timeshift - en to uk translation catalogue (563 entries)

en: 
    Press ENTER to continue...
uk: 
    Натисніть ENTER, щоб продовжити...

en: %d snapshots, %s free
uk: %d знімки, %s вільно

en: '%s' will be on '%s'
uk: '%s' буде на '%s'

en: '%s' will be on root device
uk: '%s' буде на кореневому пристрої

en: (Re)install GRUB2 on:
uk: (Пере)встановити GRUB2 на:

en: ** Uninstalled Timeshift BTRFS **
uk: ** Видалений Timeshift BTRFS **

en: / is mapped to device
uk: / відображається на пристрої

en: /boot is mapped to device
uk: /boot відображається на пристрої

en: /boot/efi is mapped to device
uk: /boot/efi відображається на пристрої

en: /home is mapped to device
uk: /home відображається на пристрої

en: <b>Comments</b> (double-click to edit)
uk: <b>Коментар</b> (подвійне клацання для редагування)

en: A maintenance task runs once every hour and creates snapshots as needed.
uk: Задача обслуговування запускається щогодини та створює знімки за необхідності.

en: Aborted.
uk: Перервано.

en: About
uk: Про програму

en: Action
uk: Дія

en: Add
uk: Додати

en: Add Files
uk: Додати файли

en: Add Folders
uk: Додати папки

en: Add custom pattern
uk: Додати шаблон користувача

en: Add directories
uk: Додати папки

en: Add files
uk: Додати файли

en: Add tags to snapshot (default: O)
uk: Додати теги до знімку (типово: O)

en: Added cron task
uk: Додано завдання програми cron

en: Admin Access Required
uk: Вимагається доступ адміністратора

en: Admin access is required to backup and restore system files.
uk: Для резервного копіювання і відновлення вимагається доступ адміністратора.

en: All Files
uk: Усі файли

en: All files are copied when first snapshot is created. Subsequent snapshots are incremental. Unchanged files will be hard-linked from the previous snapshot if available.
uk: При створенні першого знімку усі файли копіюються. Наступні знімки створюються додатково. Незмінені файли отримають жорсткі посилання від попередніх знімків, при наявності.

en: All other files and folders are excluded.
uk: Усі інші файли і папки виключені.

en: An encrypted device is selected for root file system (/). The boot directory (/boot) must be mounted on a non-encrypted device for the system to boot successfully.
    
    Either select a non-encrypted device for boot directory or select a non-encrypted device for root filesystem.
uk: Для кореневої файлової системи обрано зашифрований пристрій (/). Для успішного завантаження, сам каталог завантаження (/boot) необхідно підключити до незашифрованого пристрою.
    
    Введіть обрати незашифрований пристрій для  каталогу завантаження або оберіть незашифрований пристрій для кореневої файлової системи.

en: Another instance of Timeshift is creating a snapshot.
uk: Інша копія Timeshift створює знімок.

en: Another instance of this application is running
uk: Виконується інша копія цієї програми

en: Another instance of timeshift is currently running!
uk: На даний час виконується інша копія Timeshift!

en: Answer YES to all confirmation prompts
uk: Для усіх підтверджень дій відповідайте YES

en: App config loaded
uk: Конфігурацію програми завантажено

en: App config saved
uk: Конфігурацію програми збережено

en: Application needs admin access.
uk: Для доступу програма вимагає права адміністратора

en: Application will exit
uk: Програму буде закрито

en: Application will exit.
uk: Програму буде закрито.

en: Available
uk: Доступно

en: BTRFS Snapshots
uk: Знімки BTRFS

en: BTRFS device is not mounted
uk: Пристрій BTRFS не підключено

en: BTRFS snapshots are saved on system partition. Other partitions are not supported.
uk: Знімки BTRFS зберігаються на системному розділі. Інші розділи не підтримуються.

en: BTRFS snapshots are saved on the same disk from which it is created. If the system disk fails, snapshots will be lost along with the system. Save snapshots to an external non-system disk in RSYNC mode to guard against disk failures.
uk: Знімки BTRFS зберігаються на тому ж диску на якому були створені. У випадку неполадки системного диску знімки буде втрачено разом із системою. Зберігайте знімки на зовнішньому несистемному диску у режимі RSYNC, щоб вберегтися від системних неполадок.

en: Backend
uk: Внутрішній сервер

en: Backup
uk: Архівація

en: Backup Device
uk: Пристрій архівації

en: Backup device not specified!
uk: Не вказаний пристрій архівації

en: Bittorrent Clients
uk: Клієнти Bittorrent

en: Boot
uk: Завантаження

en: Boot device not selected
uk: Не обрано пристрою завантаження

en: Boot snapshot failed!
uk: Помилка знімку завантаження!

en: Boot snapshots are created with a delay of 10 minutes after system startup.
uk: Знімки завантаження, створюються з затримкою 10 хвилин після запуску системи.

en: Boot snapshots are enabled
uk: Знімки завантаження увімкнуто

en: Bootloader Options
uk: Настройки завантажувача

en: Bootloader Options (Advanced)
uk: Настройки завантажувача (Додаткові)

en: Browse
uk: Огляд

en: Browse Files
uk: Огляд файлів

en: Browse selected snapshot
uk: Оглянути обрані знімки

en: Building file list...
uk: Побудова списку файлів...

en: Calculating required disk space...
uk: Підрахунок необхідного простору на диску...

