linuxmint - en to et translation catalogue (562 entries)

en: 
    Press ENTER to continue...
et: 
    Vajuta sisestusklahvi (Enter), et jätkata...

en: %d snapshots, %s free
et: %d salvestust, %s vaba

en: '%s' will be on '%s'
et: '%s' läheb  '%s' peale

en: '%s' will be on root device
et: '%s' läheb juurkettale

en: (Re)install GRUB2 on:
et: (Taas)paigalda alglaadur GRUB2 seadmele:

en: ** Uninstalled Timeshift BTRFS **
et: ** BTFRS Timeshift eemaldatud **

en: / is mapped to device
et: / on seostatud seadmega (kettaga)

en: /boot is mapped to device
et: /boot on seostatud seadmega

en: /boot/efi is mapped to device
et: /boot/efi on seostatud seadmega

en: /home is mapped to device
et: /home kodukataloog on seostatud seadmega

en: <b>Comments</b> (double-click to edit)
et: <b>Kommentaarid</b> (redigeerimine topeltklõpsuga)

en: A maintenance task runs once every hour and creates snapshots as needed.
et: Hooldusseade töötab kord tunnis ja loob vajaduse korral hetktõmmised.

en: Aborted.
et: Katkestatud.

en: About
et: Lähemalt

en: Action
et: Tegevus

en: Add
et: Lisa

en: Add Files
et: Lisa faile

en: Add Folders
et: Lisa kaustad

en: Add custom pattern
et: Lisa kohandatud muster

en: Add directories
et: Lisage kataloogid

en: Add files
et: Lisa faile

en: Add tags to snapshot (default: O)
et: Lisa hetktõmmisele sildid (vaikimisi: O)

en: Added cron task
et: Lisatud cron ülesanne

en: Admin Access Required
et: Nõutav administraatori juurdepääs

en: Admin access is required to backup and restore system files.
et: Süsteemifailide varundamiseks ja taastamiseks on vaja administraatori juurdepääsu.

en: All Files
et: Kõik failid

en: All files are copied when first snapshot is created. Subsequent snapshots are incremental. Unchanged files will be hard-linked from the previous snapshot if available.
et: Kõik failid kopeeritakse esimese hetktõmmise loomisel. Järgnevad hetktõmmised on järkjärgulised. Muutmata failid lingitakse eelmise hetkepildiga, kui need on saadaval.

en: All other files and folders are excluded.
et: Kõik muud failid ja kaustad on välistatud.

en: An encrypted device is selected for root file system (/). The boot directory (/boot) must be mounted on a non-encrypted device for the system to boot successfully.
    
    Either select a non-encrypted device for boot directory or select a non-encrypted device for root filesystem.
et: Juurfailsüsteemi jaoks on valitud krüptitud seade (/). Süsteemi edukaks käivitamiseks peab alglaadimiskataloog (/boot) olema ühendatud krüptimata seadmesse.
    
    Valige alglaadimiskataloogi jaoks krüptimata seade või juurfailisüsteemi jaoks krüptimata seade.

en: Another instance of Timeshift is creating a snapshot.
et: Üks Timeshift hetktõmmise protsess juba töötab.

en: Another instance of this application is running
et: Üks Timeshift protsess juba töötab

en: Another instance of timeshift is currently running!
et: Üks Timeshift protsess juba töötab!

en: Answer YES to all confirmation prompts
et: Kõigile kinnitusviipadele vastake JAH

en: App config loaded
et: Rakenduse konfiguratsioon on laaditud

en: App config saved
et: Rakenduse konfiguratsioon on salvestatud

en: Application needs admin access.
et: Rakendus vajab administraatori juurdepääsu.

en: Application will exit
et: Rakendus suletakse

en: Application will exit.
et: Rakendus suletakse.

en: Available
et: Saadaolev

en: BTRFS Snapshots
et: BTRFS-i hetktõmmised

en: BTRFS device is not mounted
et: BTRFS-seade ei ole haagitud

en: BTRFS snapshots are saved on system partition. Other partitions are not supported.
et: BTRFS-i hetktõmmised salvestatakse süsteemisektsioonile. Muid partitsioone ei toetata.

en: BTRFS snapshots are saved on the same disk from which it is created. If the system disk fails, snapshots will be lost along with the system. Save snapshots to an external non-system disk in RSYNC mode to guard against disk failures.
et: BTRFS-i hetktõmmised salvestatakse samale kettale, millelt see loodi. Kui süsteemiketas ebaõnnestub, kaovad koos süsteemiga ka hetktõmmised. Kettatõrgete eest kaitsmiseks salvestage hetktõmmised välisele süsteemivälisele kettale RSYNC-režiimis.

en: Backend
et: Taustaprogramm

en: Backup
et: Varunda

en: Backup Device
et: Varundusseade

en: Backup device not specified!
et: Varuseade pole määratud!

en: Bittorrent Clients
et: Bittorrenti kliendid

en: Boot
et: Alglaadimine

en: Boot device not selected
et: Alglaadimisseade pole valitud

en: Boot snapshot failed!
et: Alglaadimise hetktõmmis ebaõnnestus!

en: Boot snapshots are created with a delay of 10 minutes after system startup.
et: Alglaadimise hetktõmmised luuakse 10-minutilise viivitusega pärast süsteemi käivitamist.

en: Boot snapshots are enabled
et: Alglaadimise hetktõmmised on lubatud

en: Bootloader Options
et: Buutimisvalikud

en: Bootloader Options (Advanced)
et: Buutimisvalikud (lisavõimalusega)

en: Browse
et: Sirvi

en: Browse Files
et: Failide sirvimine

en: Browse selected snapshot
et: Sirvi valitud tõmmist

en: Building file list...
et: Failide loendi koostamine...

en: Calculating required disk space...
et: Vajaliku kettaruumi arvutamine...

en: Cancel
et: Tühista

en: Cancel restore?
et: Kas tühistada taastamine?

en: Cancelling the restore process will leave the target system in an inconsistent state. The system may fail to boot or you may run into various issues. After cancelling, you need to restore another snapshot, to bring the system to a consistent state. Click Yes to confirm.
et: Taasteprotsessi tühistamine jätab sihtsüsteemi ebajärjekindlasse olekusse. Süsteemi käivitamine ei pruugi õnnestuda või teil võib tekkida mitmesuguseid probleeme. Pärast tühistamist peate süsteemi ühtsesse olekusse viimiseks taastama teise hetktõmmise. Kinnitamiseks klõpsake nuppu Jah.

