linuxmint - en to he translation catalogue (567 entries)

en: 
    Press ENTER to continue...
he: 
    להמשך, נא ללחוץ על 'אנטר'...

en: %d snapshots, %s free
he: %d תמונות־חטף מערכת, %s פנויים

en: '%s' will be on '%s'
he: ‏'%s’ יימצא על '%s’

en: '%s' will be on root device
he: '%s' יימצא בהתקן שורש

en: (Re)install GRUB2 on:
he: נא להתקין (מחדש) את GRUB2 ב:

en: ** Uninstalled Timeshift BTRFS **
he: **התקנת BTRFS טיימשיפט הוסרה **

en: / is mapped to device
he: / ממופה להתקן

en: /boot is mapped to device
he: /boot ממופה להתקן

en: /boot/efi is mapped to device
he: /boot/efi ממופה להתקן

en: /home is mapped to device
he: /home ממופה להתקן

en: <b>Comments</b> (double-click to edit)
he: <b>הערות</b> (לחיצה כפולה לעריכה)

en: A maintenance task runs once every hour and creates snapshots as needed.
he: משימת אחזקה מופעלת בכול שעה ויוצרת תמונות־חטף על פי הצורך.

en: Aborted.
he: נטישה.

en: About
he: על אודות

en: Action
he: פעולה

en: Add
he: הוספה

en: Add Files
he: הוספת קבצים

en: Add Folders
he: הוספת תיקיות

en: Add custom pattern
he: הוספת דפוס מותאם אישית

en: Add directories
he: הוספת מחיצות

en: Add files
he: הוספת קבצים

en: Add tags to snapshot (default: O)
he: הוספת תגים לתמונות־חטף (ברירת מחדל: O)

en: Added cron task
he: משימת cron נוספה

en: Admin Access Required
he: נדרשת הרשאת גישת מנהלן

en: Admin access is required to backup and restore system files.
he: נדרשת הרשאת גישת מנהלן לגיבוי ושחזור קובצי מערכת.

en: All Files
he: כל הקבצים

en: All files are copied when first snapshot is created. Subsequent snapshots are incremental. Unchanged files will be hard-linked from the previous snapshot if available.
he: כל הקבצים מועתקים בעת יצירת תמונת־חטף ראשונה. תמונות־חטף עוקבות הן תוספתיות. קבצים בהם לא נעשו שינויים יקושרו בקישור־קשיח לתמונת־החטף הקודמת ככול שכזו זמינה.

en: All other files and folders are excluded.
he: כל הקבצים והתיקיות האחרים, יוחרגו.

en: An encrypted device is selected for root file system (/). The boot directory (/boot) must be mounted on a non-encrypted device for the system to boot successfully.
    
    Either select a non-encrypted device for boot directory or select a non-encrypted device for root filesystem.
he: נבחר התקן מוצפן למערכת קבצי השורש (/) . כדי שהמערכת תאתחל בהצלחה, יש לעגון את מחיצת האתחול (/boot) בהתקן לא מוצפן.

en: Another instance of Timeshift is creating a snapshot.
he: אדגם טיימשיפט נוסף יוצר תמונת־חטף מערכת.

en: Another instance of this application is running
he: אדגם נוסף של יישומון זה מופעל כעת

en: Another instance of timeshift is currently running!
he: אדגם טיימשיפט נוסף מופעל כעת!

en: Answer YES to all confirmation prompts
he: נא לענות 'כן' על כל ההנחיות לאישור

en: App config loaded
he: תצור (config) יישומון נטען

en: App config saved
he: תצור (config) יישומון נשמר

en: Application needs admin access.
he: נדרשות ליישומון הרשאת גישת מנהלן.

en: Application will exit
he: יישומון ייסגר

en: Application will exit.
he: היישומון יבצע יציאה.

en: Available
he: זמין

en: BTRFS Snapshots
he: תמונות־חטף BTRFS

en: BTRFS device is not mounted
he: לא נמצא התקן BTRFS

en: BTRFS snapshots are saved on system partition. Other partitions are not supported.
he: תמונות־חטף BTRFS נשמרות במחיצת המערכת. מחיצות אחרות לא נתמכות.

en: BTRFS snapshots are saved on the same disk from which it is created. If the system disk fails, snapshots will be lost along with the system. Save snapshots to an external non-system disk in RSYNC mode to guard against disk failures.
he: תמונות־חטף BTRFS נשמרים בכונן בו הם נוצרים. במידה וכונן המערכת כושל, תמונות־החטף והמערכת כולה, יואבדו. להתגונן מפני כשלי כונן, נא לשמור תמונות־חטף בכונן חיצוני, שאינו כונן מערכת, במצב RSYNC.

en: Backend
he: קצה־אחורי

en: Backup
he: גיבוי

en: Backup Device
he: התקן גיבוי

en: Backup device not specified!
he: לא צוין התקן גיבוי!

en: Bittorrent Clients
he: לקוחות ביטורנט

en: Boot
he: אתחול  (boot)

en: Boot device not selected
he: לא נבחר התקן אתחול  (boot)

en: Boot snapshot failed!
he: תמונת־חטף אתחול (boot) כשלה!

en: Boot snapshots are created with a delay of 10 minutes after system startup.
he: תמונות־חטף 'אתחול' נוצרות בהשהשיה בת 10 דקות מאתחול המערכת.

en: Boot snapshots are enabled
he: תמונות־חטף אתחול (boot) מאופשרות

en: Bootloader Options
he: אפשרויות מנהל אתחול (Bootloader)

en: Bootloader Options (Advanced)
he: אפשרויות מנהל אתחול (מתקדמות)

en: Browse
he: דפדוף

en: Browse Files
he: עיון בקבצים

en: Browse selected snapshot
he: דפדוף בתמונות־חטף שנבחרו

en: Building file list...
he: בניית רשימת קבצים...

en: Calculating required disk space...
he: מתבצע חישוב זמינות נפח כונן...

en: Cancel
he: ביטול

en: Cancel restore?
he: לבטל את השחזור?

en: Cancelling the restore process will leave the target system in an inconsistent state. The system may fail to boot or you may run into various issues. After cancelling, you need to restore another snapshot, to bring the system to a consistent state. Click Yes to confirm.
he: ביטול תהליך השחזור ישאיר את מערכת היעד במצב לא יציב. ייתכן שהמערכת תיכשל באתחול או עלולה להיתקל בבעיות שונות. לאחר הביטול, יש לשחזר תמונת־חטף נוספת, כדי להביא את המערכת למצב ימיב. נא להקיש על 'כן' כדי לאשר.