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cancel restore?
uk: Скасувати відновлення?

en: Cancelling the restore process will leave the target system in an inconsistent state. The system may fail to boot or you may run into various issues. After cancelling, you need to restore another snapshot, to bring the system to a consistent state. Click Yes to confirm.
uk: Скасування процесу відновлення залишить систему у не цілісному стані. Система може не завантажитись або зіткнутися із різноманітними проблемами. Для приведення системи до цілісності після скасування, вам потрібно буде здійснити відновлення з іншого знімка. Клацніть Так для підтвердження.

en: Cannot Delete Live Snapshot
uk: Неможливо видалити активний знімок

en: Changed
uk: Змінено

en: Changed items:
uk: Змінені елементи:

en: Checking Restore Actions (Dry Run)
uk: Перевірка відновлення (Пробний запуск)

en: Checking file systems for errors...
uk: Перевірка файлових систем на наявність помилок...

en: Checksum
uk: Контрольна сума

en: Cleaning up...
uk: Очищення...

en: Click to edit. Drag and drop to re-order.
uk: Клацніть для редагування. Перетягніть і скиньте для перепорядкування.

en: Click to edit. Drag-drop to re-order.
uk: Клацніть для редагування. Перетягніть для зміни черговості.

en: Clone System
uk: Клонувати систему

en: Cloning
uk: Клонування

en: Cloning system...
uk: Клонування системи...

en: Close
uk: Закрити

en: Close window to exit
uk: Закрити вікно, щоб вийти

en: Commands listed below are not available on this system
uk: Перераховані нижче команди відсутні у цій системі

en: Comments (click to edit)
uk: Коментарі (клацніть для редагування)

en: Comparing Files (Dry Run)...
uk: Порівняння файлів (Пробний запуск)...

en: Comparing files with rsync...
uk: Порівняння файлів за допомогою rsync...

en: Completed
uk: Закінчено

en: Completed With Errors
uk: Закінчено з помилками

en: Confirm Actions
uk: Підтвердіть дії

en: Continue with restore? (y/n):
uk: Продовжити відновлення? (т/н):

en: Could not find device
uk: Неможливо знайти пристрій

en: Could not find file
uk: Неможливо знайти файл

en: Could not find snapshot
uk: Неможливо знайти знімок

en: Could not find system subvolume
uk: Неможливо знайти підтом системи

en: Could not find system subvolumes for creating pre-restore snapshot
uk: Неможливо знайти підтоми системи для створення знімку попереднього відновлення.

en: Create
uk: Створити

en: Create Snapshot
uk: Створити знімок

en: Create one per boot
uk: Створювати при завантаженні системи

en: Create one per day
uk: Створювати кожного дня

en: Create one per hour
uk: Створювати кожної години

en: Create one per month
uk: Створювати кожного місяця

en: Create one per week
uk: Створювати кожного тижня

en: Create snapshot (even if not scheduled)
uk: Створити знімок (навіть, якщо поза розкладом)

en: Create snapshot if scheduled
uk: Створити знімок, якщо за розкладом

en: Create snapshot of current system
uk: Створити знімок поточної системи

en: Create snapshots manually or enable scheduled snapshots to protect your system
uk: Для захисту системи, створюйте знімки вручну або увімкніть розклад створення знімків

en: Create snapshots using BTRFS
uk: Створювати знімки з застосуванням BTRFS

en: Create snapshots using RSYNC tool and hard-links
uk: Створити знімок з використанням режиму RSYNC і жорстких посилань.

en: Created
uk: Створено

en: Created control file
uk: Створено контрольний файл

en: Created directory
uk: Створено каталог

en: Created pre-restore snapshot
uk: Створено попередньо відновлювальний знімок

en: Created subvolume snapshot
uk: Створено знімок підсекції

en: Creating Snapshot...
uk: Створення знімку...

en: Creating new backup...
uk: Створення нової резервної копії...

en: Creating new snapshot...
uk: Створення нового знімку...

en: Creating pre-restore snapshot from system subvolumes...
uk: Створення знімку попереднього відновлення з підтомів системи...

en: Critical Error
uk: Критична помилка

en: Cron job added
uk: Додано завдання Cron

en: Cron job removed
uk: Вилучено завдання Cron

en: Cron task exists
uk: Завдання демона Cron існує

en: Custom
uk: Власний

en: Daily
uk: Щоденно

en: Daily snapshot failed!
uk: Помилка щоденного знімку!

en: Daily snapshots are enabled
uk: Увімкнено щоденні знімки

en: Data will be modified on following devices:
uk: Дані будуть змінені на наступних пристроях

en: Date Format
uk: Формат дати

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete Snapshots
uk: Видалити знімки

en: Delete all snapshots
uk: Видалити усі знімки

en: Delete selected snapshot
uk: Видалити обраний знімок

en: Delete snapshot
uk: Видалити знімок

en: Deleted
uk: Видалений

en: Deleted directory
uk: Видалений каталог

en: Deleted subvolume
uk: Видалений підтом

en: Deleting Snapshots...
uk: Видалення знімків...

en: Deleting subvolume
uk: Видалення підтому

en: Description
uk: Опис

en: Destroyed qgroup
uk: Знищено qgroup

en: Destroying qgroup
uk: Знищення qgroup

en: Device
uk: Пристрій

en: Device is unlocked
uk: Пристрій розблоковано

en: Device name is empty!
uk: Назва пристрою порожня!

en: Device not found
uk: Пристрою не знайдено

en: Devices displayed above have BTRFS file systems.
uk: Показані вище пристрої мають файлову систему BTRFS.

en: Devices displayed above have Linux file systems.
uk: Показані вище пристрої, мають файлові системи Linux.

en: Devices from which snapshot was created are pre-selected.
uk: Пристрої з яких було зроблені знімки є попередньо відібраними.

en: Devices with Linux file systems
uk: Пристрої з файловими системами Linux

en: Devices with Windows file systems are not supported (NTFS, FAT, etc).
uk: Пристрої з файловими системами Windows (NTFS, FAT, тощо) не підтримуються.

