terminix - en to uk translation catalogue (649 entries)

en: A tiling terminal for GNOME
uk: Мозаїчний термінал для Gnome

en: Tilix is a tiling terminal emulator.
uk: Tilix - мозаїчний емулятор термінала.

en: It lets you:
uk: Він дозволяє:

en: Layout terminals in any fashion by splitting them horizontally or vertically
uk: Компонувати термінали в будь-якому вигляді, розділивши їх горизонтально та вертикально

en: Terminals can be re-arranged using drag and drop both within and between windows
uk: Термінали можна впорядковувати перетягуванням у вікнах і між ними

en: Terminals can be detached into a new window via drag and drop
uk: Термінали можна від'єднати в нове вікно через перетягування

en: Input can be synchronized between terminals so commands typed in one terminal are replicated to the others
uk: Введення можна синхронізувати між терміналами, тож команди, які будуть вводитись, будуть повторюватись на інших терміналах

en: The grouping of terminals can be saved and loaded from disk
uk: Групування терміналів можна зберегти і завантажити з диска

en: Terminals support custom titles
uk: Термінали підтримують власні заголовки

en: Color schemes are stored in files and custom color schemes can be created by simply creating a new file
uk: Схеми кольорів збережено у файлах і власні схеми кольорів додаються через звичайне створення нових файлів

en: Transparent background
uk: Прозоре тло

en: Supports notifications when processes are completed out of view
uk: Підтримування сповіщень, коли дії завершується позаочно

en: The application was written using GTK 3 and an effort was made to conform to GNOME Human Interface Guidelines (HIG). As a result, it does use client-side-decorations, though it can be disabled if necessary.
uk: Програма написана за допомогою GTK 3 з дотриманням правил побудови інтерфейсу (GNOME HIG). У результаті, використовується оздоблення на боці клієнта, але його можна вимкнути за потреби.

en: Tilix has been tested with GNOME and with Unity.
uk: Tilix випробувано з GNOME і Unity.

en: Tilix is still looking for a new maintainer!
uk: Tilix досі шукає нового супроводжувача!

en: This release adds the following features:
uk: У цьому випуску додано такі функції:

en: Disable advanced paste when there is no linebreak like iTerm2
uk: Вимкнено розширене вставлення, якщо немає розриву рядка як в iTerm2

en: Add environment variable when in quake mode
uk: Додано змінну середовища у quake-режимі

en: Add possibility to configure always enabled regex
uk: Додано можливість налаштування завжди увімкненого regex

en: This release fixes the following bugs:
uk: У цьому випуску виправлено такі помилки:

en: More appdata -&gt; metainfo move
uk: Переміщення більшої кількості метаданих appdata -&gt;

en: Add meson target for man page translations
uk: Додано ціль meson для сторінки настанов про переклади

en: Update flatpak manifest
uk: Оновлено маніфест flatpak

en: meson: drop unused argument for i18n.merge_file()
uk: meson: припинено підтримку невикористовуваного аргументу для i18n.merge_file()

en: Stop using deprecated Meson features
uk: Припинено підтримку застарілих можливостей Meson

en: Keep quake window open if focus is restored before timeout has been reached
uk: Вікно quake залишається відкритим, якщо фокус повернено раніше ніж завершиться час очікування

en: Don't check GtkDragResult
uk: Прибрано перевірку GtkDragResult

en: Don't add application/x-rootwindow-drop to dragSourceSet targets
uk: application/x-rootwindow-drop не додається до цілей dragSourceSet

en: With contributions from:
uk: З внесками від:

en: Tilix is looking for maintainers! At the moment, only very minimal maintenance is done, no new features will be implemented and pull-requests may be reviewed very slowly.
uk: Tilix шукає супроводжувачів! На цей час виконується лише мінімальне технічне обслуговування, жодних нових функцій не буде впроваджено, а запити на додавання можуть розглядатися дуже повільно.

en: If you are interested in helping Tilix, please chime in!
uk: Якщо ви зацікавлені в допомозі Tilix, будь ласка, відгукніться!

en: Actually install Yaru color scheme
uk: Власне встановіть колірну схему Yaru

en: Give every tab the ${title}
uk: Кожній вкладці надано ${title}

en: Add option to strip trailing whitespace on paste
uk: Додано параметр для прибирання пробілу після вставляння

en: Fix saving of already saved session
uk: Виправлено збереження вже збереженого сеансу

en: Add shortcut to "Unselect all"
uk: Додано скорочення для "Зняти всі виділення"

en: Many Meson buildsystem fixes
uk: Багато виправлень системи збирання Meson

en: Avoid missing the previous command exit code when encoding URLs
uk: Уникнення пропускання попереднього коду виведеного командою під час кодування URL-адрес

en: Resolve some D deprecation messages
uk: Усунення повідомлень про припинення використання D

en: Mention powerline/fonts in README
uk: Згадування ліній/шрифтів у README

en: Avoid calling `values()` on a shared object
uk: Уникнення виклику `values()` спільного об’єкта

en: Update metainfo data
uk: Оновлення даних metainfo

en: Drop compat code for older D frontend versions
uk: Видалено сумісний зі старими версіями інтерфейсу D код

en: Bump minimum VTE version to 0.46
uk: Підвищено мінімальну версію VTE до 0.46

en: Remove deprecated Autotools support
uk: Вилучено застарілу підтримку Autotools

en: Add release notes, NEWS file, automatic metainfo update
uk: Додано примітки до випуску, файл NEWS, автоматичне оновлення metainfo

en: Update to GtkD 3.9.0
uk: Оновлення до GtkD 3.9.0

en: This release updates translations.
uk: У цьому випуску оновлено переклади.

en: This release fixes the following bug:
uk: У цьому випуску виправлено такі вади:

en: Fixes a problem with the session sidebar getting out of sync after having deleted a session. See issues #1680, #1637 and #1699.
uk: Виправлено проблему з не синхронізацією бічної панелі сеансу після видалення сеансу. Див. запит #1680, #1637 та #1699.

