tigervnc 1.12.90 - en to uk translation catalogue (194 entries)

en: Connected to socket %s
uk: З’єднано з сокетом %s

en: Connected to host %s port %d
uk: З’єднано з вузлом %s, порт %d

en: Failed to connect to "%s":
    
    %s
uk: Не вдалося з'єднатися з «%s»:
    
    %s

en: Desktop name: %.80s
uk: Назва робочої станції: %.80s

en: Host: %.80s port: %d
uk: Вузол: %.80s порт: %d

en: Size: %d x %d
uk: Розмір: %d x %d

en: Pixel format: %s
uk: Формат у пікселях: %s

en: (server default %s)
uk: (типовий для сервера %s)

en: Requested encoding: %s
uk: Запит щодо кодування: %s

en: Last used encoding: %s
uk: Останнє використане кодування: %s

en: Line speed estimate: %d kbit/s
uk: Оцінка швидкості лінії: %d кбіт/с

en: Protocol version: %d.%d
uk: Версія протоколу: %d.%d

en: Security method: %s
uk: Метод захисту: %s

en: The connection was dropped by the server before the session could be established.
uk: З'єднання було розірвано сервером до того, як виникла можливість розпочати сеанс.

en: SetDesktopSize failed: %d
uk: Помилка SetDesktopSize: %d

en: Invalid SetColourMapEntries from server!
uk: Некоректне значення SetColourMapEntries від сервера!

en: Throughput %d kbit/s - changing to quality %d
uk: Пропускна здатність %d кбіт/с — змінюємо якість на %d

en: Throughput %d kbit/s - full color is now enabled
uk: Пропускна здатність %d кбіт/с — увімкнено повноцінні кольори

en: Throughput %d kbit/s - full color is now disabled
uk: Пропускна здатність %d кбіт/с — вимкнено повноцінні кольори

en: Using pixel format %s
uk: Використовуємо формат у пікселях %s

en: Invalid geometry specified!
uk: Вказано некоректні геометричні параметри!

en: Reducing window size to fit on current monitor
uk: Зменшуємо розмір вікна, щоб умістити його на поточному моніторі

en: Adjusting window size to avoid accidental full-screen request
uk: Коригувати розміри вікна, щоб уникнути випадкового запиту щодо переходу у повноекранний режим

en: Press %s to open the context menu
uk: Натисніть %s, щоб відкрити контекстне меню

en: Failure grabbing keyboard
uk: Помилка під час спроби перехопити клавіатуру

en: Invalid screen layout computed for resize request!
uk: Результати обчислення компонування вікна для запиту щодо зміни розмірів є некоректними!

en: Invalid state for 3 button emulation
uk: Некоректний стан для емуляції 3 кнопок

en: Failed to get system monitor configuration
uk: Не вдалося отримати налаштування монітора з боку системи

en: Invalid configuration specified for %s
uk: Вказано некоректні налаштування для %s

en: Monitor index %d does not exist
uk: Монітора із індексом %d не існує

en: Invalid monitor index '%s'
uk: Некоректний індекс монітора, «%s»

en: Unexpected character '%c'
uk: Неочікуваний символ «%c»

en: VNC Viewer: Connection Options
uk: Засіб перегляду VNC: параметри з’єднання

en: Cancel
uk: Скасувати

en: OK
uk: Гаразд

en: Compression
uk: Стискання

en: Auto select
uk: Автовибір

en: Preferred encoding
uk: Бажане кодування

en: Color level
uk: Рівень відтворення кольору

en: Full
uk: Повний

en: Medium
uk: Середній

en: Low
uk: Низький

en: Very low
uk: Дуже низький

en: Custom compression level:
uk: Нетиповий рівень стискання:

en: level (0=fast, 9=best)
uk: рівень (0=швидко, 9=найкраще)

en: Allow JPEG compression:
uk: Дозволити стискання JPEG:

en: quality (0=poor, 9=best)
uk: якість (0=найгірша, 9=найкраща)

en: Security
uk: Захист

en: Encryption
uk: Шифрування

en: None
uk: Немає

en: TLS with anonymous certificates
uk: TLS із анонімними сертифікатами

en: TLS with X509 certificates
uk: TLS з сертифікатами X509

en: Path to X509 CA certificate
uk: Шлях до сертифіката CA X509

en: Path to X509 CRL file
uk: Шлях до файла CRL X509

en: Authentication
uk: Розпізнавання

en: Standard VNC (insecure without encryption)
uk: Стандартний VNC (без захисту і шифрування)

en: Username and password (insecure without encryption)
uk: Ім’я користувача і пароль (без захисту і шифрування)

en: Input
uk: Введення

en: View only (ignore mouse and keyboard)
uk: Лише перегляд (ігнорувати сигнали від миші і клавіатури)

