tigervnc 1.7.90 - en to nl translation catalogue (138 entries)

en: connected to host %s port %d
nl: verbonden met host %s poort %d

en: Desktop name: %.80s
nl: Bureaubladnaam: %.80s

en: Host: %.80s port: %d
nl: Host: %.80s poort: %d

en: Size: %d x %d
nl: Grootte: %d x %d

en: Pixel format: %s
nl: Pixel-indeling: %s

en: (server default %s)
nl: (serverstandaard is %s)

en: Requested encoding: %s
nl: Gevraagde codering: %s

en: Last used encoding: %s
nl: Laatst gebruikte codering: %s

en: Line speed estimate: %d kbit/s
nl: Geschatte lijnsnelheid: %d kbit/s

en: Protocol version: %d.%d
nl: Protocolversie: %d.%d

en: Security method: %s
nl: Beveiligingsmethode: %s

en: SetDesktopSize failed: %d
nl: ### SetDesktopSize is mislukt: %d

en: Invalid SetColourMapEntries from server!
nl: Ongeldige 'SetColourMapEntries' van de server!

en: Enabling continuous updates
nl: Continue updates inschakelen

en: Throughput %d kbit/s - changing to quality %d
nl: Throughput is %d kbit/s -- overgaand naar kwaliteit %d

en: Throughput %d kbit/s - full color is now %s
nl: Throughput is %d kbit/s -- volledige kleuren is nu %s

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: Using %s encoding
nl: Codering %s wordt gebruikt

en: Using pixel format %s
nl: Pixel-indeling %s wordt gebruikt

en: Invalid geometry specified!
nl: Ongeldige afmetingen opgegeven!

en: Adjusting window size to avoid accidental full screen request
nl: Venstergrootte wordt aangepast om onbedoeld volledigschermverzoek te vermijden

en: Press %s to open the context menu
nl: Druk op %s om het contextmenu te openen

en: Failure grabbing keyboard
nl: Het "grijpen" van het toetsenbord is mislukt

en: Failure grabbing mouse
nl: Het "grijpen" van de muis is mislukt

en: Invalid screen layout computed for resize request!
nl: Ongeldige schermopmaak berekend voor wijzigingsverzoek.

en: Not enough memory for framebuffer
nl: Onvoldoende geheugen beschikbaar voor framebuffer

en: VNC Viewer: Connection Options
nl: VNC-viewer: Verbindingsopties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Compression
nl: Compressie

en: Auto select
nl: Automatisch selecteren

en: Preferred encoding
nl: Voorkeurscodering

en: Color level
nl: Kleurdiepte

en: Full (all available colors)
nl: volledig (alle beschikbare kleuren)

en: Medium (256 colors)
nl: medium (256 kleuren)

en: Low (64 colors)
nl: laag (64 kleuren)

en: Very low (8 colors)
nl: zeer laag (8 kleuren)

en: Custom compression level:
nl: Aangepast compressieniveau:

en: level (1=fast, 6=best [4-6 are rarely useful])
nl: niveau (1=snel, 6=best [4-6 zijn zelden nuttig])

en: Allow JPEG compression:
nl: JPEG-compressie toestaan:

en: quality (0=poor, 9=best)
nl: kwaliteit (0=slecht, 9=best)

en: Security
nl: Beveiliging

en: Encryption
nl: Versleuteling

en: None
nl: Geen

en: TLS with anonymous certificates
nl: TLS met anonieme certificaten

en: TLS with X509 certificates
nl: TLS met X509-certificaten

en: Path to X509 CA certificate
nl: Pad naar X509 CA-certificaat

en: Path to X509 CRL file
nl: Pad naar X509 CRL-bestand

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Standard VNC (insecure without encryption)
nl: Standaard VNC (onveilig zonder versleuteling)

en: Username and password (insecure without encryption)
nl: Gebruikersnaam en wachtwoord (onveilig zonder versleuteling)