en: Remove app menu for gnome 3.32
uk: Вилучено меню програми для gnome 3.32

en: Update icon
uk: Оновлено піктограму

en: Minor fixes
uk: Незначні виправлення

en: Small release to update localizations
uk: Невеликий випуск для оновлення локалізацій

en: Update to GtkD 3.8.5 to fix library name in GtkD.
uk: Оновлення до GtkD 3.8.5, щоб виправити назву бібліотеки в GtkD.

en: Some new features and bug fixes.
uk: Деякі нові функції та виправлення помилок.

en: Open Remote Tilix
uk: Відкрити віддалений Tilix

en: Open Remote Tilix In {}
uk: Відкрити віддалений Tilix в {}

en: Open In Tilix
uk: Відкрити в Tilix

en: Open Tilix In {}
uk: Відкрити Tilix в {}

en: Open Remote Tilix Here
uk: Відкрити віддалений Tilix тут

en: Open Remote Tilix In This Directory
uk: Відкрити Tilix у цьому каталозі

en: Open Tilix Here
uk: Відкрити Tilix тут

en: Open Tilix In This Directory
uk: Відкрити Tilix у цьому каталозі

en: New Window
uk: Створити вікно

en: New Session
uk: Створити сеанс

en: Preferences
uk: Параметри

[ctx: shortcut window]
en: Application
uk: Програма

[ctx: shortcut window]
en: Open a new window
uk: Відкрити нове вікно

[ctx: shortcut window]
en: Open a new session
uk: Відкрити новий сеанс

[ctx: shortcut window]
en: Open preferences
uk: Відкрити параметри

[ctx: shortcut window]
en: Show keyboard shortcuts
uk: Показати комбінації клавіш

[ctx: shortcut window]
en: Window
uk: Вікно

[ctx: shortcut window]
en: Toggle fullscreen mode
uk: Перейти в повноекранний режим

[ctx: shortcut window]
en: View session sidebar
uk: Показати бічну панель сеансу

[ctx: shortcut window]
en: Switch to next session
uk: Перемкнутись на наступний сеанс

[ctx: shortcut window]
en: Switch to previous session
uk: Перемкнутись на попередній сеанс

[ctx: shortcut window]
en: Reorder to next session
uk: Перенести до наступного сеансу

[ctx: shortcut window]
en: Reorder to previous session
uk: Перенести до попереднього сеансу

[ctx: shortcut window]
en: Switch to session 1
uk: Перемкнутись на сеанс 1

[ctx: shortcut window]
en: Switch to session 2
uk: Перемкнутись на сеанс 2

[ctx: shortcut window]
en: Switch to session 3
uk: Перемкнутись на сеанс 3

[ctx: shortcut window]
en: Switch to session 4
uk: Перемкнутись на сеанс 4

[ctx: shortcut window]
en: Switch to session 5
uk: Перемкнутись на сеанс 5

[ctx: shortcut window]
en: Switch to session 6
uk: Перемкнутись на сеанс 6

[ctx: shortcut window]
en: Switch to session 7
uk: Перемкнутись на сеанс 7

[ctx: shortcut window]
en: Switch to session 8
uk: Перемкнутись на сеанс 8

[ctx: shortcut window]
en: Switch to session 9
uk: Перемкнутись на сеанс 9

[ctx: shortcut window]
en: Switch to session 10
uk: Перемкнутись на сеанс 10

[ctx: shortcut window]
en: Session
uk: Сеанс

[ctx: shortcut window]
en: File
uk: Файл

[ctx: shortcut window]
en: Close the current session
uk: Закрити поточний сеанс

[ctx: shortcut window]
en: Save the current session
uk: Зберегти поточний сеанс

[ctx: shortcut window]
en: Save the current session with new filename
uk: Зберегти поточний сеанс з новою назвою файла

[ctx: shortcut window]
en: Open a saved session
uk: Відкрити збережений сеанс

[ctx: shortcut window]
en: Add
uk: Додати

[ctx: shortcut window]
en: Add terminal right
uk: Додати термінал праворуч

[ctx: shortcut window]
en: Add terminal down
uk: Додати термінал додолу

[ctx: shortcut window]
en: Add terminal automatically
uk: Автоматично додавати термінал

[ctx: shortcut window]
en: Resize
uk: Змінити розмір

[ctx: shortcut window]
en: Resize the terminal up
uk: Збільшити розмір догори

[ctx: shortcut window]
en: Resize the terminal down
uk: Збільшити розмір додолу

[ctx: shortcut window]
en: Resize the terminal left
uk: Збільшити розмір вліво

[ctx: shortcut window]
en: Resize the terminal right
uk: Збільшити розмір справа

[ctx: shortcut window]
en: Other
uk: Інше

[ctx: shortcut window]
en: Edit the session name
uk: Редагувати назву сеансу

[ctx: shortcut window]
en: Synchronize the input
uk: Синхронізувати введення

[ctx: shortcut window]
en: Switch
uk: Перемикання

[ctx: shortcut window]
en: Switch to next terminal
uk: Перемкнутись на наступний термінал

[ctx: shortcut window]
en: Switch to previous terminal
uk: Перемкнутись на попередній термінал

[ctx: shortcut window]
en: Switch to the terminal up
uk: Перемкнутись на термінал вище

[ctx: shortcut window]
en: Switch to the terminal down
uk: Перемкнутись на термінал нижче

[ctx: shortcut window]
en: Switch to the terminal left
uk: Перемкнутись на термінал ліворуч

[ctx: shortcut window]
en: Switch to the terminal right
uk: Перемкнутись на термінал праворуч

