TigerVNC 0.0.91 - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: About TigerVNC Viewer
sk: O aplikácií VNC Viewer

en: About...
sk: O programe...

en: Accept clipboard from server
sk: Akceptovať schránku zo servera

en: Allow JPEG compression:
sk: Povoliť kompresiu JPEG:

en: Auto select
sk: Automatický výber

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Connection info...
sk: Informácie o pripojení...

en: Custom compression level:
sk: Vlastný stupeň kompresie:

en: Dismiss menu
sk: Zrušiť menu

en: Exit viewer
sk: Ukončiť prehliadač

en: Full (all available colors)
sk: Plná (všetky dostupné farby)

en: Full screen
sk: Režim celej obrazovky

en: Full-screen mode
sk: Režim celej obrazovky

en: Low (64 colors)
sk: Nízka (64 farieb)

en: Medium (256 colors)
sk: Stredná (256 farieb)

en: Options...
sk: Voľby...

en: Password:
sk: Heslo:

en: Refresh screen
sk: Obnoviť obrazovku

en: Send %s
sk: Poslať %s

en: Send Ctrl-Alt-Del
sk: Poslať Ctrl-Alt-Del

en: Send clipboard to server
sk: Posielať schránku serveru

en: Shared (don't disconnect other viewers)
sk: Zdieľané (neodpojiť iných klientov)

en: Show dot when no cursor
sk: Zobraziť bodku, ak kurzor nie je zobrazený

en: Username:
sk: Názov užívateľa:

en: VNC Viewer: Connection Details
sk: VNC Viewer: Detaily o pripojení

en: VNC Viewer: Connection Options
sk: VNC Viewer: Voľby pripojenia

en: VNC authentication
sk: VNC autorizácia

en: VNC connection info
sk: Informácie o VNC pripojení

en: Very low (8 colors)
sk: Veľmi nízka (8 farieb)