en: Input
nl: Invoer

en: View only (ignore mouse and keyboard)
nl: Alleen kijken (muis en toetsenbord negeren)

en: Accept clipboard from server
nl: Klembord van server accepteren

en: Also set primary selection
nl: Ook de hoofdselectie instellen

en: Send clipboard to server
nl: Klembord naar server zenden

en: Send primary selection as clipboard
nl: Hoofdselectie als klembord verzenden

en: Pass system keys directly to server (full screen)
nl: Systeemsleutels direct aan server doorgeven (volledigscherm)

en: Menu key
nl: Menutoets

en: Screen
nl: Scherm

en: Resize remote session on connect
nl: Grootte van gindse sessie aanpassen bij verbinden

en: Resize remote session to the local window
nl: Gindse sessie aan het lokale venster aanpassen

en: Full-screen mode
nl: Volledigscherm-modus

en: Enable full-screen mode over all monitors
nl: Volledigscherm-modus over alle beeldschermen inschakelen

en: Misc.
nl: Overige

en: Shared (don't disconnect other viewers)
nl: Gedeeld (verbinding van andere viewers niet verbreken)

en: Show dot when no cursor
nl: Punt tonen als er geen cursor is

en: VNC Viewer: Connection Details
nl: VNC-viewer: Verbindingsdetails

en: VNC server:
nl: VNC-server:

en: Options...
nl: Opties...

en: Load...
nl: Laden...

en: Save As...
nl: Opslaan als...

en: About...
nl: Info...

en: Connect
nl: Verbinden

en: Opening password file failed
nl: Openen van wachtwoordbestand is mislukt

en: VNC authentication
nl: VNC-authenticatie

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Authentication cancelled
nl: Authenticatie is geannuleerd

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: No scan code for extended virtual key 0x%02x
nl: Geen scancode voor uitgebreide virtuele toets 0x%02x

en: No scan code for virtual key 0x%02x
nl: Geen scancode voor virtuele toets 0x%02x

en: No symbol for extended virtual key 0x%02x
nl: Geen symbool voor uitgebreide virtuele toets 0x%02x

en: No symbol for virtual key 0x%02x
nl: Geen symbool voor virtuele toets 0x%02x

en: No symbol for key code 0x%02x (in the current state)
nl: Geen symbool voor toetscode 0x%02x (in de huidige toestand)

en: No symbol for key code %d (in the current state)
nl: Geen symbool voor toetscode %d (in de huidige toestand)

[ctx: ContextMenu|]
en: E&xit viewer
nl: Viewer af&sluiten

[ctx: ContextMenu|]
en: &Full screen
nl: &Volledig scherm

[ctx: ContextMenu|]
en: Minimi&ze
nl: &Minimaliseren

[ctx: ContextMenu|]
en: Resize &window to session
nl: Ve&nster aan sessie aanpassen

[ctx: ContextMenu|]
en: Send %s
nl: %s zenden

[ctx: ContextMenu|]
en: Send Ctrl-Alt-&Del
nl: Ctrl-Alt-&Del zenden

[ctx: ContextMenu|]
en: &Refresh screen
nl: Sch&erm verversen

[ctx: ContextMenu|]
en: &Options...
nl: &Opties...

[ctx: ContextMenu|]
en: Connection &info...
nl: Verbindings&info...

[ctx: ContextMenu|]
en: About &TigerVNC viewer...
nl: Info over &TigerVNC-viewer...

