linuxmint - en to ka translation catalogue (212 entries)

en: Aborted.
ka: შეწყვეტილია.

en: About
ka: შესახებ

en: Action
ka: ქმედება

en: Add
ka: დამატება

en: Add Files
ka: ფაილების დამატება

en: Add Folders
ka: საქაღალდეების დამატება

en: Add directories
ka: საქაღალდეების დამატება

en: Add files
ka: ფაილების დამატება

en: All Files
ka: ყველა ფაილი

en: App config loaded
ka: აპის კონფიგი ჩაიტვირთა

en: App config saved
ka: აპის კონფიგი შენახულია

en: Application needs admin access.
ka: აპლიკაციას ადმინის წვდომა ესაჭიროება.

en: Application will exit
ka: აპლიკაცია მუშაობას დაასრულებს

en: Application will exit.
ka: აპლიკაცია მუშაობას დაასრულებს.

en: Available
ka: ხელმისაწვდომი

en: BTRFS Snapshots
ka: btrfs -ის სწრაფი ასლები

en: Backend
ka: უკანბოლო

en: Backup
ka: მარქაფი

en: Backup Device
ka: მარქაფის მოწყობილობა

en: Bittorrent Clients
ka: Bittorrent -ის კლიენტები

en: Boot
ka: ჩატვირთვადი

en: Bootloader Options
ka: ჩამტვირთავის მორგება

en: Browse
ka: ნუსხა

en: Browse Files
ka: ფაილის არჩევა

en: Building file list...
ka: ფაილების სიის აგება...

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Cancel restore?
ka: გავაუქმო აღდგენა?

en: Changed
ka: შეცვლილია

en: Changed items:
ka: შეცვლილი ჩანაწერები:

en: Checksum
ka: საკონტროლო რიცხვი

en: Cleaning up...
ka: მოსუფთავება...

en: Clone System
ka: სისტემის კლონირება

en: Cloning
ka: კლონირება

en: Cloning system...
ka: სისტემის კლონირება...

en: Close
ka: დახურვა

en: Close window to exit
ka: გასასვლელად ფანჯარა დახურეთ

en: Completed
ka: დასრულებულია

en: Completed With Errors
ka: დასრულდა შეცდომებით

en: Confirm Actions
ka: ქმედებების დადასტურება

en: Could not find device
ka: მოწყობილობა ვერ ვიპოვე

en: Could not find file
ka: ფაილი ვერ ვიპოვე

en: Could not find snapshot
ka: სწრაფი ასლი ვერ ვიპოვე

en: Could not find system subvolume
ka: სისტემის ქვეტომი ვერ ვიპოვე

en: Create
ka: შექმნა

en: Create Snapshot
ka: სწრაფი ასლის შექმნა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Created control file
ka: საკონტროლო ფაილი შეიქმნა

en: Created directory
ka: საქარალდე შეიქმნა

en: Creating Snapshot...
ka: სწრაფი ასლის შექმნა...

en: Creating new backup...
ka: ახალი მარქაფის შექმნა...

en: Creating new snapshot...
ka: ახალი სწრაფი ასლის შექმნა…

en: Critical Error
ka: კრიტიკული შეცდომა

en: Cron job added
ka: Cron -ის დავალება დამატებულია

en: Cron job removed
ka: Cron -ის დავალება წაიშალა

en: Cron task exists
ka: Cron-ს ამოცანა არსებობს

en: Custom
ka: განსხვავებული

en: Daily
ka: დღიურად

en: Date Format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Delete
ka: DELETE

en: Delete Snapshots
ka: სწრაფი ასლების წაშლა

en: Delete all snapshots
ka: ყველა სწრაფი ასლის წაშლა

en: Delete selected snapshot
ka: მონიშნული სწრაფი ასლის წაშლა

en: Delete snapshot
ka: სწრაფი ასლის წაშლა

en: Deleted
ka: წაშლილია

en: Deleted directory
ka: საქაღალდე წაიშალა

en: Deleted subvolume
ka: ქვეტომის წაშლა

en: Deleting Snapshots...
ka: სწრაფი ასლების წაშლა...