en: Cannot Delete Live Snapshot
he: לא ניתן למחוק תמונת־חטף 'חיות'

en: Changed
he: שינויים

en: Changed items:
he: פריטים שהשתנו:

en: Checking Restore Actions (Dry Run)
he: בדיקת פעולות שחזור (ריצה 'יבשה')

en: Checking file systems for errors...
he: מתבצעת בדיקה אחר שגיאות במערכת הקבצים...

en: Checksum
he: סיכום

en: Cleaning up...
he: מתבצע ניקוי…

en: Click to edit. Drag and drop to re-order.
he: הקשה לעריכה. גרירה ושחרור לסדור מחדש.

en: Click to edit. Drag-drop to re-order.
he: הקשה לעריכה. גרירה ושחרור לסדור מחדש.

en: Clone System
he: שיבוט מערכת

en: Cloning
he: מתבצע שיבוט

en: Cloning system...
he: מתבצע שיבוט...

en: Close
he: סגירה

en: Close window to exit
he: יש לסגור את החלון כדי לצאת

en: Commands listed below are not available on this system
he: הפקודות המוצגות מטה אינן זמינות במערכת זו

en: Comments (click to edit)
he: הערות (הקשה לעריכה‎)

en: Comparing Files (Dry Run)...
he: השוואת קבצים (ריצה 'יבשה')

en: Comparing files with rsync...
he: השוואת קבצים באמצעות rsync...

en: Completed
he: השחזור הושלם

en: Completed With Errors
he: הפעולה הושלמה עם שגיאות

en: Confirm Actions
he: אישור פעולות

en: Continue with restore? (y/n):
he: להמשיך בשחזור:  (y/n)

en: Could not find device
he: לא ניתן למצוא התקן

en: Could not find file
he: לא ניתן למצוא קובץ

en: Could not find snapshot
he: לא ניתן למצוא תמונת_חטף מערכת

en: Could not find system subvolume
he: לא ניתן למצוא תת־כרך מערכת

en: Could not find system subvolumes for creating pre-restore snapshot
he: לא ניתן למצוא תתי־כרך מערכת לייצירת תמונת־חטף קדם שחזור

en: Create
he: יצירה

en: Create Snapshot
he: יצירת תמונת־חטף

en: Create one per boot
he: יצירת תמונת־חטף אחת לכל אתחול (boot)

en: Create one per day
he: יצירת תמונת־חטף אחת לכל יום

en: Create one per hour
he: יצירת תמונת־חטף אחת לכל שעה

en: Create one per month
he: יצירת תמונת־חטף אחת לכל חודש

en: Create one per week
he: יצירת תמונת־חטף אחת לכל שבוע

en: Create snapshot (even if not scheduled)
he: יצירת תמונת־חטף (גם אם לא תוזמנה)

en: Create snapshot if scheduled
he: יצירת תמונת־חטף ככל שתוזמנה

en: Create snapshot of current system
he: יצירת תמונת־חטף למערכת נוכחית

en: Create snapshots manually or enable scheduled snapshots to protect your system
he: יצירת תמונת־חטף באופן ידני, או, אפשור תזמון תמונות־חטף להגנה על המערכת

en: Create snapshots using BTRFS
he: יצירת תמונת־חטף תוך שימוש ב־BTRFS

en: Create snapshots using RSYNC tool and hard-links
he: יצירת תמונת־חטף תוך שימוש בכלי RSYNC וקישורים קשיחים

en: Created
he: נוצר

en: Created control file
he: קובץ בקרה נוצר

en: Created directory
he: מחיצה נוצרה

en: Created pre-restore snapshot
he: תמונת־חטף קדם שחזור נוצרה

en: Created subvolume snapshot
he: תמונת־חטף תת־כרך נוצרה

en: Creating Snapshot...
he: יצירת תמונת־חטף...

en: Creating new backup...
he: יצירת גיבוי חדש...

en: Creating new snapshot...
he: יצירת תמונת־חטף חדשה...

en: Creating pre-restore snapshot from system subvolumes...
he: יצירת תמונת־חטף קדם שחזור מתתי־כרך מערכת...

en: Critical Error
he: שגיאה מהותית

en: Cron job added
he: משימת  Cron נוספה

en: Cron job removed
he: משימת Cron הוסרה

en: Cron task exists
he: משימת Cron קיימת כבר

en: Custom
he: מותאם אישית

en: Daily
he: יומי

en: Daily snapshot failed!
he: תמונת־חטף יומית כשלה!

en: Daily snapshots are enabled
he: אופשרו תמונות־חטף יומיות

en: Data will be modified on following devices:
he: יוסגלו נתונים בהתקנים הבאים:

en: Date Format
he: תבנית תאריך

en: Delete
he: מחיקה

en: Delete Snapshots
he: מחיקת תמונות־חטף

en: Delete all snapshots
he: מחיקת כל תמונות־החטף

en: Delete selected snapshot
he: מחיקת תמונות־חטף שנבחרו

en: Delete snapshot
he: מחיקת תמונת־חטף

en: Deleted
he: נמחקה

en: Deleted directory
he: מחיצה נמחקה

en: Deleted subvolume
he: תת־כרך נמחק

en: Deleting Snapshots...
he: מתבצעת מחיקת תמונות־חטף...

en: Deleting subvolume
he: מחיקת תת־כרך

en: Deluge, Transmission
he: דלוג', טרנסמישן

en: Description
he: תיאור

en: Destroyed qgroup
he: qgroup הושמד

en: Destroying qgroup
he: השמדת qgroup

en: Device
he: התקן

en: Device is unlocked
he: התקן לא נעול

en: Device name is empty!
he: שם התקן ריק!

en: Device not found
he: התקן לא נמצא

en: Devices displayed above have BTRFS file systems.
he: להתקנים המוצגים מעלה, מערכת קבצים BTRFS.

en: Devices displayed above have Linux file systems.
he: להתקנים המוצגים מעלה, מערכת קבצים לינוקס.

en: Devices from which snapshot was created are pre-selected.
he: התקנים מהם נוצרו תמונות־החטף נבחרו מראש.

en: Devices with Linux file systems
he: התקנים בעלי מערכות קובצים לינוקס

en: Devices with Windows file systems are not supported (NTFS, FAT, etc).
he: התקנים עליהם מותקנת מערכת קבצים וינדוס (NTFS, FAT ודומיהם) לא נתמכים.

