tilda - en to sk translation catalogue (41 entries)

en: Start Tilda hidden
sk: Spustiť Tildu skrytú

en: Always on top
sk: Vždy navrchu

en: Display on all workspaces
sk: Zobraziť na všetkých plochách

en: Do not show in taskbar
sk: Nezobrazovať v paneli úloh

en: Show Notebook Border
sk: Zobraziť rám

en: <b>Window Display</b>
sk: <b>Zobrazenie okna</b>

en: <b>Terminal Display</b>
sk: <b>Zobrazenie terminálu</b>

en: <b>Font</b>
sk: <b>Písmo</b>

en: General
sk: Všeobecné

en: Initial Title:
sk: Počiatočný titulok:

en: Dynamically-set Title:
sk: Dynamický titulok:

en: <b>Title</b>
sk: <b>Titulok</b>

en: <b>Command</b>
sk: <b>Príkaz</b>

en: Title and Command
sk: Titulok a príkaz

en: Percentage
sk: Percentuálne vyjadrenie

en: In Pixels
sk: V pixeloch

en: <b>Height</b>
sk: <b>Výška</b>

en: <b>Width</b>
sk: <b>Šírka</b>

en: Centered Horizontally
sk: Zarovnať vodorovne

en: Y Position
sk: Pozícia Y

en: X Position
sk: Pozícia X

en: Centered Vertically
sk: Zarovnať zvislo

en: <b>Position</b>
sk: <b>Umiestnenie</b>

en: Animation Delay (usec)
sk: Dĺžka animácie (mikrosekundy)

en: Animation Orientation
sk: Začiatok animácie

en: Animated Pulldown
sk: Animované vysunutie

en: Level of Transparency
sk: Úroveň priehľadnosti

en: Enable Transparency
sk: Povoliť priehľadnosť

en: <b>Extras</b>
sk: <b>Doplnky</b>

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Colors
sk: Farby

en: Scrollbar is:
sk: Posúvač je:

en: Scroll on Output
sk: Posúvať pri výstupe

en: Scrolling
sk: Posúvanie

en: Compatibility
sk: Kompatibilita

en: Keybindings
sk: Klávesové skratky

en: Unable to sync the config file to disk
sk: Nemôžem synchronizovať konfiguračný súbor na disk

en: Unable to close the config file
sk: Nemôžem zatvoriť konfiguračný súbor

en: Unable to write the config file to %s
sk: Nemôžem zapísať konfiguračný súbor do %s

en: Unable to set tilda's icon: %s
sk: Nemôžem nastaviť ikonu tildy: %s

en: Out of memory, cannot create tab
sk: Nedostatok pamäte, nemôžem vytvoriť kartu