[ctx: ContextMenu|]
en: Dismiss &menu
nl: Menu ver&laten

en: VNC connection info
nl: VNC-verbindingsinfo

en: The name of the parameter %s was too large to write to the registry
nl: De naam van parameter %s is te lang om naar het register te schrijven

en: The parameter %s was too large to write to the registry
nl: Parameter %s is te lang om naar het register te schrijven

en: Failed to write parameter %s of type %s to the registry: %ld
nl: Schrijven van parameter %s van type %s naar het register is mislukt: %ld

en: The name of the parameter %s was too large to read from the registry
nl: De naam van parameter %s is te lang om uit het register te lezen

en: Failed to read parameter %s from the registry: %ld
nl: Lezen van parameter %s uit het register is mislukt: %ld

en: The parameter %s was too large to read from the registry
nl: Parameter %s is te lang om uit het register te lezen

en: Failed to create registry key: %ld
nl: Aanmaken van registersleutel %ld is mislukt

en: Unknown parameter type for parameter %s
nl: Onbekend parametertype voor parameter %s

en: Failed to close registry key: %ld
nl: Sluiten van registersleutel %ld is mislukt

en: Failed to open registry key: %ld
nl: Openen van registersleutel %ld is mislukt

en: Failed to write configuration file, can't obtain home directory path.
nl: Schrijven van configuratiebestand is mislukt; kan pad van thuismap niet verkrijgen.

en: Failed to write configuration file, can't open %s: %s
nl: Schrijven van configuratiebestand is mislukt; kan %s niet openen: %s

en: Failed to read configuration file, can't obtain home directory path.
nl: Lezen van configuratiebestand is mislukt; kan pad van thuismap niet verkrijgen.

en: Failed to read configuration file, can't open %s: %s
nl: Lezen van configuratiebestand is mislukt; kan %s niet openen: %s

en: Failed to read line %d in file %s: %s
nl: Lezen van regel %d in bestand %s is mislukt: %s

en: Line too long
nl: Regel is te lang

en: Configuration file %s is in an invalid format
nl: Configuratiebestand %s het een ongeldige opmaak

en: Invalid format
nl: Ongeldige opmaak

en: Invalid format or too large value
nl: Ongeldige opmaak of te grote waarde

en: Unknown parameter %s on line %d in file %s
nl: Onbekende parameter %s op regel %d in bestand %s

en: TigerVNC Viewer %d-bit v%s
    Built on: %s
    Copyright (C) 1999-%d TigerVNC Team and many others (see README.txt)
    See http://www.tigervnc.org for information on TigerVNC.
nl: TigerVNC Viewer (%d-bit) v%s
    Gecompileerd op: %s
    Copyright (C) 1999-%d het TigerVNC-team en vele anderen (zie README.txt)
    Zie http://www.tigervnc.org voor informatie over TigerVNC.

en: About TigerVNC Viewer
nl: Info over TigerVNC-viewer

en: Internal FLTK error. Exiting.
nl: Interne FLTK-fout.  Bezig met afsluiten.

en: Error starting new TigerVNC Viewer: %s
nl: Fout tijdens starten van nieuwe TigerVNC-viewer: %s

en: Termination signal %d has been received. TigerVNC Viewer will now exit.
nl: Beëindigingssignaal %d werd ontvangen.  TigerVNC-viewer sluit nu af.

en: TigerVNC Viewer
nl: TigerVNC-viewer

en: No
nl: Nee

en: Yes
nl: Ja

en: Close
nl: Sluiten

en: About
nl: Info

en: Hide
nl: Verbergen

en: Quit
nl: Afsluiten

en: Services
nl: Diensten

en: Hide Others
nl: Andere verbergen

en: Show All
nl: Alles tonen

[ctx: SysMenu|]
en: &File
nl: &Bestand

[ctx: SysMenu|File|]
en: &New Connection
nl: &Nieuwe verbinding

en: Could not create VNC home directory: can't obtain home directory path.
nl: Kan de VNC-thuismap niet aanmaken: kan pad van thuismap niet verkrijgen.

en: Could not create VNC home directory: %s.
nl: Kan de VNC-thuismap niet aanmaken: %s.

note: TRANSLATORS: "Parameters" are command line arguments, or settings from a file or the Windows registry.
en: Parameters -listen and -via are incompatible
nl: de opties '-listen' en '-via' gaan niet samen

en: Listening on port %d
nl: Luisterend op poort %d