en: Directory not found
he: מחיצה לא נמצאה

en: Disclaimer
he: הַצְהָרַת אִי-אַחְרָיוּת

en: Disk
he: כונן

en: Distribution
he: הפצה

en: Enable scheduled snapshots to protect your system
he: נא לאפשר תמונות־חטף מתוזמנות להגנה על המערכת

en: Encrypted Device
he: התקן מוצפן

en: Encrypted Home Directory
he: מחיצת 'בית' מוצפנת

en: Enter device name or number
he: נא להזין שם או מספר התקן

en: Enter device name or number (a=Abort)
he: נא להזין שם או מספר התקן ( (נטישה) a=Abort)

en: Enter passphrase to unlock '%s'
he: נא להזין משפט־ססמה לשחרור נעילת '%s'

en: Enter snapshot number (a=Abort, p=Previous, n=Next)
he: נא להזין מספר תמונת־חטף (a=נטישה, p=הקודם, n=הבא)

en: Enter the pattern to exclude (Ex: *.mp3, *.bak)
he: נא להזין דפוס החרגה (לדוגמה: *.mp3, *.bak)

en: Error
he: שגיאה

en: Error running Rsync
he: שגיאה בהפעלת Rsync

en: Estimate
he: אומדן

en: Estimating System Size...
he: אומדן גודל מערכת...

en: Estimating system size...
he: אומדן גודל מערכת...

en: Examples
he: דוגמאות

en: Exclude All Files
he: החרגת כל הקבצים

en: Exclude Application Settings
he: החרגת הגדרות יישומון

en: Exclude Apps
he: החרגת ישומונים

en: Exclude List
he: רשימת החרגה

en: Exclude List Summary
he: תמצית רשימת החרגה

en: Exclude Pattern
he: דפוס החרגה

en: Excluded Directories
he: מחיצות מוחרגות

en: Expected values: O, B, H, D, W, M
he: ערכים מוחרגים: O, B, H, D, W, M

en: Failed to add cron job
he: הוספת משימת cron כשלה

en: Failed to copy file
he: העתקת קובץ כשלה

en: Failed to create directory
he: יצירת מחיצה כשלה

en: Failed to create new snapshot
he: יצירת תמונת־חטף חדשה כשלה

en: Failed to create snapshot
he: יצירת תמונת־חטף כשלה

en: Failed to create subvolume snapshot
he: יצירת תמונת־חטף תת־כרך כשלה

en: Failed to create symlinks
he: יצירת תמונת־חטף כשלה

en: Failed to delete directory
he: מחיקת מחיצה כשלה

en: Failed to delete file
he: יצירת קישורים־סימליים כשלה

en: Failed to delete snapshot nested subvolume
he: מחיקת תמונת־חטף תת־כרך מקנן,  כשלה

en: Failed to delete snapshot subvolume
he: מחיקת תמונת־חטף תת־כרך כשלה

en: Failed to delete symlinks
he: מחיקת קישורים־סימליים כשלה

en: Failed to destroy qgroup
he: השמדת qgroup כשלה

en: Failed to estimate system size
he: אמדן גודל מערכת כשל

en: Failed to export crontab file
he: יצוא קובץ crontab כשל

en: Failed to get input from user in 3 attempts
he: 3 נסיונות לקבלת קלט משתמש, כשלו

en: Failed to get partition list
he: יצירת רשימת מחיצות (partition) כשלה

en: Failed to get partition list.
he: יצירת רשימת מחיצות (partition) כשלה.

en: Failed to install crontab file
he: התקנת קובץ crontab כשלה

en: Failed to mount devices
he: עגינת התקנים כשלה

en: Failed to move file
he: העברת קובץ כשלה

en: Failed to move system subvolume to snapshot directory
he: העברת תת־כרך מערכת למחיצת תמונות־חטף כשלה

en: Failed to query subvolume list
he: שאילתת רשימת תתי־כרך, כשלה

en: Failed to query subvolume quota
he: שאילתת מכסת תת־כרך כשלה

en: Failed to read cron tab
he: קריאת crontab כשלה

en: Failed to read file
he: קריאת קובץ כשלה

en: Failed to remove
he: הסרה כשלה

en: Failed to remove cron job
he: הסרת משימת cron כשלה

en: Failed to remove snapshot
he: הסרת תמונת־חטף כשלה

en: Failed to restore system subvolume
he: שחזור תת־כרך מערכת כשל

en: Failed to save exclude list
he: שמירת רשימת החרגות כשלה

en: Failed to unlock device
he: שחרור נעילת התקן כשלה

en: Failed to unmount
he: ביטול עגינה כשל

en: Failed to unmount device!
he: ביטול עגינת התקן כשל!

en: Failed to write file
he: כתיבה לקובץ כשלה

en: File (snapshot)
he: קובץ (תמונת־חטף)

en: File (system)
he: קובץ (מערכת)

en: File Pattern
he: דפוס קובץ

en: File and directory counts:
he: סך־כל קבצים ומחיצות:

en: File not found
he: קובץ לא נמצא

en: Files &amp; directories matching the patterns below will be excluded. Patterns starting with a + will include the item instead of excluding.
he: קבצים ומחיצות התואמים לדפוס שלהלן יוחרגו. דפוסים שמתחילים בסימן '+' לא יוחרגו ובמקום זאת יכללו.

en: Files and directories can be excluded to save disk space.
he: ניתן להחריג קבצים ומחיצות לחיסכון בנפח כונן.

en: Files and directory counts:
he: סך־כל קבצים ומחיצות:

en: Files matching the following patterns will be excluded
he: קבצים התואמים לדפוסים שלהלן יוחרגו

en: Filesystem
he: מערכת קבצים

en: Filter by name or path
he: סינון לפי שם או נתיב

en: Filters
he: מסננים

en: Finish
he: סיום

en: Finished
he: הפעולה הסתיימה

en: Firefox, Chromium, Chrome, Opera, Epiphany, Midori
he: פיירפוקס, כרומיום, כרום, אופרה, אפיפני, מידורי

en: First snapshot requires:
he: דרישות לתמונת־חטף ראשונה:

en: Found existing pre-restore snapshot
he: נמצאו תמונות־חטף קדם שחזור קיימות

en: Free
he: פנוי

en: Free space
he: מקום פנוי

en: GRUB Device
he: התקן GRUB

en: GRUB device not selected
he: לא נבחר התקן GRUB

en: GRUB will NOT be reinstalled
he: GRUB לא יותקן מחדש

en: Generating initramfs...
he: חלול initramfs...

en: Global
he: כללי

en: Group
he: קבוצה

en: Help
he: עזרה

en: Hidden files and folders are included by default since they contain user-specific configuration files.
he: קבצים ותקיות מוסתרים נכללים כברירת מחדל, מאחר והם כוללים קובצי תצור יחודיים למשתמש.