[ctx: shortcut window]
en: Switch to terminal 1
uk: Перемкнутись на термінал 1

[ctx: shortcut window]
en: Switch to terminal 2
uk: Перемкнутись на термінал 2

[ctx: shortcut window]
en: Switch to terminal 3
uk: Перемкнутись на термінал 3

[ctx: shortcut window]
en: Switch to terminal 4
uk: Перемкнутись на термінал 4

[ctx: shortcut window]
en: Switch to terminal 5
uk: Перемкнутись на термінал 5

[ctx: shortcut window]
en: Switch to terminal 6
uk: Перемкнутись на термінал 6

[ctx: shortcut window]
en: Switch to terminal 7
uk: Перемкнутись на термінал 7

[ctx: shortcut window]
en: Switch to terminal 8
uk: Перемкнутись на термінал 8

[ctx: shortcut window]
en: Switch to terminal 9
uk: Перемкнутись на термінал 9

[ctx: shortcut window]
en: Switch to terminal 10
uk: Перемкнутись на термінал 10

[ctx: shortcut window]
en: Terminal
uk: Термінал

[ctx: shortcut window]
en: Find
uk: Знайти

[ctx: shortcut window]
en: Find next
uk: Знайти наступне

[ctx: shortcut window]
en: Find previous
uk: Знайти попереднє

[ctx: shortcut window]
en: Clipboard
uk: Буфер

[ctx: shortcut window]
en: Copy
uk: Копіювати

[ctx: shortcut window]
en: Copy As HTML
uk: Копіювати як HTML

[ctx: shortcut window]
en: Paste
uk: Вставити

[ctx: shortcut window]
en: Paste selection
uk: Вставити виділення

[ctx: shortcut window]
en: Advanced paste
uk: Додатково

[ctx: shortcut window]
en: Select all
uk: Вибрати все

[ctx: shortcut window]
en: Unselect all
uk: Зняти всі виділення

[ctx: shortcut window]
en: Zoom
uk: Масштаб

[ctx: shortcut window]
en: Zoom in
uk: Наблизити

[ctx: shortcut window]
en: Zoom out
uk: Віддалити

[ctx: shortcut window]
en: Zoom normal size
uk: Відновити масштаб

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
uk: Навігація

[ctx: shortcut window]
en: Scroll up
uk: Прокручування вгору

[ctx: shortcut window]
en: Scroll down
uk: Прокручування вниз

[ctx: shortcut window]
en: Page up
uk: Сторінка наверх

[ctx: shortcut window]
en: Page down
uk: Сторінка вниз

[ctx: shortcut window]
en: Previous prompt
uk: Попередня підказка

[ctx: shortcut window]
en: Next prompt
uk: Наступна підказка

[ctx: shortcut window]
en: Save terminal contents
uk: Зберегти вміст термінала

[ctx: shortcut window]
en: Close terminal
uk: Закрити термінал

[ctx: shortcut window]
en: Maximize terminal
uk: Розгорнути термінал

[ctx: shortcut window]
en: Current profile preferences
uk: Поточні параметри термінала

[ctx: shortcut window]
en: Reset the terminal
uk: Скинути термінал

[ctx: shortcut window]
en: Reset and clear the terminal
uk: Скинути і очистити термінал

[ctx: shortcut window]
en: Toggle read only
uk: Перемкнути тільки для читання

[ctx: shortcut window]
en: Layout options
uk: Параметри компонування

[ctx: shortcut window]
en: Insert terminal number
uk: Вставити номер терміналу

[ctx: shortcut window]
en: Insert password
uk: Вставити пароль

[ctx: shortcut window]
en: Select bookmark
uk: Вибрати закладку

[ctx: shortcut window]
en: Add bookmark
uk: Додати закладку

[ctx: shortcut window]
en: Cycle title style
uk: Режим відображення заголовку

[ctx: shortcut window]
en: Monitor silence
uk: Відстеження бездіяльності

[ctx: shortcut window]
en: Override input synchronization
uk: Замінити синхронізацію вводу

[ctx: shortcut window]
en: Open file browser
uk: Відкрити файловий менеджер

[ctx: shortcut window]
en: Toggle margin
uk: Перемкнути поле

[ctx: shortcut window]
en: Open
uk: Відкрити

[ctx: shortcut window]
en: Open in Tilix
uk: Відкрити в Tilix

[ctx: shortcut window]
en: Profile
uk: Профіль

en: Your GTK version is too old, you need at least GTK %d.%d.%d!
uk: Ваш GTK застарів. Потрібно GTK %d.%d.%d!

en: Your VTE version is too old, you need at least VTE %d.%d!
uk: Ваша версія VTE надто стара, вам потрібно принаймні VTE %d. %d!

en: Unexpected exception occurred
uk: Виникла неочікувана помилка

en: Error:
uk: Помилка:

en: Versions
uk: Версії

en: Tilix version: %s
uk: Версія Tilix: %s

en: VTE version: %s
uk: Версія VTE: %s

en: GTK Version: %d.%d.%d
uk: Версія GTK: %d.%d.%d

en: Tilix Special Features
uk: Додаткові можливості Terminix

en: Notifications enabled=%b
uk: Надсилати сповіщення=%b

en: Triggers enabled=%b
uk: Тригери увімкнені=%b

en: Badges enabled=%b
uk: Символи увікнені=%b

en: disabled
uk: вимкнено

en: Do not show this again
uk: Більше не показувати це повідомлення

en: Credits
uk: Подяки

en: DIRECTORY
uk: КАТАЛОГ

en: Set the working directory of the terminal
uk: Вказати робочий каталог термінала

en: PROFILE_NAME
uk: НАЗВА_ПРОФІЛЮ

en: Set the starting profile
uk: Вказати початковий профіль

en: Set the title of the new terminal
uk: Вказати заголовок нового термінала

en: TITLE
uk: ЗАГОЛОВОК

en: Open the specified session
uk: Відкрити певний сеанс

en: SESSION_NAME
uk: НАЗВА_СЕАНСУ

en: ACTION_NAME
uk: НАЗВА_ДІЇ

en: Send an action to current Tilix instance
uk: Надіслати дію до поточного екземпляру Tilix

