tilda - en to uk translation catalogue (176 entries)

en: Close Tilda
uk: Закрити програму

en: Open a new terminal
uk: Відкрити нову вкладку

en: Open a new terminal and hide
uk: Створити приховану вкладку

en: Top
uk: Зверху

en: Bottom
uk: Знизу

en: Left
uk: Зліва

en: Right
uk: Справа

en: Hidden
uk: Приховано

en: Focus Terminal
uk: Переключитись на термінал

en: Hide Terminal
uk: Сховати термінал

en: Block Cursor
uk: Прямокутник

en: IBeam Cursor
uk: Вертикальна риска

en: Underline Cursor
uk: Підкреслення

en: Show whole tab title
uk: Повністю

en: Show first n chars of title
uk: Перші n символів заголвка

en: Show last n chars of title
uk: Останні n символів заголвка

en: Isn't displayed
uk: Не показувати

en: Goes after initial title
uk: Додавати в кінець

en: Goes before initial title
uk: Додавати на початок

en: Replace initial title
uk: Замінити початковий заголовок

en: Drop to the default shell
uk: Запустити стандартну оболонку

en: Restart the command
uk: Перезапустити команду

en: Exit the terminal
uk: Вийти з терміналу

en: Custom
uk: Власна

en: Green on Black
uk: Зеленими на Чорному

en: Black on White
uk: Чорними на Білому

en: White on Black
uk: Білими на Чорному

en: On the Left
uk: Зліва

en: On the Right
uk: Справа

en: Disabled
uk: Відключений

en: Tilda Config
uk: Налаштування Tilda

en: Start Tilda hidden
uk: Запускати в прихованому режимі

en: Always on top
uk: Завжди поверх інших вікон

en: Display on all workspaces
uk: Показувати на всіх стільницях

en: Do not show in taskbar
uk: Не показувати в панелі завдань

en: Show Notebook Border
uk: Показувати рамку навколо вікна

en: Set as Desktop window
uk: Як віконний додаток

en: Start in fullscreen
uk: Запускати в повноекранному режимі

en: Non-focus Pull Up Behaviour:
uk: Поведінка перемикача якщо Tilda не в фокусі:

en: <b>Window Display</b>
uk: <b>Запуск додатка</b>

en: Cursor Blinks
uk: Блимання курсора

en: Audible Terminal Bell
uk: Звукові сповішення

en: Cursor Shape:
uk: Вигляд курсора:

en: <b>Terminal Display</b>
uk: <b>Вигляд терміналу</b>

en: Font:
uk: Шрифт:

en: <b>Font</b>
uk: <b>Шрифт</b>

en: Hide Tilda when mouse leaves it
uk: Ховати Tilda коли вказівник вийшов за межі вікна

en: Auto Hide Delay:
uk: Автоматично ховати через:

en: Hide when Tilda loses focus
uk: Ховати при втраті фокуса вікном

en: <b>Auto Hide</b>
uk: <b>Автоматичне приховування</b>

en: When last terminal is closed:
uk: При закритті останньої вкладки:

en: Always prompt on exit
uk: Запит підтвердження при виході

en: <b>Program Exit</b>
uk: <b>Закриття додатку</b>

en: <small><i><b>Note:</b> Some options require that tilda is restarted.</i></small>
uk: <small><i><b>Зауваження:</b> Деякі параметри потребують перезавантаження програми.</i></small>

en: General
uk: Основні

en: <b>Select by Word</b>
uk: <b>Виділення</b>

en: Match Numbers
uk: Шукати числа

en: Match Email Addresses
uk: Шукати електронні адреси

en: Match File URIs
uk: Шукати посилання на файли

en: Web Browser *:
uk: Веб-браузер [1]:

en: Press and hold CTRL to activate match
uk: Затиснути CTRL для переходу за посиланням

en: Use custom web browser command
uk: Використовувати власну команду веб-браузера

en: Match Web URIs
uk: Шукати веб посилання

en: <b>Match Handling</b>
uk: <b>Взаємодія з посиланнями</b>

en: Initial Title:
uk: Початковий заголовок:

en: Title Max Length:
uk: Максимальна довжина заголовка:

en: Dynamically-set Title:
uk: Динамічний заголовок:

en: Title Behaviour:
uk: Показувати заголовок

en: <b>Title</b>
uk: <b>Заголовок</b>

en: Run a custom command instead of the shell
uk: Використовувати власну команду замість стандартної оболонки

en: Custom Command:
uk: Власна команда:

en: When Command Exits:
uk: Після закриття власної команди:

en: Use a login shell
uk: Використовувати каталог запуску для обллонки

en: <b>Command</b>
uk: <b>Оболонка</b>

en: * A valid command that can open a browser must be entered here. It is possible to use the name of a specific browser such as 'firefox' and 'google-chrome' or to use the generic commands 'x-www-browser' and 'xdg-open'. The best command may be different depending on the system.
uk: [1] Команда яка може опрацьовувати веб посилання. Наприклад, це можуть бути такі веб-браузери як 'firefox' чи 'google-chrome', або ж  такі додатки обробки посилань як 'x-www-browser' чи 'xdg-open'. В залежності від тої операційної системи яку Ви використовуєте.

en: Show confirmation dialog when closing tab
uk: Запит підтвердження при закритті вкладки

en: Close Action
uk: Обробка команд закриття

en: Title and Command
uk: Заголовок та команди

en: Percentage
uk: Відсотків

en: In Pixels
uk: Пікселів

en: <b>Height</b>
uk: <b>Висота</b>

en: Monitor:
uk: Монітор:

en: <b>Select monitor</b>
uk: <b>Вибір монітору</b>

en: <b>Width</b>
uk: <b>Ширина</b>

en: Centered Horizontally
uk: Центрувати по горизонталі

en: Y Position
uk: Позиція по Y

en: X Position
uk: Позиція по X

en: Centered Vertically
uk: Центрувати по вертикалі

en: <b>Position</b>
uk: <b>Позиція</b>

en: Position of Tabs:
uk: Позиція вкладок:

en: Expand Tabs
uk: Рівномірно розприділяти вкладки

en: Show single Tab
uk: Показувати заголовок навіть з однією вкладкою

en: Display Title in Tooltip
uk: Показувати заголовок в спливаючій підказці

en: <b>Tabs</b>
uk: <b>Вкладки</b>

en: Animation Delay (usec)
uk: Анімація затримки(мікросекунд):

en: Animation Orientation
uk: Напрямок анімації:

en: Animated Pulldown
uk: Анімація переключання вікна

en: Level of Transparency
uk: Рівень прозорості:

en: Enable Transparency
uk: Прозоріть вікна

en: <b>Extras</b>
uk: <b>Візуальні ефекти</b>

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Cursor Color
uk: Колір курсору:

en: Text Color
uk: Колір тексту:

en: Background Color
uk: Колір тла:

en: Built-in Schemes
uk: Кольорова схема:

en: <b>Foreground and Background Colors</b>
uk: <b>Кольори</b>

en: Choose Color 14
uk: Виберіть колір

en: Choose Color 13
uk: Виберіть колір

en: Choose Color 15
uk: Виберіть колір

en: Choose Color 12
uk: Виберіть колір

en: Choose Color 10
uk: Виберіть колір

en: Choose Color 11
uk: Виберіть колір

en: Choose Color 9
uk: Виберіть колір

en: Choose Color 7
uk: Виберіть колір

en: Choose Color 6
uk: Виберіть колір

en: Choose Color 5
uk: Виберіть колір

en: Choose Color 4
uk: Виберіть колір

en: Choose Color 3
uk: Виберіть колір

en: Choose Color 2
uk: Виберіть колір

en: Choose Color 1
uk: Виберіть колір

en: Choose Color 0
uk: Виберіть колір

en: Choose Color 8
uk: Виберіть колір

en: Built-in schemes:
uk: Вбудовані схеми:

en: Color palette:
uk: Кольорова палітра:

en: <b>Palette</b>
uk: <b>Кольорова палітра</b>

en: Colors
uk: Кольори

en: Scrollbar is:
uk: Смуга прокрутки:

en: Limit scrollback to:
uk: Обмежувати кількість рядків:

en: Unselect for unlimited scrollback.
uk: Відключити щоб прибрати обмеження.

