Thunar-volman - en to nn translation catalogue (110 entries)

en: The sysfs path of the newly added device
nn: Sysfs-stien til eininga som sist blei vart til

en: Configure management of removable drives and media
nn: Set opp korleis flyttbare stasjonar og lagringsmedium skal handterast

en: Print version information and exit
nn: Vis versjonsinformasjonen og avslutt

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager
nn: Thunar lagringshandsaming

en: All rights reserved.
nn: Alle rettar atterhaldne.

en: Please report bugs to <%s>.
nn: Rapporter feil til <%s>.

en: There is no device with the sysfs path "%s"
nn: Det finst inga eining med sysfs-stien «%s»

en: Must specify the sysfs path of new devices with --device-added
nn: Må nemna sysfs-stien til nye einingar med --device-added

note: ...so we need to prompt what to do
en: Photos and Music
nn: Bilete og musikk

en: Photos were found on your portable music player
nn: Me fann bilete på den berbare musikkspelaren din

en: Would you like to import the photos or manage the music?
nn: Vil du importera bilete, eller handsama musikken?

en: Ig_nore
nn: O_versjå

en: Import _Photos
nn: Importer bilete

en: Manage _Music
nn: Handter musikk

note: ask the user to import photos
en: Photo Import
nn: Biletimport

en: A photo card has been detected
nn: Me fann eit lagringskort for foto

en: There are photos on the card. Would you like to add these photos to your album?
nn: Det er bilete på kortet. Vil du leggja dei til albumet ditt?

note: prompt the user to execute the file prompt the user to execute this file
en: Would you like to allow "%s" to run?
nn: Vil du gje «%s» løyve til å køyra?

en: Auto-Run Confirmation
nn: Stadfesting for auto-køyr

en: Auto-Run capability detected
nn: Fann autokøyr-funksjon

en: _Allow Auto-Run
nn: Tillat auto-køyr

note: prompt the user whether to autoopen this file
en: Would you like to open "%s"?
nn: Vil du opna «%s»?

en: Auto-Open Confirmation
nn: Stadfesting for auto-opninga

en: Auto-Open capability detected
nn: Fann funksjon for auto-opning

en: _Open
nn: _Opna

note: generate notification info
en: CD mounted
nn: Monterte CD

en: The CD was mounted automatically
nn: CDen vart montert automatisk

note: generate notification info
en: DVD mounted
nn: Monterte DVD

en: The DVD was mounted automatically
nn: DVDen vart montert automatisk

en: Volume mounted
nn: Monterte stasjonen

en: The volume "%s" was mounted automatically
nn: Stasjonen «%s» vart montert automatisk

en: The inserted volume was mounted automatically
nn: Stasjonen du sette i, vart montert automatisk

en: Unable to locate mount point
nn: Klarte ikkje finna monteringspunktet

en: Unable to mount the device
nn: Klarte ikkje montera eininga

en: Could not detect the volume corresponding to the device
nn: Greidde ikkje finna stasjonen som svarar til eininga

en: Audio/Data CD
nn: Lyd/data-CD

en: The CD in the drive contains both music and files
nn: CDen i stasjonen inneheld både musikk og filer

en: Would you like to listen to music or browse the files?
nn: Vil du høyra på musikken, eller bla gjennom filene?

en: _Browse Files
nn: Bla gjennom filer

en: _Play CD
nn: S_pel CD

en: Unknown block device type "%s"
nn: Ukjend blokkeiningstype «%s»

en: Device type "%s" not supported
nn: Einingstypen «%s» er ikkje støtta

en: Keyboard detected
nn: Fann tastatur

en: A keyboard was detected
nn: Fann eit tastatur

en: Tablet detected
nn: Fann brett

en: A graphics tablet was detected
nn: Fann eit grafikkbrett

en: Mouse detected
nn: Fann mus

en: A mouse was detected
nn: Fann ei mus

en: Unsupported input device type "%s"
nn: Inn-einingstypen «%s» er ikkje støtta

en: Autoburning of blank CDs and DVDs is disabled
nn: Autobrenning av blanke CDar og DVDar er slege av

en: Blank DVD inserted
nn: Tom DVD sett inn

en: You have inserted a blank DVD.
nn: Du har sett inn ein tom DVD.

