linuxmint - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: 
    Press ENTER to continue...
ku: 
    Ji bo berdewamkirinê ENTER bitikîne...

en: %d snapshots, %s free
ku: %dsnapshots, %sbelaş

en: '%s' will be on '%s'
ku: ' %s'dê li ser' be %s'

en: '%s' will be on root device
ku: ' %s' dê li ser cîhaza root be

en: (Re)install GRUB2 on:
ku: (Ji nû ve) GRUB2 li ser saz bikin:

en: ** Uninstalled Timeshift BTRFS **
ku: ** Timeshift BTRFS rakirin **

en: / is mapped to device
ku: / li ser cîhaza tête nexşandin

en: /boot is mapped to device
ku: /boot li ser cîhazê tête nexşandin

en: /boot/efi is mapped to device
ku: /boot/efi li ser cîhazê tê nexşandin

en: /home is mapped to device
ku: /mal li ser cîhazê tê nexşandin

en: Aborted.
ku: Têkçûn.

en: About
ku: Derbar

en: Action
ku: Kirarî

en: Add
ku: Lêzêdekirin

en: Add Files
ku: Pelan Lê Zêdeke

en: Add Folders
ku: Dosyayan Lêzêdebike

en: Add custom pattern
ku: Nimûneya xwerû zêde bikin

en: Add directories
ku: Derhêneran zêde bikin

en: Add files
ku: Zêdekirina dosyayê

en: Add tags to snapshot (default: O)
ku: Etîketan li wêneyê zêde bikin (pêşniyaz: O)

en: Added cron task
ku: Nivîsarê kopî bikin Karê kron lê zêde kir

en: Admin Access Required
ku: Gihîştina Admin Pêdivî ye
