدى

en: A keyboard was detected
ug: بىر ھەرپتاختا تېپىلدى

en: Tablet detected
ug: سەزگۈر تاختا(Tablet) تېپىلدى

en: A graphics tablet was detected
ug: گرافىكىلىق سەزگۈر تاختا(Tablet) تېپىلدى

en: Mouse detected
ug: چاشقىنەك تېپىلدى

en: A mouse was detected
ug: بىر چاشقىنەك تېپىلدى

en: Unsupported input device type "%s"
ug: قوللىمايدىغان كىرگۈزۈش ئۈسكۈنە تىپى «%s»

en: Autoburning of blank CDs and DVDs is disabled
ug: پلاستىنكا(CD) ياكى پلاستىنكا(DVD)  غا ئۆزلۈكىدىن يېزىش چەكلەنگەن

en: Blank DVD inserted
ug: قۇرۇق پلاستىنكا(DVD) سېلىندى

en: You have inserted a blank DVD.
ug: قۇرۇق پلاستىنكا(DVD) سېلىپسىز.

en: What would you like to do?
ug: نېمە قىلغۇڭىز بار؟

en: Burn _DVD
ug: پلاستىنكا(DVD) غا يازىمەن(_D)

en: Blank CD inserted
ug: قۇرۇق پلاستىنكا(CD) سېلىندى

en: You have inserted a blank CD.
ug: قۇرۇق پلاستىنكا(CD) سېلىپسىز.

en: Burn _Data CD
ug: پلاستىنكا(CD) غا سانلىق-مەلۇمات يازىمەن(_D)

en: Burn _Audio CD
ug: پلاستىنكا(CD) غا مۇزىكا يازىمەن(_D)

en: The burn command may not be empty
ug: يېزىش بۇيرۇقى قۇرۇق بولسا بولمايدۇ

en: The CD player command is undefined
ug: پلاستىنكا(CD) قويۇش بۇيرۇقى ئېنىق ئەمەس

en: Camera detected
ug: كامېرا بايقالدى

en: A photo camera was detected
ug: بىر دانە كامېرا بايقالدى

en: Printer detected
ug: پرىنتېر بايقالدى

en: A USB printer was detected
ug: بىر USB پرىنتېرى بايقالدى

en: Unsupported USB device type "%s"
ug: قوللىمايدىغان USB ئۈسكۈنە تىپى «%s»

en: Settings manager socket
ug: باشقۇرغۇچى سوكېتنىڭ تەڭشەكلىرى

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager Settings
ug: سۇنار(Thunar) دىسكا باشقۇرغۇ تەڭشەكلىرى

en: Removable Drives and Media
ug: يۆتكىلىشچان ئۈسكۈنە ۋە ۋاسىتە

en: Select an Application
ug: پروگرامما تاللاش

en: Cancel
ug: ۋاز كەچ

en: Select Application
ug: پروگرامما تاللاش

en: All Files
ug: ھەممە ھۆججەتلەر

en: Executable Files
ug: پروگرامما(ئىجرا بولىدىغان ھۆججەت)

en: Perl Scripts
ug: Perl پروگراممىسى

en: Python Scripts
ug: Python پروگراممىسى

en: Ruby Scripts
ug: Ruby پروگراممىسى

en: Shell Scripts
ug: Shell پروگراممىسى

en: Close
ug: تاقا

note: Storage
en: Storage
ug: ساقلىغۇچ

en: Removable Storage
ug: يۆتكەلمە ساقلىغۇچ

en: _Mount removable drives when hot-plugged
ug: يۆتكەلمە ئۈسكۈنىلەر چېتىلغاندا ئېگەرلىسۇن(_M)

en: Mount removable media when _inserted
ug: يۆتكەلمە ئۈسكۈنىلەر چېتىلغاندا ئېگەرلىسۇن(_I)

en: B_rowse removable media when inserted
ug: يۆتكەلمە ئۈسكۈنىلەر چېتىلغاندا مەزمۇنىنى كۆرسەتسۇن(_R)

en: _Auto-run programs on new drives and media
ug: يېڭى قوزغاتقۇچ ياكى كۆپ ۋاسىتىدىكى پروگراممىنى ئۆزلۈكىدىن ئىجرا قىلسۇن(_A)

en: Auto-open files on new drives and media
ug: يېڭى ئۈسكۈنە ۋە ۋاسىتىدىكى ھۆججەتلەر ئاپتوماتىك ئېچىلسۇن

en: Blank CDs and DVDs
ug: قۇرۇق CD ۋە DVD پلاستىنكىسى

en: _Burn a CD or DVD when a blank disc is inserted
ug: قۇرۇق CD ياكى DVD قىستۇرۇلغاندا يازسۇن(_B)

en: Command for _Data CDs:
ug: سانلىق-مەلۇمات CD نىڭ بۇيرۇقى(_D):

en: Command for A_udio CDs:
ug: ئۈن CD نىڭ بۇيرۇقى(_U):

note: Multimedia
en: Multimedia
ug: كۆپ ۋاسىتە

en: Audio CDs
ug: ئۈن CD (لار)

en: Play _audio CDs when inserted
ug: ئۈن CD سى قىستۇرۇلغاندا قويسۇن(_A)

en: _Command:
ug: بۇيرۇق(_C):

en: C_ommand:
ug: بۇيرۇق(_O):

en: Portable Music Players
ug: ئەپچىل مۇزىكا قويغۇلار

en: Play _music files when connected
ug: چېتىلغاندا مۇزىكا ھۆججەتلىرىنى قويسۇن(_M)

note: Cameras
en: Cameras
ug: كامېرالار

en: Digital Cameras
ug: رەقەملىك كامېرالار

en: Import digital photographs when connected
ug: چېتىلغاندا سۈرەتلەرنى ئىمپورت قىلسۇن

note: Printers
en: Printers
ug: پرىنتېرلار

en: Automatically run a program when a _printer is connected
ug: پرىنتېر چېتىلغاندا بىر پروگراممىنى ئىجرا قىلسۇن(_P)

note: Input Devices
en: Input Devices
ug: كىرگۈزۈش ئۈسكۈنىلىرى

en: Keyboards
ug: ھەرپتاختىلار

en: Automatically run a program when a USB _keyboard is connected
ug: بىر USB ھەرپتاختىسى چېتىلغاندا بىر پروگراممىنى ئىجرا قىلسۇن(_K)

en: Mice
ug: چاشقىنەك

en: Automatically run a program when a USB _mouse is connected
ug: بىر USB چاشقىنىكى چېتىلغاندا بىر پروگراممىنى ئىجرا قىلسۇن(_M)

en: Tablet
ug: سەزگۈر تاختا

en: Automatically run a program when a _tablet is connected
ug: ئەگەر سەزگۈر تاختا(Tablet) چېتىلسا بىر پروگراممىنى ئىجرا قىلسۇن(_T)

en: Com_mand:
ug: بۇيرۇق(_M):