en: Hide
he: הסתרה

en: Hide rsync output
he: הסתרת פלט rsync

en: Hide this window (files will be deleted in background)
he: הסתרת חלון זה (מחיקת קבצים ברקע)

en: Home
he: בית

en: Home Directory
he: מחיצת בית

en: Hourly
he: שעתי

en: Hourly snapshot failed!
he: תמונת־חטף שעתית כשלה!

en: Hourly snapshots are enabled
he: תמונת־חטף שעתית מאופשרת

en: If the restored system fails to boot, then boot from the Live CD/USB, install Timeshift, and try restoring another snapshot.
he: אם אתחול המערכת ששוחזרה כושל, נא לאתחל מ־'CD/USB חי', להתקין טיימשיפט ולנסות לשחזר תמונת־חטף אחרת.

en: If these terms are not acceptable to you, please do not proceed beyond this point!
he: במידה שתנאים אלה אינם מקובלים, נא לא להמשיך מעבר לנקודה זו!

en: Include / Exclude Patterns
he: הכללת / החרגת דפוסים

en: Include @home subvolume in backups
he: הכללת תת־כרך @home בגיבויים

en: Include All Files
he: הכללת כל הקבצים

en: Include Only Hidden Files
he: הכללת קבצים מוסתרים בלבד

en: Invalid Snapshot
he: תמונת־חטף לא תקינה

en: Invalid command line arguments
he: גורמי פקודת שורה לא תקינים

en: Invalid snapshot
he: תמונת־חטף לא תקינה

en: Items Not Selected
he: לא נבחרו פריטים

en: Keep
he: להשאיר

en: Keep configuration files for bittorrent clients like Deluge, Transmission, etc. If un-checked, previous configuration files will be restored from snapshot.
he: לשמר קבצי תצורה של לקוחות ביטורנט, כמו: דלוג', טרנסמישן ועוד. אם תיבת הסימון לא מסומנת, קבצי תצורה קודמים ישוחזרו מתמונת־החטף.

en: Keep configuration files for web browsers like Firefox and Chrome. If un-checked, previous configuration files will be restored from snapshot
he: לשמר קבצי תצורת דפדפנים כמו: פיירפוקס וכרום. אם תיבת הסימון לא מסומנת, קבצי תצורה קודמים ישוחזרו מתמונת־החטף

en: Keep on Root Device
he: להשאיר בהתקן שורש

en: Keep this mount path on the root filesystem
he: להשאיר נתיב קובץ זה בשורש מערכת הקבצים

en: LIVE
he: 'חי'

en: Label
he: תוית

en: Last boot snapshot is %d hours old
he: תמונת־חטף שורש אחרונה היא בת %d שעות

en: Last boot snapshot is older than system start time
he: תמונת־חטף שורש אחרונה קודמת למועד אתחול מערכת אחרון

en: Last boot snapshot not found
he: תמונת־חטף אתחול אחרונה לא נמצאה

en: Last daily snapshot is %d hours old
he: תמונת־חטף יומית אחרונה היא בת %d שעות

en: Last daily snapshot is more than 1 day old
he: תמונת־חטף יומית אחרונה היא בת יותר מיום אחד

en: Last daily snapshot not found
he: תמונת־חטף יומית אחרונה לא נמצאה

en: Last hourly snapshot is %d minutes old
he: תמונת־חטף שעתית אחרונה היא בת %d דקות

en: Last hourly snapshot is more than 1 hour old
he: תמונת־חטף שעתית אחרונה היא בת יותר משעה אחת

en: Last hourly snapshot not found
he: תמונת־חטף שעתית אחרונה לא נמצאה

en: Last monthly snapshot is %d days old
he: תמונת־חטף חודשית אחרונה היא בת %d ימים

en: Last monthly snapshot is more than 1 month old
he: תמונת־חטף חודשית אחרונה היא בת יותר מחודש ימים

en: Last monthly snapshot not found
he: תמונת־חטף חודשית אחרונה לא נמצאה

en: Last weekly snapshot is %d days old
he: תמונת־חטף שבועית אחרונה היא בת %d ימים

en: Last weekly snapshot is more than 1 week old
he: תמונת־חטף שבועית אחרונה היא בת יותר משבוע ימים

en: Last weekly snapshot not found
he: תמונת־חטף שבועית אחרונה לא נמצאה

en: Latest snapshot
he: תמונת־חטף אחרונה

en: Linking from snapshot
he: קישור מתמונת־החטף

en: List
he: רשימה

en: List devices
he: הצגת רשימת התקנים

en: List snapshots
he: הצגת רשימת תמונת־חטף

en: Live USB Mode (Restore Only)
he: מצב החסן USC חי (שחזור בלבד)

en: Location
he: מיקום

en: Main window closed by user
he: חלון ראשי נסגר על־ידי משתמש

en: Mark/Unmark for Deletion
he: סימון/הסרת סימון למחיקה

en: Maximum backups exceeded for backup level
he: מספר גיבויים מירבי חרג מרמת הגיבוי

en: Menu
he: תפריט

en: Misc
he: שונות

en: Missing Dependencies
he: תלויות חסרות

en: Mode
he: מצב

en: Model
he: דגם

en: Monthly
he: חודשי

en: Monthly snapshot are enabled
he: תמונת־חטף חודשית מאופשרת

en: Monthly snapshot failed!
he: תמונת־חטף חודשית כשלה!

en: Mount
he: עגינה

en: Moved system subvolume to snapshot directory
he: העברת תת־כרך מערכת למחיצת תמונות־חטף

en: Multiple snapshots selected
he: תמונת־חטף חודשית נבחרה

en: Name
he: שם

en: Next
he: הבא

en: No
he: לא

en: No Change
he: ללא שינוי

en: No Snapshots Selected
he: לא נבחרה תמונת־חטף

en: No snapshots available
he: אין תמונת־חטף זמינות

en: No snapshots found
he: לא נמצאו תמונות־חטף

en: No snapshots found on device
he: לא נמצאו תמונות־חטף בהתקן

en: No snapshots on device
he: אין תמונות־חטף בהתקן

en: No snapshots on this device
he: אין תמונות־חטף בהתקן זה

en: No snapshots selected
he: לא נבחרו תמונות־חטף בהתקן

en: None
he: ללא

en: Not Found
he: לא נמצא

en: Not Selected
he: לא נבחר

en: Not Supported
he: ‏לא נתמך

en: Not enough disk space
he: אין די מקום בכונן

en: Notes
he: הערות

en: Nothing to do!
he: אין מה לעשות!

en: Num
he: מספר

en: Number of snapshots to keep.
    Older snapshots will be removed once this limit is exceeded.
he: מספר תמונות־החטף שישמרו.
    עם חריגה ממגבלה זו, תמונות־חטף ישנות יותר יוסרו.