en: Deleting subvolume
ka: ქვეტომის წაშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Device
ka: მოწყობილობა

en: Device is unlocked
ka: მოწყობილობა განბლოკილია

en: Device name is empty!
ka: მოწყობილობის სახელი ცარიელია

en: Device not found
ka: მოწყობილობა ნაპოვნი არაა

en: Directory not found
ka: დირექტორია ვერ მოიძებნა

en: Disclaimer
ka: უარყოფა

en: Disk
ka: დისკი

en: Distribution
ka: გავრცელება

en: Encrypted Device
ka: დაშიფრული მოწყობილობა

en: Error
ka: შეცდომა

en: Estimate
ka: დაახლოებითი

en: Estimating System Size...
ka: სისტემის ზომის განსაზღვრა...

en: Estimating system size...
ka: სისტემის ზომის განსაზღვრა...

en: Examples
ka: მაგალითები

en: Exclude All Files
ka: ყველა ფაილის ამოღება

en: Exclude Application Settings
ka: აპლიკაციის პარამეტრების ამოღება

en: Exclude Apps
ka: აპების ამოღება

en: Exclude List
ka: სიის ამოღება

en: Exclude List Summary
ka: სიის შეჯამების ამოღება

en: Exclude Pattern
ka: ნიმუშის ამოღება

en: Excluded Directories
ka: საქაღალდეების ამოღება

en: Expected values: O, B, H, D, W, M
ka: მოველოდი მნიშვნელობებს: O, B, H, D, W, M

en: Failed to copy file
ka: ფაილის კოპირების შეცდომა

en: Failed to create directory
ka: საქაღალდის შექმნის შეცდომა

en: Failed to create new snapshot
ka: ახალი სწრაფი ასლის შექმნის შეცდომა

en: Failed to create snapshot
ka: სწრაფი ასლის შექმნის შეცდომა

en: Failed to create subvolume snapshot
ka: ქვეტომის სწრაფი ასლის შექმნის შეცდომა

en: Failed to create symlinks
ka: სიმბმულების შექმნის შეცდომა

en: Failed to delete directory
ka: საქაღალდის წაშლის შეცდომა

en: Failed to delete file
ka: ფაილის წაშლის შეცდომა

en: Failed to delete symlinks
ka: სიმბმულების წაშლის შეცდომა

en: Failed to get partition list
ka: დანაყოფების სიის მიღების შეცდომა

en: Failed to get partition list.
ka: დანაყოფების სიის მიღების შეცდომა.

en: Failed to mount devices
ka: მოწყობილობების მიმაგრების შეცდომა

en: Failed to move file
ka: ფაილის გადატანის შეცდომა

en: Failed to read file
ka: ფაილის წაკითხვის შეცდომა

en: Failed to remove
ka: წაშლის შეცდომა

en: Failed to unlock device
ka: მოწყობილობის განბლოკვის შეცდომა

en: Failed to unmount
ka: მოხსნის შეცდომა

en: Failed to unmount device!
ka: მოწყობილობის მოხსნის შეცდომა

en: Failed to write file
ka: ფაილის ჩაწერის შეცდომა

en: File (snapshot)
ka: ფაილი (სწრაფი ასლი)

en: File (system)
ka: ფაილი (სისტემა)

