tilda - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Tilda Config
ca: Configuració de Tilda

en: Start Tilda hidden
ca: Inicia Tilda ocultament

en: Always on top
ca: Sempre en primer pla

en: Display on all workspaces
ca: Mostra en tots els espais de treball

en: Do not show in taskbar
ca: No mostrar a la barra de tasques

en: Initial Title:
ca: Títol Inicial:

en: Dynamically-set Title:
ca: Posar un Títol Dinàmic:

en: <b>Title</b>
ca: <b>Títol</b>

en: Custom Command:
ca: Ordre personalitzada:

en: <b>Command</b>
ca: <b>Ordre</b>

en: Y Position
ca: Posició Y

en: X Position
ca: Posició X

en: Centered Vertically
ca: Centrat Verticalment

en: <b>Position</b>
ca: <b>Posició</b>

en: Position of Tabs:
ca: Posició de les Pestanyes:

en: Animation Delay (usec)
ca: Retard de l'Animació (usec)

en: Animation Orientation
ca: Orientació de l'Animació

en: Animated Pulldown
ca: Animació del menú desplegable

en: Level of Transparency
ca: Nivell de Transparència

en: Enable Transparency
ca: Habilita la transparència

en: lines
ca: línies

en: <b>Scrolling</b>
ca: <b>Desplaçament</b>

en: Scrolling
ca: Desplaçament

en: <small><i><b>Note:</b> These options may cause some applications to behave incorrectly.  They are only here to allow you to work around certain applications and operating systems that expect different terminal behavior.</i></small>
ca: <small><i><b>Nota:</b> aquestes opcions poden fer que algunes aplicacions no funcionin correctament. Només hi són per permetre-us solucionar aspectes de certes aplicacions i sistemes operatius que esperen un comportament diferent del terminal.</i></small>

en: <b>Compatibility</b>
ca: <b>Compatibilitat</b>

en: Untitled
ca: Sense títol