en: OK
he: אישור

en: OS must be installed on a BTRFS partition with Ubuntu-type subvolume layout (@ and @home subvolumes). Other layouts are not supported.
he: מערכת ההפעלה חייבת להיות מותקנת על מחיצת BTRFS עם פריסת תת־כרך מסוג אובונטו (@ ותתי־כרך home@). פריסות אחרות לא נתמכות.

en: Older log files removed
he: קובצי יומן ישנים יותר, הוסרו

en: Oldest snapshot
he: תמונות־חטף ישנות יותר

en: On demand (manual)
he: על־פי דרישה (ידני)

en: Only ubuntu-type layouts with @ and @home subvolumes are currently supported.
he: כרגע נתמכות רק פריסות מסוג אובונטו עם תתי־כרך @ ו־@home.

en: Open Menu
he: פתיחת תפריט

en: Option --snapshot-device should not be specified for creating snapshots in BTRFS mode
he: אין לציין אפשרות --snapshot-device ליצירת תמונות במצב BTRFS

en: Options
he: אפשרויות

en: Other applications (next page)
he: יישומונים אחרים (העמוד הבא)

en: Owner
he: בעלים

en: Parent Device
he: התקן הורה

en: Parsing log file...
he: ניתוח קובץ יומן...

en: Partition has an unsupported subvolume layout.
he: קיים במחיצה (Partition) תסדיר תת־כרך שאינו נתמך.

en: Path
he: נתיב

en: Pattern
he: דפוס

en: Permissions
he: הרשאות

en: Please check if you have multiple windows open.
he: נא לבדוק האם נפתחו חלונות מרובים.

en: Please do not interrupt the restore process!
he: נא לא להפסיק את תהליף השיחזור!

en: Please install required packages and try running TimeShift again
he: נא להתקין חבילות נדרשות ולנסות להפעיל את טיימשיפט שוב

en: Please re-run the application as admin (using 'sudo' or 'su')
he: נא להפעיל את היישומון מחדש כמנהלן (שימוש בפקודה'sudo' או 'su')

en: Please run the application as admin (using 'sudo' or 'su')
he: נא להפעיל את היישומון כמנהלן (שימוש בפקודה'sudo' או 'su')

en: Please save your work and close all applications.
he: נא לשמור את העבודה שבוצעה ולסגור את כל היישומונים.

en: Please select a snapshot to view the log!
he: להצגת היומן, נא לבחור תמונת־חטף!

en: Please select the GRUB device
he: נא לבחור בהתקן GRUB

en: Please wait a few minutes and try again.
he: נא להמתין מספר דקות ולנסות שוב.

en: Please wait for snapshots to be deleted.
he: נא להמתין עד שתמונות־החטף ימחקו.

en: Please wait...
he: נא להמתין…

en: Populating list...
he: אכלוס רשימה מתבצע...

en: Preparing...
he: בהכנה…

en: Previous
he: הקודם

en: Print debug information
he: הדפסת מידע ניפוי תקלים

en: Print version number
he: הצגת מספר גרסה

en: Query completed
he: שאילתה הושלמה

en: Querying subvolume info...
he: מתבצעת שאילתת מידע תת־כרך...

en: RSYNC Snapshots
he: תמונת־חטף RSYNC

en: Re-generates initramfs for all installed kernels. This is generally not needed. Select this only if the restored system fails to boot.
he: יצירת initramfs מחדש בכול הליבות המותקנות. זה בדרך כלל לא נחוץ. נא לבחור באפשרות זו רק אם המערכת ששוחזרה כושלת לאתחל.

en: Re-install GRUB2 bootloader?
he: להתקין מנהל אתחול GRUB2 מחדש?

en: Re-installing GRUB2 bootloader...
he: התקנת מנהל אתחול GRUB2 מחדש...

en: Re-installs the GRUB2 bootloader on the selected device.
he: התקנת מנהל אתחול GRUB2 מחדש, על גבי ההתקן שנבחר.

en: Read %'d of %'d lines...
he: קריאת %'d מתוך %'d שורות...

en: Rebooting system...
he: ביצוע אתחול מערכת...

en: Recommended
he: מומלץ

en: Refresh
he: רענון

en: Remote and network locations are not supported.
he: אתרים מרוחקים ומיקומי רשת לא נתמכים.

en: Remove
he: הסרה

en: Removed
he: תמונת־חטף הוסרה

en: Removed cron task
he: משימת cron הוסרה

en: Removed mount directory: '%s'
he: הוסרה מחיצה מעוגנת: '%s'

en: Removed snapshot
he: תמונת־חטף הוסרה

en: Removing
he: מתבצעת הסרה

en: Removing snapshot
he: מתבצעת הסרת תמונת־חטף

en: Removing snapshots
he: מתבצעת הסרת תמונות־חטף

en: Restore
he: שחזור

en: Restore @home subvolume
he: שיחזור תת־כרך @home

en: Restore Device
he: שחזור התקן

en: Restore Exclude
he: שחזור החרגות

en: Restore Snapshot
he: שחזור תמונת־חטף

en: Restore completed
he: שחזור הסתיים

en: Restore selected snapshot
he: שחזור תמונת־חטף שנבחרה

en: Restore snapshot
he: שחזור תמונת־חטף

en: Restored subvolumes will become active after system is restarted.
he: תת־כרך ששוחזר יהפוך לפעיל לאחר אתחול מערכת.

en: Restored system subvolume
he: תתי־כרך מערכת ששוחזרו

en: Restoring Snapshot...
he: שחזור תמונת־חטף מתבצע...

en: Restoring a snapshot will replace system subvolumes, and system subvolumes currently in use will be preserved as a new snapshot. If required, this snapshot can be restored later to 'undo' the restore.
he: שחזור תמונת־חטף תחליף תתי-כרך במערכת, ותתי-כרך מערכת שכעת בשימוש  יישמרו כתמונת־חטף חדשה. במידת הצורך, ניתן יהיה לשחזר תמונת־חטף זו מאוחר יותר כדי 'לבטל' את השחזור.

en: Restoring snapshot...
he: שחזור תמונת־חטף מתבצע...

en: Restoring snapshots only replaces system files and settings. Non-hidden files and directories in user home directories will not be touched. This behaviour can be changed by adding a filter to include these files. Included files will be backed up when snapshot is created, and replaced when snapshot is restored.
he: שחזור תמונות־חטף יחליפו רק קבצי מערכת והגדרות. קבצים ומחיצות במחיצות ה'בית' של המשתמש, שאינם מוסתרים, לא יושפעו. ניתן לשנות התנהגות זו על ידי הוספת מסנן שיכלול קבצים אלה. הקבצים השיכללו, יגובו כאשר תמונת־החטף נוצרת, ויוחלפו בעת שחזור תמונת־מצב.

