tilda - en to hu translation catalogue (71 entries)

en: Tilda Config
hu: Tilda Beállítás

en: Start Tilda hidden
hu: Tilda indítása rejtve

en: Always on top
hu: Mindig felül

en: Display on all workspaces
hu: Minden munkaterületen megjelenjen

en: Do not show in taskbar
hu: Ne jelenjen meg a feladatlistában

en: Show Notebook Border
hu: Keret megjelenítése

en: <b>Window Display</b>
hu: <b>Ablak beállítások</b>

en: Cursor Blinks
hu: Villogó kurzor

en: Audible Terminal Bell
hu: Hangos terminál csengő

en: <b>Terminal Display</b>
hu: <b>Terminál beállítások</b>

en: Font:
hu: Betűkészlet:

en: <b>Font</b>
hu: <b>Betűkészlet</b>

en: General
hu: Általános

en: Initial Title:
hu: Ablakcím induláskor:

en: Dynamically-set Title:
hu: Dinamikus ablakcím:

en: <b>Title</b>
hu: <b>Cím</b>

en: Run a custom command instead of the shell
hu: Héj helyett saját parancs futtatása

en: Custom Command:
hu: Saját parancs:

en: When Command Exits:
hu: Parancs befejeződésekor:

en: <b>Command</b>
hu: <b>Parancs</b>

en: Title and Command
hu: Cím és parancs

en: Percentage
hu: Százalék

en: In Pixels
hu: Képpont

en: <b>Height</b>
hu: <b>Magasság</b>

en: <b>Width</b>
hu: <b>Szélesség</b>

en: Centered Horizontally
hu: Vizszintesen középre

en: Y Position
hu: Y pozíció

en: X Position
hu: X pozíció

en: Centered Vertically
hu: Függőlegesen középre

en: <b>Position</b>
hu: <b>Elhelyezés</b>

en: Position of Tabs:
hu: Fülek helye

en: Animation Delay (usec)
hu: Animáció késleltetése (usec)

en: Animation Orientation
hu: Animáció iránya

en: Animated Pulldown
hu: Animált lenyitás

en: Level of Transparency
hu: Átlátszóság szintje:

en: Enable Transparency
hu: Átlátszóság engedélyezése

en: <b>Extras</b>
hu: <b>Extrák</b>

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Text Color
hu: Szövegszín

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Built-in Schemes
hu: Beépített színsémák

en: <b>Foreground and Background Colors</b>
hu: <b>Előtér és háttérszínek</b>

en: Colors
hu: Színek

en: Scrollbar is:
hu: Görgetősáv helye:

en: Scroll on Output
hu: Görgetés kiíráskor

en: Scroll on Keystroke
hu: Görgetés billentyű leütésre

en: lines
hu: sor

en: <b>Scrolling</b>
hu: <b>Görgetés</b>

en: Scrolling
hu: Görgetés

en: <small><i><b>Note:</b> These options may cause some applications to behave incorrectly.  They are only here to allow you to work around certain applications and operating systems that expect different terminal behavior.</i></small>
hu: <small><i><b>Megjegyzés:</b> Ezek az opciók néhány program helytelen működését eredményezhetik. Csak azért vannak itt, hogy biztosítsák a terminál bizonyos programokkal és operációs rendszerekkel való együttműködését, amelyek más igényeket támasztanak a terminállal szemben.</i></small>

en: _Backspace key generates:
hu: A _Backspace billentyű által küldött kód:

en: _Delete key generates:
hu: A _Delete billentyű által küldött kód:

en: _Reset Compatibility Options to Defaults
hu: _Kompatibilitási beállítások alapértelmezettre állítása

en: <b>Compatibility</b>
hu: <b>Kompatibilitás</b>

en: Compatibility
hu: Kompatibilitás

en: Keybindings
hu: Gyorsbillentyű

en: Unable to sync the config file to disk
hu: Nem tudom elvégezni a konfigfájl szinkronizálását.

en: Unable to close the config file
hu: Nem tudom bezárni a konfigfájlt.

en: Unable to write the config file to %s
hu: Nem tudom írni a konfigfájlt: %s

en: Unable to launch default shell: %s
hu: Nem tudom elindítani az alapértelmezett héjat: %s

en: Unable to launch custom command: %s
hu: Nem tudom elindítani a megadott felhasználói parancsot: %s

en: Launching default shell instead
hu: Helyette indítom az alapértelmezett héjat.

en: Problem parsing custom command: %s
hu: Parancs értelmezési hiba: %s

en: Untitled
hu: Névtelen

en: Bad value for "d_set_title" in config file
hu: Hibás érték a konfigfájlban itt: "d_set_title"

en: You have a bad tab_pos in your configuration file
hu: A konfigfájlban hibás a fülek pozíciója

en: Unable to set tilda's icon: %s
hu: Nem tudom a tilda ikonját beállítani: %s

en: Out of memory, cannot create tab
hu: Elfogyott a memória. a fül nem hozható létre

en: Invalid tab position setting, ignoring
hu: Érvénytelen fülpozíció, figyelmen kívül lesz hagyva

en: _New Tab
hu: Új _fül

en: _Close Tab
hu: Fül _bezárása