en: COMMAND
uk: КОМАНДА

en: Execute the parameter as a command
uk: Виконати параметр як команду

en: Maximize the terminal window
uk: Розгорнути вікно термінала

en: Minimize the terminal window
uk: Згорнути вікно термінала

en: Override the preferred window style to use, one of: normal,disable-csd,disable-csd-hide-toolbar,borderless
uk: Перезаписати бажаний стиль вікна на один з: нормальний,вимкнути-csd,вимкнути-csd-сховати-панель-інструментів,без-рамок-вікна

en: Full-screen the terminal window
uk: Повноекранне вікно термінала

en: Focus the existing window
uk: Сфокусувати наявне вікно

en: Start additional instance as new process (Not Recommended)
uk: Запускати додатковий зразок як новий процес (не бажано)

en: GEOMETRY
uk: ГЕОМЕТРІЯ

en: Set the window size; for example: 80x24, or 80x24+200+200 (COLSxROWS+X+Y)
uk: Вказати розмір вікна, наприклад: 80x24 або 80x24+200+200 (СТОВПЦІxРЯДКИ+X+Y)

en: Opens a window in quake mode or toggles existing quake mode window visibility
uk: Відкриває вікно в обвальному режимі або перемикає видимість поточного обвального режиму

en: Show the Tilix and dependent component versions
uk: Показати версії Tilix і залежних складників

en: Show the Tilix preferences dialog directly
uk: Показувати діалогове вікно параметрів Tilix напряму

en: GROUP_NAME
uk: НАЗВА_ГРУПИ

en: Group tilix instances into different processes (Experimental, not recommended)
uk: Групувати екземпляри tilix у різні процеси (експериментально, не рекомендується)

en: Hidden argument to pass terminal UUID
uk: Прихований аргумент, який передається в UUID терміналу

en: The application ID %s is not valid
uk: Ідентифікатор програми «%s» недійсний

en: There appears to be an issue with the configuration of the terminal.
    This issue is not serious, but correcting it will improve your experience.
    Click the link below for more information:
uk: Схоже, це помилка в налаштуваннях терміналу.
    Це несерйозна помилка, однак її виправлення покращить роботу.
    Натисніть на посилання нижче для подробиць:

en: Configuration Issue Detected
uk: Виявлено проблему в налаштуваннях

en: Do not show this message again
uk: Більше не показувати це повідомлення

en: Create a new session
uk: Створити новий сеанс

en: View session sidebar
uk: Переглянути бокову панель сеансів

en: Add terminal right
uk: Додати термінал праворуч

en: Add terminal down
uk: Додати термінал додолу

en: Find text in terminal
uk: Знайти текст у терміналі

en: Enter a new name for the session
uk: Ввести нову назву для сеансу

en: Change Session Name
uk: Змінити назву сеансу

en: Open…
uk: Відкрити…

en: Save
uk: Зберегти

en: Save As…
uk: Зберегти як…

en: Name…
uk: Назва…

en: Synchronize Input
uk: Синхронізувати введення

en: Keyboard Shortcuts
uk: Клавіатурні скорочення

en: About Tilix
uk: Про Tilix

en: Default
uk: Типово

en: There are multiple sessions open, close anyway?
uk: Відкрито кілька сеансів. Все одно закрити?

en: All JSON Files
uk: Усі файли JSON

en: All Files
uk: Всі файли

en: Filename '%s' does not exist
uk: Файл з назвою «%s» не існує

en: Load Session
uk: Завантажити сеанс

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Open
uk: Відкрити

en: Could not load session due to unexpected error.
uk: Неможливо завантажити сеанс через неочікувану помилку.

en: Error Loading Session
uk: Помилка завантаження сеансу

en: Save Session
uk: Зберегти сеанс

en: Could not save session due to unexpected error.
uk: Неможливо зберегти сеанс через неочікувану помилку.

en: Error Saving Session
uk: Помилка збереження сеансу

en: Quake mode is not supported under Wayland, running as normal window
uk: Режим Quake не підтримується Wayland, застосовано звичайний режим

en: Quake Mode Not Supported
uk: Режим Quake не підтримується

en: New output displayed
uk: Новий вивід відображений

en: Close session
uk: Закрити сеанс

en: Include return character with bookmark
uk: Враховувати символ повернення каретки с закладкой

en: Select Bookmark
uk: Обрати закладку

en: Select Folder
uk: Виберіть теку

en: OK
uk: ОК

en: Select folder
uk: Обрати теку

en: Clear folder
uk: Очистити теку

en: Add Bookmark
uk: Додати закладку

en: Edit Bookmark
uk: Правити закладку

en: Name
uk: Назва

en: Path
uk: Шлях

en: Select Path
uk: Обрати шлях

en: Command
uk: Команда

en: Protocol
uk: Протокол

en: Host
uk: Хост

en: User
uk: Користувач

en: Parameters
uk: Параметри

en: Icon
uk: Піктограма

en: Error deserializing bookmark
uk: Помилка десеріалізації закладки

en: Root
uk: Корінь

en: Could not load bookmarks due to unexpected error
uk: Неможливо завантажити закладку через неочікувану помилку

en: Folder
uk: Тека

en: Remote
uk: Дистанційний

en: Title
uk: Заголовок

en: Window (%s)
uk: Вікно (%s)

en: Session (%s)
uk: Сеанс (%s)

en: Close Application
uk: Вийти з програми

en: Close Window
uk: Закрити вікно

en: Close Session
uk: Вийти з сеансу

en: Ignoring as '%s' is not a directory
uk: Нехтування, бо %s» — не каталог

en: Geometry string '%s' is invalid and could not be parsed
uk: Геометричний рядок '%s' неприпустимий та не може бути проаналізований