en: Revision
he: עדכון גרסה

en: Root device not selected
he: לא נבחר התקן שורש

en: Rsync Log Viewer
he: משקף יומן Rsync

en: Run 'timeshift' for the command-line version of this tool
he: נא להריץ פקודת 'timeshift' לקבלת גרסת שורת־פקודה לכלי זה

en: Run in non-interactive mode
he: הפעלה באופן לא הידודי

en: Running
he: בפעולה

en: Save snapshots to an external disk instead of the system disk to guard against drive failures.
he: שמירת תמונות־חטף לכונן חיצוני במקום לכונן המערכת, להתגוננות מפני כשלי כונן.

en: Saving snapshots to a non-system disk allows you to format and re-install the OS on the system disk without losing snapshots stored on it. You can even install another Linux distribution and later roll-back the previous distribution by restoring a snapshot.
he: שמירת תמונות־חטף בכונן שאינו כונן מערכת מאפשרת לתבנת ולהתקין מחדש את מערכת ההפעלה בכונן המערכת מבלי לאבד תמונות־חטף שמאוחסנות בו. נתין גם להתקין הפצת לינוקס אחרת ובהמשך להסיג את ההפצה הקודמת על ידי שחזור תמונת־חטף.

en: Saving to device
he: שמירה להתקן

en: Schedule
he: זמנן

en: Scheduled snapshot in progress...
he: תמונת־חטף מתוזמנת ביצירה...

en: Scheduled snapshots are disabled
he: תמונות־חטף מתוזמנות מושבתות

en: Scheduled snapshots are disabled. It's recommended to enable it.
he: תמונות־חטף מתוזמנות מושבתות. מומלץ לאפשר זאת.

en: Scheduled snapshots are enabled
he: תמונות־חטף מתוזמנות מאופשרות

en: Scheduled snapshots are enabled. Snapshots will be created automatically for selected levels.
he: תמונות־חטף מתוזמנות מאופשרות. תמונות־חטף יווצרו באופן אוטומטי לרמות שנבחרו.

en: Select '%s' device (default = %s)
he: נא לבחור התקן '%s' (בררת מחדל = %s)

en: Select BTRFS system disk with root subvolume (@)
he: נא לבחור מערכת קבצים BTRFS עם תת־כרך שורש  (@)

en: Select GRUB device
he: בחירת התקן GRUB

en: Select Snapshot
he: בחירת תמונת־חטף

en: Select Snapshot Levels
he: בחירת רמות תמונת־חטף

en: Select Snapshot Location
he: בחירת מיקום תמונת־חטף

en: Select Snapshot Type
he: בחירת סוג תמונת־חטף

en: Select Snapshots
he: בחירת תמונת־חטף

en: Select Target Device
he: בחירת התקן יעד

en: Select a partition on this disk
he: נא לבחור מחיצה בכונן זה

en: Select a single snapshot to restore
he: בחירת תמונת־חטף בודדת לשיחזור

en: Select another device for root file system (/)
he: נא לבחור התקן אחר למערכת קובצי שורש  (/)

en: Select another device or free up some space
he: נא לבחור בהתקן אחר או לפנות מקום נוסף בכונן

en: Select another device to delete snasphots
he: נא לבחור בהתקן אחר למחיקת תמונות־חטף

en: Select another device?
he: לבחור בהתקן אחר?

en: Select applications to exclude from restore
he: בחירת יישומונים להחרגה משחזור

en: Select backup device
he: נא לבחור בהתקן גיבוי

en: Select directory
he: בחירת מחיצה

en: Select file(s)
he: נא לבחור קובץ(ים)

en: Select snapshot
he: נא לבחור תמונות־חטף

en: Select snapshots to delete
he: נא לבחור תמונות־חטף למחיקה

en: Select the device for root file system (/)
he: נא לבחור כונן עבור מערכת קבצים שורש (/)

en: Select the devices where files will be restored.
he: נא לבחור כונן ממנו ישוחזרו קבצים.

en: Select the intervals for creating snapshots
he: בחירת מרווח זמן ליצירת תמונות־חטף

en: Select the items to be removed from the list
he: נא לבחור את הפריטים שיוסרו מהרשימה

en: Select the snapshot device
he: נא לבחור את התקן תמונת־החטף

en: Select the snapshot to restore
he: נא לבחור את תמונת־החטף לשחזור

en: Select the snapshots to be deleted
he: נא לבחור את תמונות־החטף למחיקה

en: Select the snapshots to mark for deletion
he: נא לבחור את תמונות־החטף לסימון למחיקה

en: Select the target devices where system will be cloned.
he: בחירת התקן יעד עליו תשוחזר המערכת.

en: Selected default snapshot device
he: נא לבחור התקן תמונת־החטף ברירת מחדל

en: Selected default snapshot type
he: נא לבחור סוג תמונת־החטף ברירת מחדל

en: Selected device does not have BTRFS partition
he: אין מחיצת BTRFS בהתקן שנבחר

en: Selected device does not have Linux partition
he: אין מחיצת לינוקס בהתקן שנבחר

en: Selected snapshot device
he: נא לבחור התקן תמונת־חטף

en: Selected snapshot device is not a system disk
he: התקן תמונת־חטף שנבחר אינו כונן מערכת

en: Selected snapshot is marked for deletion
he: תמונת־חטף שנבחרה, מסומנת למחיקה

en: Selected snapshot is marked for deletion and cannot be restored
he: תמונת־החטף שנבחרה מסומנת למחיקה ולא ניתנת לשחזור

en: Selected user has an encrypted home directory. It's not possible to include only hidden files.
he: למשתמש שנבחר מחיצת 'בית' מוצפנת. בלתי אפשרי לכלולל קבצים מוסתרים בלבד.