en: Mouse
uk: Миша

en: Emulate middle mouse button
uk: Емулювати середню кнопку миші

en: Show dot when no cursor
uk: Показувати крапку, якщо немає курсора

en: Keyboard
uk: Клавіатура

en: Pass system keys directly to server (full screen)
uk: Передавати натискання системних клавіш безпосередньо до сервера (повноекранний режим)

en: Menu key
uk: Клавіша меню

en: Clipboard
uk: Буфер обміну

en: Accept clipboard from server
uk: Приймати вміст буфера з сервера

en: Also set primary selection
uk: Також встановити основне позначене

en: Send clipboard to server
uk: Надіслати вміст буфера обміну до сервера

en: Send primary selection as clipboard
uk: Надіслати основне позначене як буфер обміну

en: Display
uk: Дисплей

en: Display mode
uk: Режим показу

en: Windowed
uk: У вікні

en: Full screen on current monitor
uk: Повноекранний режим на поточному моніторі

en: Full screen on all monitors
uk: Повноекранний режимі на усіх моніторах

en: Full screen on selected monitor(s)
uk: Повноекранний режим на позначених моніторах

en: Misc.
uk: Інше

en: Shared (don't disconnect other viewers)
uk: Спільний (не від’єднувати інші засоби перегляду)

en: Ask to reconnect on connection errors
uk: Питати про повторне з'єднання при помилка з'єднання

en: VNC Viewer: Connection Details
uk: Засіб перегляду VNC: подробиці з’єднання

en: VNC server:
uk: Сервер VNC:

en: Options...
uk: Параметри…

en: Load...
uk: Завантажити…

en: Save As...
uk: Зберегти як…

en: About...
uk: Про програму…

en: Connect
uk: З'єднатися

en: Unable to load the server history:
    
    %s
uk: Не вдалося завантажити журнал сервера:
    
    %s

en: TigerVNC configuration (*.tigervnc)
uk: налаштування TigerVNC (*.tigervnc)

en: Select a TigerVNC configuration file
uk: Виберіть файл налаштувань TigerVNC

en: Unable to load the specified configuration file:
    
    %s
uk: Не вдалося завантажити вказаний файл налаштувань:
    
    %s

en: Save the TigerVNC configuration to file
uk: Зберегти налаштування TigerVNC до файла

en: %s already exists. Do you want to overwrite?
uk: %s вже існує. Перезаписати?

en: No
uk: Ні

en: Overwrite
uk: Перезаписати

en: Unable to save the specified configuration file:
    
    %s
uk: Не вдалося зберегти вказаний файл налаштувань:
    
    %s

en: Unable to save the default configuration:
    
    %s
uk: Не вдалося зберегти типові налаштування:
    
    %s

en: Unable to save the server history:
    
    %s
uk: Не вдалося зберегти журнал сервера:
    
    %s

en: Could not obtain the home directory path
uk: Не вдалося отримати шлях до домашнього каталогу

en: Could not open "%s": %s
uk: Не вдалося відкрити «%s»: %s

en: Failed to read line %d in file %s: %s
uk: Не вдалося прочитати рядок %d у файлі %s: %s

en: Line too long
uk: Занадто довгий рядок

en: Opening password file failed
uk: Спроба відкриття файла паролів зазнала невдачі

en: VNC authentication
uk: Розпізнавання VNC

en: This connection is secure
uk: Це з'єднання є безпечним

en: This connection is not secure
uk: Це з'єднання не є безпечним

en: Username:
uk: Користувач:

en: Password:
uk: Пароль:

en: Authentication cancelled
uk: Розпізнавання скасовано

en: Failed to update keyboard LED state: %lu
uk: Не вдалося оновити стан лампочки клавіатури: %lu

en: Failed to update keyboard LED state: %d
uk: Не вдалося оновити стан лампочки клавіатури: %d

en: Failed to update keyboard LED state
uk: Не вдалося оновити стан лампочки клавіатури

en: Failed to get keyboard LED state: %d
uk: Не вдалося отримати стан лампочки клавіатури: %d

en: No key code specified on key press
uk: Не вказано коду клавіші при натисканні

en: No scan code for extended virtual key 0x%02x
uk: Немає коду сканування для віртуальної клавіші розширення 0x%02x

en: No scan code for virtual key 0x%02x
uk: Немає коду сканування для віртуальної клавіші 0x%02x

en: Invalid scan code 0x%02x
uk: Некоректний код сканування 0x%02x

en: No symbol for extended virtual key 0x%02x
uk: Немає символу для віртуальної клавіші розширення 0x%02x

en: No symbol for virtual key 0x%02x
uk: Немає символу для віртуальної клавіші 0x%02x

en: No symbol for key code 0x%02x (in the current state)
uk: Немає символу для клавіші з кодом 0x%02x (у поточному стані)

en: No symbol for key code %d (in the current state)
uk: Немає символу для клавіші з кодом %d (у поточному стані)

