linuxmint - en to kab translation catalogue (94 entries)

en: 
    Press ENTER to continue...
kab: 
    Senned ɣef ENTER i waken ad tkemmleḍ...

en: %d snapshots, %s free
kab: %d n tugniwin yettwaṭṭfen, %s ilelli

en: '%s' will be on '%s'
kab: '%s' ad yettwarmed '%s'

en: '%s' will be on root device
kab: '%s' ad yili ɣef yibenk agejdan

en: (Re)install GRUB2 on:
kab: (Ales)asebded n GRUB2 ɣef:

en: / is mapped to device
kab: / yeqqen ɣer yibenk

en: /boot is mapped to device
kab: /boot yeqqen ɣer yibenk

en: /boot/efi is mapped to device
kab: /boot/efi yeqqen ɣer yibenk

en: /home is mapped to device
kab: /home yeqqen ɣer yibenk

en: <b>Comments</b> (double-click to edit)
kab: <b>Iwenniten</b> (senned snat n tikkal i uẓṛeg)

en: Aborted.
kab: Yettwanef

en: About
kab: Γef

en: Action
kab: Tigawt

en: Add
kab: Rnu

en: Add Files
kab: Rnu ifuyla

en: Add Folders
kab: Rnu Ikaramen

en: Add custom pattern
kab: Rnu taneɣruft yugnen

en: Add directories
kab: Rnu ikaramen

en: Add files
kab: Rnu ifuyla

en: Added cron task
kab: Tawuri cron yettwarnan

en: Admin Access Required
kab: Yessefk Tisirag n Unedbal

en: Admin access is required to backup and restore system files.
kab: Yessefk Tisirag n Unedbal i uḥraz d tririt n ifuyla unagraw.

en: All Files
kab: Akk ifuyla

en: All other files and folders are excluded.
kab: Akk ifuyla d ikaramen nniḍen ttwasufɣen.

en: Another instance of this application is running
kab: Tummant nniḍen n usnas t-tteddu

en: Another instance of timeshift is currently running!
kab: Tummant nniḍen n usekḥer n wakud i teddu aka tura!

en: Answer YES to all confirmation prompts
kab: Ini IH i akk iseqsiyen n usentem

en: App config loaded
kab: Iɣewwaṛen n usnas ttwazedmend

en: App config saved
kab: Iɣewwaṛen n usnas ttwaskelsen

en: Application needs admin access.
kab: Asnas yesra tisirag n unedbal.

en: Application will exit
kab: Asnas ad yeffeɣ

en: Application will exit.
kab: Asnas ad yeffeɣ

en: Available
kab: Yella

en: BTRFS device is not mounted
kab: Ibenk BTRFS u yuli ara

en: Backup
kab: Ḥrez

en: Backup Device
kab: Ibenk n uḥraz

en: Backup device not specified!
kab: Ibenk n uḥraz ur yettwassefru ara!

en: Bittorrent Clients
kab: Imsaɣen Bittorrent

en: Boot
kab: Senker

en: Boot device not selected
kab: Ibenk n usenker ur yettwafren ara

en: Boot snapshot failed!
kab: Tuṭṭfa n tugna n usenker tecceḍ!

en: Boot snapshots are enabled
kab: Tuṭṭfiwin n tugniwin n usenker remdent

en: Browse
kab: Snirem

en: Browse Files
kab: Snirem ifuyla

en: Browse selected snapshot
kab: Snirem tuṭṭfa n tugna yettwafernen

en: Cancel
kab: Sefsex

en: Cancel restore?
kab: Sefsex tiririt?

en: Changed
kab: Yettwabeddel

en: Changed items:
kab: Iferdisen yettwabedlen

en: Checking file systems for errors...
kab: Anadi ɣef tuccḍiwin deg ifuyla unagraw...

en: Cleaning up...
kab: Asizdeg...

en: Close
kab: Mdel

en: Close window to exit
kab: Mdel asfaylu i tuffɣa

en: Commands listed below are not available on this system
kab: Inezḍayen yettwabdren ddaw-a ulac-iten deg unagraw-agi

en: Completed
kab: Immed

en: Completed With Errors
kab: Immed s tuccḍiwin

en: Confirm Actions
kab: Sentem tigawt

en: Continue with restore? (y/n):
kab: Kemmel aked uḥraz? (y/n):

en: Could not find device
kab: Ur yezmir ara ad yaf ibenk

en: Could not find file
kab: Ur yezmir ara ad yaf afaylu

en: Create
kab: Rnu

en: Create one per boot
kab: Rnu yiwen yal asenker

en: Create one per day
kab: Rnu yiwen yal ass

en: Create one per hour
kab: Rnu yiwen yal asrag

en: Create one per month
kab: Rnu yiwen yal aggur

en: Create one per week
kab: Rnu yiwen yal imalas

en: Created
kab: Yettwarna

en: Created control file
kab: Snulfu-d afaylu n usenqed

en: Created directory
kab: Akaram yettwarnan

en: Creating new backup...
kab: Asnulfu n uḥraz amaynut...

en: Critical Error
kab: Tuccḍa iweɛren

en: Custom
kab: Udmawan

en: Daily
kab: Yal ass

en: Date Format
kab: Amasal n uzemz

en: Delete
kab: Kkes

en: Deleted
kab: Yettwakkes

en: Deleted directory
kab: Akaram yettwakksen

en: Description
kab: Aglam

en: Device
kab: Ibenk

en: Device name is empty!
kab: Isen n ibenk d ilem!

en: Device not found
kab: Ur n ufi ara ibenk

en: Devices with Linux file systems
kab: Ibenken s inagrawen ufaylu Linux

en: Directory not found
kab: Ulac akaram

en: Disk
kab: Aḍebsi

en: Error
kab: Tuccḍa

en: Examples
kab: Imedyaten

en: Failed to delete directory
kab: Tukksa n ukaram ur teddi ara

en: Failed to delete file
kab: Tukksa n ufaylu ur teddi ara

en: File (system)
kab: Afaylu (nagraw)

en: File Pattern
kab: Taneɣruft n ufaylu

en: File not found
kab: Ulac afaylu

en: Finish
kab: Fakk

en: Finished
kab: Yemmed

en: Free
kab: Ilelli