en: Directory not found
uk: Каталог не знайдено

en: Disclaimer
uk: Застереження

en: Disk
uk: Диск

en: Distribution
uk: Дистрибутив

en: Enable scheduled snapshots to protect your system
uk: Увімкнути розклад створення знімків для захисту своєї системи

en: Encrypted Device
uk: Зашифрований пристрій

en: Encrypted Home Directory
uk: Зашифрований домашній каталог

en: Enter device name or number
uk: Введіть ім'я пристрою або номер

en: Enter device name or number (a=Abort)
uk: Введіть ім'я пристрою або номер (a=Перервати)

en: Enter passphrase to unlock '%s'
uk: Введіть пароль, щоб розблокувати '%s'

en: Enter snapshot number (a=Abort, p=Previous, n=Next)
uk: Введіть номер знімка (a=Перервати, p=Попередній, n=Наступний)

en: Enter the pattern to exclude (Ex: *.mp3, *.bak)
uk: Введіть шаблон для винятку (напр: *.mp3, *.bak)

en: Error
uk: Помилка

en: Error running Rsync
uk: Помилка запуску Rsync

en: Estimate
uk: Оцінити

en: Estimating System Size...
uk: Оцінка розміру системи...

en: Estimating system size...
uk: Оцінка розміру системи...

en: Examples
uk: Зразки

en: Exclude All Files
uk: Виключити всі файли

en: Exclude Application Settings
uk: Виключити настройки програми

en: Exclude Apps
uk: Виключити програми

en: Exclude List
uk: Виключити список

en: Exclude List Summary
uk: Виключити перелік списків

en: Exclude Pattern
uk: Виключити розклад

en: Excluded Directories
uk: Виключені каталоги

en: Expected values: O, B, H, D, W, M
uk: Очікувані значення: O, B, H, D, W, M

en: Failed to add cron job
uk: Помилка додавання завдання cron

en: Failed to copy file
uk: Помилка копіювання файлу

en: Failed to create directory
uk: Помилка створення каталогу

en: Failed to create new snapshot
uk: Помилка створення нового знімка

en: Failed to create snapshot
uk: Помилка створення знімку

en: Failed to create subvolume snapshot
uk: Помилка створення знімку підтому

en: Failed to create symlinks
uk: Помилка створення символічного посилання

en: Failed to delete directory
uk: Помилка видалення каталогу

en: Failed to delete file
uk: Помилка видалення файлу

en: Failed to delete snapshot nested subvolume
uk: Не вдалось видатити підрозділ, що міститься в знімку

en: Failed to delete snapshot subvolume
uk: Помилка видалення знімку підтому

en: Failed to delete symlinks
uk: Помилка видалення символічного посилання

en: Failed to destroy qgroup
uk: Не вдалось знищити qgroup

en: Failed to estimate system size
uk: Помилка оцінки розміру системи

en: Failed to export crontab file
uk: Помилка експорту файлу завдань cron

en: Failed to get input from user in 3 attempts
uk: Помилка отримання введення від користувача через 3 спроби

en: Failed to get partition list
uk: Помилка отримання списку розділів

en: Failed to get partition list.
uk: Помилка отримання списку розділів.

en: Failed to install crontab file
uk: Помилка встановлення файлу завдань cron

en: Failed to mount devices
uk: Помилка монтування пристроїв

en: Failed to move file
uk: Помилка переміщення файлу

en: Failed to move system subvolume to snapshot directory
uk: Помилка переміщення підтому системи до каталогу знімків

en: Failed to query subvolume list
uk: Помилка запиту списку підтому

en: Failed to query subvolume quota
uk: Запит на квоту сабтому не вдався

en: Failed to read cron tab
uk: Помилка читання списку завдань cron

en: Failed to read file
uk: Помилка читання файлу

en: Failed to remove
uk: Помилка вилучення

en: Failed to remove cron job
uk: Помилка вилучення списку завдань cron

en: Failed to remove snapshot
uk: Помилка вилучення знімку

en: Failed to restore system subvolume
uk: Помилка відновлення підтому системи

en: Failed to save exclude list
uk: Помилка збереження списку виключень

en: Failed to unlock device
uk: Помилка розблокування пристрою

en: Failed to unmount
uk: Помилка демонтування

en: Failed to unmount device!
uk: Помилка демонтування пристрою

en: Failed to write file
uk: Помилка запису файлу

en: File (snapshot)
uk: Файл (знімок)

en: File (system)
uk: Файл (система)

en: File Pattern
uk: Шаблон файлу

en: File and directory counts:
uk: Кількість файлів та каталогів:

en: File not found
uk: Файлу не знайдено

en: Files &amp; directories matching the patterns below will be excluded. Patterns starting with a + will include the item instead of excluding.
uk: Файли &amp; каталоги, що відповідають шаблону будуть виключені. Шаблони, що починаються з a + включать елемент замість виключення.

en: Files and directories can be excluded to save disk space.
uk: Задля економії місця на диску файли та каталоги можна виключити.

en: Files and directory counts:
uk: Кількість файлів та каталогів:

en: Files matching the following patterns will be excluded
uk: Файли,  що відповідають наступним шаблонам будуть виключені

en: Filesystem
uk: Файлова система

en: Filter by name or path
uk: Фільтрувати за іменем чи шляхом

en: Filters
uk: Фільтри

en: Finish
uk: Кінець

en: Finished
uk: Закінчено

en: First snapshot requires:
uk: Перший знімок вимагає:

en: Found existing pre-restore snapshot
uk: Знайдено існуючий попередньо відновлюваний знімок

en: Free
uk: Вільно

en: Free space
uk: Вільний простір

en: GRUB Device
uk: Пристрій GRUB

en: GRUB device not selected
uk: Пристрою GRUB не обрано

en: GRUB will NOT be reinstalled
uk: GRUB не буде перевстановлено

en: Generating initramfs...
uk: Генерування initramfs...

en: Global
uk: Загальні

en: Group
uk: Група

en: Help
uk: Довідка

en: Hidden files and folders are included by default since they contain user-specific configuration files.
uk: Приховані папки і файли типово включені оскільки вони містять файли з визначеною користувачем конфігурацією.