en: Cannot Delete Live Snapshot
et: Reaalajas hetktõmmist ei saa kustutada

en: Changed
et: Muudetud

en: Changed items:
et: Muudetud üksused:

en: Checking Restore Actions (Dry Run)
et: Taastamistoimingute kontrollimine (kuivkäivitus)

en: Checking file systems for errors...
et: Failisüsteemide vigade kontrollimine...

en: Checksum
et: Kontrollsumma

en: Cleaning up...
et: Puhastamine...

en: Click to edit. Drag and drop to re-order.
et: Klõpsa muutmiseks. Järjestuse muutmiseks pukseerige.

en: Click to edit. Drag-drop to re-order.
et: Klõpsake muutmiseks. Järjestuse muutmiseks pukseerige.

en: Clone System
et: Süsteemi kloonimine

en: Cloning
et: Kloonimine

en: Cloning system...
et: Süsteemi kloonimine...

en: Close
et: Sulge

en: Close window to exit
et: Väljumiseks sulge aken

en: Commands listed below are not available on this system
et: Allpool loetletud käsud pole selles süsteemis saadaval

en: Comments (click to edit)
et: Kommentaarid (redigeerimiseks klõpsa)

en: Comparing Files (Dry Run)...
et: Failide võrdlemine (kuivkäivitus)...

en: Comparing files with rsync...
et: Failide võrdlemine rsynciga...

en: Completed
et: Valmis

en: Completed With Errors
et: Valmis koos vigadega

en: Confirm Actions
et: Kinnitage toimingud

en: Continue with restore? (y/n):
et: Kas jätkata taastamisega? (y/n):

en: Could not find device
et: Seadet ei leitud

en: Could not find file
et: Faili ei leitud

en: Could not find snapshot
et: Hetktõmmist ei leitud

en: Could not find system subvolume
et: Süsteemi alammahtu ei leitud

en: Could not find system subvolumes for creating pre-restore snapshot
et: Taasteeelse hetktõmmise loomiseks ei leitud süsteemi alamköiteid

en: Create
et: Loo

en: Create Snapshot
et: Loo hetktõmmis

en: Create one per boot
et: Loo üks alglaadimise kohta

en: Create one per day
et: Loo üks päevas

en: Create one per hour
et: Loo üks tunnis

en: Create one per month
et: Loo üks kuus

en: Create one per week
et: Loo üks nädalas

en: Create snapshot (even if not scheduled)
et: Loo hetktõmmis (isegi kui see pole ajastatud)

en: Create snapshot if scheduled
et: Loo hetktõmmis, kui see on ajastatud

en: Create snapshot of current system
et: Loo praegusest süsteemist hetktõmmis

en: Create snapshots manually or enable scheduled snapshots to protect your system
et: Loo hetktõmmiseid käsitsi või lubage oma süsteemi kaitsmiseks ajastatud hetktõmmised

en: Create snapshots using BTRFS
et: Loo BTRFS-i abil pilte

en: Create snapshots using RSYNC tool and hard-links
et: Loo hetktõmmiseid RSYNC-tööriista ja kõvalinkide abil

en: Created
et: Loodud

en: Created control file
et: Loodud kontrollfail

en: Created directory
et: Kataloog loodud

en: Created pre-restore snapshot
et: Loodud taastamiseelne hetktõmmis

en: Created subvolume snapshot
et: Loodud alamköite hetktõmmis

en: Creating Snapshot...
et: Tõmmise loomine...

en: Creating new backup...
et: Uue varukoopia loomine...

en: Creating new snapshot...
et: Uue hetktõmmise loomine...

en: Creating pre-restore snapshot from system subvolumes...
et: Taaste-eelse hetktõmmise loomine süsteemi alamköidetest...

en: Critical Error
et: Kriitiline viga

en: Cron job added
et: Lisatud cron ülesanne

en: Cron job removed
et: Cron töö eemaldati

en: Cron task exists
et: Cron ülesanne on olemas

en: Custom
et: Kohanda

en: Daily
et: Igapäevane

en: Daily snapshot failed!
et: Igapäevane hetktõmmis ebaõnnestus!

en: Daily snapshots are enabled
et: Igapäevased hetktõmmised on lubatud

en: Data will be modified on following devices:
et: Andmeid muudetakse järgmistes seadmetes:

en: Date Format
et: Kuupäeva vorming

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete Snapshots
et: Kustuta hetktõmmised

en: Delete all snapshots
et: Kustuta kõik hetktõmmised

en: Delete selected snapshot
et: Kustuta valitud hetktõmmis

en: Delete snapshot
et: Kustuta hetktõmmis

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Deleted directory
et: Kataloog kustutatud

en: Deleted subvolume
et: Alamköide kustutatud

en: Deleting Snapshots...
et: Hetktõmmise kustutamine...

en: Deleting subvolume
et: Alamköite kustutamine

en: Description
et: Kirjeldus

en: Destroyed qgroup
et: Hävitas qgroupi

en: Destroying qgroup
et: qgroupi hävitamine

en: Device
et: Seade

en: Device is unlocked
et: Seade on lukustamata

en: Device name is empty!
et: Seadme nimi on tühi!

en: Device not found
et: Liidest ei leitud

en: Devices displayed above have BTRFS file systems.
et: Eespool kuvatud seadmetes on BTRFS-failisüsteemid.

en: Devices displayed above have Linux file systems.
et: Eespool kuvatud seadmetes on Linuxi failisüsteemid.

en: Devices from which snapshot was created are pre-selected.
et: Seadmed, millest hetktõmmis tehti, on eelvalitud.

en: Devices with Linux file systems
et: Linuxi failisüsteemidega seadmed

en: Devices with Windows file systems are not supported (NTFS, FAT, etc).
et: Windowsi failisüsteemidega seadmeid (NTFS, FAT jne) ei toetata.