en: Scroll on Output
uk: Автоматично прокручувати при виводі

en: Scroll on Keystroke
uk: Автоматично прокручувати при введенні тексту

en: lines
uk: рядків

en: <b>Scrolling</b>
uk: <b>Прокручування</b>

en: Scrolling
uk: Прокручування

en: _Reset Compatibility Options to Defaults
uk: _Скидання налаштувань сумісності до стандартних

en: <b>Compatibility</b>
uk: <b>Сумісність</b>

en: Compatibility
uk: Сумісність

en: <b>Keybindings</b>
uk: <b>Клавіатурні скорочення</b>

en: Clear Keybinding
uk: Скинути налаштування скорочень

en: Keybindings
uk: Клавіатурні скорочення

en: Unable to sync the config file to disk
uk: Немржливо зберегти налаштування на диск

en: Unable to close the config file
uk: Неможливо закрити файл налаштувань

en: Unable to write the config file to %s
uk: Неможливо записати файл налаштувант в %s

en: Creating directory:'%s'
uk: Створення каталогу:'%s'

en: Found style.css in the user config directory, applying user css style.
uk: Застосування користувацького стилю знайденого в файлі style.css домашнього каталогу користувача.

en: Specified config file '%s' does not exist. Reverting to default path.
uk: Вказаний файл конфігурації '%s' не знайдений. Відновлення шляху за замовчуванням.

en: The keybinding you chose for "Pull Down Terminal" is invalid. Please choose another.
uk: Вибрана комбінація клавіш "Pull Down Terminal" є некоректною. Будь ласка виберіть іншу комбінацію клавіш.

en: Shortcut
uk: Посилання

en: Enter keyboard shortcut
uk: Введіть комбінацію клавіш

en: The keybinding you chose for "%s" is invalid. Please choose another.
uk: Вибрана комбінація клавіш "%s" є некоректною. Будь ласка виберіть іншу комбінацію клавіш.

en: Problem reading link %s: %s
uk: Неможливо опрацювати посилання %s: %s

en: Unable to launch custom command: %s
uk: Неможливо запустити команду користувацької оболонки: %s

en: Launching custom command failed with error: %s
uk: Команда користувацької команди повернула: %s

en: Launching default shell instead
uk: Запуск стандартної оболонки

en: Problem parsing custom command: %s
uk: Неможливо опрацювати користувацьку команду: %s

en: Untitled
uk: Без назви

en: Bad value for "d_set_title" in config file
uk: Файлі конфігурації містить некоректне значення для "d_set_title"

en: Are you sure you want to close this tab?
uk: Ви впевнені що хочете закрити цю вкладку?

en: You have a bad tab_pos in your configuration file
uk: Файл конфігурації містить неправильне значення для tab_pos

en: Unable to set tilda's icon: %s
uk: Неможливо встановити іконку: %s

en: Out of memory, cannot create tab
uk: Неможливо створити вкладку: недостатьно памяті

en: Are you sure you want to Quit?
uk: Ви дійсно хочете закрити програму?

en: Invalid Cursor Type, resetting to default
uk: Некоректний тип курсора, зкидання налаштувань

en: Invalid tab position setting, ignoring
uk: Некоректне налаштування позиції вкладки, іннорування

en: Search term not found, search again to continue the search at the beginning.
uk: Ключове слово не знайдено, почаати пошук з початку.

en: _Next
uk: _Наступний

en: _Prev
uk: _Попередній

en: _Match Case
uk: _Враховувати регістр

en: _Regex
uk: _Регулярний вираз

en: _New Tab
uk: _Нова валадка

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: _Paste
uk: _Вставити

en: _Toggle Fullscreen
uk: _Переключити повноекранний режим

en: _Toggle Searchbar
uk: _Переключили панель пошуку

en: _Preferences
uk: _Налаштування

en: _Quit
uk: _Закрити програму
