tilda - en to lt translation catalogue (118 entries)

en: Close Tilda
lt: Užverti tilda

en: Open a new terminal
lt: Atverti naują terminalą

en: Open a new terminal and hide
lt: Atverti naują terminalą ir paslėpti

en: Top
lt: Viršus

en: Bottom
lt: Apačioje

en: Left
lt: Kairėje

en: Right
lt: Dešinėje

en: Isn't displayed
lt: Nerodoma

en: Goes after initial title
lt: Po pradinės antraštės

en: Goes before initial title
lt: Prieš pradinę antraštę

en: Replace initial title
lt: Pakeisti pradinę antraštę

en: Drop to the default shell
lt: Rodyti pagrindiniame „shell“

en: Restart the command
lt: Paleisti komandą iš naujo

en: Exit the terminal
lt: Išeiti iš terminalo

en: Custom
lt: Tinkintas

en: Green on Black
lt: Žalia ant juodos

en: Black on White
lt: Juoda ant balto

en: White on Black
lt: Balta ant juodos

en: Solarized Light
lt: Išblukus spalva

en: Solarized Dark
lt: Išblukus juoda

en: On the Left
lt: Kairėje

en: On the Right
lt: Dešinėje

en: Disabled
lt: Išjungtas

en: Escape sequence
lt: „Escape“ seka

en: Control-H
lt: Vald-H

en: Tilda Config
lt: Tildos Konfigūracija

en: Start Tilda hidden
lt: Paleisti Tildą paslėptą

en: Always on top
lt: Visada viršuje

en: Display on all workspaces
lt: Rodyti visuose darbastaliuose

en: Do not show in taskbar
lt: Nerodyti įrankių juostoje

en: Show Notebook Border
lt: Rodyti kraštus

en: <b>Window Display</b>
lt: <b>Lango rodymas</b>

en: Cursor Blinks
lt: Kursoriaus mirgėjimas

en: Audible Terminal Bell
lt: Girdimas Terminalo Skambutis

en: <b>Terminal Display</b>
lt: <b>Terminalo rodymas</b>

en: Font:
lt: Šriftas:

en: <b>Font</b>
lt: <b>Šriftas</b>

en: Hide Tilda when mouse leaves it
lt: Pelei palikus Tilda paslėpti

en: Auto Hide Delay:
lt: Automatinio slėpimo delsa:

en: Hide when Tilda loses focus
lt: Slėpti kai Tilda praranda fokusą

en: <b>Auto Hide</b>
lt: <b>Automatinis slėpimas</b>

en: When last terminal is closed:
lt: Užvėrus paskutinį terminalą:

en: <b>Program Exit</b>
lt: <b>Programos išėjimas</b>

en: <small><i><b>Note:</b> Some options require that tilda is restarted.</i></small>
lt: <small><i><b>Pastaba:</b> Kai kurios parinktys įsigalios tik iš naujo paleidus „tilda“.</i></small>

en: General
lt: Bendra

en: Word Characters:
lt: Žodžių simboliai:

en: <b>Select by Word</b>
lt: <b>Pasirinkti pagal žodį</b>

en: Web Browser *:
lt: Naršyklė *:

en: Initial Title:
lt: Terminalo pavadinimas

en: Dynamically-set Title:
lt: Dinamiškai nustatyti pavadinimą:

en: <b>Title</b>
lt: <b>Pavadinimas</b>

en: Run a custom command instead of the shell
lt: Paleisti komandą vietoj Shell'o

en: Custom Command:
lt: Komanda:

en: When Command Exits:
lt: Kai komanda "Exit":

en: <b>Command</b>
lt: <b>Komanda</b>

en: * A valid command that can open a browser must be entered here. It is possible to use the name of a specific browser such as 'firefox' and 'google-chrome' or to use the generic commands 'x-www-browser' and 'xdg-open'. The best command may be different depending on the system.
lt: * Čia turi būti įvesta tinkama komanda kuri gali atverti naršyklę. Galima naudoti programos pavadinimą pvz. „firefox“ ar „google-chrome“ ar tiesiog bendrines komandas „x-www-browser“ ir „xdg-open“. Kiekvienai sistemai geriausia komanda yra skirtinga.

