linuxmint - en to sk translation catalogue (555 entries)

en: 
    Press ENTER to continue...
sk: 
    Stlač klávesu ENTER pre pokračovanie...

en: %d snapshots, %s free
sk: %d snapshotov, %s voľného miesta

en: '%s' will be on '%s'
sk: '%s' bude na '%s'

en: '%s' will be on root device
sk: '%s' bude na zariadení s koreňovým adresárom

en: (Re)install GRUB2 on:
sk: (Pre)inštalovať GRUB2 na:

en: ** Uninstalled Timeshift BTRFS **
sk: ** Odinštalovaný Timeshift BTRFS **

en: / is mapped to device
sk: / je namapované na zariadení

en: /boot is mapped to device
sk: /boot je namapované na zariadení

en: /boot/efi is mapped to device
sk: /boot/efi je namapované na zariadení

en: /home is mapped to device
sk: /home je namapované na zariadení

en: <b>Comments</b> (double-click to edit)
sk: <b>Komentáre</b> (upravte dvojklikom)

en: A maintenance task runs once every hour and creates snapshots as needed.
sk: Úloha údržby sa spúšťa raz za hodinu a vytvára snapshoty podľa potreby.

en: Aborted.
sk: Prerušené.

en: About
sk: O programe

en: Action
sk: Akcia

en: Add
sk: Pridať

en: Add Files
sk: Pridať Súbory

en: Add Folders
sk: Pridať Priečinky

en: Add custom pattern
sk: Pridať vlastný vzor

en: Add directories
sk: Pridať adresáre

en: Add files
sk: Pridať súbory

en: Add tags to snapshot (default: O)
sk: Pridať príznaky pre snapshot (predvolené: O)

en: Added cron task
sk: Úloha cron pridaná

en: Admin Access Required
sk: Vyžaduje sa oprávnenie správcu systému

en: Admin access is required to backup and restore system files.
sk: Zálohovanie a obnova systémových súborov vyžaduje práva správcu systému.

en: All Files
sk: Všetky súbory

en: All files are copied when first snapshot is created. Subsequent snapshots are incremental. Unchanged files will be hard-linked from the previous snapshot if available.
sk: Všetky súbory sú skopírované pri vytvorení prvého snapshotu. Následné snapshoty sú už iba prírastkové. Nezmenené súbory sú zastúpené pevnými odkazmi (hardlink), vedúcimi od predchádzajúceho snapshotu, ak je k dispozícii.

en: All other files and folders are excluded.
sk: Všetky ostatné súbory a priečinky sú vynechané.

en: An encrypted device is selected for root file system (/). The boot directory (/boot) must be mounted on a non-encrypted device for the system to boot successfully.
    
    Either select a non-encrypted device for boot directory or select a non-encrypted device for root filesystem.
sk: Pre koreňový adresár súborového systému (/) je vybrané šifrované zariadenie. Pre úspešné zavedenie systému musí byť adresár so zavádzacími súbormi (/boot) pripojený na nešifrovanom zariadení.
    
    Buď vyberte nešifrované zariadenie pre adresár (/boot), alebo vyberte nešifrované zariadenie pre koreňový adresár súborového systému (/).

en: Another instance of Timeshift is creating a snapshot.
sk: Ďalšia inštancia Timeshift vytvára snapshot.

en: Another instance of this application is running
sk: Ďalšia inštancia tohto programu už beží

en: Another instance of timeshift is currently running!
sk: Ďalšia inštancia Timeshift teraz beží!

en: Answer YES to all confirmation prompts
sk: Odpoveď ÁNO na potvrdenie všetkých požiadaviek

en: App config loaded
sk: Konfigurácia programu je načítaná

en: App config saved
sk: Konfigurácia programu je uložená

en: Application needs admin access.
sk: Pre spustenie programu je potrebné heslo administrátora.

en: Application will exit
sk: Program bude ukončený

en: Application will exit.
sk: Program bude ukončený.

en: Available
sk: Dostupné

en: BTRFS Snapshots
sk: BTRFS Snapshoty

en: BTRFS device is not mounted
sk: BTRFS zariadenie nie je pripojené

en: BTRFS snapshots are saved on system partition. Other partitions are not supported.
sk: BTRFS snapshoty sú uložené na systémovom oddiele. Iné oddiely nie sú podporované.

en: BTRFS snapshots are saved on the same disk from which it is created. If the system disk fails, snapshots will be lost along with the system. Save snapshots to an external non-system disk in RSYNC mode to guard against disk failures.
sk: BTRFS snapshoty sú ukladané na rovnaký disk z ktorého sú vytvorené. Ak systémový disk zlyhá, snapshoty budú stratené spolu so systémom. Nastavte uloženie snapshotov na externý disk v RSYNC móde, aby ste predišli problémom so zlyhaním systémového disku.

en: Backup
sk: Záloha

en: Backup Device
sk: Zálohovacie zariadenie

en: Backup device not specified!
sk: Zálohovacie zariadenie nebolo určené!

en: Bittorrent Clients
sk: Klienti bittorrent

en: Boot
sk: Zavedenie

en: Boot device not selected
sk: Nebolo vybrané zariadenie pre zavedenie systému

en: Boot snapshot failed!
sk: Zlyhanie snapshotu pre zavedenie systému!

en: Boot snapshots are created with a delay of 10 minutes after system startup.
sk: Snapshoty pre zavedenie systému sú vytvorené s oneskorením 10 minút po štarte systému.

en: Boot snapshots are enabled
sk: Snapshoty pre zavedenie systému sú povolené

en: Bootloader Options
sk: Možnosti zavádzača systému

en: Bootloader Options (Advanced)
sk: Možnosti zavádzača systému (Pokročilé)

en: Browse
sk: Prehliadať

en: Browse Files
sk: Prehliadať súbory

en: Browse selected snapshot
sk: Prehliadať vybraný snapshot

en: Building file list...
sk: Vytvorenie zoznamu súborov...

en: Calculating required disk space...
sk: Výpočet potrebného miesta na disku...