en: Serial
he: טורי

en: Session log file
he: קובץ יומן שיח

en: Set snapshot description
he: הוספת תיאור לתמונת־חטף

en: Settings
he: הגדרות

en: Settings wizard
he: אשף הגדרות

en: Setup Complete
he: הגדרה הושלמה

en: Setup Wizard
he: אשף הגדרות

en: Show additional debug messages
he: הצגת הודעות ניפוי־תקלים נוספות

en: Show all options
he: הצגת כל האפשרויות

en: Show more applications to exclude on the next page
he: הצגת יישומונים נוספים להחרגה, בעמוד הבא

en: Show rsync output (default)
he: הצגת פלט rsync (בררת מחדל)

en: Size
he: גודל

en: Size of BTRFS snapshots are initially zero. As system files gradually change with time, data gets written to new data blocks which take up disk space (copy-on-write). Files in the snapshot continue to point to original data blocks.
he: תחילה, גודל תמונות־חטף BTRFS הוא אפס. ככול שקובצי מערכת משתנים בהדרגה עם הזמן, הנתונים נכתבים לגושי נתונים חדשים שתופסים מקום בכונן (העתקה־בעת־כתיבה). קבצים בתמונת־חטף ימשיכו להצביע על גושי נתונים מקוריים.

en: Skip GRUB2 reinstall
he: דלוג על התקנה חוזרת של GRUB2

en: Snapshot
he: תמונת־חטף

en: Snapshot '%s' is being used by the system and cannot be deleted. Restart the system to activate the restored snapshot.
he: תמונת־חטף '%s' נמצאת בשימוש על ידי המערכת ולא ניתן למחוק אותה. נא לאתחל את המערכת כדי להפעיל את תמונת־חטף ששוחזרה.

en: Snapshot Created
he: תמונת־חטף נוצרה

en: Snapshot Levels
he: רמות תמונת־חטף

en: Snapshot deletion in progress...
he: מחיקת תמונת־חטף מתבצעת...

en: Snapshot device
he: התקן תמונת־חטף

en: Snapshot device not available
he: התקן תמונת־חטף לא זמין

en: Snapshot device not selected
he: לא נבחר התקן תמונת־חטף

en: Snapshot location
he: מיקום תמונת־חטף

en: Snapshot saved successfully
he: תמונת־חטף נשמרה בהצלחה

en: Snapshot to restore not specified!
he: לא צוינה תמונת־חטף לשחזור!

en: Snapshot will become active after system is rebooted.
he: תמונת־חטף תהפוך לפעילה לאחר אתחול מערכת מחדש.

en: Snapshot(s) Deleted
he: תמונות־חטף נמחקו

en: Snapshots
he: תמונות־חטף

en: Snapshots are created and restored instantly. Snapshot creation is an atomic transaction at the file system level.
he: תמונות־חטף מצב נוצרות ומשוחזרות באופן מיידי. יצירת תמונת־חטף היא פעולה עקבית (אטומית) ברמת מערכת הקבצים.

en: Snapshots are created by creating copies of system files using rsync, and hard-linking unchanged files from previous snapshot.
he: אופן יצירת תמונות־חטף היא על ידי יצירת עותקים של קבצי מערכת באמצעות rsync, וקישור קשיח של קבצים ללא שינוי מאז תמונות־חטף קודמת.

en: Snapshots are created using the built-in features of the BTRFS file system.
he: תמונות־חטף נוצרות באמצעות התכונות המובנות של מערכת הקבצים BTRFS.

en: Snapshots are not scheduled at fixed times.
he: תמונות־חטף לא תוזמנו בזמנים קבועים.

en: Snapshots are perfect, byte-for-byte copies of the system. Nothing is excluded.
he: תמונות־חטף הן עותקים מושלמים, בתים-עבור-בתים של המערכת. כלום לא מוחרג.

en: Snapshots are restored by replacing system subvolumes. Since files are never copied, deleted or overwritten, there is no risk of data loss. The existing system is preserved as a new snapshot after restore.
he: תמונות־חטף משוחזרות על ידי החלפת תתי־כרך במערכת. מכיוון שקבצים לעולם אינם מועתקים, נמחקים או נרמסים, אין סיכון לאובדן נתונים. המערכת הקיימת משתמרת כתמונות־חטף חדשה לאחר השחזור.

en: Snapshots are saved on the same disk from which they are created (system disk). Storage on other disks is not supported. If system disk fails then snapshots stored on it will be lost along with the system.
he: תמונות־חטף נשמרות על גבי אותו כונן ממנו הן נוצרות (כונן מערכת). אחסון בכוננים אחרים לא נתמך. במידה שכונן המערכת כושל, תמונות־החטף שאוכסנו בו, יאבדו יחד עם המערכת.

en: Snapshots are saved to /timeshift on selected partition. Other locations are not supported.
he: תמונות־חטף נשמרות ל־timeshift/ במחיצה שנבחרה . מקומים אחרים לא נתמכים.

en: Snapshots are saved to /timeshift-btrfs on selected partition. Other locations are not supported.
he: תמונות־חטף נשמרות ל־timeshift-btrfs/. מקומים אחרים לא נתמכים.

en: Snapshots available for restore
he: תמונות־חטף זמינות לשיחזור

en: Snapshots can be saved to any disk formatted with a Linux file system. Saving snapshots to non-system or external disk allows the system to be restored even if system disk is damaged or re-formatted.
he: ניתן לשמור תמונות־חטף בכל כונן שתובנת עם מערכת קובצי לינוקס. שמירת תמונות־חטף בכונן שאינו כונן מערכת, או, כונן חיצוני, יאפשרו לשחזר את המערכת גם אם כונן המערכת פגום או תובנת מחדש.

en: Snapshots cannot be created in Live CD mode
he: לא ניתן לייצר תמונות־חטף במצב תקליטור 'חי' (Live CD)

en: Snapshots will be created at selected intervals
he: תמונות־חטף יווצרו במרווחי־זמן שנבחרו

en: Snapshots will be created at selected intervals if snapshot disk has enough space (> 1 GB)
he: תמונות־חטף יווצרו במרווחי־זמן שנבחרו ככל שהמקום הפנוי בכונן תמונת־החטף מספק (> 1 ג'"ב)

en: Specify backup device (default: config)
he: נא לציין התקן גיבוי  (בררת־מחדל: config)

en: Specify device for installing GRUB2 bootloader
he: נא לציין התקן להתקנת מנהל אתחול GRUB2

en: Specify snapshot to restore
he: נא לציין תמונת־חטף לשחזור

en: Specify target device
he: נא לציין התקן יעד

en: Status
he: מצב

en: Stop cron emails for scheduled tasks
he: עצירת הודעות דוא"ל מ־cron למשימות מתוזמנות

en: Subvolume
he: תת־כרך

en: Subvolume exists at destination
he: קיים תת־כרך ביעד

en: Subvolumes
he: תתי־כרך

en: Summary
he: תקציר

en: Switch to BTRFS mode (default: config)
he: החלפה למצב BTRFS (בררת־מחדל: config)

en: Switch to RSYNC mode (default: config)
he: החלפה למצב RSYNC (בררת־מחדל: config)

en: Symlinks updated
he: קישורים סמלים עודכנו

en: Syncing file systems...
he: מתבצע סינכרון מערכת קבצים...