en: Title and Command
lt: Pavadinimas ir komanda

en: Percentage
lt: Procentais

en: In Pixels
lt: Taškais

en: <b>Height</b>
lt: <b>Aukštis</b>

en: Monitor:
lt: Monitorius:

en: <b>Select monitor</b>
lt: <b>Pasirinkite monitorių</b>

en: <b>Width</b>
lt: <b>Plotis</b>

en: Centered Horizontally
lt: Centruotas horizontaliai

en: Y Position
lt: Y padėtis

en: X Position
lt: X padėtis

en: Centered Vertically
lt: Centruotas vertikaliai

en: <b>Position</b>
lt: <b>Padėtis</b>

en: Position of Tabs:
lt: Kortelių pozicija:

en: Animation Delay (usec)
lt: Animacijos delsa (ms)

en: Animation Orientation
lt: Animacijos orientacija

en: Animated Pulldown
lt: Animuotas nusileidimas

en: Level of Transparency
lt: Permatomumo lygis

en: Enable Transparency
lt: Įjungti permatomumą

en: <b>Extras</b>
lt: <b>Papildomi</b>

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Text Color
lt: Teksto spalva

en: Background Color
lt: Fono spalva

en: Built-in Schemes
lt: Esamos schemos

en: <b>Foreground and Background Colors</b>
lt: <b>Priekinio ir galinio fono spalvos </b>

en: <small><i><b>Note:</b> Terminal applications have these colors available to them.</i></small>
lt: <small><i><b>Pastaba:</b> Terminalinėms programoms yra prieinamos šios spalvos.</i></small>

en: Built-in schemes:
lt: Esamos schemos:

en: Color palette:
lt: Spalvų paletė:

en: <b>Palette</b>
lt: <b>Paletė</b>

en: Colors
lt: Spalvos

en: Scrollbar is:
lt: Slinkimo juosta yra:

en: Scroll on Output
lt: Slinkti išvestyje

en: Scroll on Keystroke
lt: Slinkti paspaudus klavišą

en: lines
lt: eilučių

en: <b>Scrolling</b>
lt: <b>Slinkimas</b>

en: Scrolling
lt: Slinkimas

en: <small><i><b>Note:</b> These options may cause some applications to behave incorrectly.  They are only here to allow you to work around certain applications and operating systems that expect different terminal behavior.</i></small>
lt: <small><i><b>Pastaba:</b> Dėl šių nuostatų kai kurios programos gali elgtis nekorektiškai. Jos čia yra tik dėl to, kad būtų galima apeiti kai kurių programų ir operacinių sistemų, kurios tikisi kitokio terminalo veikimo, elgseną.</i></small>

en: _Backspace key generates:
lt: „_Backspace“ klavišas siunčia:

en: _Delete key generates:
lt: „_Delete“ klavišas siunčia:

en: _Reset Compatibility Options to Defaults
lt: _Atstatyti suderinamumo nustatymus į numatytuosius

en: <b>Compatibility</b>
lt: <b>Suderinamumas</b>

en: Compatibility
lt: Suderinamumas

en: Keybindings
lt: Klavišų susaistymai

en: Unable to sync the config file to disk
lt: Negalima sinchronizuoti konfiguravimo failo

en: Unable to close the config file
lt: Negalima užverti konfigūravimo failo

en: Unable to write the config file to %s
lt: Negalima įrašyti į konfigūravimo failą %s

en: Creating directory:'%s'
lt: Kuriamas aplankas: „%s“

en: Found style.css in the user config directory, applying user css style.
lt: Naudotojo konfigūracijos aplanke rasta „style.css“, pritaikomas naudotojo stilius.

en: The keybinding you chose for "Pull Down Terminal" is invalid. Please choose another.
lt: Jūsų pasirinktas klavišų susiejimas skirtas „Išskleisti terminalą“ yra netinkamas. Pasirinkite kitą.

en: Enter keyboard shortcut
lt: Įveskite klaviatūros greitąjį klavišą

en: Unable to launch default shell: %s
lt: Negalima paleisti numatytosios konsolės: %s

en: Unable to launch custom command: %s
lt: Nepavyko paleisti komandos: %s

en: Launching default shell instead
lt: Paleisti numatytąją konsolę vietoj

en: Problem parsing custom command: %s
lt: Klaida analizuojant komandą: %s

en: Untitled
lt: Be pavadinimo

en: Bad value for "d_set_title" in config file
lt: Bloga reikšmė "d_set_title" konfigūracijos faile

en: You have a bad tab_pos in your configuration file
lt: Jūs turite blogai nustatytą tab_pos konfigūracijos faile

en: Unable to set tilda's icon: %s
lt: Negalima nustatyti Tildos piktogramos: %s

en: Out of memory, cannot create tab
lt: Trūksta atminties, negalima sukurti kortelės

en: Tilda %d Config
lt: Tildos %d konfigūracija

en: Invalid tab position setting, ignoring
lt: Neteisinga kortelės pozicijos nuostata, ignoruojama

en: _New Tab
lt: _Nauja kortelė

en: _Close Tab
lt: _Užverti kortelę