en: You cannot load a session and set a profile/working directory/execute command option, please choose one or the other
uk: Неможливо завантажувати сеанс і вказувати параметри команд профілю/каталогу/виконання, виберіть щось одне

en: You can only use the action parameter within Tilix
uk: Можете використовувати цей параметр дії тільки у Tilix

en: You cannot use the quake mode with maximize, minimize or geometry parameters
uk: Неможливо одночасно використовувати розкривний режим з розгорнути, згорнути, на весь екран та іншими геометричними параметрами

en: File %s is not a color scheme compliant JSON file
uk: Файл %s — не схема кольорів, яка сумісна з файлами JSON

en: Color scheme palette requires 16 colors
uk: Палітра схеми кольорів потребує 16 кольорів

en: A VTE based terminal emulator for Linux
uk: Емулятор терміналу для Linux, що базується на VTE

en: This Source Code Form is subject to the terms of the Mozilla Public License, v. 2.0. If a copy of the MPL was not distributed with this file, You can obtain one at http://mozilla.org/MPL/2.0/.
uk: Ця форма відкритого коду — предмет умов ліцензії Mozilla Public License, v. 2.0. Якщо копія ліцензії MPL не подана з цим файлом, можете її одержати на http://mozilla.org/MPL/2.0/.

en: GTK VTE widget team, Tilix would not be possible without their work
uk: Існування Tilix було б неможливим без праці команди віджету GTK VTE

en: GtkD for providing such an excellent GTK wrapper
uk: GtkD за надання такої чудової обгортки над GTK

en: Dlang.org for such an excellent language, D
uk: Dlang.org за таку чудову мову, D

en: Icon title
uk: Підпис значка

en: ID
uk: Ідентифікатор

en: Directory
uk: Каталог

en: Hostname
uk: Ім'я хосту

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Columns
uk: Cтовпці

en: Rows
uk: Рядки

en: Process
uk: Процес

en: Status.Read-Only
uk: Статус.Лише для читання

en: Status.Silence
uk: Статус.Тиша

en: Status.Input-Sync
uk: Статус. Синхронізація введення

en: Terminal count
uk: Кількість терміналів

en: Terminal number
uk: Номер термінала

en: Active terminal title
uk: Назва активного термінала

en: Application name
uk: Назва програми

en: Session name
uk: Назва сеансу

en: Session number
uk: Номер сеансу

en: Session count
uk: Кількість сеансів

en: Western
uk: Західне

en: Central European
uk: Центральноєвропейське

en: South European
uk: Південноєвропейське

en: Baltic
uk: Балтійське

en: Cyrillic
uk: Кирилиця

en: Arabic
uk: Арабське

en: Greek
uk: Грецьке

en: Hebrew Visual
uk: Візуальний іврит

en: Hebrew
uk: Іврит

en: Turkish
uk: Турецьке

en: Nordic
uk: Нордичне

en: Celtic
uk: Кельтське

en: Romanian
uk: Румунська

en: Unicode
uk: Унікод

en: Armenian
uk: Вірменська

en: Chinese Traditional
uk: Традиційне китайське

en: Cyrillic/Russian
uk: Кирилиця/російське

en: Japanese
uk: Японське

en: Korean
uk: Корейське

en: Chinese Simplified
uk: Спрощене китайське

en: Georgian
uk: Грузинське

en: Cyrillic/Ukrainian
uk: Кирилиця/українське

en: Croatian
uk: Хорватське

en: Hindi
uk: Гінді

en: Persian
uk: Перське

en: Gujarati
uk: Гуджараті

en: Gurmukhi
uk: Гурмухі

en: Icelandic
uk: Ісландське

en: Vietnamese
uk: В'єтнамське

en: Thai
uk: Тайське

en: Regex
uk: Формальний вираз

en: Case Insensitive
uk: Без урахування регістру

en: Add
uk: Додати

en: Delete
uk: Вилучити

en: Move up
uk: Підняти догори

en: Move down
uk: Перемістити вниз

en: Apply
uk: Застосувати

en: Edit Custom Links
uk: Редагувати власні посилання

en: Action
uk: Дія

en: Parameter
uk: Параметр

en: Limit number of lines for trigger processing to:
uk: Обмежити кількість рядків для обробки запуску до:

en: Edit Triggers
uk: Редагувати перемикачі

en: Row %d:
uk: Рядок %d:

en: Add bookmark
uk: Додати закладку

en: Edit bookmark
uk: Редагувати закладку

en: Delete bookmark
uk: Видалити закладку

en: Unselect bookmark
uk: Зняти виділення с закладки

en: Custom Links
uk: Власні посилання

en: A list of user defined links that can be clicked on in the terminal based on regular expression definitions.
uk: перелік користувацьких посилань, на які можна натиснути в терміналі на основі означень формальних виразів.

en: Edit
uk: Редагувати

en: Triggers
uk: Перемикачі

en: Triggers are regular expressions that are used to check against output text in the terminal. When a match is detected the configured action is executed.
uk: Перемикачі — формальні вирази, які перевіряють текст виводу в терміналі. Коли виникає збіг, виконується певна налаштована дії.

en: Tilix Preferences
uk: Параметри Tilix

en: Global
uk: Загальні

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Quake
uk: Обвал

en: Bookmarks
uk: Закладки

en: Shortcuts
uk: Скорочення

en: Encoding
uk: Кодування

en: Advanced
uk: Додатково

en: Profile
uk: Профіль

en: Add profile
uk: Додати профіль

en: Delete profile
uk: Видалити профіль

en: Profiles
uk: Профілі

en: Profile: %s
uk: Профіль: %s

en: Are you sure you want to delete '%s'?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити «%s»?

en: Clone
uk: Клонування

en: Use for new terminals
uk: Використовувати для нових терміналів

en: Encodings showing in menu:
uk: Кодування в меню:

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Shortcut Key
uk: Клавіша скорочення

en: Enable shortcuts
uk: Увімкнути скорочення

en: Restore default shortcut for this action
uk: Встановити типовим

en: Overwrite Existing Shortcut
uk: Перезаписати наявні скорочення

en: The shortcut %s is already assigned to %s.
    Disable the shortcut for the other action and assign here instead?
uk: Скорочення %s вже призначено для %s.
    Вимкнути скорочення для іншої дії і призначити для цієї натомість?

en: Window style
uk: Стиль вікна

en: Borderless
uk: Без рамок

en: Disable CSD
uk: Вимкнути CSD

en: Disable CSD, hide toolbar
uk: Вимкнути CSD, сховати панель інструментів

en: Normal
uk: Звичайний

en: Window restart required
uk: Потрібне перезавантаження вікна

en: Terminal title style
uk: Стиль заголовку термінала

en: None
uk: Немає

en: Small
uk: Малий

en: Tab position
uk: Розташування вкладки

en: Bottom
uk: Знизу

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Top
uk: Зверху

en: Theme variant
uk: Варіант теми

en: Dark
uk: Темний

en: Light
uk: Світлий

en: Background image
uk: Зображення тла

en: Select Image
uk: Вибрати зображення

en: All Image Files
uk: Усі файли зображення

en: Reset background image
uk: Скинути зображення тла

en: Center
uk: Центр

en: Scale
uk: Шкала

en: Stretch
uk: Розтягнення

en: Tile
uk: Черепиця

en: Default session name
uk: Типова назва сеансу

en: Application title
uk: Заголовок програми

en: Enable transparency, requires re-start
uk: Увімкнути прозорість, вимагає перезапуск

en: Use a wide handle for splitters
uk: Використовувати широкі відступи

en: Place the sidebar on the right
uk: Розмістити бокову панель праворуч

en: Show the terminal title even if it's the only terminal
uk: Показувати назву терміналу, навіть якщо це єдиний термінал

en: Use overlay scrollbars (Application restart required)
uk: Використовувати накладну смугу прокручування (потрібен перезапуск програми)

en: Use tabs instead of sidebar (Application restart required)
uk: Використовувати вкладки замість бокової панелі (потрібно перезапустити програму)

en: Size
uk: Розмір

en: Height percent
uk: Висота у відсотках

en: Width percent
uk: Ширина у відсотках

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: Window position
uk: Розташування вікна

en: Options
uk: Параметри

en: Show terminal on all workspaces
uk: Показувати термінал на всіх робочих просторах

en: Hide window when focus is lost
uk: Ховати вікно, коли фокус втрачено

en: Delay hiding window by (ms)
uk: Приховати вікно через (мс)

en: Hide the toolbar of the window
uk: Приховати панель інструментів вікна

en: Keep window always on top
uk: Тримати вікно завжди поверх інших

en: Display terminal on active monitor
uk: Показувати термінал на основному екрані

en: Display on specific monitor
uk: Показувати на певному екрані

en: Primary Monitor
uk: Основний монітор

en: Monitor
uk: Відстеження бездіяльності

en: Behavior
uk: Поведінка

en: Prompt when creating a new session
uk: Запитувати, якщо створюється новий сеанс

en: Focus a terminal when the mouse moves over it
uk: Фокусуватись на терміналі, коли мишка над ним

en: Autohide the mouse pointer when typing
uk: Автоматично ховати вказівник миші, коли щось вводите

en: Close terminal by clicking middle mouse button on title
uk: Закрити термінал натиском на середню кнопку миші на заголовку

en: Zoom the terminal using <Control> and scroll wheel
uk: Зум терміналу використовуючи <Ctrl> і колесо мишки

en: Require the <Control> modifier to edit title on click
uk: Потребує натискання клавіші <Control> для редагування заголовку при клацанні

en: Close window when last session is closed
uk: Закрити вікно, коли останній сеанс закрито

en: Save and restore window state
uk: Збереження та відновлення стану вікна

en: Always search using regular expressions
uk: Пошук завжди виконується за допомогою регулярних виразів

en: Send desktop notification on process complete
uk: Надсилати сповіщення, коли дія закінчиться

en: On new instance
uk: Відкривати новий термінал

en: Focus Window
uk: Сфокусувати вікно

en: Split Down
uk: Розділити додолу

en: Split Right
uk: Розділити праворуч

en: Clipboard
uk: Буфер

en: Always use advanced paste dialog
uk: Завжди використовувати розширений діалог вставки

en: Warn when attempting unsafe paste
uk: Попереджати про небезпечні вставлення

en: Strip first character of paste if comment or variable declaration
uk: Обрізати перший символ вставлення, якщо це коментар або оголошення змінної

en: Strip trailing whitespaces and linebreak characters on paste
uk: Видаляти кінцеві пробіли та символи розриву рядків під час вставлення

en: Automatically copy text to clipboard when selecting
uk: Автоматично копіювати текст у буфер, коли його вибираєте

en: General
uk: Загальні

en: Color
uk: Колір

en: Scrolling
uk: Прокручування

en: Compatibility
uk: Сумісність

en: Badge
uk: Знак

en: Profile name
uk: Назва профілю

en: Terminal title
uk: Заголовок терміналу

en: Text Appearance
uk: Вигляд тексту

en: Terminal size
uk: Розмір терміналу

en: columns
uk: стовпці

en: rows
uk: рядки

en: Reset
uk: Скинути

en: Cell spacing
uk: Відстань між рядками

en: width
uk: ширина

en: height
uk: висота

en: Margin
uk: Відступ

en: Text blink mode
uk: Режим блимання тексту

en: Always
uk: Завжди

en: Focused
uk: Коли в фокусі

en: Never
uk: Ніколи

en: Unfocused
uk: Коли не в фокусі

en: Custom font
uk: Власний шрифт

en: Choose A Terminal Font
uk: Виберіть шрифт терміналу

en: Word-wise select chars
uk: Виділювані символи в слові

en: Cursor
uk: Курсор

en: Block
uk: Блок

en: IBeam
uk: Вертикальна лінія («I»)