en: File Pattern
ka: ფაილის ნიმუში

en: File not found
ka: ფაილი ვერ მოიძებნა

en: Filesystem
ka: ფაილური სისტემა

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Finish
ka: დასრულება

en: Finished
ka: დასრულდა

en: Free
ka: თავისუფალი

en: Free space
ka: თავისუფალი სივრცე

en: GRUB Device
ka: GRUB -ის მოწყობილობა

en: Global
ka: გლობალური

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Help
ka: დახმარება

en: Hide
ka: დამალვა

en: Home
ka: მთავარი

en: Home Directory
ka: საწყისი საქაღალდე

en: Hourly
ka: საათობრივ

en: Include All Files
ka: ყველა ფაილის ჩასმა

en: Invalid Snapshot
ka: არასწორი სწრაფი ასლი

en: Invalid command line arguments
ka: ბრძანების სტრიქონის არასწორი არგუმენტები

en: Invalid snapshot
ka: არასწორი სწრაფი ასლი

en: Keep
ka: დატოვება

en: LIVE
ka: მიმდინარე

en: Label
ka: ჭდე

en: Latest snapshot
ka: უახლესი სწრაფი ასლი

en: List
ka: სია

en: List devices
ka: მოწყობილობების სია

en: List snapshots
ka: სწრაფი ასლების სია

en: Location
ka: მდებარეობა

en: Menu
ka: მენიუ

en: Misc
ka: სხვანი

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Model
ka: მოდელი

en: Monthly
ka: თვეში ერთხელ

en: Mount
ka: მიმაგრება

en: Name
ka: სახელი

en: Next
ka: შემდეგი

en: No
ka: არა

en: No Change
ka: ცვლილებების გარეშე

en: No snapshots selected
ka: სწრაფი ასლის მონიშნული არაა

en: None
ka: არაფერი

en: Not Found
ka: ნაპოვნი არაა

en: Not Selected
ka: მოუნიშნავი

en: Not Supported
ka: მხარდაუჭერელია

en: Notes
ka: შენიშვნები

en: Nothing to do!
ka: გასაკეთებელი არაფერია!

en: Num
ka: რიცხვი

en: OK
ka: დიახ

en: Oldest snapshot
ka: უძველესი სწრაფი ასლი

en: Open Menu
ka: მენიუს გახსნა

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Parent Device
ka: მშობელი მოწყობილობა

en: Path
ka: ბილიკი

en: Pattern
ka: შაბლონი

en: Permissions
ka: ნებართვები

en: Please wait...
ka: გთხოვთ, მოითმინოთ...

en: Populating list...
ka: სიის შევსება...

en: Preparing...
ka: მომზადება...

en: Previous
ka: წინა

en: Print debug information
ka: გამართვის ინფორმაციის გამოტანა

en: Query completed
ka: მოთხოვნა დასრულდა

en: Recommended
ka: რეკომენდებულია

en: Refresh
ka: განახლება

en: Remove
ka: წაშლა

en: Removed
ka: წაშლილია

en: Removing
ka: წაშლა

en: Restore
ka: აღდგენა

en: Restore Snapshot
ka: სწრაფი ასლის აღდგენა

en: Restore completed
ka: აღდგენ დასრულდა

en: Restore snapshot
ka: სწრაფი ასლის აღდგენა

en: Revision
ka: რევიზია

en: Running
ka: გაშვებულია

en: Schedule
ka: განრიგი

en: Select directory
ka: უჯრის ამორჩევა

en: Serial
ka: სერიული

en: Settings
ka: მორგება

en: Setup Complete
ka: მორგება დასრულებულია

en: Size
ka: ზომა

en: Snapshot
ka: სწრაფი ასლი

en: Snapshots
ka: სწრაფი ასლები

en: Summary
ka: შეჯამება

en: Syntax
ka: სინტაქსი

en: System
ka: სისტემა

en: Tags
ka: ჭდეები

en: Timestamp
ka: დროის შტამპი

en: Type
ka: ტიპი

en: Unknown option
ka: უცნობი პარამეტრი

en: Used
ka: Გამოყენებული

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Vendor
ka: მომწოდებელი

en: Web Browsers
ka: ვებ-ბრაუზერები

en: Weekly
ka: კვირაში ერთხელ

en: Wizard
ka: ოსტატი

en: Wrong password
ka: მცდარი პაროლი

en: Yes
ka: დიახ

en: all
ka: ყველა

en: complete
ka: დასრულებული

en: incomplete
ka: დაუსრულებელი

en: remaining
ka: დარჩენილია