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cancel restore?
sk: Zrušiť obnovenie?

en: Cancelling the restore process will leave the target system in an inconsistent state. The system may fail to boot or you may run into various issues. After cancelling, you need to restore another snapshot, to bring the system to a consistent state. Click Yes to confirm.
sk: Zrušenie obnovovacieho procesu nechá cieľový systém v nekonzistentnom stave.  Taký systém môže zlyhať pri zavedení alebo bežať s rôznymi chybami. Po zrušení budete musieť systém znova obnoviť, aby ste ho dostali do konzistentného stavu. Kliknite na Áno pre potvrdenie.

en: Cannot Delete Live Snapshot
sk: Nie je možné vymazať Live Snapshot

en: Changed
sk: Zmenené

en: Changed items:
sk: Zmenené položky:

en: Checking Restore Actions (Dry Run)
sk: Kontrola obnovovacích akcií (skúška nanečisto)

en: Checking file systems for errors...
sk: Kontrola súborových systémov na chyby...

en: Checksum
sk: Kontrolný súčet

en: Cleaning up...
sk: Čistenie...

en: Click to edit. Drag and drop to re-order.
sk: Kliknite pre editáciu. Ťahajte a pustite pre zmenu usporiadania.

en: Click to edit. Drag-drop to re-order.
sk: Kliknite pre editáciu. Ťahajte - pustite pre zmenu usporiadania.

en: Clone System
sk: Klon systému

en: Cloning
sk: Klonovanie

en: Cloning system...
sk: Klonovanie systému...

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Close window to exit
sk: Zatvoriť okno pre ukončenie

en: Commands listed below are not available on this system
sk: Príkazy uvedené dole v zozname nie sú dostupné na tomto systéme

en: Comments (click to edit)
sk: Komentáre (kliknite pre editáciu)

en: Comparing Files (Dry Run)...
sk: Porovnanie súborov (skúška nanečisto)...

en: Comparing files with rsync...
sk: Porovnanie súborov s rsync...

en: Completed
sk: Dokončené

en: Completed With Errors
sk: Dokončené s chybami

en: Confirm Actions
sk: Potvrdiť akcie

en: Continue with restore? (y/n):
sk: Pokračovať s obnovou?

en: Could not find device
sk: Zariadenie nebolo nájdené

en: Could not find file
sk: Súbor nebol nájdený

en: Could not find snapshot
sk: Snapshot nebol nájdený

en: Could not find system subvolume
sk: Podriadený zväzok systému nebol nájdený

en: Could not find system subvolumes for creating pre-restore snapshot
sk: Neboli nájdené podriadené zväzky systému na vytvorenie predbežného snapshotu obnovy

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Create Snapshot
sk: Vytvoriť snapshot

en: Create one per boot
sk: Vytvoriť jeden za zavedenie systému

en: Create one per day
sk: Vytvoriť jeden za deň

en: Create one per hour
sk: Vytvoriť jeden za hodinu

en: Create one per month
sk: Vytvoriť jeden za mesiac

en: Create one per week
sk: Vytvoriť jeden za týždeň

en: Create snapshot (even if not scheduled)
sk: Vytvoriť snapshot (aj ak nie je naplánovaný)

en: Create snapshot if scheduled
sk: Vytvoriť snapshot ak je naplánovaný

en: Create snapshot of current system
sk: Vytvoriť snapshot súčasného systému

en: Create snapshots manually or enable scheduled snapshots to protect your system
sk: Vytvoriť snapshot manuálne alebo povoliť plánované snapshoty pre ochranu vášho systému

en: Create snapshots using BTRFS
sk: Vytvoriť snapshoty použitím BTRFS

en: Create snapshots using RSYNC tool and hard-links
sk: Vytvoriť snapshoty použitím nástroja RSYNC a pevných odkazov (hard-links)

en: Created
sk: Vytvorené

en: Created control file
sk: Vytvorený kontrolný súbor

en: Created directory
sk: Vytvorený adresár

en: Created pre-restore snapshot
sk: Vytvorený snapshot na predbežnú obnovu

en: Created subvolume snapshot
sk: Vytvorený snapshot podriadeného zväzku

en: Creating Snapshot...
sk: Vytváranie snapshotu...

en: Creating new backup...
sk: Vytváranie novej zálohy...

en: Creating new snapshot...
sk: Vytváranie nového snapshotu...

en: Creating pre-restore snapshot from system subvolumes...
sk: Vytváranie predbežného snapshotu obnovy z podriadených zväzkov systému...

en: Critical Error
sk: Kritická chyba

en: Cron job added
sk: Pridaný cron job

en: Cron job removed
sk: Odstránený cron job

en: Cron task exists
sk: Úloha cron existuje

en: Custom
sk: Vlastný

en: Daily
sk: Denne

en: Daily snapshot failed!
sk: Denný snapshot zlyhal!

en: Daily snapshots are enabled
sk: Denné snapshoty sú povolené

en: Data will be modified on following devices:
sk: Dáta budú upravené na nasledujúcich zariadeniach:

en: Date Format
sk: Formát dátumu

en: Delete
sk: Vymazať

en: Delete Snapshots
sk: Vymazať snapshoty

en: Delete all snapshots
sk: Vymazať všetky snapshoty

en: Delete selected snapshot
sk: Vymazať vybrané snapshoty

en: Delete snapshot
sk: Vymazať snapshot

en: Deleted
sk: Vymazané

en: Deleted directory
sk: Adresár vymazaný

en: Deleted subvolume
sk: Podriadený zväzok vymazaný

en: Deleting Snapshots...
sk: Vymazanie snapshotov...

en: Deleting subvolume
sk: Vymazanie podriadeného zväzku

en: Description
sk: Popis

en: Destroyed qgroup
sk: Zmazaná qgroup

en: Destroying qgroup
sk: Zmazanie qgroup

en: Device
sk: Zariadenie

en: Device is unlocked
sk: Zariadenie je odomknuté

en: Device name is empty!
sk: Názov zariadenia je prázdny!

en: Device not found
sk: Zariadenie nenájdené

en: Devices displayed above have BTRFS file systems.
sk: Zariadenia zobrazené vyššie majú súborový systém BTRFS.

en: Devices displayed above have Linux file systems.
sk: Zariadenia zobrazené vyššie majú súborový systém Linux.

en: Devices from which snapshot was created are pre-selected.
sk: Zariadenia z ktorých bol vytvorený snapshot sú predbežne vybrané.

en: Devices with Linux file systems
sk: Zariadenia so súborovým systémom Linux

en: Devices with Windows file systems are not supported (NTFS, FAT, etc).
sk: Zariadenia so súborovým systémom Windows nie sú podporované (NTFS, FAT).

en: Directory not found
sk: Adresár nenájdený

en: Disclaimer
sk: Odmietnutie zodpovednosti

en: Distribution
sk: Distribúcia

en: Enable scheduled snapshots to protect your system
sk: Povoliť plánované snapshoty pre ochranu vášho systému

en: Encrypted Device
sk: Šifrované zariadenie

en: Encrypted Home Directory
sk: Šifrovaný domáci adresár

en: Enter device name or number
sk: Zadajte názov alebo číslo zariadenia

en: Enter device name or number (a=Abort)
sk: Zadajte názov alebo číslo zariadenia (a=prerušiť)

en: Enter passphrase to unlock '%s'
sk: Zadajte heslo na odomknutie '%s'

en: Enter snapshot number (a=Abort, p=Previous, n=Next)
sk: Zadajte číslo snapshotu (a=prerušiť, p=predchádzajúci, n=nasledujúci)

en: Enter the pattern to exclude (Ex: *.mp3, *.bak)
sk: Zadajte vzor pre vynechanie (napríklad: *.mp3, *.bak)

en: Error
sk: Chyba

en: Error running Rsync
sk: Chyba pri behu Rsync

en: Estimate
sk: Odhad

en: Estimating System Size...
sk: Odhadovanie veľkosti systému...

en: Estimating system size...
sk: Odhadovanie veľkosti systému...

en: Examples
sk: Príklady

en: Exclude All Files
sk: Vynechať všetky súbory

en: Exclude Application Settings
sk: Vynechať nastavenia programov

en: Exclude Apps
sk: Vynechať aplikácie

en: Exclude List
sk: Zoznam vynechaných

en: Exclude List Summary
sk: Zhrnutie zoznamu vynechaných

en: Exclude Pattern
sk: Vynechať vzor

en: Excluded Directories
sk: Vynechané adresáre

en: Expected values: O, B, H, D, W, M
sk: Očakávané hodnoty: O, B, H, D, W, M

en: Failed to add cron job
sk: Zlyhalo pridanie cron job

en: Failed to copy file
sk: Zlyhalo kopírovanie súboru

en: Failed to create directory
sk: Zlyhalo vytvorenie adresára

en: Failed to create new snapshot
sk: Zlyhalo vytvorenie nového snapshotu

en: Failed to create snapshot
sk: Zlyhalo vytvorenie snapshotu

en: Failed to create subvolume snapshot
sk: Zlyhalo vytvorenie snapshotu podriadeného zväzku

en: Failed to create symlinks
sk: Zlyhalo vytvorenie symbolických odkazov

en: Failed to delete directory
sk: Zlyhalo vymazanie adresára

en: Failed to delete file
sk: Zlyhalo vymazanie súboru

en: Failed to delete snapshot nested subvolume
sk: Zlyhalo vymazanie snapshotu včleneného podriadeného zväzku

en: Failed to delete snapshot subvolume
sk: Zlyhalo vymazanie snapshotu podriadeného zväzku

en: Failed to delete symlinks
sk: Zlyhalo vymazanie symbolických odkazov

en: Failed to destroy qgroup
sk: Nepodarilo sa zmazať qgroup

en: Failed to estimate system size
sk: Zlyhalo odhadnutie veľkosti systému

en: Failed to export crontab file
sk: Zlyhalo exportovanie súboru crontab

en: Failed to get input from user in 3 attempts
sk: Zlyhalo získanie vstupnej informácie od užívateľa po 3 pokusoch

en: Failed to get partition list
sk: Zlyhalo získanie zoznamu oddielov

en: Failed to get partition list.
sk: Zlyhalo získanie zoznamu oddielov.

en: Failed to install crontab file
sk: Zlyhalo inštalovanie súboru crontab

en: Failed to mount devices
sk: Zlyhalo pripojenie zariadení

en: Failed to move file
sk: Zlyhalo presunutie súboru

en: Failed to move system subvolume to snapshot directory
sk: Zlyhalo presunutie podriadeného zväzku systému do adresáru snapshotu

en: Failed to query subvolume list
sk: Zlyhalo opýtanie sa na zoznam podriadeného zväzku

en: Failed to query subvolume quota
sk: Dopyt na kvótu podriadeného zväzku zlyhal

en: Failed to read cron tab
sk: Zlyhalo čítanie cron tab

en: Failed to read file
sk: Zlyhalo čítanie súboru

en: Failed to remove
sk: Zlyhalo odstránenie

en: Failed to remove cron job
sk: Zlyhalo odstránenie cron job

en: Failed to remove snapshot
sk: Zlyhalo odstránenie snapshotu

en: Failed to restore system subvolume
sk: Zlyhalo obnovenie podriadeného zväzku systému

en: Failed to save exclude list
sk: Zlyhalo uloženie zoznamu vylúčených

en: Failed to unlock device
sk: Zlyhalo odomknutie zariadenia

en: Failed to unmount
sk: Zlyhalo odpojenie

en: Failed to unmount device!
sk: Zlyhalo odpojenie zariadenia!

en: Failed to write file
sk: Zlyhalo zapísanie súboru

en: File (snapshot)
sk: Súbor (snapshot)

en: File (system)
sk: Súbor (systém)

en: File Pattern
sk: Súbor predloha

en: File and directory counts:
sk: Počty súborov a adresárov:

en: File not found
sk: Súbor nenájdený

en: Files &amp; directories matching the patterns below will be excluded. Patterns starting with a + will include the item instead of excluding.
sk: Súbory a adresáre zodpovedajúce nižšie uvedeným vzorom budú vynechané. Vzory začínajúce na + (plus) znamenajú opak a to zahrnutie položky namiesto jej vynechania.

en: Files and directories can be excluded to save disk space.
sk: Súbory a adresáre môžu byť vynechané pre šetrenie miesta na disku.

en: Files and directory counts:
sk: Počty súborov a adresárov:

en: Files matching the following patterns will be excluded
sk: Súbory zodpovedajúce nasledovným vzorom budú vynechané

en: Filesystem
sk: Súborový systém

en: Filter by name or path
sk: Filtrovať podľa názvu alebo cesty

en: Filters
sk: Filtre

en: Finish
sk: Koniec

en: Finished
sk: Dokončené

en: First snapshot requires:
sk: Prvý snapshot vyžaduje:

en: Found existing pre-restore snapshot
sk: Nájdený existujúci snapshot pre obnovu

en: Free
sk: Voľné

en: Free space
sk: Voľné miesto

en: GRUB Device
sk: Zariadenie GRUB

en: GRUB device not selected
sk: Zariadenie GRUB nie je vybrané

en: GRUB will NOT be reinstalled
sk: GRUB nebude znovu nainštalovaný

en: Generating initramfs...
sk: Vytváranie initramfs...

en: Global
sk: Globálny

en: Group
sk: Skupina

en: Help
sk: Pomoc

en: Hidden files and folders are included by default since they contain user-specific configuration files.
sk: Skryté súbory a zložky sú štandardne zahrnuté, pretože obsahujú nastavenia pre konkrétnych užívateľov.

en: Hide
sk: Skryť

en: Hide rsync output
sk: Skryť výstup rsync

en: Hide this window (files will be deleted in background)
sk: Skryť toto okno (súbory budú vymazané na pozadí)

en: Home
sk: Domov

en: Home Directory
sk: Domovský adresár

en: Hourly
sk: Hodinový

en: Hourly snapshot failed!
sk: Hodinový snapshot zlyhal!

en: Hourly snapshots are enabled
sk: Hodinové snapshoty sú povolené

en: If the restored system fails to boot, then boot from the Live CD/USB, install Timeshift, and try restoring another snapshot.
sk: Ak obnovený systém zlyhá pri zavádzaní, potom zaveďte Live CD/USB, spustite Timeshift a skúste obnovu z iného snapshotu.

en: If these terms are not acceptable to you, please do not proceed beyond this point!
sk: Ak sú tieto podmienky pre vás neprijateľné, prosím nepokračujte ďalej!

en: Include / Exclude Patterns
sk: Vzory pre zahrnutie / vynechanie

en: Include @home subvolume in backups
sk: Zahrnúť podriadený zväzok @home do zálohy

en: Include All Files
sk: Zahrnúť všetky súbory

en: Include Only Hidden Files
sk: Zahrnúť iba skryté súbory

en: Invalid Snapshot
sk: Neplatný snapshot

en: Invalid command line arguments
sk: Neplatné argumenty príkazového riadku

en: Invalid snapshot
sk: Neplatný snapshot

en: Items Not Selected
sk: Nevybrané položky

en: Keep
sk: Zachovať

en: Keep configuration files for bittorrent clients like Deluge, Transmission, etc. If un-checked, previous configuration files will be restored from snapshot.
sk: Zachovať súbory s nastavením pre bittorrent klientov ako sú Deluge, Transmission, atď. Ak nie je zaškrtnuté, budú obnovené súbory s nastaveniami zo snapshotu.

en: Keep configuration files for web browsers like Firefox and Chrome. If un-checked, previous configuration files will be restored from snapshot
sk: Zachovať súbory s nastavením pre webové prehliadače ako sú Firefox a Chrome. Ak nie je zaškrtnuté, budú obnovené súbory s nastaveniami zo snapshotu.

en: Keep on Root Device
sk: Ponechať na zariadení s koreňovým adresárom

en: Keep this mount path on the root filesystem
sk: Ponechať túto cestu k pripojeniu na systém s koreňovým adresárom.

en: Label
sk: Menovka

en: Last boot snapshot is %d hours old
sk: Posledný snapshot pre zavedenie je %d hodín starý

en: Last boot snapshot is older than system start time
sk: Posledný snapshot pre zavedenie je starší než systémový čas štartu

en: Last boot snapshot not found
sk: Posledný snapshot pre zavedenie nenájdený

en: Last daily snapshot is %d hours old
sk: Posledný denný snapshot je %d hodín starý

en: Last daily snapshot is more than 1 day old
sk: Posledný denný snapshot je viac než 1 deň starý

en: Last daily snapshot not found
sk: Posledný denný snapshot nenájdený

en: Last hourly snapshot is %d minutes old
sk: Posledný hodinový snapshot je %d minút starý

en: Last hourly snapshot is more than 1 hour old
sk: Posledný hodinový snapshot je viac než 1 hodinu starý

en: Last hourly snapshot not found
sk: Posledný hodinový snapshot nenájdený

en: Last monthly snapshot is %d days old
sk: Posledný mesačný snapshot je %d dní starý

en: Last monthly snapshot is more than 1 month old
sk: Posledný mesačný snapshot je viac než 1 mesiac starý

en: Last monthly snapshot not found
sk: Posledný mesačný snapshot nenájdený

en: Last weekly snapshot is %d days old
sk: Posledný týždenný snapshot je %d dní starý

en: Last weekly snapshot is more than 1 week old
sk: Posledný týždenný snapshot je viac než 1 týždeň starý

en: Last weekly snapshot not found
sk: Posledný týždenný snapshot nenájdený

en: Latest snapshot
sk: Posledný snapshot

en: Linking from snapshot
sk: Linkované zo snapshotu

en: List
sk: Zoznam

en: List devices
sk: Zoznam zariadení

en: List snapshots
sk: Zoznam snapshotov

en: Live USB Mode (Restore Only)
sk: Live USB Mode (iba pre obnovu)

en: Location
sk: Miesto

en: Main window closed by user
sk: Hlavné okno zavreté užívateľom

en: Mark/Unmark for Deletion
sk: Označiť/odznačiť pre vymazanie

en: Maximum backups exceeded for backup level
sk: Prekročený maximálny počet záloh pre túto úroveň

en: Menu
sk: Ponuka

en: Missing Dependencies
sk: Chýbajúce závislosti

en: Mode
sk: Režim

en: Monthly
sk: Mesačný

en: Monthly snapshot are enabled
sk: Mesačný snapshot je povolený

en: Monthly snapshot failed!
sk: Mesačný snapshot zlyhal!

en: Mount
sk: Pripojiť

en: Moved system subvolume to snapshot directory
sk: Presunutý podriadený zväzok systému do adresára snapshotu

en: Multiple snapshots selected
sk: Viac snapshotov je vybraných

en: Name
sk: Názov

en: Next
sk: Ďalší

en: No
sk: Nie

en: No Change
sk: Bez zmeny

en: No Snapshots Selected
sk: Žiadny snapshot nie je vybraný

en: No snapshots available
sk: Žiadny snapshot nie je dostupný

en: No snapshots found
sk: Nenašiel sa snapshot

en: No snapshots found on device
sk: Na zariadení sa nenašiel snapshot

en: No snapshots on device
sk: Žiadny snapshot nie je na zariadení

en: No snapshots on this device
sk: Žiadny snapshot nie je na tomto zariadení

en: No snapshots selected
sk: Žiadny snapshot nie je vybraný

en: None
sk: Žiadne

en: Not Found
sk: Nenájdené

en: Not Selected
sk: Nevybrané

en: Not Supported
sk: Nepodporované

en: Not enough disk space
sk: Nedostatok miesta na disku

en: Notes
sk: Poznámky

en: Nothing to do!
sk: Nič na práci!

en: Number of snapshots to keep.
    Older snapshots will be removed once this limit is exceeded.
sk: Počet uchovávaných snapshotov.
    Po dosiahnutí tejto hranice budú tie najstaršie vymazávané.

en: OS must be installed on a BTRFS partition with Ubuntu-type subvolume layout (@ and @home subvolumes). Other layouts are not supported.
sk: Operačný systém musí byť inštalovaný na BTRFS oddiel, ktorý má rozdelenie podriadených zväzkov typu Ubuntu (@ and @home subvolumes). Iné rozdelenia nie sú podporované.

en: Older log files removed
sk: Staršie logovacie súbory odstránené

en: Oldest snapshot
sk: Najstarší snapshot

en: On demand (manual)
sk: Na požiadanie (manuálne)

en: Only ubuntu-type layouts with @ and @home subvolumes are currently supported.
sk: Len rozdelenia podriadených zväzkov typu Ubuntu s @ a @home sú momentálne podporované.

en: Open Menu
sk: Otvoriť ponuku

en: Option --snapshot-device should not be specified for creating snapshots in BTRFS mode
sk: Pri vytváraní snapshotov v BTRFS móde by nemala byť použitá možnosť --snapshot-device

en: Options
sk: Možnosti

en: Other applications (next page)
sk: Iné aplikácie (ďalšia stránka)

en: Owner
sk: Vlastník

en: Parent Device
sk: Nadriadené zariadenie

en: Parsing log file...
sk: Analýza logovacieho súboru...

en: Partition has an unsupported subvolume layout.
sk: Oddiel má nepodporované rozdelenie podriadených zväzkov

en: Path
sk: Cesta

en: Pattern
sk: Vzor

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Please check if you have multiple windows open.
sk: Prosím skontrolujte či máte otvorených viac okien.

en: Please do not interrupt the restore process!
sk: Prosím neprerušte proces obnovy!

en: Please install required packages and try running TimeShift again
sk: Prosím nainštalujte požadované balíky a pokúste sa znova spustiť TimeShift

en: Please re-run the application as admin (using 'sudo' or 'su')
sk: Prosím znova spustite aplikáciu ako admin (použitím sudo alebo su)

en: Please run the application as admin (using 'sudo' or 'su')
sk: Prosím spustite aplikáciu ako admin (použitím sudo alebo su)

en: Please save your work and close all applications.
sk: Prosím uložte vašu prácu a zavrite všetky aplikácie.

en: Please select a snapshot to view the log!
sk: Prosím vyberte snapshot na prezretie logu!

en: Please select the GRUB device
sk: Prosím vyberte zariadenie pre GRUB

en: Please wait a few minutes and try again.
sk: Prosím počkajte niekoľko minút a skúste znova.

en: Please wait for snapshots to be deleted.
sk: Prosím počkajte na vymazanie snapshotov.

en: Please wait...
sk: Počkajte prosím...

en: Populating list...
sk: Vytváranie zoznamu...

en: Preparing...
sk: Pripravuje sa...

en: Previous
sk: Predchádzajúci

en: Print debug information
sk: Vypísať informácie pre ladenie

en: Print version number
sk: Vytlačiť číslo verzie

en: Query completed
sk: Zisťovanie dokončené

en: Querying subvolume info...
sk: Zisťovanie informácií o podriadenom zväzku...

en: RSYNC Snapshots
sk: RSYNC Snapshoty

en: Re-generates initramfs for all installed kernels. This is generally not needed. Select this only if the restored system fails to boot.
sk: Vygenerovať initramfs pre všetky nainštalované jadrá. Toto nie je potrebné. Vyberte túto možnosť, ak zlyhá zavedenie obnoveného systému.

en: Re-install GRUB2 bootloader?
sk: Preinštalovať zavádzač GRUB2?

en: Re-installing GRUB2 bootloader...
sk: Zavádzač GRUB2 sa preinštaluje...

en: Re-installs the GRUB2 bootloader on the selected device.
sk: Preinštalácia zavádzača GRUB2 na vybrané zariadenie.

en: Read %'d of %'d lines...
sk: Načítanie %'d z %'d riadkov...

en: Rebooting system...
sk: Reštart systému...

en: Recommended
sk: Odporučený

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Remote and network locations are not supported.
sk: Vzdialené a sieťové umiestnenia nie sú podporované.

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Removed
sk: Odstránené

en: Removed cron task
sk: Odstránená úloha cron

en: Removed mount directory: '%s'
sk: Odstránený prípojný adresár: '%s'

en: Removed snapshot
sk: Snapshot odstránený

en: Removing
sk: Odstraňuje sa

en: Removing snapshot
sk: Odstraňuje sa snapshot

en: Removing snapshots
sk: Odstraňujú sa snapshoty

en: Restore
sk: Obnova

en: Restore @home subvolume
sk: Obnova podriadeného zväzku @home

en: Restore Device
sk: Obnova zariadenia

en: Restore Exclude
sk: Vynechať obnovu

en: Restore Snapshot
sk: Obnova snapshotu

en: Restore completed
sk: Obnova dokončená

en: Restore selected snapshot
sk: Obnova vybraného snapshotu

en: Restore snapshot
sk: Obnova snapshotu

en: Restored subvolumes will become active after system is restarted.
sk: Obnovené podriadené zväzky budú aktívne po reštarte systému.

en: Restored system subvolume
sk: Systémový podriadený zväzok obnovený

en: Restoring Snapshot...
sk: Obnovuje sa snapshot...

en: Restoring a snapshot will replace system subvolumes, and system subvolumes currently in use will be preserved as a new snapshot. If required, this snapshot can be restored later to 'undo' the restore.
sk: Obnovenie zo snapshotu nahradí podriadené zväzky systému, a tie ktoré sa teraz používajú budú zachované ako nový snapshot. Ak je potrebné, tento snapshot môže byť obnovený neskôr k vráteniu obnovy.

en: Restoring snapshot...
sk: Obnovuje sa snapshot...

en: Restoring snapshots only replaces system files and settings. Non-hidden files and directories in user home directories will not be touched. This behaviour can be changed by adding a filter to include these files. Included files will be backed up when snapshot is created, and replaced when snapshot is restored.
sk: Obnovenie zo snapshotu nahradí systémové súbory a nastavenia. Súbory a priečinky v domovskom adresári užívateľa, ktoré nie sú skryté, nebudú dotknuté. Toto správanie môže byť zmenené pridaním filtra k zahrnutiu týchto viditeľných súborov. Potom zahrnuté súbory budú zálohované pri vytvorení snapshotu a nahradené pri obnove.

en: Revision
sk: Revízia

en: Root device not selected
sk: Nie je vybrané zariadenie root

en: Rsync Log Viewer
sk: Prehliadač logu rsync

en: Run 'timeshift' for the command-line version of this tool
sk: Zadaním príkazu 'timeshift' je možné spustiť terminálovú verziu tohto nástroja

en: Run in non-interactive mode
sk: Spustiť v bezobslužnom režime

en: Running
sk: Spustené

en: Save snapshots to an external disk instead of the system disk to guard against drive failures.
sk: Uložiť snapshoty na externý disk namiesto systémového disku, na ochranu pred zlyhaním jednotky.

en: Saving snapshots to a non-system disk allows you to format and re-install the OS on the system disk without losing snapshots stored on it. You can even install another Linux distribution and later roll-back the previous distribution by restoring a snapshot.
sk: Uloženie snapshotov na nesystémový disk vám dovoľuje formátovať a pre-inštalovať OS bez straty uložených snapshotov. Dokonca môžete nainštalovať inú linuxovú distribúciu a neskôr vrátiť predchádzajúcu, obnovou zo snapshotu.

en: Saving to device
sk: Ukladanie na zariadenie

en: Schedule
sk: Plánovanie

en: Scheduled snapshot in progress...
sk: Vytváranie plánovaného snapshotu...

en: Scheduled snapshots are disabled
sk: Plánované snapshoty sú vypnuté

en: Scheduled snapshots are disabled. It's recommended to enable it.
sk: Plánované snapshoty sú vypnuté. Je odporúčané ich zapnúť.

en: Scheduled snapshots are enabled
sk: Plánované snapshoty sú zapnuté

en: Scheduled snapshots are enabled. Snapshots will be created automatically for selected levels.
sk: Plánované snapshoty sú zapnuté. Snapshoty budú vytvorené automaticky pre vybrané úrovne.

en: Select '%s' device (default = %s)
sk: Vybrať '%s' device (predvolené = %s)

en: Select BTRFS system disk with root subvolume (@)
sk: Vybrať BTRFS systémový disk s root podriadeným zväzkom (@)

en: Select GRUB device
sk: Vybrať zariadenie GRUB

en: Select Snapshot
sk: Vybrať snapshot

en: Select Snapshot Levels
sk: Vybrať úrovne pre snapshot

en: Select Snapshot Location
sk: Vybrať umiestnenie pre snapshot

en: Select Snapshot Type
sk: Vybrať typ snapshotu

en: Select Snapshots
sk: Vybrať snapshoty

en: Select Target Device
sk: Vybrať cieľové zariadenie

en: Select a partition on this disk
sk: Vybrať oddiel na tomto disku

en: Select a single snapshot to restore
sk: Vybrať jeden snapshot pre obnovu

en: Select another device for root file system (/)
sk: Vybrať iné zariadenie pre koreňový adresár root (/)

en: Select another device or free up some space
sk: Vybrať iné zariadenie alebo uvoľniť nejaké miesto

en: Select another device to delete snasphots
sk: Vybrať iné zariadenie na vymazanie snasphotov

en: Select another device?
sk: Vybrať iné zariadenie?

en: Select applications to exclude from restore
sk: Vybrať aplikácie na vynechanie z obnovy

en: Select backup device
sk: Vybrať zariadenie pre zálohu

en: Select directory
sk: Vybrať adresár

en: Select file(s)
sk: Vybrať súbor(y)

en: Select snapshot
sk: Vybrať snapshot

en: Select snapshots to delete
sk: Vybrať snapshoty na vymazanie

en: Select the device for root file system (/)
sk: Vybrať zariadenie pre koreňový adresár root (/)

en: Select the devices where files will be restored.
sk: Vybrať zariadenia kam budú obnovené súbory.

en: Select the intervals for creating snapshots
sk: Vybrať intervaly pre vytváranie snapshotov

en: Select the items to be removed from the list
sk: Vybrať položky pre odstránenie zo zoznamu

en: Select the snapshot device
sk: Vybrať zariadenie pre snapshot

en: Select the snapshot to restore
sk: Vybrať snapshot pre obnovu

en: Select the snapshots to be deleted
sk: Vybrať snapshoty na vymazanie

en: Select the snapshots to mark for deletion
sk: Vybrať snapshoty na označenie pre výmaz

en: Select the target devices where system will be cloned.
sk: Vybrať cieľové zariadenia kam bude systém klonovaný.

en: Selected default snapshot device
sk: Vybrané predvolené zariadenie pre snapshot

en: Selected default snapshot type
sk: Vybraný predvolený typ snapshotu

en: Selected device does not have BTRFS partition
sk: Vybrané zariadenie neobsahuje oddiel BTRFS

en: Selected device does not have Linux partition
sk: Vybrané zariadenie neobsahuje oddiel Linux

en: Selected snapshot device
sk: Vybrané zariadenie pre snapshot

en: Selected snapshot device is not a system disk
sk: Vybrané zariadenie pre snapshot nie je systémový disk

en: Selected snapshot is marked for deletion
sk: Vybraný snapshot je označený pre vymazanie

en: Selected snapshot is marked for deletion and cannot be restored
sk: Vybraný snapshot je označený pre vymazanie a nebude možné ho obnoviť

en: Selected user has an encrypted home directory. It's not possible to include only hidden files.
sk: Vybraný užívateľ má šifrovaný domovský adresár. Nie je možné zahrnúť len skryté súbory.

en: Serial
sk: Sériový

en: Session log file
sk: Logovací súbor sedenia

en: Set snapshot description
sk: Nastaviť popis snapshotu

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Settings wizard
sk: Sprievodca nastaveniami

en: Setup Complete
sk: Nastavenie je dokončené

en: Setup Wizard
sk: Sprievodca nastavením

en: Show additional debug messages
sk: Ukázať ďalšie správy pre ladenie

en: Show all options
sk: Ukázať všetky možnosti

en: Show more applications to exclude on the next page
sk: Ukázať viac aplikácií, ktoré budú vynechané na ďalšej stránke

en: Show rsync output (default)
sk: Ukázať výstup rsync (predvolené)

en: Size
sk: Veľkosť

en: Size of BTRFS snapshots are initially zero. As system files gradually change with time, data gets written to new data blocks which take up disk space (copy-on-write). Files in the snapshot continue to point to original data blocks.
sk: Veľkosť BTRFS snapshotov je spočiatku nulová. Keď sa systémové súbory časom menia, dáta sú zapisované do nových blokov, čo zaberá priestor na disku. Súbory v snapshote stále odkazujú na pôvodné dátové bloky.

en: Skip GRUB2 reinstall
sk: Preskočiť preinštaláciu GRUB2

en: Snapshot '%s' is being used by the system and cannot be deleted. Restart the system to activate the restored snapshot.
sk: Snapshot '%s' je práve používaný systémom a nemôže byť vymazaný. Pre aktiváciu obnoveného snapshotu reštartujte systém.

en: Snapshot Created
sk: Snapshot vytvorený

en: Snapshot Levels
sk: Úrovne snapshotu

en: Snapshot deletion in progress...
sk: Vymazanie snapshotu prebieha...

en: Snapshot device
sk: Zariadenie snapshotu

en: Snapshot device not available
sk: Zariadenie snapshotu je nedostupné

en: Snapshot device not selected
sk: Zariadenie snapshotu nie je vybrané

en: Snapshot location
sk: Umiestnenie snapshotu

en: Snapshot saved successfully
sk: Snapshot úspešne uložený

en: Snapshot to restore not specified!
sk: Snapshot pre obnovu nie je určený!

en: Snapshot will become active after system is rebooted.
sk: Snapshot sa stane aktívny po opätovnom zavedení systému.

en: Snapshot(s) Deleted
sk: Snapshot(y) vymazané

en: Snapshots
sk: Snapshoty

en: Snapshots are created and restored instantly. Snapshot creation is an atomic transaction at the file system level.
sk: Snapshoty sú vytvárané a obnovované okamžite. Vytvorenie snapshotu je atomická operácia, na úrovni súborového systému.

en: Snapshots are created by creating copies of system files using rsync, and hard-linking unchanged files from previous snapshot.
sk: Snapshoty sú vytvárané vytvorením kópií systému použitím RSYNC, a vytvorením pevných odkazov pre nezmenené súbory z predošlého snapshotu.

en: Snapshots are created using the built-in features of the BTRFS file system.
sk: Snapshoty sú vytvárané použitím zabudovaných funkcií BTRFS súborového systému.

en: Snapshots are not scheduled at fixed times.
sk: Snapshoty nie sú naplánované na pevný čas.

en: Snapshots are perfect, byte-for-byte copies of the system. Nothing is excluded.
sk: Snapshoty sú perfektné kópie systému, bajt za bajtom. Nič nie je vynechané.

en: Snapshots are restored by replacing system subvolumes. Since files are never copied, deleted or overwritten, there is no risk of data loss. The existing system is preserved as a new snapshot after restore.
sk: Snapshoty sú obnovované nahradením podriadených zväzkov systému. Pretože súbory nie sú kopírované, vymazané či prepísané, tak nehrozí strata dát. Existujúci systém je po obnove zachovaný ako nový snapshot.

en: Snapshots are saved on the same disk from which they are created (system disk). Storage on other disks is not supported. If system disk fails then snapshots stored on it will be lost along with the system.
sk: Snapshoty sú uložené na rovnakom disku z ktorého sú vytvorené (systémový disk). Úložisko na iných diskoch nie je podporované. Ak systémový disk zlyhá, snapshoty budú stratené spolu so systémom.

en: Snapshots are saved to /timeshift on selected partition. Other locations are not supported.
sk: Snapshoty sú uložené do /timeshift na vybranom oddieli. Iné miesta nie sú podporované.

en: Snapshots are saved to /timeshift-btrfs on selected partition. Other locations are not supported.
sk: Snapshoty sú uložené do /timeshift-btrfs na vybranom oddieli. Iné miesta nie sú podporované.

en: Snapshots available for restore
sk: Snapshoty sú dostupné pre obnovu

en: Snapshots can be saved to any disk formatted with a Linux file system. Saving snapshots to non-system or external disk allows the system to be restored even if system disk is damaged or re-formatted.
sk: Snapshoty môžu byť uložené na každý disk formátovaný pre súborový systém Linux. Uloženie snapshotov na nesystémový alebo externý disk, umožňuje obnovu systému dokonca aj ak je systémový disk poškodený alebo znovu formátovaný.

en: Snapshots cannot be created in Live CD mode
sk: Snapshoty nemôžu byť vytvorené v Live CD móde

en: Snapshots will be created at selected intervals
sk: Snapshoty budú vytvorené vo vybraných intervaloch

en: Snapshots will be created at selected intervals if snapshot disk has enough space (> 1 GB)
sk: Snapshoty budú vytvorené vo vybraných intervaloch, ak potom ostane dosť voľného miesta (> 1 GB)

en: Specify backup device (default: config)
sk: Presne určite zariadenie pre zálohu (default: config)

en: Specify device for installing GRUB2 bootloader
sk: Presne určite zariadenie pre inštalovanie zavádzača GRUB2

en: Specify snapshot to restore
sk: Presne určite snapshot na obnovu

en: Specify target device
sk: Presne určite cieľové zariadenie

en: Status
sk: Stav

en: Stop cron emails for scheduled tasks
sk: Zastaviť odosielanie e-mailov pre naplánované úlohy cronu

en: Subvolume
sk: Podriadený zväzok

en: Subvolume exists at destination
sk: V cieli existuje podriadený zväzok

en: Subvolumes
sk: Podriadené zväzky

en: Summary
sk: Prehľad

en: Switch to BTRFS mode (default: config)
sk: Prepnúť do BTRFS módu (default: config)

en: Switch to RSYNC mode (default: config)
sk: Prepnúť do RSYNC módu (default: config)

en: Symlinks updated
sk: Symlinky aktualizované

en: Syncing file systems...
sk: Synchronizácia súborových systémov...

en: Syncing files with rsync...
sk: Synchronizácia súborov s rsync...