en: Hide
uk: Приховати

en: Hide rsync output
uk: Приховати вивід rsync

en: Hide this window (files will be deleted in background)
uk: Приховати це вікно (файли будуть видалені у фоновому режимі)

en: Home
uk: Домашній каталог

en: Home Directory
uk: Домашній каталог

en: Hourly
uk: Щогодинно

en: Hourly snapshot failed!
uk: Помилка щогодинного знімку!

en: Hourly snapshots are enabled
uk: Щогодинні знімки увімкнено

en: If the restored system fails to boot, then boot from the Live CD/USB, install Timeshift, and try restoring another snapshot.
uk: Якщо відновлена система не завантажується, тоді завантажтеся з Live CD/USB, встановіть Timeshift і спробуйте відновитися з іншого знімку.

en: If these terms are not acceptable to you, please do not proceed beyond this point!
uk: Якщо вказані умови для вас неприйнятні, непродовжуйте далі, будь-ласка!

en: Include / Exclude Patterns
uk: Шаблони:  Додати / Виключити

en: Include @home subvolume in backups
uk: Включити @home підтом в резервні копії

en: Include All Files
uk: Включити усі файли

en: Include Only Hidden Files
uk: Включити тільки приховані файли

en: Invalid Snapshot
uk: Недійсний знімок

en: Invalid command line arguments
uk: Недійсні аргументи командного рядка

en: Invalid snapshot
uk: Недійсний знімок

en: Items Not Selected
uk: Елементів не обрано

en: Keep
uk: Зберегти

en: Keep configuration files for bittorrent clients like Deluge, Transmission, etc. If un-checked, previous configuration files will be restored from snapshot.
uk: Зберегти файли конфігурації для таких торрент-клієнтів, як Deluge, Transmission та інших.  Якщо прапорець знято, попередні файли конфігурації будуть відновлені із знімка.

en: Keep configuration files for web browsers like Firefox and Chrome. If un-checked, previous configuration files will be restored from snapshot
uk: Зберегти файли конфігурації для таких браузерів, як Firefox та Chrome. Якщо прапорець знято, попередні файли конфігурації будуть відновлені із знімка.

en: Keep on Root Device
uk: Зберегти на кореневому пристрої

en: Keep this mount path on the root filesystem
uk: Зберегти дане підключення у кореневій файловій системі

en: LIVE
uk: НАЖИВО

en: Label
uk: Мітка

en: Last boot snapshot is %d hours old
uk: Останній знімок завантаження старіший на %d год.

en: Last boot snapshot is older than system start time
uk: Останній знімок завантаження старіший, ніж системний час запуску

en: Last boot snapshot not found
uk: Останнього знімку завантаження не знайдено

en: Last daily snapshot is %d hours old
uk: Останній щоденний знімок старіший на %d год.

en: Last daily snapshot is more than 1 day old
uk: Останній щоденний знімок старіший більше, ніж на 1 день

en: Last daily snapshot not found
uk: Останнього щоденного знімку не знайдено

en: Last hourly snapshot is %d minutes old
uk: Останній щогодинний знімок старіший на %d хв.

en: Last hourly snapshot is more than 1 hour old
uk: Останній щогодинний знімок старіший більше, ніж на 1 годину

en: Last hourly snapshot not found
uk: Останнього щогодинного знімку не знайдено

en: Last monthly snapshot is %d days old
uk: Останній щомісячний знімок старіший на %d дн.

en: Last monthly snapshot is more than 1 month old
uk: Останній щомісячний знімок старіший на більше, ніж 1 місяць

en: Last monthly snapshot not found
uk: Останнього щомісячного знімку не знайдено

en: Last weekly snapshot is %d days old
uk: Останній щотижневий знімок старіший на %d дн.

en: Last weekly snapshot is more than 1 week old
uk: Останній щотижневий знімок старіший на більше, ніж 1 тиждень

en: Last weekly snapshot not found
uk: Останнього щотижневого знімку не знайдено

en: Latest snapshot
uk: Останній знімок

en: Linking from snapshot
uk: Зв'язування із знімка

en: List
uk: Список

en: List devices
uk: Список пристроїв

en: List snapshots
uk: Список знімків

en: Live USB Mode (Restore Only)
uk: Режим Live USB (Лише відновлення)

en: Location
uk: Розташування

en: Main window closed by user
uk: Головне вікно закрите користувачем

en: Mark/Unmark for Deletion
uk: Відмітити/Зняти відмітку для видалення

en: Maximum backups exceeded for backup level
uk: Максимальна кількість архівів перевищує необхідний рівень

en: Menu
uk: Меню

en: Misc
uk: Інше

en: Missing Dependencies
uk: Відсутні залежності

en: Mode
uk: Режим

en: Model
uk: Модель

en: Monthly
uk: Щомісячно

en: Monthly snapshot are enabled
uk: Увімкнено режим щомісячних знімків

en: Monthly snapshot failed!
uk: Помилка  режиму щомісячних знімків

en: Mount
uk: Змонтувати

en: Moved system subvolume to snapshot directory
uk: Переміщений підтом системи до каталогу знімків

en: Multiple snapshots selected
uk: Увімкнено режим кількох знімків

en: Name
uk: Назва

en: Next
uk: Далі

en: No
uk: Ні

en: No Change
uk: Без змін

en: No Snapshots Selected
uk: Не обрані знімки

en: No snapshots available
uk: Знімки відсутні

en: No snapshots found
uk: Знімків не знайдено

en: No snapshots found on device
uk: На пристрої знімків не знайдено

en: No snapshots on device
uk: На пристрої знімки відсутні

en: No snapshots on this device
uk: На цьому пристрої знімки відсутні

en: No snapshots selected
uk: Не обрано знімки

en: None
uk: Нічого

en: Not Found
uk: Не знайдено

en: Not Selected
uk: Не обрано

en: Not Supported
uk: Не підтримується

en: Not enough disk space
uk: Недостатньо місця на диску

en: Notes
uk: Примітки

en: Nothing to do!
uk: Непотрібно нічого робити!