en: Directory not found
et: Kataloogi ei leitud

en: Disclaimer
et: Lahtiütlus

en: Disk
et: Ketas

en: Distribution
et: Distributsioon

en: Enable scheduled snapshots to protect your system
et: Süsteemi kaitsmiseks lubage ajastatud hetktõmmised

en: Encrypted Device
et: Krüptitud seade

en: Encrypted Home Directory
et: Krüpteeritud kodukataloog

en: Enter device name or number
et: Sisesta seadme nimi või number

en: Enter device name or number (a=Abort)
et: Sisesta seadme nimi või number (a = Katkesta)

en: Enter passphrase to unlock '%s'
et: Sisestage parool, et avada '%s'

en: Enter snapshot number (a=Abort, p=Previous, n=Next)
et: Sisesta hetktõmmise number (a = Katkesta, p = Eelmine, n = Järgmine)

en: Enter the pattern to exclude (Ex: *.mp3, *.bak)
et: Sisesta välistatav muster (nt *.mp3, *.bak)

en: Error
et: Viga

en: Error running Rsync
et: Viga Rsynci käivitamisel

en: Estimate
et: Hinnang

en: Estimating System Size...
et: Süsteemi suuruse hindamine...

en: Estimating system size...
et: Süsteemi suuruse hindamine...

en: Examples
et: Näited

en: Exclude All Files
et: Välista kõik failid

en: Exclude Application Settings
et: Välista rakenduse sätted

en: Exclude Apps
et: Välista rakendused

en: Exclude List
et: Välista loend

en: Exclude List Summary
et: Välista loendi kokkuvõte

en: Exclude Pattern
et: Välista muster

en: Excluded Directories
et: Välistatud kataloogid

en: Expected values: O, B, H, D, W, M
et: Eeldatavad väärtused: O, B, H, D, W, M

en: Failed to add cron job
et: Croni töö lisamine ebaõnnestus

en: Failed to copy file
et: Faili kopeerimine nurjus

en: Failed to create directory
et: Kataloogi loomine ebaõnnestus

en: Failed to create new snapshot
et: Uue hetktõmmise loomine ebaõnnestus

en: Failed to create snapshot
et: Hetktõmmise loomine ebaõnnestus

en: Failed to create subvolume snapshot
et: Alamköite hetktõmmise loomine ebaõnnestus

en: Failed to create symlinks
et: Sümbolilinkide loomine ebaõnnestus

en: Failed to delete directory
et: Kataloogi kustutamine ebaõnnestus

en: Failed to delete file
et: Faili kustutamine ebaõnnestus

en: Failed to delete snapshot nested subvolume
et: Hetktõmmise pesastatud alamköite kustutamine ebaõnnestus

en: Failed to delete snapshot subvolume
et: Hetktõmmise alamköite kustutamine ebaõnnestus

en: Failed to delete symlinks
et: Sümbolilinkide kustutamine ebaõnnestus

en: Failed to destroy qgroup
et: qgroupi hävitamine ebaõnnestus

en: Failed to estimate system size
et: Süsteemi suuruse hindamine ebaõnnestus

en: Failed to export crontab file
et: Crontab-faili eksportimine ebaõnnestus

en: Failed to get input from user in 3 attempts
et: Kasutajalt sisendi hankimine ebaõnnestus 3 katsega

en: Failed to get partition list
et: Partitsioonide loendi hankimine ebaõnnestus

en: Failed to get partition list.
et: Partitsioonide loendi hankimine ebaõnnestus.

en: Failed to install crontab file
et: Crontab-faili installimine ebaõnnestus

en: Failed to mount devices
et: Seadmete ühendamine ebaõnnestus

en: Failed to move file
et: Faili teisaldamine ebaõnnestus

en: Failed to move system subvolume to snapshot directory
et: Süsteemi alamköite teisaldamine hetktõmmise kataloogi ebaõnnestus

en: Failed to query subvolume list
et: Alamköite loendi päringu esitamine ebaõnnestus

en: Failed to query subvolume quota
et: Alammahu kvoodi päring ebaõnnestus

en: Failed to read cron tab
et: Croni vahekaardi lugemine ebaõnnestus

en: Failed to read file
et: Faili lugemine ebaõnnestus

en: Failed to remove
et: Eemaldamine ebaõnnestus

en: Failed to remove cron job
et: Cron töö eemaldamine ebaõnnestus

en: Failed to remove snapshot
et: Hetktõmmise eemaldamine ebaõnnestus

en: Failed to restore system subvolume
et: Süsteemi alammahu taastamine ebaõnnestus

en: Failed to save exclude list
et: Välistamisloendi salvestamine ebaõnnestus

en: Failed to unlock device
et: Seadme avamine ebaõnnestus

en: Failed to unmount
et: Lahtiühendamine ebaõnnestus

en: Failed to unmount device!
et: Seadme lahtiühendamine ebaõnnestus!

en: Failed to write file
et: Faili kirjutamine ebaõnnestus

en: File (snapshot)
et: Fail (hetktõmmis)

en: File (system)
et: Fail (süsteem)

en: File Pattern
et: Faili muster

en: File and directory counts:
et: Failide ja kataloogide arv:

en: File not found
et: Faili ei leitud

en: Files &amp; directories matching the patterns below will be excluded. Patterns starting with a + will include the item instead of excluding.
et: Failid &amp; allolevatele mustritele vastavad kataloogid välistatakse. Mustrid, mis algavad märgiga +, sisaldavad üksust, mitte ei välista seda.

en: Files and directories can be excluded to save disk space.
et: Kettaruumi säästmiseks saab failid ja kataloogid välja jätta.

en: Files and directory counts:
et: Failide ja kataloogide arv:

en: Files matching the following patterns will be excluded
et: Järgmistele mustritele vastavad failid jäetakse välja

en: Filesystem
et: Failisüsteem

en: Filter by name or path
et: Filtreeri nime või tee järgi

en: Filters
et: Filtrid

en: Finish
et: Lõpeta

en: Finished
et: Lõpetatud

en: First snapshot requires:
et: Esimene hetktõmmis nõuab:

en: Found existing pre-restore snapshot
et: Leiti olemasolev taastamiseelne hetktõmmis

en: Free
et: Vaba

en: Free space
et: Vaba ruum

en: GRUB Device
et: GRUB seade

en: GRUB device not selected
et: GRUB-seade pole valitud

en: GRUB will NOT be reinstalled
et: GRUB-i EI installita uuesti

en: Generating initramfs...
et: Initramf-i genereerimine...