en: Underline
uk: Підкреслення

en: Cursor blink mode
uk: Режим блимання курсору

en: Off
uk: Вимкнено

en: On
uk: Увімкнено

en: System
uk: Система

en: Notification
uk: Сповіщення

en: Terminal bell
uk: Гудки терміналу

en: Icon and sound
uk: Піктограма та звук

en: Sound
uk: Звук

en: ID: %s
uk: Ідентифікатор: %s

en: Color scheme
uk: Схема кольорів

en: Custom
uk: Інша

en: Export
uk: Експорт

en: Color palette
uk: Палітра кольорів

en: Use theme colors for foreground/background
uk: Використовувати кольори для тексту й тла

en: Show bold text in bright colors
uk: Показувати напівжирний текст яскравим кольором

en: Transparency
uk: Прозорість

en: Unfocused dim
uk: Несфокусоване затемнювання

en: Text
uk: Текст

en: Background
uk: Тло

en: Select Cursor Foreground Color
uk: Вибрати колір тексту курсора

en: Select Cursor Background Color
uk: Вибрати колір тла курсора

en: Highlight
uk: Підсвічування

en: Select Highlight Foreground Color
uk: Вибрати колір підсвічування тексту

en: Select Highlight Background Color
uk: Вибрати колір підсвічування тла

en: Bold
uk: Жирний

en: Select Bold Color
uk: Вибрати колір жирного текста

en: Select Badge Color
uk: Вибрати колір значка

en: Select Background Color
uk: Вибрати колір тла

en: Select Foreground Color
uk: Вибрати колір тексту

en: Foreground
uk: Текст

en: Black
uk: Чорний

en: Blue
uk: Синій

en: Green
uk: Зелений

en: Grey
uk: Сірий

en: Orange
uk: Жовтогарячий

en: Purple
uk: Фіолетовий

en: Red
uk: Червоний

en: Turquoise
uk: Бірюзовий

en: Select %s Color
uk: Вибрати %s колір

en: Select %s Light Color
uk: Вибрати світлий %s колір

en: Export Color Scheme
uk: Експорт кольорової схеми

en: Show scrollbar
uk: Показувати прокручування

en: Scroll on output
uk: Прокручувати при виведенні

en: Scroll on keystroke
uk: Прокручувати клавішами

en: Limit scrollback to:
uk: Обмежено прокручування до:

en: Backspace key generates
uk: Клавіша «Backspace» породжує

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Escape sequence
uk: Керівні послідовності

en: Delete key generates
uk: Клавіша «Delete» породжує

en: Ambiguous-width characters
uk: Неоднозначної ширини символи

en: Narrow
uk: Вузькі

en: Wide
uk: Широкі

en: Run command as a login shell
uk: Запустити команду як оболонку входу

en: Run a custom command instead of my shell
uk: Запустити іншу команду замість моєї оболонки

en: When command exits
uk: Коли виходите з команди

en: Exit the terminal
uk: Вийти з терміналу

en: Hold the terminal open
uk: Утримувати термінал відкритим

en: Restart the command
uk: Перезапустити команду

en: Badge position
uk: Позиція знака

en: Northeast
uk: Північний схід

en: Northwest
uk: Північний захід

en: Southeast
uk: Південний схід

en: Southwest
uk: Південний захід

en: Choose A Badge Font
uk: Виберіть шрифт знака

en: Notify New Activity
uk: Сповіщати про нові дії

en: A notification can be raised when new activity occurs after a specified period of silence.
uk: Повідомлення може бути показано, коли нова діяльність відбудеться після визначеного періоду мовчання.

en: Automatic Profile Switching
uk: Автоматичне перемикання профілів

en: Profiles are automatically selected based on the values entered here.
    Values are entered using a <i>username@hostname:directory</i> format. Either the hostname or directory can be omitted but the colon must be present. Entries with neither hostname or directory are not permitted.
uk: Профілі автоматично вибирають на основі значення введених тут.
    Значення введено через формат <i>користувач@вузол:каталог</i>. Або вузол, або каталог можуть бути порожні, але стовпці мають бути. Записи без вузла і каталогу — заборонені.

en: Profiles are automatically selected based on the values entered here.
    Values are entered using a <i>hostname:directory</i> format. Either the hostname or directory can be omitted but the colon must be present. Entries with neither hostname or directory are not permitted.
uk: Профілі автоматично вибирають на основі значення введених тут.
    Значення введено через формат <i>вузол:каталог</i>. Або вузол, або каталог можуть бути порожні, але стовпці мають бути. Записи без вузла і каталогу — заборонені.

en: Match
uk: Збіги

en: Enter username@hostname:directory to match
uk: Ввести користувач@вузол:каталог для збігу

en: Enter hostname:directory to match
uk: Введіть вузол:каталог для збігу

en: Add New Match
uk: Додати новий збіг

en: Edit username@hostname:directory to match
uk: Редагувати користувач@вузол:каталог для збігу

en: Edit hostname:directory to match
uk: Редагувати вузол:каталог для збігу

en: Edit Match
uk: Редагувати збіг

en: Enable by default
uk: Типово увімкнено

en: Threshold for continuous silence
uk: Граничне значення безперервної бездіяльності

en: (seconds)
uk: (секунд)

en: Terminal
uk: Термінал

en: Session
uk: Сеанс

en: Window
uk: Вікно

en: Help
uk: Довідка

en: UpdateState
uk: Оновити стан

en: ExecuteCommand
uk: Виконати команду

en: SendNotification
uk: Надіслати сповіщення

en: UpdateTitle
uk: Оновити заголовок

en: PlayBell
uk: Дати гудок

en: SendText
uk: Надіслати повідомлення

en: InsertPassword
uk: Вставити пароль

en: UpdateBadge
uk: Оновити значок

en: RunProcess
uk: Запускати процес

en: %s (Copy)
uk: %s (Копіювати)

en: Could not locate dropped terminal
uk: Неможливо знайти втрачений термінал

en: Could not locate session for dropped terminal
uk: Неможливо знайти сеанс втраченого термінала

en: Close
uk: Закрити

en: This command is asking for Administrative access to your computer
uk: Ця команда прохає адміністраторські права до вашого комп'ютера

en: Copying commands from the internet can be dangerous.
uk: Копіювання команд з інтернету може бути небезпечним.