[ctx: ContextMenu|]
en: Dis&connect
uk: Від'єд&натися

[ctx: ContextMenu|]
en: &Full screen
uk: &На весь екран

[ctx: ContextMenu|]
en: Minimi&ze
uk: М&інімізувати

[ctx: ContextMenu|]
en: Resize &window to session
uk: Змінити &розміри вікна відповідно до сеансу

[ctx: ContextMenu|]
en: Send %s
uk: Надіслати %s

[ctx: ContextMenu|]
en: Send Ctrl-Alt-&Del
uk: На&діслати Ctrl-Alt-Del

[ctx: ContextMenu|]
en: &Refresh screen
uk: &Оновити вміст екрана

[ctx: ContextMenu|]
en: &Options...
uk: П&араметри…

[ctx: ContextMenu|]
en: Connection &info...
uk: Дані щодо з’&єднання…

[ctx: ContextMenu|]
en: About &TigerVNC viewer...
uk: Про &засіб перегляду TigerVNC…

en: VNC connection info
uk: Дані щодо з’єднання VNC

en: Window is registered for touch instead of gestures
uk: Вікно зареєстровано для сенсорних дій, а не для жестів

en: Failed to set gesture configuration (error 0x%x)
uk: Не вдалося встановити налаштування жестів (помилка 0x%x)

en: Failed to get gesture information (error 0x%x)
uk: Не вдалося отримати відомості щодо жестів (помилка 0x%x)

en: Invalid mouse button %d, must be a number between 1 and 7.
uk: Некоректна кнопка миші, %d, номер кнопки має бути числом від 1 до 7.

en: Unhandled key 0x%x - can't generate keyboard event.
uk: Непридатна до обробки клавіша 0x%x — не вдалося створити подію клавіатури.

en: Unable to get X Input 2 event mask for window 0x%08lx
uk: Не вдалося отримати маску події X Input 2 для вікна 0x%08lx

en: Window 0x%08lx has no X Input 2 event mask
uk: У вікна 0x%08lx немає маски подій X Input 2

en: Window 0x%08lx has more than one X Input 2 event mask
uk: У вікна 0x%08lx є декілька масок подій X Input 2

en: Failure grabbing device %i
uk: Помилка під час спроби захопити пристрій %i

en: TigerVNC Viewer
uk: Засіб перегляду TigerVNC

en: Connect to VNC server and display remote desktop
uk: З'єднання із сервером VNC і показ віддаленої стільниці

en: Virtual Network Computing (VNC) is a remote display system that allows you to view and interact with a virtual desktop environment running on another computer on the network. Using VNC, you can run graphical applications on a remote machine and send only the display from these applications to your local device. This package contains a client which will enable you to connect to other desktops running a VNC server. VNC is platform-independent and supports various operating systems and architectures as both servers and clients.
uk: Віртуальна мережева взаємодія комп'ютерів (Virtual Network Computing або VNC) є системою віддаленої стільниці, за допомогою якої ви можете переглядати та взаємодіяти із віртуальним стільничним середовищем, яке запущено на іншому комп'ютері у мережі. За допомогою VNC ви можете запускати програми із графічним інтерфейсом на віддаленому комп'ютері і отримувати лише зображення з цих програм на вашому локальному пристрої. У цьому пакунку міститься клієнтська частина, за допомогою якої ви можете з'єднуватися з іншими стільничними середовищами, де запущено сервер VNC. Протокол VNC є незалежним від платформи, у ньому передбачено підтримку різних операційних систем та апаратних архітектур, як на сервері, так і на клієнті.

en: TigerVNC is a high-speed version of VNC based on the RealVNC 4 and X.org code bases. TigerVNC started as a next-generation development effort for TightVNC on Unix and Linux platforms, but it split from its parent project in early 2009 so that TightVNC could focus on Windows platforms. TigerVNC supports a variant of Tight encoding that is greatly accelerated by the use of the libjpeg-turbo JPEG codec.
uk: TigerVNC — високошвидкісна версія VNC на основі програмного коду RealVNC 4 та X.org. Роботу над TigerVNC було розпочато у межах побудови наступного покоління для TightVNC на платформах Unix та Linux, але програма відокремилася від батьківського проєкту на початку 2009 року, коли проєкт TightVNC зосередився на платформах Windows. У TigerVNC передбачено підтримку варіанта кодування Tight, який значно пришвидшено використанням кодека JPEG libjpeg-turbo.