en: Num
uk: Кількість

en: Number of snapshots to keep.
    Older snapshots will be removed once this limit is exceeded.
uk: Кількість знімків для збереження.
    Старіші знімки буде видалено, ящо вказаний ліміт буде перевищено.

en: OS must be installed on a BTRFS partition with Ubuntu-type subvolume layout (@ and @home subvolumes). Other layouts are not supported.
uk: ОС повинна бути встановлена на розділ BTRFS із структурою підтому в стилі Ubuntu (підтоми @ та @home). Інші структури не підтримуються.

en: Older log files removed
uk: Старіші файли журналів видалено

en: Oldest snapshot
uk: Найстаріші знімки

en: On demand (manual)
uk: За запитом (вручну)

en: Only ubuntu-type layouts with @ and @home subvolumes are currently supported.
uk: На даний час підтримуються лише структури типу Ubuntu з частинами тому @ та @home

en: Open Menu
uk: Відкрити меню

en: Option --snapshot-device should not be specified for creating snapshots in BTRFS mode
uk: Параметр --snapshot-device не повинен вказуватися при створенні знімків у режимі BTRFS

en: Options
uk: Параметри

en: Other applications (next page)
uk: Інші застосунки (наступна сторінка)

en: Owner
uk: Власник

en: Parent Device
uk: Батьківський пристрій

en: Parsing log file...
uk: Триває аналіз файлу журналу...

en: Partition has an unsupported subvolume layout.
uk: Розділ містить непідтримувану структуру частини тому.

en: Path
uk: Шлях

en: Pattern
uk: Шаблон

en: Permissions
uk: Дозволи

en: Please check if you have multiple windows open.
uk: Перевірте чи не відкриті у вас кілька вікон.

en: Please do not interrupt the restore process!
uk: Не переривайте, будь-ласка, процес відновлення!

en: Please install required packages and try running TimeShift again
uk: Встановіть потрібні пакети і спробуйте запустити TimeShift ще раз

en: Please re-run the application as admin (using 'sudo' or 'su')
uk: Перезапустіть застосунок як адміністратор (використайте 'sudo' або 'su')

en: Please run the application as admin (using 'sudo' or 'su')
uk: Запустіть застосунок як адміністратор (використайте 'sudo' або 'su')

en: Please save your work and close all applications.
uk: Збережіть свою роботу і закрийте усі застосунки.

en: Please select a snapshot to view the log!
uk: Оберіть знімок, щоб переглянути журнал!

en: Please select the GRUB device
uk: Оберіть пристрій GRUB

en: Please wait a few minutes and try again.
uk: Зачекайте, будь-ласка, кілька хвилин і повторіть спробу.

en: Please wait for snapshots to be deleted.
uk: Дочекайтеся, будь-ласка, видалення знімку.

en: Please wait...
uk: Будь ласка, зачекайте…

en: Populating list...
uk: Заповнення списку...

en: Preparing...
uk: Приготування...

en: Previous
uk: Назад

en: Print debug information
uk: Друк відомостей про налагодження

en: Print version number
uk: Вивести номер версії

en: Query completed
uk: Запит виконано

en: Querying subvolume info...
uk: Запит інформації підтому...

en: RSYNC Snapshots
uk: Знімки RSYNC

en: Re-generates initramfs for all installed kernels. This is generally not needed. Select this only if the restored system fails to boot.
uk: Регенерує initramfs для усіх встановлених кернелів. Зазвичай цього не потрібно. Оберіть це лише у випадку, якщо відновлена система не завантажується.

en: Re-install GRUB2 bootloader?
uk: Перевстановити завантажувач GRUB2?

en: Re-installing GRUB2 bootloader...
uk: Перевстановлення завантажувача GRUB2...

en: Re-installs the GRUB2 bootloader on the selected device.
uk: Перевстановлює завантажувач GRUB2 на обраний пристрій.

en: Read %'d of %'d lines...
uk: Читаю %'d рядків з %'d...

en: Rebooting system...
uk: Перезавантаження системи...

en: Recommended
uk: Рекомендовано

en: Refresh
uk: Оновити

en: Remote and network locations are not supported.
uk: Віддалені та мережеві місцезнаходження не підтримуються.

en: Remove
uk: Вилучити

en: Removed
uk: Вилучено

en: Removed cron task
uk: Вилучено завдання демону cron

en: Removed mount directory: '%s'
uk: Вилучений каталог підключення: '%s'

en: Removed snapshot
uk: Вилучено знімок

en: Removing
uk: Вилучення

en: Removing snapshot
uk: Вилучення знімку

en: Removing snapshots
uk: Вилучення знімків

en: Restore
uk: Відновити

en: Restore @home subvolume
uk: Відновити підрозділ @home

en: Restore Device
uk: Відновити пристрій

en: Restore Exclude
uk: Відновити виняток

en: Restore Snapshot
uk: Відновити знімок

en: Restore completed
uk: Відновлення завершено

en: Restore selected snapshot
uk: Відновити обраний знімок

en: Restore snapshot
uk: Відновити знімок

en: Restored subvolumes will become active after system is restarted.
uk: Відновлені підтоми стануть активними після перезавантаження системи.

en: Restored system subvolume
uk: Відновлений підтом системи

en: Restoring Snapshot...
uk: Відновлення Знімку...

en: Restoring a snapshot will replace system subvolumes, and system subvolumes currently in use will be preserved as a new snapshot. If required, this snapshot can be restored later to 'undo' the restore.
uk: Відновлення із знімку замінить підтоми системи, а підтоми системи, що використовуються зараз будуть збереженими у якості нового знімку. При потребі даний знімок можна відновити пізніше з метою відміни цього відновлення.

en: Restoring snapshot...
uk: Відновлення знімку...

en: Restoring snapshots only replaces system files and settings. Non-hidden files and directories in user home directories will not be touched. This behaviour can be changed by adding a filter to include these files. Included files will be backed up when snapshot is created, and replaced when snapshot is restored.
uk: Відновлення із знімків змінює лише системні файли та настройки. Не приховані файли і каталоги у домашніх каталогах користувача не зачіпаються. Таку поведінку можна змінити шляхом додавання фільтру для включення цих файлів.

en: Revision
uk: Перевірка

en: Root device not selected
uk: Не обрано кореневого пристрою

en: Rsync Log Viewer
uk: Перегляд журналу Rsync

en: Run 'timeshift' for the command-line version of this tool
uk: Запуск 'timeshift' в режимі версії командного рядка цього інструменту

en: Run in non-interactive mode
uk: Запустити в неінтерактивному режимі

en: Running
uk: Виконується

en: Save snapshots to an external disk instead of the system disk to guard against drive failures.
uk: Зберігайте знімки на зовнішньому диску замість системного диска, щоб застрахуватись від неполадок диску.

en: Saving snapshots to a non-system disk allows you to format and re-install the OS on the system disk without losing snapshots stored on it. You can even install another Linux distribution and later roll-back the previous distribution by restoring a snapshot.
uk: Збереження знімків на несистемному диску дозволяє вам форматувати і перевстановлювати ОС на системному диску без втрати знімків, збережених на ньому. Ви навіть можете встановити інший дистрибутив Linux і згодом повернутися до попереднього дистрибутиву через відновлення із знімку.

en: Saving to device
uk: Збереження на пристрої

en: Schedule
uk: Розклад

en: Scheduled snapshot in progress...
uk: Виконується знімок згідно розкладу...

en: Scheduled snapshots are disabled
uk: Знімки за розкладом вимкнено

en: Scheduled snapshots are disabled. It's recommended to enable it.
uk: Знімки за розкладом вимкнуто. Рекомендуємо увімкнути цей режим.

en: Scheduled snapshots are enabled
uk: Знімки за розкладом увімкнено

en: Scheduled snapshots are enabled. Snapshots will be created automatically for selected levels.
uk: Знімки за розкладом увімкнуто. Знімки буде створено автоматично за обраними рівнями.

en: Select '%s' device (default = %s)
uk: Обрати '%s' пристрій (типово = %s)

en: Select BTRFS system disk with root subvolume (@)
uk: Обрати дискову систему BTRFS з кореневим підтомом (@)

en: Select GRUB device
uk: Обрати пристрій GRUB

en: Select Snapshot
uk: Обрати знімок

en: Select Snapshot Levels
uk: Оберіть рівні створення знімків

en: Select Snapshot Location
uk: Обрати розташування знімків

en: Select Snapshot Type
uk: Оберіть тип знімка

en: Select Snapshots
uk: Обрати знімки

en: Select Target Device
uk: Обрати кінцевий пристрій

en: Select a partition on this disk
uk: Обрати розділ диску

en: Select a single snapshot to restore
uk: Обрати один знімок для відновлення

en: Select another device for root file system (/)
uk: Обрати інший пристрій для кореневої файлової системи (/)

en: Select another device or free up some space
uk: Оберіть інший пристрій або звільніть трохи простору

en: Select another device to delete snasphots
uk: Обрати інший пристрій для видалення знімків

en: Select another device?
uk: Обрати інший пристрій?

en: Select applications to exclude from restore
uk: Обрати застосунок для виключення зі списку відновлення

en: Select backup device
uk: Обрати пристрій архівації

en: Select directory
uk: Обрати каталог

en: Select file(s)
uk: Обрати файл (-и)

en: Select snapshot
uk: Обрати знімок

en: Select snapshots to delete
uk: Обрати знімки для видалення

en: Select the device for root file system (/)
uk: Обрати пристрій для кореневої файлової системи (/)

en: Select the devices where files will be restored.
uk: Обрати пристрої де файли будуть відновлені.

en: Select the intervals for creating snapshots
uk: Обрати інтервали створення знімків

en: Select the items to be removed from the list
uk: Обрати компоненти для вилучення зі списку

en: Select the snapshot device
uk: Обрати пристрій для знімків

en: Select the snapshot to restore
uk: Обрати знімки для відновлення

en: Select the snapshots to be deleted
uk: Обрати знімки для видалення

en: Select the snapshots to mark for deletion
uk: Обрати знімки, щоб позначити для видалення

en: Select the target devices where system will be cloned.
uk: Обрати кінцевий пристрій для клонування системи.

en: Selected default snapshot device
uk: Обраний типовий пристрій для знімків

en: Selected default snapshot type
uk: Обраний типовий тип знімків

en: Selected device does not have BTRFS partition
uk: Обраний пристрій не має розділу BTRFS

en: Selected device does not have Linux partition
uk: Обраний пристрій не має розділу Linux

en: Selected snapshot device
uk: Обраний пристрій для знімків

en: Selected snapshot device is not a system disk
uk: Обраний пристрій для знімків не є системним диском

en: Selected snapshot is marked for deletion
uk: Обраний знімок позначений для видалення

en: Selected snapshot is marked for deletion and cannot be restored
uk: Обраний знімок позначений для видалення і не може бути відновленим

en: Selected user has an encrypted home directory. It's not possible to include only hidden files.
uk: Вибраний користувач має зашифрований домашній каталог. Неможливо включити лише приховані файли.

en: Serial
uk: Серійний

en: Session log file
uk: Журнал сеансу

en: Set snapshot description
uk: Встановіть опис знімку

en: Settings
uk: Параметри

en: Settings wizard
uk: Майстер змінення налаштувань

en: Setup Complete
uk: Встановлення закінчено

en: Setup Wizard
uk: Майстер встановлення

en: Show additional debug messages
uk: Показати додаткові повідомлення налагодження

en: Show all options
uk: Показати всі параметри

en: Show more applications to exclude on the next page
uk: Показати більше застосунків для виключення на наступній сторінці

en: Show rsync output (default)
uk: Показати вивід rsync (типово)

en: Size
uk: Розмір

en: Size of BTRFS snapshots are initially zero. As system files gradually change with time, data gets written to new data blocks which take up disk space (copy-on-write). Files in the snapshot continue to point to original data blocks.
uk: Розмір знімків BTRFS спочатку рівний нулю. З плином часу системні файли поступово змінюються, дані записуються у нові блоки даних, тим самим заповнюючи дисковий простір (copy-on-write). Файли у знімку продовжують вказувати на оригінальні блоки даних.

en: Skip GRUB2 reinstall
uk: Пропустити перевстановлення GRUB2

en: Snapshot
uk: Знімок

en: Snapshot '%s' is being used by the system and cannot be deleted. Restart the system to activate the restored snapshot.
uk: Знімок '%s' усе ще використовується системою і не може бути видаленим. Перезавантажте систему, щоб активувати відновлений знімок.

en: Snapshot Created
uk: Знімок створено.

en: Snapshot Levels
uk: Рівні знімків

en: Snapshot deletion in progress...
uk: Виконується видалення знімку...

en: Snapshot device
uk: Пристрій знімків

en: Snapshot device not available
uk: Відсутній пристрій знімків

en: Snapshot device not selected
uk: Не обрано пристрою знімків

en: Snapshot location
uk: Розташування знімків

en: Snapshot saved successfully
uk: Знімок успішно збережено

en: Snapshot to restore not specified!
uk: Не вказано знімку для відновлення!

en: Snapshot will become active after system is rebooted.
uk: Знімок буде активовано після перезавантаження системи

en: Snapshot(s) Deleted
uk: Знімок(-ки) видалено

en: Snapshots
uk: Знімки

en: Snapshots are created and restored instantly. Snapshot creation is an atomic transaction at the file system level.
uk: Знімки створюються і відновлюються миттєво. Створення знімку є атомарною трансакцією на системному рівні.

en: Snapshots are created by creating copies of system files using rsync, and hard-linking unchanged files from previous snapshot.
uk: Знімки створюються шляхом утворення копій системних файлів з використанням режиму rsync і жорстким посиланням на незмінені файли з попереднього знімку.

en: Snapshots are created using the built-in features of the BTRFS file system.
uk: Знімки створюються з використанням вбудованих функцій файлової системи BTRFS.

en: Snapshots are not scheduled at fixed times.
uk: Знімків не заплановано на конкретний час.

en: Snapshots are perfect, byte-for-byte copies of the system. Nothing is excluded.
uk: Знімки є досконалими, байт в байт копіями системи. Ніщо не пропускається.

en: Snapshots are restored by replacing system subvolumes. Since files are never copied, deleted or overwritten, there is no risk of data loss. The existing system is preserved as a new snapshot after restore.
uk: Знімки відновлюються шляхом заміни системних підтомів. Оскільки файли ніколи не копіюються, не видаляються і не переписуються, ризик втрати даних відсутній. Існуюча система зберігається як новий знімок після відновлення.

en: Snapshots are saved on the same disk from which they are created (system disk). Storage on other disks is not supported. If system disk fails then snapshots stored on it will be lost along with the system.
uk: Знімки зберігаються на одному і тому ж диску з якого вони створені (системний диск). Зберігання на сторонніх дисках не підтримується. Якщо системний диск виходить з ладу, тоді збережені на ньому знімки будуть втрачені разом із системою.

en: Snapshots are saved to /timeshift on selected partition. Other locations are not supported.
uk: Знімки зберігаються в /timeshift на обраному розділі. Інші шляхи не підтримуються.

en: Snapshots are saved to /timeshift-btrfs on selected partition. Other locations are not supported.
uk: Знімки зберігаються в /timeshift-btrfs на обраному розділі. Інші шляхи не підтримуються.

en: Snapshots available for restore
uk: Наявні знімки для відновлення

en: Snapshots can be saved to any disk formatted with a Linux file system. Saving snapshots to non-system or external disk allows the system to be restored even if system disk is damaged or re-formatted.
uk: Знімки можна зберігати на будь-якому диску, відформатованому у файловій системі Linux. Збереження знімків на несистемному або зовнішньому диску дозволяє відновити систему навіть у випадку пошкодження системного диску або його форматування.

en: Snapshots cannot be created in Live CD mode
uk: Знімки не можуть бути створеними у режимі Live CD

en: Snapshots will be created at selected intervals
uk: Знімки буде створено в обраних інтервалах

en: Snapshots will be created at selected intervals if snapshot disk has enough space (> 1 GB)
uk: Знімки буде створено в обраних інтервалах, якщо на диску для знімків буде достатньо місця  (> 1 GB)

en: Specify backup device (default: config)
uk: Вказати пристрій збереження (типово: config)

en: Specify device for installing GRUB2 bootloader
uk: Вказати пристрій для установки завантажувача GRUB2

en: Specify snapshot to restore
uk: Вказати знімки для відновлення

en: Specify target device
uk: Вказати кінцевий пристрій

en: Status
uk: Статус

en: Stop cron emails for scheduled tasks
uk: Не надсилати ел.пошту cron для завдань за розкладом

en: Subvolume
uk: Підрозділ

en: Subvolume exists at destination
uk: Підрозділ існує в місці призначення

en: Subvolumes
uk: Підрозділи

en: Summary
uk: Звіт

en: Switch to BTRFS mode (default: config)
uk: Перемкнути на режим BTRFS (типово: config)

en: Switch to RSYNC mode (default: config)
uk: Перемкнути на режим RSYNC (типово: config)

en: Symlinks updated
uk: Символічні посилання оновлено

en: Syncing file systems...
uk: Синхронізація файлових систем...

en: Syncing files with rsync...
uk: Синхронізація за допомогою rsync...

