tilda - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Always on top
sl: Vedno na vrhu

en: Display on all workspaces
sl: Prikaži na vseh delovnih površinah

en: Do not show in taskbar
sl: Ne prikaži v opravilni vrstici

en: <b>Window Display</b>
sl: <b>Okenski prikaz</b>

en: <b>Terminal Display</b>
sl: <b>Prikaz v Terminalu</b>

en: <b>Font</b>
sl: <b>Pisava</b>

en: General
sl: Splošno

en: Initial Title:
sl: Prvotni Naslov:

en: <b>Title</b>
sl: <b>Naslov</b>

en: <b>Command</b>
sl: <b>Ukaz</b>

en: Title and Command
sl: Naslov in Ukaz

en: Percentage
sl: Odstotek

en: In Pixels
sl: V Pikslih

en: <b>Height</b>
sl: <b>Višina</b>

en: <b>Width</b>
sl: <b>Širina</b>

en: Y Position
sl: Pozicija Y

en: X Position
sl: Pozicija X

en: Animation Delay (usec)
sl: Zakasnitev Animacij (usec)

en: Level of Transparency
sl: Nivo Prozornosti

en: Enable Transparency
sl: Vključi Prosojnost

en: <b>Extras</b>
sl: <b>Dodatki</b>

en: Appearance
sl: Videz

en: Colors
sl: Barve

en: Scrolling
sl: Premikanje zaslona

en: Compatibility
sl: Združljivost

en: Unable to set tilda's icon: %s
sl: Ni moč nastaviti ikone tilde: %s