en: Syncing files with rsync...
he: מתבצע סינכרון באמצעות rsync...

en: Syntax
he: תחביר

en: System
he: מערכת

en: System Restore Utility
he: עזר שחזור מערכת

en: System can be rolled-back to a previous date by restoring a snapshot.
he: ניתן לגלול את המערכת לתאריך קודם על ידי שחזור תמונת־חטף.

en: System will reboot after files are restored
he: לאחר שחזור קבצים, המערכת תאתחל

en: System will reboot after files are restored.
he: לאחר שחזור קבצים, המערכת תאתחל.

en: Tagged snapshot
he: תמונת־חטף מתוייגת

en: Tags
he: תגים

en: Target device is not mounted
he: התקן יעד לא מעוגן

en: Target device is same as system device
he: התקן יעד והתקן מערכת, זהים

en: Target device not specified!
he: לא צוין התקן יעד!

en: The cron service sends the output of scheduled tasks as an email to the current user. Select this option to suppress the emails for cron tasks created by Timeshift.
he: שירות cron שולח את פלט המשימות המתוזמנות כדוא"ל למשתמש הנוכחי. נא לבחור באפשרות לדכאוי דוא"ל בגין משימות cron שנוצרו על ידי טיימשיפט.

en: The system partition has an unsupported subvolume layout.
he: במחיצת המערכת קיים תת־כרך שאינו נתמך.

en: The target partition has an unsupported subvolume layout.
he: במחיצת היעד קיים תת־כרך שאינו נתמך.

en: There are no snapshots on this device
he: אין תמונות־חטף בהתקן זה

en: This device is not encrypted
he: ההתקן לא מוצפן

en: This software comes without absolutely NO warranty and the author takes no responsibility for any damage arising from the use of this program.
he: תוכנה זו מגיעה ללא כל אחריות והמחבר לא לוקח אחריות על כל נזק הנובע מהשימוש בתוכנית זו.

en: Timeshift is active
he: טיימשיפט פעיל

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: To restore with default options, press the ENTER key for all prompts!
he: לשחזור עם אפשרויות בררת מחדל, נא לללחוץ על מקש 'אנטר' לכול ההנחיות!

en: Type
he: סוג

en: Unknown option
he: אפשרות לא ידועה

en: Unknown snapshot type
he: סוג תמונת־חטף לא ידועה

en: Unknown value specified for option --tags
he: ערך שצוין עבור אפשרות  --tags, לא ידוע

en: Unlocked device is mapped to '%s'
he: התקן לא נעול ממופה ל־'%s'

en: Unlocked successfully
he: שחרור נעילה צלח

en: Unmounting from
he: ביטול עגינת

en: Unshared
he: ללא שיתוף

en: Unsupported Subvolume Layout
he: פריסת תת־כרך לא נתמכת

en: Update GRUB menu
he: עדכון תפריט GRUB

en: Update initramfs
he: עדכון initramfs

en: Updated /etc/crypttab on target device
he: עדכון etc/crypttab בהתקן היעד

en: Updated /etc/fstab on target device
he: עדכון etc/fstab  בהתקן היעד

en: Updates the GRUB menu entries (recommended). This is safe to run and should be left selected.
he: עדכון רשומות תפריט  GRUB (מומלץ). בטוח להפעיל זאת ורצוי להשאיר את סימון הבחירה.

en: Updating GRUB menu...
he: מתבצע  עדכון תפריט GRUB...

en: Updating bootloader configuration...
he: מתבצע  עדכון תצור מנהל אתחול...

en: Used
he: בשימוש

en: User
he: משתמש

en: User Home Directories
he: מחיצות 'בית' משתמש

en: User cancelled the password prompt
he: הנחית ססמה בוטלה על ידי משתמש

en: User home directories are excluded by default unless you enable them here
he: מחיצות 'בית' של משתמש, מוחרגות כבררת־מחדל אלה עם הם אופשראו כאן

en: Users
he: משתמשים

en: Users Home
he: בית המשתמש

en: Vendor
he: ספק

en: View Rsync Log for Create
he: הצגת יומן Rsync של 'יצירה'

en: View Rsync Log for Restore
he: הצגת יומן Rsync של 'שחזור'

en: View TimeShift Logs
he: הצגת יומני טיימשיפט

en: Warning
he: אזהרה

en: Web Browsers
he: דפדפני מרשתת

en: Weekly
he: שבועי

en: Weekly snapshot failed!
he: תמונת־חטף שבועית כשלה!

en: Weekly snapshots are enabled
he: תמונות־חטף שבועיות אופשרו

en: With Errors
he: כולל שגיאות

en: Wizard
he: אשף

en: Wrong password
he: ססמה שגויה

en: Yes
he: כן

en: You can continue working on the current system. After restart, the current system will be visible as a new snapshot. This snapshot can be restored later if required, to 'undo' the restore.
he: ניתן להמשיך לעבוד עם המערכת הנוכחית. לאחר אתחול, המערכת הנוכחית תהיה גלויה כתמונת־חטף חדשה. לביטוף השחזור במידת הצורך, ניתן יהיה מאוחר יותר לשחזר תמונת־חטף זו.

en: [ENTER = Default (%s), a = Abort]
he: [ENTER = בררת מחדל (%s), a = נטישה]

en: [ENTER = Default (%s), r = Root device, a = Abort]
he: [ENTER = בררת מחדל (%s), r = התקן שורש, a = נטישה]

en: [For Experienced Users] Change these settings if the restored system fails to boot.
he: [למשתמשים מנוסים] ניתן לשנות הגדרות אלה אם המערכת המשוחזרת לא מצליחה לאתחל.

en: [Warning] Deleted invalid lock
he: [אזהרה] נעילה לא תקינה נמחקה

en: all
he: הכול

en: btrfs returned an error
he: btrfs החזיר שגיאה

en: complete
he: הפעולה הושלמה

en: crontab file exported
he: קובץ crontab יוצא

en: crontab file installed
he: הותקנו קובצי crontab

en: incomplete
he: הפעולה לא הושלמה

en: marked for deletion
he: סימון למחיקה

en: mounted at path
he: נתיב עגינה

en: remaining
he: יתרה

en: rsync returned an error
he: rsync החזיר שגיאה

en: un-tagged
he: לא מתוייג

en: Timeshift
he: טיימשיפט

en: Run Timeshift as Administrator
he: הפעלת טיימשיפט כמנהלן

en: Authentication is required to run Timeshift as Administrator
he: נדרשות הרשאות להפעלת טיימשיפט כמנהלן