en: TigerVNC Viewer connection to a CentOS machine
uk: З'єднання Переглядача TigerVNC зі комп'ютером, де працює CentOS

en: TigerVNC Viewer connection to a macOS machine
uk: З'єднання Переглядача TigerVNC із комп'ютером, де працює macOS

en: TigerVNC Viewer connection to a Windows machine
uk: З'єднання Переглядача TigerVNC із комп'ютером, де працює Windows

en: The name of the parameter is too large
uk: Назва параметра є надто довгою

en: The parameter is too large
uk: Параметр є надто великим

en: Invalid format or too large value
uk: Некоректне форматування або надто велике значення

en: Failed to create registry key
uk: Не вдалося створити ключ реєстру

en: Failed to close registry key
uk: Не вдалося закрити ключ реєстру

en: Failed to save "%s": %s
uk: Не вдалося зберегти «%s»: %s

en: Unknown parameter type
uk: Невідомий тип параметра

en: Failed to remove "%s": %s
uk: Не вдалося вилучити «%s»: %s

en: Failed to open registry key
uk: Не вдалося відкрити ключ реєстру

en: Failed to read server history entry %d: %s
uk: Не вдалося прочитати запис журналу сервера %d: %s

en: Failed to read parameter "%s": %s
uk: Не вдалося прочитати параметр «%s»: %s

en: Could not encode parameter
uk: Не вдалося закодувати параметр

en: Configuration file %s is in an invalid format
uk: Файл налаштувань %s збережено у некоректному форматі

en: Invalid format
uk: Некоректне форматування

en: Unknown parameter
uk: Невідомий параметр

en: Got message (0x%x) for an unhandled window
uk: Отримано повідомлення (0x%x) для вікна, обробка якого не здійснюється

en: Invalid window 0x%08lx specified for pointer grab
uk: Для захоплення вказівника вказано некоректне вікно 0x%08lx

en: Failed to create touch handler: %s
uk: Не вдалося створити обробник сенсорних даних: %s

en: Couldn't attach event handler to window (error 0x%x)
uk: Не вдалося долучити обробник подій до вікна (помилка 0x%x)

en: Failed to get event data for X Input event
uk: Не вдалося отримати дані події для події X Input

en: X Input event for unknown window
uk: Подія X Input для невідомого вікна

en: X Input extension not available.
uk: Розширення X Input є недоступним.

en: X Input 2 (or newer) is not available.
uk: Немає доступу до X Input 2 (або новішої версії).

en: X Input 2.2 (or newer) is not available. Touch gestures will not be supported.
uk: Немає доступу до X Input 2.2 (або новішої версії). Ви не зможете скористатися підтримкою сенсорних жестів.

en: TigerVNC Viewer v%s
    Built on: %s
    Copyright (C) 1999-%d TigerVNC Team and many others (see README.rst)
    See https://www.tigervnc.org for information on TigerVNC.
uk: Засіб перегляду TigerVNC, v%s
    Зібрано: %s
    Авторські права належать команді TigerVNC та багатьом іншим (див. файл README.rst), 1999–%d
    Докладніший опис TigerVNC можна знайти на https://www.tigervnc.org.

en: An unexpected error occurred when communicating with the server:
    
    %s
uk: Під час обміну даними з сервером сталася неочікувана помилка:
    
    %s

en: About TigerVNC Viewer
uk: Про засіб перегляду TigerVNC

en: Internal FLTK error. Exiting.
uk: Внутрішня помилка FLTK. Завершуємо роботу.

en: %s
    
    Attempt to reconnect?
uk: %s
    
    Спробувати встановити з'єднання ще раз?

en: Error starting new TigerVNC Viewer: %s
uk: Помилка під час спроби запуску нового засобу перегляду TigerVNC: %s

en: Termination signal %d has been received. TigerVNC Viewer will now exit.
uk: Отримано сигнал переривання %d. Зараз засіб перегляду TigerVNC завершить роботу.

en: Yes
uk: Так

en: Close
uk: Закрити

en: About
uk: Про програму

en: Hide
uk: Сховати

en: Quit
uk: Вийти

en: Services
uk: Служби

en: Hide Others
uk: Сховати решту

en: Show All
uk: Показати всі

[ctx: SysMenu|]
en: &File
uk: &Файл

[ctx: SysMenu|File|]
en: &New Connection
uk: &Створити з'єднання

en: Could not create VNC home directory: %s
uk: Не вдалося створити домашній каталог VNC: %s

en: FullScreenAllMonitors is deprecated, set FullScreenMode to 'all' instead
uk: FullScreenAllMonitors вважається застарілим, замість нього слід встановити для FullScreenMode значення «all»

note: TRANSLATORS: "Parameters" are command line arguments, or settings from a file or the Windows registry.
en: Parameters -listen and -via are incompatible
uk: Параметри -listen і -via є несумісними

en: Listening on port %d
uk: Очікуємо на дані на порту %d

en: Failure waiting for incoming VNC connection:
    
    %s
uk: Помилка під час очікування на вхідне з'єднання VNC:
    
    %s

en: Remote Desktop Viewer
uk: Засіб перегляду віддаленої стільниці