en: Global
et: Globaalne

en: Group
et: Grupp

en: Help
et: Abi

en: Hidden files and folders are included by default since they contain user-specific configuration files.
et: Peidetud failid ja kaustad on vaikimisi kaasatud, kuna need sisaldavad kasutajaspetsiifilisi konfiguratsioonifaile.

en: Hide
et: Peida

en: Hide rsync output
et: Peida rsynci väljund

en: Hide this window (files will be deleted in background)
et: Peida see aken (failid kustutatakse taustal)

en: Home
et: Kodu

en: Home Directory
et: Kodukataloog

en: Hourly
et: Igatunnine

en: Hourly snapshot failed!
et: Igatunnine hetktõmmis ebaõnnestus!

en: Hourly snapshots are enabled
et: Tunni hetktõmmised on lubatud

en: If the restored system fails to boot, then boot from the Live CD/USB, install Timeshift, and try restoring another snapshot.
et: Kui taastatud süsteemi käivitamine ebaõnnestub, käivita Live CD/USB-lt, installi Timeshift ja proovige taastada mõni muu hetktõmmis.

en: If these terms are not acceptable to you, please do not proceed beyond this point!
et: Kui need tingimused ei ole sulle vastuvõetavad, ära mine sellest punktist kaugemale!

en: Include / Exclude Patterns
et: Kaasa / välista mustrid

en: Include @home subvolume in backups
et: Kaasa varukoopiatesse @home alamköide

en: Include All Files
et: Kaasa kõik failid

en: Include Only Hidden Files
et: Kaasake ainult peidetud failid

en: Invalid Snapshot
et: Vigane tõmmis

en: Invalid command line arguments
et: Valed käsurea argumendid

en: Invalid snapshot
et: Vigane tõmmis

en: Items Not Selected
et: Üksuseid pole valitud

en: Keep
et: Hoia alles

en: Keep configuration files for bittorrent clients like Deluge, Transmission, etc. If un-checked, previous configuration files will be restored from snapshot.
et: Säilitage konfiguratsioonifailid bittorrent-klientide jaoks, nagu Deluge, Transmission jne. Kui see märkimata jätta, taastatakse eelmised konfiguratsioonifailid hetktõmmistest.

en: Keep configuration files for web browsers like Firefox and Chrome. If un-checked, previous configuration files will be restored from snapshot
et: Säilita veebibrauserite (nt Firefox ja Chrome) konfiguratsioonifailid. Kui märkimata jätta, taastatakse eelmised konfiguratsioonifailid hetktõmmisest

en: Keep on Root Device
et: Hoidke juurseadmes

en: Keep this mount path on the root filesystem
et: Hoidke see ühendamistee juurfailisüsteemis

en: LIVE
et: Live

en: Label
et: Pealdis

en: Last boot snapshot is %d hours old
et: Viimane alglaadimise hetktõmmis on %d tundi vana

en: Last boot snapshot is older than system start time
et: Viimane alglaadimise hetktõmmis on vanem kui süsteemi algusaeg

en: Last boot snapshot not found
et: Viimast alglaadimise hetktõmmist ei leitud

en: Last daily snapshot is %d hours old
et: Viimane päevane hetktõmmis on %d tundi vana

en: Last daily snapshot is more than 1 day old
et: Viimane päevane hetktõmmis on rohkem kui 1 päev vana

en: Last daily snapshot not found
et: Viimast igapäevast hetktõmmist ei leitud

en: Last hourly snapshot is %d minutes old
et: Viimane hetktõmmis on %d minutit vana

en: Last hourly snapshot is more than 1 hour old
et: Viimane tunnipõhine hetktõmmis on rohkem kui 1 tund vana

en: Last hourly snapshot not found
et: Viimast tunnipõhist hetktõmmist ei leitud

en: Last monthly snapshot is %d days old
et: Viimane igakuine hetktõmmis on %d päeva vana

en: Last monthly snapshot is more than 1 month old
et: Viimane igakuine hetktõmmis on rohkem kui 1 kuu vana

en: Last monthly snapshot not found
et: Viimast igakuist hetktõmmist ei leitud

en: Last weekly snapshot is %d days old
et: Viimane nädala hetktõmmis on %d päeva vana

en: Last weekly snapshot is more than 1 week old
et: Viimane iganädalane hetktõmmis on rohkem kui 1 nädal vana

en: Last weekly snapshot not found
et: Viimast nädala hetktõmmist ei leitud

en: Latest snapshot
et: Viimane hetktõmmis

en: Linking from snapshot
et: Linkimine hetktõmmisest

en: List devices
et: Seadmete loend

en: List snapshots
et: Hetktõmmiste loetelu

en: Live USB Mode (Restore Only)
et: Live USB-režiim (ainult taastamine)

en: Location
et: Asukoht

en: Main window closed by user
et: Peaaken on kasutaja poolt suletud

en: Mark/Unmark for Deletion
et: Märgi/tühista kustutamiseks märge

en: Maximum backups exceeded for backup level
et: Varukoopiate maksimaalne arv on ületatud

en: Menu
et: Menüü

en: Misc
et: Muu

en: Missing Dependencies
et: Puuduvad sõltuvused

en: Mode
et: Režiim

en: Model
et: Mudel

en: Monthly
et: Igakuine

en: Monthly snapshot are enabled
et: Igakuine hetktõmmis on lubatud

en: Monthly snapshot failed!
et: Igakuine hetktõmmis ebaõnnestus!

en: Mount
et: Haagi

en: Moved system subvolume to snapshot directory
et: Süsteemi alamköidet teisaldati hetktõmmise kataloogi

en: Multiple snapshots selected
et: Valitud on mitu hetktõmmist

en: Name
et: Nimi

en: Next
et: Järgmine

en: No
et: Ei

en: No Change
et: Ei muudeta

en: No Snapshots Selected
et: Ühtegi tõmmist ei valitud

en: No snapshots available
et: Ühtegi tõmmist ei leitud

en: No snapshots found
et: Ühtegi tõmmist ei leitud

en: No snapshots found on device
et: Seadmest ei leitud ühtegi hetktõmmist

en: No snapshots on device
et: Seadmes pole hetktõmmiseid

en: No snapshots on this device
et: Selles seadmes pole hetktõmmiseid

en: No snapshots selected
et: Ühtegi tõmmist ei valitud

en: None
et: Mitte midagi

en: Not Found
et: Ei leitud

en: Not Selected
et: Pole valitud

en: Not Supported
et: Pole toetatud

en: Not enough disk space
et: Pole piisavalt kettaruumi

en: Notes
et: Märkused

en: Nothing to do!
et: Pole midagi teha!

en: Number of snapshots to keep.
    Older snapshots will be removed once this limit is exceeded.
et: Säilitatavate tõmmiste arv.
    Vanemad hetktõmmised eemaldatakse, kui see piir on ületatud.

en: OK
et: Olgu

en: OS must be installed on a BTRFS partition with Ubuntu-type subvolume layout (@ and @home subvolumes). Other layouts are not supported.
et: OS tuleb installida BTRFS-i partitsioonile, millel on Ubuntu-tüüpi alamköite paigutus (@ ja @home alamköited). Muid paigutusi ei toetata.

en: Older log files removed
et: Vanemad logifailid eemaldati

en: Oldest snapshot
et: Vanim hetktõmmis

en: On demand (manual)
et: Nõudmisel (käsitsi)

en: Only ubuntu-type layouts with @ and @home subvolumes are currently supported.
et: Praegu toetatakse ainult ubuntu-tüüpi paigutusi @ ja @home alamköitega.

en: Open Menu
et: Ava menüü

en: Option --snapshot-device should not be specified for creating snapshots in BTRFS mode
et: Suvandit --snapshot-device ei tohiks BTRFS-režiimis hetktõmmiste loomiseks määrata

en: Options
et: Valikud

en: Other applications (next page)
et: Muud rakendused (järgmine leht)

en: Owner
et: Omanik

en: Parent Device
et: Vanemseade

en: Parsing log file...
et: Logifaili sõelumine...

en: Partition has an unsupported subvolume layout.
et: Partitsioonil on toetamata alamköite paigutus.

en: Path
et: Rada

en: Pattern
et: Muster

en: Permissions
et: Õigused

en: Please check if you have multiple windows open.
et: Kontrollige, kas teil on avatud mitu akent.

en: Please do not interrupt the restore process!
et: Palun ärge katkestage taastamisprotsessi!

en: Please install required packages and try running TimeShift again
et: Installige vajalikud paketid ja proovige TimeShift uuesti käivitada

en: Please re-run the application as admin (using 'sudo' or 'su')
et: Käivitage rakendus uuesti administraatorina (kasutades "sudo" või "su")

en: Please run the application as admin (using 'sudo' or 'su')
et: Käivita rakendus administraatorina (kasutades "sudo" või "su")

en: Please save your work and close all applications.
et: Salvesta oma töö ja sulge kõik rakendused.

en: Please select a snapshot to view the log!
et: Logi vaatamiseks vali hetktõmmis!

en: Please select the GRUB device
et: Vali GRUB-seade

en: Please wait a few minutes and try again.
et: Palun oota mõni minut ja proovi uuesti.

en: Please wait for snapshots to be deleted.
et: Palun oota, kuni pildid kustutatakse.

en: Please wait...
et: Palun oota...

en: Populating list...
et: Loendi täitmine...

en: Preparing...
et: Ettevalmistamine...

en: Previous
et: Eelmine

en: Print debug information
et: Prindi silumisinfo

en: Print version number
et: Prindi versiooni number

en: Query completed
et: Päring lõpetatud

en: Querying subvolume info...
et: Alamköite teabe päring...

en: RSYNC Snapshots
et: RSYNC-i hetktõmmised

en: Re-generates initramfs for all installed kernels. This is generally not needed. Select this only if the restored system fails to boot.
et: Taasgenereerib initramfs-i kõigi installitud tuumade jaoks. Üldiselt pole seda vaja. Vali see ainult siis, kui taastatud süsteemi käivitamine ebaõnnestub.

en: Re-install GRUB2 bootloader?
et: Kas installida GRUB2 alglaadur uuesti?

en: Re-installing GRUB2 bootloader...
et: GRUB2 alglaaduri uuesti installimine...

en: Re-installs the GRUB2 bootloader on the selected device.
et: Installib GRUB2 alglaaduri valitud seadmesse uuesti.

en: Read %'d of %'d lines...
et: Loe %'d reast %'d...

en: Rebooting system...
et: Süsteemi taaskäivitamine...

en: Recommended
et: Soovitatav

en: Refresh
et: Värskenda

en: Remote and network locations are not supported.
et: Kaug- ja võrguasukohti ei toetata.

en: Remove
et: Eemalda

en: Removed
et: Eemaldatud

en: Removed cron task
et: Cron-ülesanne eemaldati

en: Removed mount directory: '%s'
et: Eemaldatud ühendamiskataloog: '%s'

en: Removed snapshot
et: Hetktõmmis on eemaldatud

en: Removing
et: Eemaldamine

en: Removing snapshot
et: Hetktõmmise eemaldamine

en: Removing snapshots
et: Hetktõmmiste eemaldamine

en: Restore
et: Taasta

en: Restore @home subvolume
et: Taasta @home alamköide

en: Restore Device
et: Taasta seade

en: Restore Exclude
et: Taasta Välista

en: Restore Snapshot
et: Taasta hetktõmmis

en: Restore completed
et: Taastamine lõpetatud

en: Restore selected snapshot
et: Taasta valitud hetktõmmis

en: Restore snapshot
et: Taasta hetktõmmis

en: Restored subvolumes will become active after system is restarted.
et: Taastatud alamköited muutuvad aktiivseks pärast süsteemi taaskäivitamist.

en: Restored system subvolume
et: Süsteemi alamköide on taastatud

en: Restoring Snapshot...
et: Hetktõmmise taastamine...

en: Restoring a snapshot will replace system subvolumes, and system subvolumes currently in use will be preserved as a new snapshot. If required, this snapshot can be restored later to 'undo' the restore.
et: Hetktõmmise taastamine asendab süsteemi alamköiteid ja praegu kasutusel olevad süsteemi alamköited säilitatakse uue hetktõmmisena. Vajadusel saab selle hetktõmmise hiljem taastada, et taastamine tagasi võtta.

en: Restoring snapshot...
et: Hetktõmmise taastamine...