en: What would you like to do?
nn: Kva vil du gjera?

en: Burn _DVD
nn: Brenn _DVD

en: Blank CD inserted
nn: Tom CD sett inn

en: You have inserted a blank CD.
nn: Du har sett inn ein tom CD.

en: Burn _Data CD
nn: Brenn _data-CD

en: Burn _Audio CD
nn: Brenn _lyd-CD

en: The burn command may not be empty
nn: Brennekommandoen kan ikkje vera tom

en: The CD player command is undefined
nn: Kommandoen for å spela CDar er ikkje sett

en: Camera detected
nn: Fann kamera

en: A photo camera was detected
nn: Fann eit kamera

en: Printer detected
nn: Fann skrivar

en: A USB printer was detected
nn: Fann ein USB-skrivar

en: Unsupported USB device type "%s"
nn: USB-einingstypen «%s» er ikkje støtta

en: Settings manager socket
nn: Sokkel for innstillingshandterar

en: SOCKET ID
nn: SOKKEL-ID

note: setup application name
en: Thunar Volume Manager Settings
nn: Set opp Thunar lagringshandsaming

en: Removable Drives and Media
nn: Flyttbare stasjonar og einingar

en: Select an Application
nn: Vel eit program

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Select Application
nn: Vel ein kommando

en: All Files
nn: Alle filer

en: Executable Files
nn: Køyrbare filer

en: Perl Scripts
nn: Perlskript

en: Python Scripts
nn: Pythonskript

en: Ruby Scripts
nn: Rubyskript

en: Shell Scripts
nn: Skalskript

en: Help
nn: Hjelp

en: Close
nn: Lukk

note: Storage
en: Storage
nn: Lagring

en: Removable Storage
nn: Flyttbar lagring

en: _Mount removable drives when hot-plugged
nn: _Monter flyttbare stasjonar når dei blir sette i

en: Mount removable media when _inserted
nn: Monter flyttbare lagringsmedium når dei blir sette _inn

en: B_rowse removable media when inserted
nn: Bla gjennom flyttbare lag_ringsmedium når dei blir sette i

en: _Auto-run programs on new drives and media
nn: _Autokøyr program på nye stasjonar og lagringsmedium

en: Auto-open files on new drives and media
nn: Auto-opna filer på nye stasjonar og lagringsmedium

en: Blank CDs and DVDs
nn: Tomme CDar og DVDar

en: _Burn a CD or DVD when a blank disc is inserted
nn: _Brenn ein CD eller DVD når du set i ei tom plate

en: Command for _Data CDs:
nn: Kommando for _data-CDar:

en: Command for A_udio CDs:
nn: Kommando for _lyd-CDar:

en: Audio CDs
nn: Lyd-CDar

en: Play _audio CDs when inserted
nn: Spel _lyd-CDar når dei blir sette i

en: _Command:
nn: _Kommando:

en: C_ommand:
nn: K_ommado:

en: Portable Music Players
nn: Berbare musikkspelarar

en: Play _music files when connected
nn: Spel _musikkfiler når dei blir kopla til

note: Cameras
en: Cameras
nn: Kamera

en: Digital Cameras
nn: Digitalkamera

en: Import digital photographs when connected
nn: Importer digitalbilete når kopla til

note: Printers
en: Printers
nn: Skrivarar

en: Automatically run a program when a _printer is connected
nn: Køyr automatisk eit _program når ein skrivar er kopla til

note: Input Devices
en: Input Devices
nn: Inndataeiningar

en: Keyboards
nn: Tastatur

en: Automatically run a program when a USB _keyboard is connected
nn: Køyr automatisk eit program når eit USB-tastatur er _kopla til

en: Mice
nn: Myser

en: Automatically run a program when a USB _mouse is connected
nn: Køyr automatisk eit program når ei USB-_mus er kopla til

en: Tablet
nn: Brett

en: Automatically run a program when a _tablet is connected
nn: Køyr automatisk eit program når eit bre_tt er kopla til

en: Com_mand:
nn: Kom_mando:
