linuxmint - en to sl translation catalogue (562 entries)

en: 
    Press ENTER to continue...
sl: 
    Pritisnite vnašalko za nadaljevanje ...

en: %d snapshots, %s free
sl: %d posnetkov stanja, %s prosto

en: '%s' will be on '%s'
sl: '%s' bo na '%s'

en: '%s' will be on root device
sl: '%s' bo na korenski napravi

en: (Re)install GRUB2 on:
sl: (Ponovno) namesti GRUB2 na:

en: ** Uninstalled Timeshift BTRFS **
sl: ** Odnameščen BTRFS Timeshift **

en: / is mapped to device
sl: / je preslikan na napravo

en: /boot is mapped to device
sl: /boot je preslikan na napravo

en: /boot/efi is mapped to device
sl: /boot/efi je preslikan na napravo

en: /home is mapped to device
sl: /home je preslikan na napravo

en: <b>Comments</b> (double-click to edit)
sl: <b>Komentarji</b> (dvokliknite za urejanje)

en: A maintenance task runs once every hour and creates snapshots as needed.
sl: Opravilo vzdrževanja se požene vsako uro in naredi posnetke stanja, če je potrebno.

en: Aborted.
sl: Prekinjeno.

en: About
sl: O programu

en: Action
sl: Dejanje

en: Add
sl: Dodaj

en: Add Files
sl: Dodaj datoteke

en: Add Folders
sl: Dodaj mape

en: Add custom pattern
sl: Dodaj vzorec po meri

en: Add directories
sl: Dodaj mape

en: Add files
sl: Dodaj datoteke

en: Add tags to snapshot (default: O)
sl: Dodaj značke posnetku stanja (privzeto: O)

en: Added cron task
sl: Dodaj opravilo cron

en: Admin Access Required
sl: Potreben je skrbniški dostop

en: Admin access is required to backup and restore system files.
sl: Za varnostno kopiranje in obnovitev sistemskih datotek je potreben dostop skrbnika.

en: All Files
sl: Vse datoteke

en: All files are copied when first snapshot is created. Subsequent snapshots are incremental. Unchanged files will be hard-linked from the previous snapshot if available.
sl: Ko se ustvari prvi posnetek stanja, so vse datoteke prekopirane. Naslednji posnetki stanja so inkrementalni. Nespremenjene datoteke bodo trdo povezane iz prejšnjih posnetkov stanja, če so na voljo.

en: All other files and folders are excluded.
sl: Vse ostale datoteke in mape so izključene.

en: An encrypted device is selected for root file system (/). The boot directory (/boot) must be mounted on a non-encrypted device for the system to boot successfully.
    
    Either select a non-encrypted device for boot directory or select a non-encrypted device for root filesystem.
sl: Za korenski datotečni sistem (/) je izbrana šifrirana naprava. Zagonski imenik (/boot) mora biti priklopljen na nešifrirano napravo, da se sistem uspešno zažene.
    
    Izberite nešifrirano napravo za zagonski imenik ali nešifrirano napravo za korenski datotečni sistem.

en: Another instance of Timeshift is creating a snapshot.
sl: Druga kopija programa Timshift ustvarja posnetek stanja.

en: Another instance of this application is running
sl: Še en tak program je v teku

en: Another instance of timeshift is currently running!
sl: Trenutno je zagnana še ena kopija programa timeshift!

en: Answer YES to all confirmation prompts
sl: Odgovorite z DA na vsa vprašanja

en: App config loaded
sl: Prilagoditev programa naložena

en: App config saved
sl: Prilagoditev programa shranjena

en: Application needs admin access.
sl: Program potrebuje skrbniški dostop.

en: Application will exit
sl: Program se bo zaprl

en: Application will exit.
sl: Program se bo zaprl.

en: Available
sl: Na voljo

en: BTRFS Snapshots
sl: Posnetki stanja BTRFS

en: BTRFS device is not mounted
sl: Naprava BTRFS ni priklopljena

en: BTRFS snapshots are saved on system partition. Other partitions are not supported.
sl: Posnetki stanja BTRFS so shranjeni na sistemskem razdelku. Ostali razdelki niso podprti.

en: BTRFS snapshots are saved on the same disk from which it is created. If the system disk fails, snapshots will be lost along with the system. Save snapshots to an external non-system disk in RSYNC mode to guard against disk failures.
sl: Posnetki stanja BTRFS so shranjeni na istem disku, na katerem so bile ustvarjeni. Če sistemski disk odpove, bodo posnetki stanja izgubljeni skupaj s sistemom. Shranite posnetke stanja na zunanji nesistemski disk v načinu RSYNC, da se zaščitite pred odpovedjo diska.

en: Backend
sl: Zaledje

en: Backup
sl: Ustvari varnostno kopijo

en: Backup Device
sl: Naprava za varnostno kopiranje

en: Backup device not specified!
sl: Naprava za varnostno kopiranje ni določena!

en: Bittorrent Clients
sl: Odjemalci bittorent

en: Boot
sl: Zagon

en: Boot device not selected
sl: Zagonska naprava ni izbrana

en: Boot snapshot failed!
sl: Zagonski posnetek stanja je spodletel!

en: Boot snapshots are created with a delay of 10 minutes after system startup.
sl: Zagonski posnetki stanja se ustvarijo z 10-minutnim zamikom po zagonu sistema.

en: Boot snapshots are enabled
sl: Zagonski posnetki stanja so omogočeni

en: Bootloader Options
sl: Možnosti zagonskega upravljalnika

en: Bootloader Options (Advanced)
sl: Možnosti zagonskega upravljalnika (napredno)

en: Browse
sl: Prebrskaj

en: Browse Files
sl: Brskanje po datotekah

en: Browse selected snapshot
sl: Prebrskajte med izbranimi posnetki stanja

en: Building file list...
sl: Izdelava seznama datotek ...

en: Calculating required disk space...
sl: Računanje potrebnega prostora na disku ...

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Cancel restore?
sl: Ali želite preklicati obnovitev?

en: Cancelling the restore process will leave the target system in an inconsistent state. The system may fail to boot or you may run into various issues. After cancelling, you need to restore another snapshot, to bring the system to a consistent state. Click Yes to confirm.
sl: Preklic procesa obnavljanja bo pustilo izbrani sistem v neskladnem stanju. Sistema morda ne bo mogoče zagnati ali pa bo imel različne težave. Po prekinitvi je potrebno obnoviti še en posnetek stanja, da povrnete skladnost sistema. Pritisnite Da za potrditev.

en: Cannot Delete Live Snapshot
sl: Živega posnetka stanja ni mogoče izbrisati

en: Changed
sl: Spremenjeno

en: Changed items:
sl: Spremenjeni predmeti:

en: Checking Restore Actions (Dry Run)
sl: Pregledovanje obnovitvenih dejanj (izvedba na suho)

en: Checking file systems for errors...
sl: Iskanje napak v datotečnih sistemih ...

en: Checksum
sl: Nadzorna vsota

en: Cleaning up...
sl: Čiščenje ...

en: Click to edit. Drag and drop to re-order.
sl: Kliknite za urejanje. Povlecite in spustite za prerazvrščanje.

en: Click to edit. Drag-drop to re-order.
sl: Kliknite za urejanje. Povlecite-spustite za prerazvrščanje.

en: Clone System
sl: Kloniraj sistem

en: Cloning
sl: Kloniranje

en: Cloning system...
sl: Kloniranje sistema ...

en: Close
sl: Zapri

en: Close window to exit
sl: Zapri okno za izhod

en: Commands listed below are not available on this system
sl: Spodaj navedeni ukazi na tem sistemu niso na voljo

en: Comments (click to edit)
sl: Komentarji (kliknite za urejanje)

en: Comparing Files (Dry Run)...
sl: Primerjanje datotek (izvajanje na suho) ...

en: Comparing files with rsync...
sl: Primerjanje datotek z rsync ...

en: Completed
sl: Dokončano

en: Completed With Errors
sl: Dokončano z napakami

en: Confirm Actions
sl: Potrdite dejanja

en: Continue with restore? (y/n):
sl: Ali želite nadaljevati z obnavljanjem? (d/n):

en: Could not find device
sl: Naprave ni mogoče najti

en: Could not find file
sl: Datoteke ni mogoče najti

en: Could not find snapshot
sl: Posnetka stanja ni mogoče najti

en: Could not find system subvolume
sl: Sistemskega podnosilca datotek ni bilo mogoče najti

en: Could not find system subvolumes for creating pre-restore snapshot
sl: Sistemskega podnosilca datotek za ustvarjanje pred-obnovitvenega posnetka stanja ni bilo mogoče najti

en: Create
sl: Ustvari

en: Create Snapshot
sl: Ustvari posnetek stanja

en: Create one per boot
sl: Ustvari enega na zagon

en: Create one per day
sl: Ustvari enega na dan

en: Create one per hour
sl: Ustvari enega na uro

en: Create one per month
sl: Ustvari enega na mesec

en: Create one per week
sl: Ustvari enega na teden

en: Create snapshot (even if not scheduled)
sl: Ustvari posnetek stanja (čeprav ni načrtovan)

en: Create snapshot if scheduled
sl: Ustvari posnetek stanja, če je načrtovan

en: Create snapshot of current system
sl: Ustvari posnetek stanja trenutnega sistema

en: Create snapshots manually or enable scheduled snapshots to protect your system
sl: Ročno ustvarite posnetke stanja ali pa vključite načrtovane posnetke stanja, da zaščitite sistem

en: Create snapshots using BTRFS
sl: Ustvari posnetke stanja z uporabo BTRFS

en: Create snapshots using RSYNC tool and hard-links
sl: Ustvari posnetke stanja s pomočjo orodja RSYNC in trdih povezav

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Created control file
sl: Ustvarjena nadzorna datoteka

en: Created directory
sl: Ustvarjen imenik

en: Created pre-restore snapshot
sl: Ustvarjen pred-obnovitveni posnetek stanja

en: Created subvolume snapshot
sl: Ustvarjen je posnetek stanja podnosilca datotek

en: Creating Snapshot...
sl: Ustvarjanje posnetka stanja ...

en: Creating new backup...
sl: Ustvarjanje nove varnostne kopije ...

en: Creating new snapshot...
sl: Ustvarjanje novega posnetka stanja ...

en: Creating pre-restore snapshot from system subvolumes...
sl: Ustvarjanje pred-obnovitvenega posnetka iz sistemskega podnosilca datotek ...

en: Critical Error
sl: Kritična napaka

en: Cron job added
sl: Opravilo cron dodano

en: Cron job removed
sl: Opravilo cron odstranjeno

en: Cron task exists
sl: Opravilo cron obstaja

en: Custom
sl: Po meri ...

en: Daily
sl: Dnevno

en: Daily snapshot failed!
sl: Dnevni posnetek stanja je spodletel!

en: Daily snapshots are enabled
sl: Dnevni posnetki stanja so omogočeni

en: Data will be modified on following devices:
sl: Podatki bodo spremenjeni na naslednjih napravah:

en: Date Format
sl: Oblika datuma

en: Delete
sl: Izbriši

en: Delete Snapshots
sl: Izbriši posnetke stanja

en: Delete all snapshots
sl: Izbriši vse posnetke stanja

en: Delete selected snapshot
sl: Izbriši izbran posnetek stanja

en: Delete snapshot
sl: Izbriši posnetek stanja

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: Deleted directory
sl: Izbrisana mapa

en: Deleted subvolume
sl: Izbrisani podnosilec datotek

en: Deleting Snapshots...
sl: Brisanje posnetkov stanja ...

en: Deleting subvolume
sl: Brisanje podnosilca datotek

en: Description
sl: Opis

en: Destroyed qgroup
sl: Uničena qgroup

en: Destroying qgroup
sl: Uničevanje qgroup

en: Device
sl: Naprava

en: Device is unlocked
sl: Naprava je odklenjena

en: Device name is empty!
sl: Ime naprave je prazno!

en: Device not found
sl: Naprave ni mogoče najti

en: Devices displayed above have BTRFS file systems.
sl: Zgoraj prikazane naprave imajo datotečni sistem BTRFS.

en: Devices displayed above have Linux file systems.
sl: Zgoraj prikazane naprave imajo datotečni sistem Linux.

en: Devices from which snapshot was created are pre-selected.
sl: Naprave, iz katerih je narejen posnetek stanja, so vnaprej izbrane

en: Devices with Linux file systems
sl: Naprave z datotečnim sistemom Linux

en: Devices with Windows file systems are not supported (NTFS, FAT, etc).
sl: Naprave z datotečnim sistemom WIndows niso podprte (NTFS, FAT itn.).

en: Directory not found
sl: Mape ni mogoče najti

en: Disclaimer
sl: Izjava o omejitvi odgovornosti

en: Distribution
sl: Distribucija

en: Enable scheduled snapshots to protect your system
sl: Omogoči načrtovanje izdelave posnetkov stanja za zaščito sistema

en: Encrypted Device
sl: Šifrirana naprava

en: Encrypted Home Directory
sl: Šifrirana domača mapa

en: Enter device name or number
sl: Vnesite ime ali številko naprave

en: Enter device name or number (a=Abort)
sl: Vnesite ime ali številko naprave (a=opusti)

en: Enter passphrase to unlock '%s'
sl: Vnesite geslo za odklepanje '%s'

en: Enter snapshot number (a=Abort, p=Previous, n=Next)
sl: Vnesite številko posnetka stanja (a=opusti, p=prejšnja, n=naslednja)

en: Enter the pattern to exclude (Ex: *.mp3, *.bak)
sl: Vnesite vzorec za izključitev (npr. *.mp3, *.bak)

en: Error
sl: Napaka

en: Error running Rsync
sl: Napaka pri izvajanju Rsync

en: Estimate
sl: Ocena

en: Estimating System Size...
sl: Ocenjevanje velikosti sistema ...

en: Estimating system size...
sl: Ocenjevanje velikosti sistema ...

en: Examples
sl: Primeri

en: Exclude All Files
sl: Izključi vse datoteke

en: Exclude Application Settings
sl: Izključi nastavitve programov

en: Exclude Apps
sl: Izključi programe

en: Exclude List
sl: Seznam izključenih

en: Exclude List Summary
sl: Povzetek seznama izključenih

en: Exclude Pattern
sl: Vzorec za izključene

en: Excluded Directories
sl: Izključi mape

en: Expected values: O, B, H, D, W, M
sl: Pričakovane vrednosti: O, B, H, D, W, M

en: Failed to add cron job
sl: Opravila cron ni bilo mogoče dodati

en: Failed to copy file
sl: Kopiranje datoteke je spodletelo

en: Failed to create directory
sl: Ustvarjanje mape je spodletelo

en: Failed to create new snapshot
sl: Ustvarjanje novega posnetka stanja je spodletelo

en: Failed to create snapshot
sl: Ustvarjanje posnetka stanja je spodletelo

en: Failed to create subvolume snapshot
sl: Ustvarjanje posnetka stanja podnosilca datotek je spodletelo

en: Failed to create symlinks
sl: Simbolnih povezav ni bilo mogoče ustvariti

en: Failed to delete directory
sl: Mape ni bilo mogoče izbrisati

en: Failed to delete file
sl: Brisanje datoteke je spodletelo

en: Failed to delete snapshot nested subvolume
sl: Posnetka stanja gnezdenega podnosilca datotek ni bilo mogoče izbrisati

en: Failed to delete snapshot subvolume
sl: Posnetka stanja podnosilca datotek ni bilo mogoče izbrisati

en: Failed to delete symlinks
sl: Simbolnih povezav ni bilo mogoče izbrisati

en: Failed to destroy qgroup
sl: Qgroup ni bilo možno uničiti

en: Failed to estimate system size
sl: Velikosti sistema ni bilo mogoče oceniti

en: Failed to export crontab file
sl: Datoteke crontab ni bilo mogoče izvoziti

en: Failed to get input from user in 3 attempts
sl: Vnosa uporabnika ni bilo mogoče pridobiti v treh poskusih

en: Failed to get partition list
sl: Seznama razdelkov ni bilo mogoče pridobiti

en: Failed to get partition list.
sl: Seznama razdelkov ni bilo mogoče pridobiti.

en: Failed to install crontab file
sl: Nameščanje datoteke crontab ni uspelo

en: Failed to mount devices
sl: Naprav ni bilo mogoče priklopiti

en: Failed to move file
sl: Premik datoteke ni uspel

en: Failed to move system subvolume to snapshot directory
sl: Sistemskega podnosilca datotek v mapo posnetka stanja ni bilo mogoče premakniti

en: Failed to query subvolume list
sl: Poizvedba za seznam podnosilcev datotek ni uspela

en: Failed to query subvolume quota
sl: Poizvedba po kvoti podnosilca je spodletela

en: Failed to read cron tab
sl: Zavihka cron ni bilo mogoče prebrati

en: Failed to read file
sl: Branje datoteke je spodletelo

en: Failed to remove
sl: Odstranitev je spodletela

en: Failed to remove cron job
sl: Opravila cron ni bilo mogoče odstraniti

en: Failed to remove snapshot
sl: Posnetka stanja ni bilo mogoče odstraniti

en: Failed to restore system subvolume
sl: Sistemskega podnosilca datotek ni bilo mogoče obnoviti

en: Failed to save exclude list
sl: Seznama izključenih ni bilo mogoče shraniti

en: Failed to unlock device
sl: Naprave ni bilo mogoče odkleniti

en: Failed to unmount
sl: Odklop je spodletel

en: Failed to unmount device!
sl: Naprave ni bilo mogoče odklopiti!

en: Failed to write file
sl: Datoteke ni bilo mogoče zapisati

en: File (snapshot)
sl: Datoteka (posnetek stanja)

en: File (system)
sl: Datoteka (sistem)

en: File Pattern
sl: Vzorec datotek

en: File and directory counts:
sl: Števci datotek in map:

en: File not found
sl: Datoteke ni mogoče najti

en: Files &amp; directories matching the patterns below will be excluded. Patterns starting with a + will include the item instead of excluding.
sl: Datoteke in mape, ki se ujemajo s spodnjim vzorcem, bodo izključene. Vzorci, ki se začnejo s +, bodo namesto tega vključevali predmete.

en: Files and directories can be excluded to save disk space.
sl: Datoteke in mape so lahko izključene, da prihranite prostor na disku.

en: Files and directory counts:
sl: Števci datotek in map:

en: Files matching the following patterns will be excluded
sl: Datoteke, ki se ujemajo s sledečim vzorcem, bodo izključene

en: Filesystem
sl: Datotečni sistem

en: Filter by name or path
sl: Filtriraj po imenu in poti

en: Filters
sl: Filtri

en: Finish
sl: Končaj

en: Finished
sl: Dokončano

en: First snapshot requires:
sl: Prvi posnetek stanja zahteva:

en: Found existing pre-restore snapshot
sl: Najden je obstoječi pred-obnovitveni posnetek stanja

en: Free
sl: Prosto

en: Free space
sl: Nezaseden prostor

en: GRUB Device
sl: Naprava GRUB

en: GRUB device not selected
sl: Naprava GRUB ni bila izbrana

en: GRUB will NOT be reinstalled
sl: GRUB NE bo ponovno nameščen

en: Generating initramfs...
sl: Tvorjenje initramfs ...

en: Global
sl: Splošno

en: Group
sl: Skupina

en: Help
sl: Pomoč

en: Hidden files and folders are included by default since they contain user-specific configuration files.
sl: Skrite datoteke in mape so privzeto vključene, saj vključujejo datoteke z uporabniškimi prilagoditvami.

en: Hide
sl: Skrij

en: Hide rsync output
sl: Skrij izhod rsync

en: Hide this window (files will be deleted in background)
sl: Skrij to okno (datoteke bodo izbrisane v ozadju)

en: Home
sl: Domov

en: Home Directory
sl: Domača mapa

en: Hourly
sl: Urno

en: Hourly snapshot failed!
sl: Urni posnetek stanja je spodletel!

en: Hourly snapshots are enabled
sl: Urni posnetki stanja so omogočeni

en: If the restored system fails to boot, then boot from the Live CD/USB, install Timeshift, and try restoring another snapshot.
sl: Če obnovljenega sistema ni mogoče zagnati, potem zaženite sistem iz živega CD/USB-ja, namestite Timeshift in nato poskusite obnoviti drug posnetek stanja.

en: If these terms are not acceptable to you, please do not proceed beyond this point!
sl: Če ti pogoji niso sprejemljivi za vas, potem ne nadaljujte prek te točke!

en: Include / Exclude Patterns
sl: Vzorci vključenih/izključenih

en: Include @home subvolume in backups
sl: Vključi podnosilec datotek @home in varnostne kopije

en: Include All Files
sl: Vključi vse datoteke

en: Include Only Hidden Files
sl: Vključi le skrite datoteke

en: Invalid Snapshot
sl: Neveljaven posnetek stanja

en: Invalid command line arguments
sl: Neveljaven argument ukazne vrstice

en: Invalid snapshot
sl: Neveljaven posnetek stanja

en: Items Not Selected
sl: Predmeti niso izbrani

en: Keep
sl: Obdrži

en: Keep configuration files for bittorrent clients like Deluge, Transmission, etc. If un-checked, previous configuration files will be restored from snapshot.
sl: Obdrži prilagoditvene datoteke odjemalcev bittorrent, kot so Deluge, Transmission itn. Če nastavitev ni potrjena, se bodo obnovile prilagoditvene datoteke iz posnetka stanja.

en: Keep configuration files for web browsers like Firefox and Chrome. If un-checked, previous configuration files will be restored from snapshot
sl: Obdrži prilagoditvene datoteke spletnih brskalnikov, kot sta Firefox in Chrome. Če nastavitev ni potrjena, se bodo obnovile prilagoditvene datoteke iz posnetka stanja.

en: Keep on Root Device
sl: Obdrži na korenski napravi

en: Keep this mount path on the root filesystem
sl: Obdrži to priključno pot na korenskem datotečnem sistemu

en: Label
sl: Oznaka

en: Last boot snapshot is %d hours old
sl: Zadnji zagonski posnetek stanja je star %d ur

en: Last boot snapshot is older than system start time
sl: Zadnji zagonski posnetek stanja je starejši od sistemskega zagonskega časa

en: Last boot snapshot not found
sl: Zadnji zagonski posnetek stanja ni bil najden

en: Last daily snapshot is %d hours old
sl: Zadnji dnevni posnetek stanja je star %d ur

en: Last daily snapshot is more than 1 day old
sl: Zadnji dnevni posnetek stanja je star več kot 1 dan

en: Last daily snapshot not found
sl: Zadnji dnevni posnetek stanja ni bi najden

en: Last hourly snapshot is %d minutes old
sl: Zadnji urni posnetek stanja je star %d minut

en: Last hourly snapshot is more than 1 hour old
sl: Zadnji urni posnetek stanja je star več kot 1 uro

en: Last hourly snapshot not found
sl: Zadnji urni posnetek stanja ni bil najden

en: Last monthly snapshot is %d days old
sl: Zadnji mesečni posnetek stanja je star %d dni

en: Last monthly snapshot is more than 1 month old
sl: Zadnji mesečni posnetek stanja je star več kot 1 mesec

en: Last monthly snapshot not found
sl: Zadnji mesečni posnetek stanja ni bil najden

en: Last weekly snapshot is %d days old
sl: Zadnji tedenski posnetek stanja je star %d dni

en: Last weekly snapshot is more than 1 week old
sl: Zadnji tedenski posnetek stanja je star več kot 1 teden

en: Last weekly snapshot not found
sl: Zadnji tedenski posnetek stanja ni bil najden

en: Latest snapshot
sl: Najnovejši posnetek stanja

en: Linking from snapshot
sl: Povezovanje iz posnetka stanja

en: List
sl: Seznam

en: List devices
sl: Izpiši naprave

en: List snapshots
sl: Izpiši posnetke stanja

en: Live USB Mode (Restore Only)
sl: Način živega USB-ja (samo za obnovitev)

en: Location
sl: Mesto

en: Main window closed by user
sl: Glavno okno je zaprl uporabnik

en: Mark/Unmark for Deletion
sl: Označi/odznači za brisanje

en: Maximum backups exceeded for backup level
sl: Dosežena je največja možna količina varnostnih kopij za raven varnostnih kopij

en: Menu
sl: Meni

en: Misc
sl: Razno

en: Missing Dependencies
sl: Manjkajoče odvisnosti

en: Mode
sl: Način

en: Monthly
sl: Mesečni

en: Monthly snapshot are enabled
sl: Mesečni posnetki stanja so omogočeni

en: Monthly snapshot failed!
sl: Mesečni posnetek stanja je spodletel!

en: Mount
sl: Priklopi

en: Moved system subvolume to snapshot directory
sl: Sistemski podnosilec datotek je bil prestavljen v mapo posnetkov stanja

en: Multiple snapshots selected
sl: Izbranih je več posnetkov stanja

en: Name
sl: Ime

en: Next
sl: Naprej

en: No
sl: Ne

en: No Change
sl: Brez sprememb

en: No Snapshots Selected
sl: Izbran ni noben posnetek stanja

en: No snapshots available
sl: Na voljo ni nobenega posnetka stanja

en: No snapshots found
sl: Najden ni bil noben posnetek stanja

en: No snapshots found on device
sl: Na tej napravi ni bil najden noben posnetek stanja

en: No snapshots on device
sl: Na napravi ni posnetkov stanja

en: No snapshots on this device
sl: Na tej napravi ni posnetkov stanja

en: No snapshots selected
sl: Izbran ni noben posnetek stanja

en: None
sl: Brez

en: Not Found
sl: Ni mogoče najti

en: Not Selected
sl: Ni izbrano

en: Not Supported
sl: Ni podprto

en: Not enough disk space
sl: Na disku ni dovolj prostora

en: Notes
sl: Opombe

en: Nothing to do!
sl: Nič ni za postoriti!

en: Num
sl: Št.

en: Number of snapshots to keep.
    Older snapshots will be removed once this limit is exceeded.
sl: Število posnetkov stanja, ki se hranijo.
    Starejši posnetki stanja bodo odstranjeni, ko je ta meja presežena.

en: OK
sl: V redu

en: OS must be installed on a BTRFS partition with Ubuntu-type subvolume layout (@ and @home subvolumes). Other layouts are not supported.
sl: OS mora biti nameščen na razdelku BTRFS s postavitvijo podnosilca datotek vrste Ubuntu (podnosilci datotek @ in @home). Druge postavitve niso podprte.

en: Older log files removed
sl: Starejše datoteke zapisnikov odstranjene

en: Oldest snapshot
sl: Najstarejši posnetek stanja

en: On demand (manual)
sl: Na zahtevo (ročno)

en: Only ubuntu-type layouts with @ and @home subvolumes are currently supported.
sl: Trenutno so podprte le postavitve vrste ubuntu s podnosilci datotek @ in @home

en: Open Menu
sl: Odpri meni

en: Option --snapshot-device should not be specified for creating snapshots in BTRFS mode
sl: Možnost --snapshot-device ne sme biti določena za ustvarjanje posnetkov stanja v načinu BTRFS

en: Options
sl: Možnosti

en: Other applications (next page)
sl: Drugi programi (naslednja stran)

en: Owner
sl: Lastnik

en: Parent Device
sl: Nadrejena naprava

en: Parsing log file...
sl: Razčlenjevanje datoteke zapisnika ...

en: Partition has an unsupported subvolume layout.
sl: Razdelek ima nepodprto postavitev podnosilca datotek.

en: Path
sl: Pot

en: Pattern
sl: Vzorec

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Please check if you have multiple windows open.
sl: Preverite, ali imate morda odprtih več oken.

en: Please do not interrupt the restore process!
sl: Ne prekinjajte postopka obnovitve!

en: Please install required packages and try running TimeShift again
sl: Namestite zahtevane pakete in poskusite znova zagnati TimeShift

en: Please re-run the application as admin (using 'sudo' or 'su')
sl: Ponovno zaženite program kot skrbnik oz. admin (uporabite 'sudo' ali 'su')

en: Please run the application as admin (using 'sudo' or 'su')
sl: Zaženi program kot skrbnik oz. admin (uporabite 'sudo' ali 'su')

en: Please save your work and close all applications.
sl: Shranite svoje delo in zaprite vse programe.

en: Please select a snapshot to view the log!
sl: Izberite posnetek stanja, da si ogledate zapisnik!

en: Please select the GRUB device
sl: Izberite napravo GRUB

en: Please wait a few minutes and try again.
sl: Počakajte nekaj minut in poskusite znova.

en: Please wait for snapshots to be deleted.
sl: Počakajte, da bodo posnetki stanja izbrisani.

en: Please wait...
sl: Prosimo, počakajte ...

en: Populating list...
sl: Polnjenje seznama ...

en: Preparing...
sl: Pripravljanje ...

en: Previous
sl: Prejšnji

en: Print debug information
sl: Izpiši podatke za razhroščevanje

en: Print version number
sl: Izpiši številko različice

en: Query completed
sl: Poizvedba dokončana

en: Querying subvolume info...
sl: Poizvedovanje o podatkih podnosilca podatkov ...

en: RSYNC Snapshots
sl: Posnetki stanja RSYNC

en: Re-generates initramfs for all installed kernels. This is generally not needed. Select this only if the restored system fails to boot.
sl: Ponovno izdela initramfs za vsa nameščena jedra. To splošno ni potrebno. Izberite to možnost, le če se obnovljeni sistem ne uspe zagnati.

en: Re-install GRUB2 bootloader?
sl: Ali želite ponovno namestiti zagonski upravljalnik GRUB2?

en: Re-installing GRUB2 bootloader...
sl: Ponovno nameščanje zagonskega upravljalnika GRUB2 ...

en: Re-installs the GRUB2 bootloader on the selected device.
sl: Ponovno namesti zagonski upravljalnik GRUB2 na izbrano napravo.

en: Read %'d of %'d lines...
sl: Prebranih %'d od %'d vrstic ...

en: Rebooting system...
sl: Ponoven zagon sistema ...

en: Recommended
sl: Priporočeno

en: Refresh
sl: Osveži

en: Remote and network locations are not supported.
sl: Oddaljena in omrežna mesta niso podprta.

en: Remove
sl: Odstrani

en: Removed
sl: Odstranjeno

en: Removed cron task
sl: Odstranjeno opravilo cron

en: Removed mount directory: '%s'
sl: Mapa priklopa odstranjena: '%s'

en: Removed snapshot
sl: Posnetek stanja odstranjen

en: Removing
sl: Odstranjevanje

en: Removing snapshot
sl: Odstranjevanje posnetka stanja

en: Removing snapshots
sl: Odstranjevanje posnetkov stanja

en: Restore
sl: Obnovi

en: Restore @home subvolume
sl: Obnovi podnosilec podatkov @home

en: Restore Device
sl: Obnovi napravo

en: Restore Exclude
sl: Obnovi izključene

en: Restore Snapshot
sl: Obnovi posnetek stanja

en: Restore completed
sl: Obnovitev dokončana

en: Restore selected snapshot
sl: Obnovi izbrani posnetek stanja

en: Restore snapshot
sl: Obnovi posnetek stanja

en: Restored subvolumes will become active after system is restarted.
sl: Obnovljeni podnosilci datotek bodo postali dejavni po ponovnem zagonu sistema.

en: Restored system subvolume
sl: Obnovljen sistemski podnosilec datotek

en: Restoring Snapshot...
sl: Obnavljanje posnetka stanja ...

en: Restoring a snapshot will replace system subvolumes, and system subvolumes currently in use will be preserved as a new snapshot. If required, this snapshot can be restored later to 'undo' the restore.
sl: Obnovitev posnetka stanja bo zamenjala sistemske podnosilce datotek, trenutno uporabljeni sistemski podnosilci datotek pa bodo ohranjeni kot nov posnetek stanja. Po potrebi lahko ta posnetek stanja obnovite kasneje, da razveljavite obnovitev.

en: Restoring snapshot...
sl: Obnavljanje posnetka stanja ...

en: Restoring snapshots only replaces system files and settings. Non-hidden files and directories in user home directories will not be touched. This behaviour can be changed by adding a filter to include these files. Included files will be backed up when snapshot is created, and replaced when snapshot is restored.
sl: Obnovitev posnetkov stanja samo zamenja sistemske datoteke in nastavitve. Ne-skrite datoteke in mape v domačih mapah uporabnikov ostanejo nespremenjene. To vedenje lahko spremenite, če dodate filter za vključitev teh datotek. Vključene datoteke bodo varnostno kopiranje, ko se ustvari posnetek stanja, ter zamenjane ob obnovitvi posnetka stanja.

en: Revision
sl: Revizija

en: Root device not selected
sl: Korenska naprava ni izbrana

en: Rsync Log Viewer
sl: Ogledovalnik zapisnikov rsync

en: Run 'timeshift' for the command-line version of this tool
sl: Zaženi 'timeshift' za različico tega orodja v ukazni vrstici

en: Run in non-interactive mode
sl: Zaženi v načinu brez interakcije

en: Running
sl: V izvajanju

en: Save snapshots to an external disk instead of the system disk to guard against drive failures.
sl: Shranite posnetke stanja na zunanji disk namesto na sistemski disk, da se zavarujete pred odpovedmi pogonov.

en: Saving snapshots to a non-system disk allows you to format and re-install the OS on the system disk without losing snapshots stored on it. You can even install another Linux distribution and later roll-back the previous distribution by restoring a snapshot.
sl: Shranjevanje posnetkov stanja na nesistemskem disku omogoča formatiranje in ponovno namestitev OS na sistemskem disku brez izgube posnetkov stanja, ki so na njem shranjeni. Namestite lahko celo drugo distribucijo Linuxa in kasneje povrnete prejšnjo distribucijo, tako da obnovite posnetek stanja.

en: Saving to device
sl: Shranjevanje na napravo

en: Schedule
sl: Urnik

en: Scheduled snapshot in progress...
sl: Načrtovana izdelava posnetka stanja je v teku ...

en: Scheduled snapshots are disabled
sl: Načrtovani posnetki stanja so onemogočeni

en: Scheduled snapshots are disabled. It's recommended to enable it.
sl: Načrtovani posnetki stanja so onemogočeni. Priporočamo, da jih omogočite.

en: Scheduled snapshots are enabled
sl: Načrtovani posnetki stanja so omogočeni

en: Scheduled snapshots are enabled. Snapshots will be created automatically for selected levels.
sl: Načrtovani posnetki stanja so omogočeni. Posnetki stanja bodo izdelani samodejno za izbrane ravni.

en: Select '%s' device (default = %s)
sl: Izberite napravo '%s' (privzeto = %s)

en: Select BTRFS system disk with root subvolume (@)
sl: Izberite sistemski disk BTRFS s korenskim podnosilcem datotek (@)

en: Select GRUB device
sl: Izberite napravo GRUB

en: Select Snapshot
sl: Izberite posnetek stanja

en: Select Snapshot Levels
sl: Izberite ravni posnetka stanja

en: Select Snapshot Location
sl: Izberite mesto posnetka stanja

en: Select Snapshot Type
sl: Izberite vrsto posnetka stanja

en: Select Snapshots
sl: Izberite posnetke stanja

en: Select Target Device
sl: Izberite ciljno napravo

en: Select a partition on this disk
sl: Izberite razdelek na tem disku

en: Select a single snapshot to restore
sl: Izberite en sam posnetek stanja za obnovitev

en: Select another device for root file system (/)
sl: Izberite drugo napravo za korenski datotečni sistem (/)

en: Select another device or free up some space
sl: Izberite drugo napravo ali sprostite nekaj prostora

en: Select another device to delete snasphots
sl: Izberite drugo napravo za brisanje posnetkov stanja

en: Select another device?
sl: Ali želite izbrati še kakšno napravo?

en: Select applications to exclude from restore
sl: Izberite programe, ki so izključeni iz obnavljanja

en: Select backup device
sl: Izberite napravo za varnostno kopiranje

en: Select directory
sl: Izberite mapo

en: Select file(s)
sl: Izbor datotek

en: Select snapshot
sl: Izberite posnetek stanja

en: Select snapshots to delete
sl: Izberite posnetke stanja za brisanje

en: Select the device for root file system (/)
sl: Izberite napravo za korenski datotečni sistem (/)

en: Select the devices where files will be restored.
sl: Izberite naprave, na katerih bodo datoteke obnovljene.

en: Select the intervals for creating snapshots
sl: Izberite intervale za izdelavo posnetkov stanja

en: Select the items to be removed from the list
sl: Izberite elemente, ki bodo odstranjeni s seznama

en: Select the snapshot device
sl: Izberite napravo posnetka stanja

en: Select the snapshot to restore
sl: Izberite posnetek stanja za obnovitev

en: Select the snapshots to be deleted
sl: Izberite posnetke stanja za brisanje

en: Select the snapshots to mark for deletion
sl: Izberite posnetke stanja, ki jih želit označiti za brisanje

en: Select the target devices where system will be cloned.
sl: Izberite ciljne naprave, kamor bo kloniran sistem.

en: Selected default snapshot device
sl: Izberite privzeto napravo posnetka stanja

en: Selected default snapshot type
sl: Izberite privzeto vrsto posnetka stanja

en: Selected device does not have BTRFS partition
sl: Izbrana naprava nima razdelka BTRFS

en: Selected device does not have Linux partition
sl: Izbrana naprava nima razdelka Linux

en: Selected snapshot device
sl: Izbrana naprava posnetka stanja

en: Selected snapshot device is not a system disk
sl: Izbrana naprava posnetka stanja ni sistemski disk

en: Selected snapshot is marked for deletion
sl: Izbrani posnetek stanja je označen za brisanje

en: Selected snapshot is marked for deletion and cannot be restored
sl: Izbrani posnetek stanja je označen za brisanje in ga ni mogoče obnoviti

en: Selected user has an encrypted home directory. It's not possible to include only hidden files.
sl: Izbrani uporabnik ima šifrirano domačo mapo. Samo skritih datotek ni mogoče vključiti.

en: Serial
sl: Serijska številka

en: Session log file
sl: Datoteka zapisnika seje

en: Set snapshot description
sl: Določite opis posnetka stanja

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Settings wizard
sl: Čarovnik za nastavitve

en: Setup Complete
sl: Nastavitev je končana.

en: Setup Wizard
sl: Nastavitveni čarovnik

en: Show additional debug messages
sl: Pokaži dodatna sporočila razhroščevanja

en: Show all options
sl: Pokaži vse možnosti

en: Show more applications to exclude on the next page
sl: Pokaži več programov za izključitev na naslednji strani

en: Show rsync output (default)
sl: Pokaži izhod rsync (privzeto)

en: Size
sl: Velikost

en: Size of BTRFS snapshots are initially zero. As system files gradually change with time, data gets written to new data blocks which take up disk space (copy-on-write). Files in the snapshot continue to point to original data blocks.
sl: Velikost posnetkov stanja BTRFS je na začetku nič. Ko se sistemske datoteke sčasoma spreminjajo, se podatki zapisujejo v nove podatkovne bloke, ki zavzemajo prostor na disku (kopiraj-ob-pisanju). Datoteke v posnetku stanja še naprej kažejo na izvorne podatkovne bloke.

en: Skip GRUB2 reinstall
sl: Preskoči ponovno nameščanje GRUB2

en: Snapshot
sl: Posnetek stanja

en: Snapshot '%s' is being used by the system and cannot be deleted. Restart the system to activate the restored snapshot.
sl: Posnetek stanja '%s' uporablja sistem in ga ni mogoče izbrisati. Ponovno zaženite sistem, da aktivirate obnovljeni posnetek stanja.

en: Snapshot Created
sl: Posnetek stanja ustvarjen

en: Snapshot Levels
sl: Ravni posnetka stanja

en: Snapshot deletion in progress...
sl: Brisanje posnetka stanja je v teku ...

en: Snapshot device
sl: Naprava posnetka stanja

en: Snapshot device not available
sl: Naprava posnetka stanja ni na voljo

en: Snapshot device not selected
sl: Naprava posnetka stanja ni izbrana

en: Snapshot location
sl: Mesto posnetka stanja

en: Snapshot saved successfully
sl: Posnetek stanja uspešno shranjen

en: Snapshot to restore not specified!
sl: Posnetek stanja za obnovitev ni določen!

en: Snapshot will become active after system is rebooted.
sl: Posnetek stanja bo postal aktiven po ponovnem zagonu sistema.

en: Snapshot(s) Deleted
sl: Izbrisani posnetki stanja

en: Snapshots
sl: Posnetki stanja

en: Snapshots are created and restored instantly. Snapshot creation is an atomic transaction at the file system level.
sl: Posnetki stanja se ustvarijo in obnovijo v trenutku. Izdelava posnetka stanja je atomska transakcija na ravni datotečnega sistema.

en: Snapshots are created by creating copies of system files using rsync, and hard-linking unchanged files from previous snapshot.
sl: Posnetki stanja nastanejo z ustvarjanjem kopij sistemskih datotek z rsync ter z povezovanjem z nespremenjenimi datotekami iz preteklega posnetka stanja.

en: Snapshots are created using the built-in features of the BTRFS file system.
sl: Posnetki stanja se ustvarijo z vgrajenimi funkcijami datotečnega sistema BTRFS.

en: Snapshots are not scheduled at fixed times.
sl: Posnetki stanja niso načrtovani v rednih terminih.

en: Snapshots are perfect, byte-for-byte copies of the system. Nothing is excluded.
sl: Posnetki stanja so popolne kopije sistema (od bita do bita). Nič ni izključeno.

en: Snapshots are restored by replacing system subvolumes. Since files are never copied, deleted or overwritten, there is no risk of data loss. The existing system is preserved as a new snapshot after restore.
sl: Obnovitev posnetkov stanja zamenja sistemske podnosilce datotek. Ker se datoteke nikoli ne kopirajo, brišejo ali prepišejo, ni nevarnosti za izgubo podatkov. Obstoječi sistem se ohrani kot novi posnetek stanja po obnovitvi.

en: Snapshots are saved on the same disk from which they are created (system disk). Storage on other disks is not supported. If system disk fails then snapshots stored on it will be lost along with the system.
sl: Posnetki stanja se shranijo na istem disku, s katerega se ustvarjajo (sistemski disk). Hramba na ostalih diskih ni podprta. Če sistemski disk odpove, bodo posnetki stanja, shranjeni na njem, izgubljeni skupaj s sistemom.

en: Snapshots are saved to /timeshift on selected partition. Other locations are not supported.
sl: Posnetki stanja se shranijo v /timeshift na izbranem razdelku. Druga mesta niso podprta.

en: Snapshots are saved to /timeshift-btrfs on selected partition. Other locations are not supported.
sl: Posnetki stanja se shranijo v /timeshift-btrfs na izbranem razdelku. Druga mesta niso podprta.

en: Snapshots available for restore
sl: Posnetki stanja, na voljo za obnovitev

en: Snapshots can be saved to any disk formatted with a Linux file system. Saving snapshots to non-system or external disk allows the system to be restored even if system disk is damaged or re-formatted.
sl: Posnetke stanja lahko shranite na poljuben disk, formatiran z datotečnim sistemom Linux. Shranjevanje posnetkov stanja na nesistemski ali zunanji disk omogoča sistemu, da ga obnovite, čeprav je sistemski disk poškodovan ali ponovno formatiran.

en: Snapshots cannot be created in Live CD mode
sl: Posnetkov stanja ni mogoče izdelati v načinu živega CD

en: Snapshots will be created at selected intervals
sl: Posnetki stanja bodo ustvarjeni ob izbranih intervalih

en: Snapshots will be created at selected intervals if snapshot disk has enough space (> 1 GB)
sl: Posnetki stanja bodo ustvarjeni v izbranih intervalih, če je na disku za posnetke stanja dovolj prostora (> 1 GB)

en: Specify backup device (default: config)
sl: Določite napravo za varnostno kopiranje (privzeto: config)

en: Specify device for installing GRUB2 bootloader
sl: Določite napravo, na katero želite namestiti zagonski upravljalnik GRUB2

en: Specify snapshot to restore
sl: Določite posnetek stanja za obnovitev

en: Specify target device
sl: Določite ciljno napravo

en: Status
sl: Stanje

en: Stop cron emails for scheduled tasks
sl: Ustavi e-sporočila cron za načrtovana opravila

en: Subvolume
sl: Podnosilec datotek

en: Subvolume exists at destination
sl: Podnosilec datotek obstaja na cilju

en: Subvolumes
sl: Podnosilci datotek

en: Summary
sl: Povzetek

en: Switch to BTRFS mode (default: config)
sl: Preklopi v način BTRFS (privzeto: config)

en: Switch to RSYNC mode (default: config)
sl: Preklopi v način RSYNC (privzeto: config)

en: Symlinks updated
sl: Simbolne povezave posodobljene

en: Syncing file systems...
sl: Usklajevanje datotečnih sistemov ...

en: Syncing files with rsync...
sl: Usklajevanje datotek z rsync ...

en: Syntax
sl: Skladnja

en: System
sl: Sistem

en: System Restore Utility
sl: Pripomoček za obnovitev sistema

en: System can be rolled-back to a previous date by restoring a snapshot.
sl: Sistem je možno povrniti v prejšnji datum z obnovitvijo posnetka stanja.

en: System will reboot after files are restored
sl: Sistem se bo ponovno zagnal, ko bodo datoteke obnovljene

en: System will reboot after files are restored.
sl: Sistem se bo ponovno zagnal, ko bodo datoteke obnovljene.

en: Tagged snapshot
sl: Označen posnetek stanja

en: Tags
sl: Značke

en: Target device is not mounted
sl: Ciljna naprava ni priklopljena

en: Target device is same as system device
sl: Ciljna naprava je ista kot sistemska naprava

en: Target device not specified!
sl: Ciljna naprava ni določena!

en: The cron service sends the output of scheduled tasks as an email to the current user. Select this option to suppress the emails for cron tasks created by Timeshift.
sl: Storitev cron pošlje izhod načrtovanih opravil kot e-sporočilo trenutnemu uporabniku. Potrdite to možnost, da preprečite e-sporočila za opravila cron, ki jih zstvari Timeshift.

en: The system partition has an unsupported subvolume layout.
sl: Sistemski razdelek ima nepodprto postavitev podnosilcev datotek.

en: The target partition has an unsupported subvolume layout.
sl: Ciljni razdelek ima nepodprto postavitev podnosilcev datotek.

en: There are no snapshots on this device
sl: Na tej napravi ni posnetkov stanja

en: This device is not encrypted
sl: Ta naprava ni šifrirana

en: This software comes without absolutely NO warranty and the author takes no responsibility for any damage arising from the use of this program.
sl: Ta programska oprema je povsem BREZ vsakršne garancije in njen avtor ne prevzema nikakršne odgovornosti za katero koli škodo, ki bi nastala z uporabo tega programa.

en: Timeshift is active
sl: Timeshift je dejaven

en: Timestamp
sl: Časovni žig

en: To restore with default options, press the ENTER key for all prompts!
sl: Če želite obnoviti s privzetimi možnostmi, pritisnite vnašalko pri vseh vprašanjih!

en: Type
sl: Vrsta

en: UUID
sl: Koda UUID

en: Unknown option
sl: Neznana možnost

en: Unknown snapshot type
sl: Neznana vrsta posnetka stanja

en: Unknown value specified for option --tags
sl: Neznana vrednost navedena za možnost --tags

en: Unlocked device is mapped to '%s'
sl: Nezaklenjena naprava je preslikana v '%s'

en: Unlocked successfully
sl: Uspešno odklenjeno

en: Unmounting from
sl: Odklapljanje od

en: Unshared
sl: Ni v skupni rabi

en: Unsupported Subvolume Layout
sl: Nepodprta postavitev podnosilca datotek

en: Update GRUB menu
sl: Posodobi meni GRUB

en: Update initramfs
sl: Posodobi initramfs

en: Updated /etc/crypttab on target device
sl: Posodobljen /etc/crypttab na ciljni napravi

en: Updated /etc/fstab on target device
sl: Posodobljen /etc/fstab na ciljni napravi

en: Updates the GRUB menu entries (recommended). This is safe to run and should be left selected.
sl: Posodobi menijske vnose GRUB (priporočeno). To je varno za izvajanje in je smiselno, da pustite izbrano.

en: Updating GRUB menu...
sl: Posodabljanje menija GRUB ...

en: Updating bootloader configuration...
sl: Posodabljanje prilagoditev zagonskega upravljalnika ...

en: Used
sl: Uporabljeno

en: User
sl: Uporabnik

en: User Home Directories
sl: Domače mape uporabnika

en: User cancelled the password prompt
sl: Uporabnik je preklical vnos gesla

en: User home directories are excluded by default unless you enable them here
sl: Domače mape uporabnikov so privzeto izključen, razen če jih tukaj omogočite

en: Users
sl: Uporabniki

en: Users Home
sl: Domače mape uporabnikov

en: Vendor
sl: Ponudnik

en: View Rsync Log for Create
sl: Pokaži zapisnik Rsync za ustvarjanje

en: View Rsync Log for Restore
sl: Pokaži zapisnik Rsync za obnovitev

en: View TimeShift Logs
sl: Pokaži zapisnike TimeShift

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Web Browsers
sl: Spletni brskalniki

en: Weekly
sl: Tedensko

en: Weekly snapshot failed!
sl: Tedenski posnetek stanja je spodletel!

en: Weekly snapshots are enabled
sl: Tedenski posnetki stanja so omogočeni

en: With Errors
sl: Z napakami

en: Wizard
sl: Čarovnik

en: Wrong password
sl: Napačno geslo

en: Yes
sl: Da

en: You can continue working on the current system. After restart, the current system will be visible as a new snapshot. This snapshot can be restored later if required, to 'undo' the restore.
sl: Lahko nadaljujete z delom na trenutnem sistemu. Po ponovnem zagonu bo trenutni sistem viden kot nov posnetek stanja. Ta posnetek stanja lahko obnovite kasneje, če je to potrebno, da s tem razveljavite obnovitev.

en: [ENTER = Default (%s), a = Abort]
sl: [vnašalka = privzeto (%s), a = prekini]

en: [ENTER = Default (%s), r = Root device, a = Abort]
sl: [vnašalka = privzeto (%s), r = korenska naprava, a = prekini]

en: [For Experienced Users] Change these settings if the restored system fails to boot.
sl: [Za izkušene uporabnike] Spremenite te nastavitve, če se obnovljeni sistem ne more zagnati.

en: [Warning] Deleted invalid lock
sl: [Opozorilo] Izbrisan neveljaven zaklep

en: all
sl: vse

en: btrfs returned an error
sl: btrfs je vrnil napako

en: complete
sl: dokončano

en: crontab file exported
sl: Datoteka crontab izvožena

en: crontab file installed
sl: Datoteka crontab nameščena

en: incomplete
sl: nedokončano

en: marked for deletion
sl: označeno za brisanje

en: mounted at path
sl: priklopljeno na pot

en: remaining
sl: preostanek

en: rsync returned an error
sl: rync je vrnil napako

en: un-tagged
sl: neoznačeno

en: Run Timeshift as Administrator
sl: Zaženi Timeshift kot skrbnik

en: Authentication is required to run Timeshift as Administrator
sl: Da bi Timeshift zagnali kot skrbnik, je potrebno overjanje
