tilda - en to cs translation catalogue (70 entries)

en: Tilda Config
cs: Konfigurace

en: Start Tilda hidden
cs: Spustit Tildu skrytou

en: Always on top
cs: Vždy navrchu

en: Display on all workspaces
cs: Zobrazovat na všech plochách

en: Do not show in taskbar
cs: Nezobrazovat na panelu úloh

en: Show Notebook Border
cs: Zobrazovat rámeček

en: <b>Window Display</b>
cs: Zobrazení okna

en: Cursor Blinks
cs: Kurzor bliká

en: Audible Terminal Bell
cs: Terminálové pípání

en: <b>Terminal Display</b>
cs: <b>Zobrazení Terminálu</b>

en: Font:
cs: Písmo:

en: <b>Font</b>
cs: <b>Písmo</b>

en: General
cs: Obecné

en: Initial Title:
cs: Výchozí titulek

en: Dynamically-set Title:
cs: Dynamický titulek

en: <b>Title</b>
cs: <b>Titulek</b>

en: Run a custom command instead of the shell
cs: Místo shellu spustit vlastní příkaz

en: Custom Command:
cs: Vlastní příkaz

en: When Command Exits:
cs: Když příkaz skončí

en: <b>Command</b>
cs: <b>Příkaz</b>

en: Title and Command
cs: Titulek a příkaz

en: Percentage
cs: Procenta

en: In Pixels
cs: V pixelech

en: <b>Height</b>
cs: <b>Výška</b>

en: <b>Width</b>
cs: <b>Šířka</b>

en: Centered Horizontally
cs: Vycentrováno vodorovně

en: Y Position
cs: Pozice Y

en: X Position
cs: Pozice X

en: Centered Vertically
cs: Vycentrováno svisle

en: <b>Position</b>
cs: <b>Umístění</b>

en: Position of Tabs:
cs: Pozice panelů

en: Animation Delay (usec)
cs: Délka animace (mikrosekundy)

en: Animation Orientation
cs: Směr animace

en: Animated Pulldown
cs: Animované vysouvání

en: Level of Transparency
cs: Úroveň průhlednosti

en: Enable Transparency
cs: Povolit průhlednost

en: <b>Extras</b>
cs: <b>Doplňky</b>

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Text Color
cs: Barva textu

en: Background Color
cs: Barva pozadí

en: Built-in Schemes
cs: Vestavěná témata

en: <b>Foreground and Background Colors</b>
cs: Barva pozadí a popředí

en: Colors
cs: Barvy

en: Scrollbar is:
cs: Posuvník je:

en: Scroll on Output
cs: Posouvat při výstupu

en: Scroll on Keystroke
cs: Posouvat stiskem klávesy

en: lines
cs: řádky

en: <b>Scrolling</b>
cs: <b>Posun</b>

en: Scrolling
cs: Posouvání

en: <small><i><b>Note:</b> These options may cause some applications to behave incorrectly.  They are only here to allow you to work around certain applications and operating systems that expect different terminal behavior.</i></small>
cs: <small><i><b>Poznámka:</b> Tyto volby mohou způsobit, že některé aplikace nebudou fungovat správně. Jsou tu pouze proto, abyste mohli obejít to, že některé aplikace a operační systémy očekávají jiné chování terminálu.</i></small>

en: _Backspace key generates:
cs: Klávesa _Backspace generuje:

en: _Delete key generates:
cs: Klávesa _Delete generuje:

en: _Reset Compatibility Options to Defaults
cs: Obnovit standardní nastavení pro _kompatibilitu

en: <b>Compatibility</b>
cs: <b>Kompatibilita</b>

en: Compatibility
cs: Kompatibilita

en: Keybindings
cs: Klávesové zkratky

en: Unable to sync the config file to disk
cs: Nemohu synchronizovat konfigurační soubor na disk

en: Unable to close the config file
cs: Nemohu zavřít konfigurační soubor

en: Unable to write the config file to %s
cs: Nemohu zapsat konfigurační soubor do %s

en: Unable to launch default shell: %s
cs: Nemohu spustit výchozí shell: %s

en: Unable to launch custom command: %s
cs: Nemohu spustit příkaz: %s

en: Launching default shell instead
cs: Spouštím výchozí shell.

en: Untitled
cs: Bez názvu

en: Bad value for "d_set_title" in config file
cs: Špatná hodnota "d_set_title" v konfiguračním souboru.

en: You have a bad tab_pos in your configuration file
cs: Špatná hodnota tab_pos v konfiguračním souboru.

en: Unable to set tilda's icon: %s
cs: Nemohu nastavit ikonu tildy: %s

en: Out of memory, cannot create tab
cs: Nedostatek paměti, nemohu vytvořit panel

en: Invalid tab position setting, ignoring
cs: Neplatné nastavení pozice panelu. Ignoruji.

en: _New Tab
cs: _Nová karta

en: _Close Tab
cs: _Zavřít kartu
