terminix - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: File %s is not a color scheme compliant JSON file
lt: Failas %s nėra su JSON failu suderinamas spalvų rinkinys

en: Color scheme palette requires 16 colors
lt: Spalvų rinkinio paletė reikalauja 16 spalvų

en: Options
lt: Parametrai

en: Compatibility
lt: Suderinamumas

en: Profile name
lt: Profilio pavadinimas

en: Terminal size
lt: Terminalo dydis

en: Reset
lt: Atstatyti

en: Cursor
lt: Žymeklis

en: IBeam
lt: Dvitėjinė sija

en: Underline
lt: Pabraukimas

en: Color scheme
lt: Spalvų rinkinys

en: Color palette
lt: Spalvų paletė

en: Background
lt: Fonas