en: Restoring snapshots only replaces system files and settings. Non-hidden files and directories in user home directories will not be touched. This behaviour can be changed by adding a filter to include these files. Included files will be backed up when snapshot is created, and replaced when snapshot is restored.
et: Hetktõmmiste taastamine asendab ainult süsteemifaile ja sätteid. Kasutaja kodukataloogides olevaid mittepeidetud faile ja katalooge ei puudutata. Seda käitumist saab muuta, lisades nende failide kaasamiseks filtri. Kaasatud failid varundatakse hetktõmmise loomisel ja hetktõmmise taastamisel asendatakse.

en: Revision
et: Läbivaatamine

en: Root device not selected
et: Juurseade pole valitud

en: Rsync Log Viewer
et: Rsynci logivaatur

en: Run 'timeshift' for the command-line version of this tool
et: Käivita selle tööriista käsureaversiooni jaoks "timeshift"

en: Run in non-interactive mode
et: Käivita mitteinteraktiivses režiimis

en: Running
et: Töötab

en: Save snapshots to an external disk instead of the system disk to guard against drive failures.
et: Draivi rikete eest kaitsmiseks salvesta hetktõmmised süsteemiketta asemel välisele kettale.

en: Saving snapshots to a non-system disk allows you to format and re-install the OS on the system disk without losing snapshots stored on it. You can even install another Linux distribution and later roll-back the previous distribution by restoring a snapshot.
et: Tõmmiste salvestamine süsteemivälisele kettale võimaldab OS-i süsteemikettale vormindada ja uuesti installida, kaotamata sellele salvestatud hetktõmmiseid. Saate installida isegi teise Linuxi distributsiooni ja hiljem hetktõmmise taastades eelmise distributsiooni tagasi pöörata.

en: Saving to device
et: Seadmesse salvestamine

en: Schedule
et: Ajakava

en: Scheduled snapshot in progress...
et: Ajastatud hetktõmmis on pooleli...

en: Scheduled snapshots are disabled
et: Ajastatud hetktõmmised on keelatud

en: Scheduled snapshots are disabled. It's recommended to enable it.
et: Ajastatud hetktõmmised on keelatud. Soovitatav on see lubada.

en: Scheduled snapshots are enabled
et: Ajastatud hetktõmmised on lubatud

en: Scheduled snapshots are enabled. Snapshots will be created automatically for selected levels.
et: Ajastatud hetktõmmised on lubatud. Valitud tasemete jaoks luuakse hetktõmmised automaatselt.

en: Select '%s' device (default = %s)
et: Vali seade '%s' (vaikeseade = %s)

en: Select BTRFS system disk with root subvolume (@)
et: Vali juur-alamköitega BTRFS-süsteemi ketas (@)

en: Select GRUB device
et: Vali GRUB-seade

en: Select Snapshot
et: Vali hetktõmmis

en: Select Snapshot Levels
et: Vali hetktõmmise tasemed

en: Select Snapshot Location
et: Vali hetktõmmise asukoht

en: Select Snapshot Type
et: Vali hetktõmmise tüüp

en: Select Snapshots
et: Vali hetktõmmised

en: Select Target Device
et: Vali sihtseade

en: Select a partition on this disk
et: Vali sellel kettal partitsioon

en: Select a single snapshot to restore
et: Valige taastamiseks üks hetktõmmis

en: Select another device for root file system (/)
et: Vali juurfailisüsteemi jaoks mõni muu seade (/)

en: Select another device or free up some space
et: Vali mõni muu seade või vabasta ruumi

en: Select another device to delete snasphots
et: Vali hetktõmmiste kustutamiseks mõni muu seade

en: Select another device?
et: Kas valida mõni muu seade?

en: Select applications to exclude from restore
et: Vali taastamisest välistavad rakendused

en: Select backup device
et: Vali varuseade

en: Select directory
et: Vali kataloog

en: Select file(s)
et: Vali fail(id)

en: Select snapshot
et: Vali hetktõmmis

en: Select snapshots to delete
et: Vali kustutamiseks hetktõmmised

en: Select the device for root file system (/)
et: Vali juurfailisüsteemi seade (/)

en: Select the devices where files will be restored.
et: Vali seadmed, kuhu failid taastatakse.

en: Select the intervals for creating snapshots
et: Vali hetktõmmiste loomise intervallid

en: Select the items to be removed from the list
et: Vali loendist eemaldatavad üksused

en: Select the snapshot device
et: Vali hetktõmmise seade

en: Select the snapshot to restore
et: Vali taastamiseks hetktõmmis

en: Select the snapshots to be deleted
et: Vali kustutatavad hetktõmmised

en: Select the snapshots to mark for deletion
et: Vali kustutamiseks märgitavad hetktõmmised

en: Select the target devices where system will be cloned.
et: Vali sihtseadmed, kuhu süsteem kloonitakse.

en: Selected default snapshot device
et: Valitud hetktõmmise vaikeseade

en: Selected default snapshot type
et: Valitud hetktõmmise vaiketüüp

en: Selected device does not have BTRFS partition
et: Valitud seadmel pole BTRFS-i partitsiooni

en: Selected device does not have Linux partition
et: Valitud seadmel pole Linuxi partitsiooni

en: Selected snapshot device
et: Valitud hetktõmmise seade

en: Selected snapshot device is not a system disk
et: Valitud hetktõmmise seade ei ole süsteemiketas

en: Selected snapshot is marked for deletion
et: Valitud hetktõmmis märgitakse kustutamiseks

en: Selected snapshot is marked for deletion and cannot be restored
et: Valitud hetktõmmis on märgitud kustutamiseks ja seda ei saa taastada

en: Selected user has an encrypted home directory. It's not possible to include only hidden files.
et: Valitud kasutajal on krüptitud kodukataloog. Ainult peidetud faile pole võimalik kaasata.

en: Serial
et: Seeria

en: Session log file
et: Seansi logifail

en: Set snapshot description
et: Määra hetktõmmise kirjeldus

en: Settings
et: Seadistused

en: Settings wizard
et: Seadistamisnõustaja

en: Setup Complete
et: Seadistamine on lõpetatud

en: Setup Wizard
et: Seadistusviisard

en: Show additional debug messages
et: Kuva täiendavad silumissõnumid

en: Show all options
et: Kuva kõik valikud

en: Show more applications to exclude on the next page
et: Kuva järgmisel lehel rohkem rakendusi, mida välistada

en: Show rsync output (default)
et: Kuva rsynci väljund (vaikimisi)

en: Size
et: Maht

en: Size of BTRFS snapshots are initially zero. As system files gradually change with time, data gets written to new data blocks which take up disk space (copy-on-write). Files in the snapshot continue to point to original data blocks.
et: BTRFS-i hetktõmmiste suurus on algselt null. Kuna süsteemifailid aja jooksul järk-järgult muutuvad, kirjutatakse andmed uutesse andmeplokkidesse, mis võtavad kettaruumi (kopeerimine-kirjutamisel). Hetktõmmis olevad failid osutavad jätkuvalt algsetele andmeplokkidele.

en: Skip GRUB2 reinstall
et: Jätke GRUB2 uuesti installimine vahele

en: Snapshot
et: Hetktõmmis

en: Snapshot '%s' is being used by the system and cannot be deleted. Restart the system to activate the restored snapshot.
et: Süsteem kasutab hetktõmmist '%s' ja seda ei saa kustutada. Taaskäivita süsteem taastatud hetktõmmise aktiveerimiseks.

en: Snapshot Created
et: Hetktõmmis loodud

en: Snapshot Levels
et: Hetktõmmise tasemed

en: Snapshot deletion in progress...
et: Hetktõmmise kustutamine on pooleli...

en: Snapshot device
et: Hetktõmmise seade

en: Snapshot device not available
et: Hetktõmmise seade pole saadaval

en: Snapshot device not selected
et: Hetktõmmise seade pole valitud

en: Snapshot location
et: Hetktõmmise asukoht

en: Snapshot saved successfully
et: Hetktõmmis salvestati edukalt

en: Snapshot to restore not specified!
et: Taastatav hetktõmmis pole määratud!

en: Snapshot will become active after system is rebooted.
et: Hetktõmmis muutub aktiivseks pärast süsteemi taaskäivitamist.

en: Snapshot(s) Deleted
et: Hetktõmmis(ed) kustutatud

en: Snapshots
et: Hetktõmmised

en: Snapshots are created and restored instantly. Snapshot creation is an atomic transaction at the file system level.
et: Hetktõmmised luuakse ja taastatakse kohe. Hetktõmmise loomine on failisüsteemi tasemel tehing.

en: Snapshots are created by creating copies of system files using rsync, and hard-linking unchanged files from previous snapshot.
et: Hetktõmmised luuakse süsteemifailide koopiate loomisel rsynci abil ja muutmata failide kõvalinkimisega eelmisest hetktõmmisest.

en: Snapshots are created using the built-in features of the BTRFS file system.
et: Hetktõmmised luuakse BTRFS-failisüsteemi sisseehitatud funktsioonide abil.

en: Snapshots are not scheduled at fixed times.
et: Hetktõmmiseid ei planeerita kindlatel kellaaegadel.

en: Snapshots are perfect, byte-for-byte copies of the system. Nothing is excluded.
et: Hetktõmmised on süsteemi täiuslikud bait-baidipõhised koopiad. Midagi pole välistatud.

en: Snapshots are restored by replacing system subvolumes. Since files are never copied, deleted or overwritten, there is no risk of data loss. The existing system is preserved as a new snapshot after restore.
et: Hetktõmmised taastatakse süsteemi alamköidete asendamisega. Kuna faile kunagi ei kopeerita, ei kustutata ega kirjutata üle, puudub andmete kadumise oht. Olemasolev süsteem säilitatakse pärast taastamist uue hetktõmmisena.

en: Snapshots are saved on the same disk from which they are created (system disk). Storage on other disks is not supported. If system disk fails then snapshots stored on it will be lost along with the system.
et: Hetktõmmised salvestatakse samale kettale, millelt need loodi (süsteemikettale). Teistele ketastele salvestamist ei toetata. Kui süsteemiketas ebaõnnestub, lähevad sellele salvestatud hetktõmmised koos süsteemiga kaotsi.

en: Snapshots are saved to /timeshift on selected partition. Other locations are not supported.
et: Hetktõmmised salvestatakse valitud partitsiooni kausta /timeshift. Muid asukohti ei toetata.

en: Snapshots are saved to /timeshift-btrfs on selected partition. Other locations are not supported.
et: Hetktõmmised salvestatakse valitud partitsiooni kausta /timeshift-btrfs. Muid asukohti ei toetata.

en: Snapshots available for restore
et: Taastamiseks on saadaval hetktõmmised

en: Snapshots can be saved to any disk formatted with a Linux file system. Saving snapshots to non-system or external disk allows the system to be restored even if system disk is damaged or re-formatted.
et: Hetktõmmiseid saab salvestada mis tahes kettale, mis on vormindatud Linuxi failisüsteemiga. Tõmmiste salvestamine süsteemivälisele või välisele kettale võimaldab süsteemi taastada isegi siis, kui süsteemiketas on kahjustatud või uuesti vormindatud.

en: Snapshots cannot be created in Live CD mode
et: Reaalajas CD-režiimis ei saa tõmmiseid luua

en: Snapshots will be created at selected intervals
et: Tõmmiseid luuakse valitud ajavahemike järel

en: Snapshots will be created at selected intervals if snapshot disk has enough space (> 1 GB)
et: Hetktõmmised luuakse valitud ajavahemike järel, kui hetktõmmise kettal on piisavalt ruumi (> 1 GB)

en: Specify backup device (default: config)
et: Määra varuseade (vaikimisi: config)

en: Specify device for installing GRUB2 bootloader
et: Määra seade GRUB2 alglaaduri installimiseks

en: Specify snapshot to restore
et: Määra taastamiseks hetktõmmis

en: Specify target device
et: Määra sihtseade

en: Status
et: Seisund

en: Stop cron emails for scheduled tasks
et: Peata ajastatud toimingute jaoks cron-meilid

en: Subvolume
et: Alamköide

en: Subvolume exists at destination
et: Alamköide on sihtkohas olemas

en: Subvolumes
et: Alamköited

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Switch to BTRFS mode (default: config)
et: Lülitu BTRFS-režiimi (vaikimisi: config)

en: Switch to RSYNC mode (default: config)
et: RSYNC-režiimi lülitumine (vaikimisi: config)

en: Symlinks updated
et: Nimeviidad on uuendatud

en: Syncing file systems...
et: Failisüsteemide sünkroonimine...

en: Syncing files with rsync...
et: Failide sünkroonimine rsynciga...

en: Syntax
et: Süntaks

en: System
et: Süsteem

en: System Restore Utility
et: Süsteemi taastamise utiliit

en: System can be rolled-back to a previous date by restoring a snapshot.
et: Süsteemi saab tagasi pöörata eelmisele kuupäevale, taastades hetktõmmise.

en: System will reboot after files are restored
et: Süsteem taaskäivitub pärast failide taastamist

en: System will reboot after files are restored.
et: Süsteem taaskäivitub pärast failide taastamist.

en: Tagged snapshot
et: Märgistatud hetktõmmis

en: Tags
et: Sildid

en: Target device is not mounted
et: Sihtseade pole ühendatud

en: Target device is same as system device
et: Sihtseade on sama mis süsteemiseade

en: Target device not specified!
et: Sihtseade pole määratud!

en: The cron service sends the output of scheduled tasks as an email to the current user. Select this option to suppress the emails for cron tasks created by Timeshift.
et: Teenus cron saadab ajastatud toimingute väljundi praegusele kasutajale meilina. Valige see suvand, et keelata Timeshifti loodud cron-ülesannete meilid.

en: The system partition has an unsupported subvolume layout.
et: Süsteemi partitsioonil on toetamata alamköite paigutus.

en: The target partition has an unsupported subvolume layout.
et: Sihtpartitsioonil on toetamata alamköite paigutus.

en: There are no snapshots on this device
et: Selles seadmes pole hetktõmmiseid

en: This device is not encrypted
et: See seade ei ole krüptitud

en: This software comes without absolutely NO warranty and the author takes no responsibility for any damage arising from the use of this program.
et: Sellel tarkvaral puudub absoluutne garantii ja autor ei vastuta selle programmi kasutamisest tulenevate kahjude eest.

en: Timeshift is active
et: Timeshift on aktiivne

en: Timestamp
et: Ajatempel

en: To restore with default options, press the ENTER key for all prompts!
et: Vaikevalikutega taastamiseks vajuta kõigi viipade jaoks klahvi ENTER!

en: Type
et: Tüüp

en: Unknown option
et: Tundmatu valik

en: Unknown snapshot type
et: Tundmatu hetktõmmise tüüp

en: Unknown value specified for option --tags
et: Suvandi --tags jaoks määratud tundmatu väärtus

en: Unlocked device is mapped to '%s'
et: Avatud seade on kaardistatud asukohaga '%s'

en: Unlocked successfully
et: Lahti lukustatud

en: Unmounting from
et: Lahutamine kohast

en: Unshared
et: Jagamata

en: Unsupported Subvolume Layout
et: Toetamata alamköite paigutus

en: Update GRUB menu
et: Värskenda GRUB-i menüüd

en: Update initramfs
et: Uuenda initramfs-i

en: Updated /etc/crypttab on target device
et: Sihtseadmes värskendati /etc/crypttab

en: Updated /etc/fstab on target device
et: Sihtseadmes värskendati /etc/fstab

en: Updates the GRUB menu entries (recommended). This is safe to run and should be left selected.
et: Värskendab GRUB-i menüükirjeid (soovitatav). Seda on ohutu kasutada ja see tuleks valida.

en: Updating GRUB menu...
et: GRUB-i menüü värskendamine...

en: Updating bootloader configuration...
et: Alglaaduri konfiguratsiooni värskendamine...

en: Used
et: Kasutusel

en: User
et: Kasutaja

en: User Home Directories
et: Kasutaja kodukataloog

en: User cancelled the password prompt
et: Kasutaja tühistas parooli küsimise

en: User home directories are excluded by default unless you enable them here
et: Kasutajate kodukataloogid on vaikimisi välistatud, kui te neid siin ei luba

en: Users
et: Kasutajad

en: Users Home
et: Kasutajate Kodukaust

en: Vendor
et: Tootja

en: View Rsync Log for Create
et: Kuva Rsynci logi loomiseks

en: View Rsync Log for Restore
et: Vaata taastamiseks Rsynci logi

en: View TimeShift Logs
et: Vaata TimeShifti logisid

en: Warning
et: Hoiatus

en: Web Browsers
et: Veebibrauserid

en: Weekly
et: Iganädalane

en: Weekly snapshot failed!
et: Iganädalane hetktõmmis ebaõnnestus!

en: Weekly snapshots are enabled
et: Iganädalased hetktõmmised on lubatud

en: With Errors
et: Koos vigadega

en: Wizard
et: Nõustaja

en: Wrong password
et: Vale parool

en: Yes
et: Jah

en: You can continue working on the current system. After restart, the current system will be visible as a new snapshot. This snapshot can be restored later if required, to 'undo' the restore.
et: Saad jätkata tööd praeguse süsteemiga. Pärast taaskäivitamist on praegune süsteem nähtav uue hetktõmmisena. Vajadusel saab selle hetktõmmise hiljem taastada, et taastamine tagasi võtta.

en: [ENTER = Default (%s), a = Abort]
et: [ENTER = Vaikeväärtus (%s), a = Katkesta]

en: [ENTER = Default (%s), r = Root device, a = Abort]
et: [ENTER = vaikeseade (%s), r = juurseade, a = katkestada]

en: [For Experienced Users] Change these settings if the restored system fails to boot.
et: [Kogenud kasutajatele] Muutke neid sätteid, kui taastatud süsteemi käivitamine ebaõnnestub.

en: [Warning] Deleted invalid lock
et: [Hoiatus] Kehtetu lukk on kustutatud

en: all
et: kõik

en: btrfs returned an error
et: btrfs tagastas vea

en: complete
et: lõpetatud

en: crontab file exported
et: crontab fail eksporditi

en: crontab file installed
et: crontab fail installitud

en: incomplete
et: lõpetamata

en: marked for deletion
et: kustutamiseks märgitud

en: mounted at path
et: ühendatud asukohas

en: remaining
et: jäänud

en: rsync returned an error
et: rsync tagastas vea

en: un-tagged
et: sildistamata

en: Run Timeshift as Administrator
et: Käivita Timeshift administraatorina

en: Authentication is required to run Timeshift as Administrator
et: Timeshift administraatorina käivitamiseks on vaja autentimist