en: Syntax
uk: Синтаксис

en: System
uk: Система

en: System Restore Utility
uk: Засіб Відновлення Системи

en: System can be rolled-back to a previous date by restoring a snapshot.
uk: Систему можна відкотити до попередньої дати через відновлення із знімка

en: System will reboot after files are restored
uk: Система завантажиться після відновлення файлів

en: System will reboot after files are restored.
uk: Система завантажиться після відновлення файлів.

en: Tagged snapshot
uk: Позначений знімок

en: Tags
uk: Теги

en: Target device is not mounted
uk: Кінцевий пристрій не підключено

en: Target device is same as system device
uk: Кінцевий пристрій співпадає із системним пристроєм

en: Target device not specified!
uk: Не вказано кінцевого пристрою!

en: The cron service sends the output of scheduled tasks as an email to the current user. Select this option to suppress the emails for cron tasks created by Timeshift.
uk: Служба cron надсилає поточному користувачеві ел. пошту про виконані завдання за розкладом. Оберіть даний параметр, щоб цю функцію вимкнути для завдань програми Timeshift.

en: The system partition has an unsupported subvolume layout.
uk: Системний розділ містить непідтримувану структуру частини тому.

en: The target partition has an unsupported subvolume layout.
uk: Кінцевий розділ містить непідтримувану структуру частини тому.

en: There are no snapshots on this device
uk: На цьому пристрої відсутні знімки

en: This device is not encrypted
uk: Даний пристрій не шифрований

en: This software comes without absolutely NO warranty and the author takes no responsibility for any damage arising from the use of this program.
uk: Дане програмне забезпечення поставляється без жодної гарантії, і автор не несе ніякої відповідальності за будь-які збитки, що виникають як результат використання цієї програми.

en: Timeshift is active
uk: Timeshift активовано

en: Timestamp
uk: Позначка часу

en: To restore with default options, press the ENTER key for all prompts!
uk: Для відновлення за типовими параметрами, натисніть клавішу ENTER для усіх підказок!

en: Type
uk: Тип

en: Unknown option
uk: Невідомий параметр

en: Unknown snapshot type
uk: Невідомий тип знімка

en: Unknown value specified for option --tags
uk: Невідоме значення вказане параметром --tags

en: Unlocked device is mapped to '%s'
uk: Розблокований пристрій зіставлено з '%s'

en: Unlocked successfully
uk: Успішно розблоковано

en: Unmounting from
uk: Відключено від

en: Unshared
uk: Без спільного доступу

en: Unsupported Subvolume Layout
uk: Непідтримувана структура частини тому

en: Update GRUB menu
uk: Оновити меню GRUB

en: Update initramfs
uk: Оновити initramfs

en: Updated /etc/crypttab on target device
uk: Оновлене /etc/crypttab на кінцевому пристрої

en: Updated /etc/fstab on target device
uk: Оновлене /etc/fstab  на кінцевому пристрої

en: Updates the GRUB menu entries (recommended). This is safe to run and should be left selected.
uk: Оновлює пункти меню GRUB (рекомендовано). Це безпечно і його слід обрати.

en: Updating GRUB menu...
uk: Оновлення меню GRUB...

en: Updating bootloader configuration...
uk: Оновлення конфігурації завантажувача...

en: Used
uk: Використано

en: User
uk: Користувач

en: User Home Directories
uk: Домашні каталоги користувача

en: User cancelled the password prompt
uk: Користувач скасував підказку паролю

en: User home directories are excluded by default unless you enable them here
uk: Домашні каталоги користувачів виключені за умовчанням, якщо ви не вмикаєте їх тут

en: Users
uk: Користувачі

en: Users Home
uk: Користувацькі домівки

en: Vendor
uk: Продавець

en: View Rsync Log for Create
uk: Перегляд журналу Rsync для створення

en: View Rsync Log for Restore
uk: Перегляд журналу Rsync для відновлення

en: View TimeShift Logs
uk: Переглянути журнали TimeShift

en: Warning
uk: Увага

en: Web Browsers
uk: Веб браузери

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Weekly snapshot failed!
uk: Помилка щотижневого знімка

en: Weekly snapshots are enabled
uk: Щотижневі знімки увімкнено

en: With Errors
uk: З помилками

en: Wizard
uk: Майстер

en: Wrong password
uk: Неправильний пароль

en: Yes
uk: Так

en: You can continue working on the current system. After restart, the current system will be visible as a new snapshot. This snapshot can be restored later if required, to 'undo' the restore.
uk: Ви можете працювати у поточній системі. Після перезавантаження поточна система буде видима, як новий знімок. Цей знімок можна буде відновити пізніше при потребі 'відмінити' відновлення.

en: [ENTER = Default (%s), a = Abort]
uk: [ENTER = Типово (%s), a = Перервати]

en: [ENTER = Default (%s), r = Root device, a = Abort]
uk: [ENTER = Типово (%s), r = Кореневий пристрій, a = Перервати]

en: [For Experienced Users] Change these settings if the restored system fails to boot.
uk: [Для досвідчених користувачів] Змініть ці налаштування, якщо після відновлення система не може завантажитись.

en: [Warning] Deleted invalid lock
uk: [Попередження] Недійсний замок видалено

en: all
uk: всі

en: btrfs returned an error
uk: btrfs повернув помилку

en: complete
uk: завершено

en: crontab file exported
uk: файл crontab експортовано

en: crontab file installed
uk: файл crontab встановлено

en: incomplete
uk: незавершено

en: marked for deletion
uk: позначено для видалення

en: mounted at path
uk: під’єднано на шляху

en: remaining
uk: залишилось

en: rsync returned an error
uk: rsync повернув помилку

en: un-tagged
uk: не позначене

en: Run Timeshift as Administrator
uk: Запустити Timeshift як адміністратор

en: Authentication is required to run Timeshift as Administrator
uk: Для запуску Timeshift з привілеями адміністратора, необхідна автентифікація