en: System
sk: Systém

en: System Restore Utility
sk: Nástroj pre obnovu systému

en: System can be rolled-back to a previous date by restoring a snapshot.
sk: Systém je možné vrátiť do stavu k predošlému dátumu obnovením zo snapshotu.

en: System will reboot after files are restored
sk: Po obnove súborov sa systém reštartuje

en: System will reboot after files are restored.
sk: Po obnove súborov sa systém reštartuje.

en: Tagged snapshot
sk: Snapshot označený

en: Tags
sk: Označenia

en: Target device is not mounted
sk: Cieľové zariadenie nie je pripojené

en: Target device is same as system device
sk: Cieľové zariadenie je rovnaké ako systémové zariadenie

en: Target device not specified!
sk: Cieľové zariadenie nie je presne určené!

en: The cron service sends the output of scheduled tasks as an email to the current user. Select this option to suppress the emails for cron tasks created by Timeshift.
sk: Služba cron posiela výstup naplánovaných úloh ako e-mail užívateľovi. Vybraním tejto možnosti dôjde k zastaveniu posielania e-mailov pre úlohy cronu, vytvorené programom Timeshift.

en: The system partition has an unsupported subvolume layout.
sk: Systémový oddiel nemá podporované rozdelenie podriadeného zväzku.

en: The target partition has an unsupported subvolume layout.
sk: Cieľový oddiel nemá podporované rozdelenie podriadeného zväzku.

en: There are no snapshots on this device
sk: Na tomto zariadení nie sú snapshoty

en: This device is not encrypted
sk: Zariadenie nie je šifrované

en: This software comes without absolutely NO warranty and the author takes no responsibility for any damage arising from the use of this program.
sk: Tento softvér je distribuovaný absolútne bez záruky a autor nenesie žiadnu zodpovednosť za prípadné škody, ktoré by vznikly použitím tohto programu.

en: Timeshift is active
sk: Timeshift je aktívny

en: Timestamp
sk: Časová značka

en: To restore with default options, press the ENTER key for all prompts!
sk: Pre obnovenie so štandardnými možnosťami, stlačte ENTER pri všetkých výzvach!

en: Type
sk: Typ

en: Unknown option
sk: Neznáma voľba

en: Unknown snapshot type
sk: Neznámy typ  snapshotu

en: Unknown value specified for option --tags
sk: Pre voľbu --tags je určená neznáma hodnota

en: Unlocked device is mapped to '%s'
sk: Odomknuté zariadenie je namapované na '%s'

en: Unlocked successfully
sk: Úspešne odomknuté

en: Unmounting from
sk: Odpojenie od

en: Unshared
sk: Nezdieľané

en: Unsupported Subvolume Layout
sk: Nepodporované rozdelenie podriadeného zväzku

en: Update GRUB menu
sk: Aktualizácia ponuky GRUB

en: Update initramfs
sk: Aktualizácia initramfs

en: Updated /etc/crypttab on target device
sk: Aktualizované /etc/crypttab na cieľovom zariadení

en: Updated /etc/fstab on target device
sk: Aktualizované /etc/fstab na cieľovom zariadení

en: Updates the GRUB menu entries (recommended). This is safe to run and should be left selected.
sk: Aktualizovanie položiek v ponuke GRUB (odporúčané). Toto voľba je bezpečná a možno ju nechať zvolenú.

en: Updating GRUB menu...
sk: Aktualizovanie ponuky GRUB...

en: Updating bootloader configuration...
sk: Aktualizovanie nastavenia zavádzača...

en: Used
sk: Použité

en: User
sk: Užívateľ

en: User Home Directories
sk: Zložky užívateľa v domovskom adresári

en: User cancelled the password prompt
sk: Zadávanie hesla je zrušené užívateľom

en: User home directories are excluded by default unless you enable them here
sk: Zložky užívateľa v domovskom adresári sú štandardne vynechané, iba ak by ste ich tu povolili

en: Users
sk: Užívatelia

en: Users Home
sk: Domovský adresár

en: Vendor
sk: Dodávateľ

en: View Rsync Log for Create
sk: Prezrieť si log Rsync

en: View Rsync Log for Restore
sk: Prezrieť si log Rsync pre obnovu

en: View TimeShift Logs
sk: Prezrieť si logy TimeShift

en: Warning
sk: Upozornenie

en: Web Browsers
sk: Internetové prehliadače

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Weekly snapshot failed!
sk: Týždenný snapshot zlyhal!

en: Weekly snapshots are enabled
sk: Týždenné snapshoty sú povolené

en: With Errors
sk: S chybami

en: Wizard
sk: Sprievodca

en: Wrong password
sk: Nesprávne heslo

en: Yes
sk: Áno

en: You can continue working on the current system. After restart, the current system will be visible as a new snapshot. This snapshot can be restored later if required, to 'undo' the restore.
sk: Môžete pokračovať v práci na súčasnom systéme. Po reštarte bude súčasný systém viditeľný ako nový snapshot. Tento snapshot môže byť obnovený neskôr, ak treba vrátiť obnovu.

en: [ENTER = Default (%s), a = Abort]
sk: [ENTER = Štandard (%s), a = Prerušiť]

en: [ENTER = Default (%s), r = Root device, a = Abort]
sk: [ENTER = Štandard (%s), r = Root zariadenie, a = Prerušiť]

en: [For Experienced Users] Change these settings if the restored system fails to boot.
sk: [Pre skúsených užívateľov] Zmeniť tieto nastavenia, ak zlyhá zavedenie obnoveného systému.

en: [Warning] Deleted invalid lock
sk: [Upozornenie] Neplatný zámok je vymazaný

en: all
sk: všetko

en: btrfs returned an error
sk: btrfs vrátil chybu

en: complete
sk: dokončiť

en: crontab file exported
sk: súbor crontab exportovaný

en: crontab file installed
sk: súbor crontab je nainštalovaný

en: incomplete
sk: nekompletné

en: marked for deletion
sk: označené pre vymazanie

en: mounted at path
sk: pripojené v ceste

en: remaining
sk: zostáva

en: rsync returned an error
sk: rsync vrátil chybu

en: un-tagged
sk: neoznačené

en: Run Timeshift as Administrator
sk: Spustiť Timeshift ako administrátor

en: Authentication is required to run Timeshift as Administrator
sk: Je požadované overenie heslom pre spustenie Timeshiftu ako administrátor