en: Be sure you understand what each part of this command does.
uk: Переконайтеся, що ви розумієте, що робить кожна частина цієї команди.

en: Transform
uk: Перетворення

en: Convert spaces to tabs
uk: Перетворення пробілів в таби

en: Convert CRLF and CR to LF
uk: Перетворення CRLF і CR в LF

en: Advanced Paste
uk: Розширена вставка

en: Paste
uk: Вставити

en: Layout Options
uk: Параметри компонування

en: Active
uk: Чинний

en: Session Load
uk: Завантаження сеансу

en: Active options are always in effect and apply immediately.
    Session Load options only apply when loading a session file.
uk: Чинні параметри завжди діють і негайно застосовуються.
    Параметри завантаження сеансу застосовуються тільки, коли завантажується файл сеансу.

en: Process monitoring is not enabled, this should never be called
uk: Моніторинг процесів не ввімкнено, це не повинно було бути викликаним

en: New
uk: Додати

en: Include return character with password
uk: Враховувати повернення символу з паролем

en: Insert Password
uk: Вставити пароль

en: Password
uk: Пароль

en: Confirm Password
uk: Підтвердити пароль

en: Add Password
uk: Додати пароль

en: Edit Password
uk: Редагувати пароль

en: Search Options
uk: Параметри пошуку

en: Find next
uk: Знайти наступне

en: Find previous
uk: Знайти попереднє

en: Close search box
uk: Закрити панель пошуку

en: Match case
uk: Враховувати регістр

en: Match entire word only
uk: Враховувати тільки цілі слова

en: Wrap around
uk: Обгорнути довкола

en: Match as regular expression
uk: Враховувати як формальний вираз

en: Search '%s' is not a valid regex
    %s
uk: Вираз '%s' — недійсний регулярний вираз
    %s

en: Maximize
uk: Розгорнути

en: Disable input synchronization for this terminal
uk: Вимкнути синхронізування вводу для цього терміналу

en: Read-Only
uk: Тільки для читання

en: New output
uk: Новий вивід

en: Edit Profile
uk: Редагувати профіль

en: Edit Encodings
uk: Редагувати кодування

en: Enable input synchronization for this terminal
uk: Увімкнути синхронізування вводу для цього терміналу

en: Library Not Loaded
uk: Бібліотеку не завантажено

en: The library %s could not be loaded, password functionality is unavailable.
uk: Бібліотеку %s неможливо завантажити, можливість введення паролю недоступна.

en: Find…
uk: Знайти…

en: Password...
uk: Пароль...

en: Bookmark...
uk: Закладка...

en: Add Bookmark...
uk: Додати закладку...

en: Assistants
uk: Допоміжні засоби

en: Show File Browser...
uk: Показати в переглядачі файлів...

en: Save Output…
uk: Зберегти вивід…

en: Reset and Clear
uk: Скинути і очистити

en: Layout Options…
uk: Параметри компонування…

en: Monitor Silence
uk: Відстеження бездіяльності

en: Other
uk: Інше

en: Add Right
uk: Додати праворуч

en: Add Down
uk: Додати додолу

en: Terminal Activity
uk: Активність терминалу

en: Not Enabled
uk: Не ввімкнено

en: Restore
uk: Відновити

en: Tilix Custom Notification
uk: Настроювані сповіщення Tilix

en: Open Link
uk: Відкрити посилання

en: Copy Link Address
uk: Копіювати адресу посилання

en: Copy
uk: Копіювати

en: Copy as HTML
uk: Копіювати як HTML

en: Select All
uk: Вибрати все

en: Synchronize input
uk: Синхронізувати введення

en: Could not check file '%s' due to error '%s'
uk: Не вдається перевірити файл '%s' через помилку '%s'

en: Remote file URIs are not supported with hyperlinks.
    URI was '%s'
uk: URI віддалених файлів не підтримуються гіперпосиланнями.
    URI був '%s'

en: Remote File URI Unsupported
uk: URI віддаленого файлу не підтримується

en: Custom link regex '%s' has an error, ignoring
uk: Регулярний вираз '%s 1' користувацького посилання має помилку, ігноруємо

en: Regular Expression Error
uk: Помилка регулярного виразу

en: Could not open match '%s'
uk: Не вдалося відкрити відповідність '%s'

en: Error Opening Match
uk: Помилка відкриття відповідності

en: Unexpected error occurred when adding link regex: %s
uk: Сталася неочікувана помилка під час додавання регулярного виразу %s

en: Unexpected error occurred, no additional information available
uk: Трапилася неочікувана помилка, додаткових відомостей немає

en: Unexpected error occurred: %s
uk: Трапилась неочікувана помилка: %s

en: Save Terminal Output
uk: Зберегти вивід терміналу

en: All Text Files
uk: Всі текстові файли

en: Unknown
uk: Невідомо

en: The child process exited normally with status %d
uk: Підпроцес вийшов нормально зі станом %d

en: The child process was aborted by signal %d.
uk: Підпроцес завершено сигналом %d.

en: The child process was aborted.
uk: Підпроцес завершено.

en: Relaunch
uk: Перезапустити

en: Don't Paste
uk: Не вставляти

en: Paste Anyway
uk: Однаково вставити
